конектори

конектори

Пронајден 927 на стоки.

На страницата 1-18 927 предлози
Микро USB 5pins Конектор со Ox Рог назад, Микро USB Опашка Полнење Конектор Приклучок за Мобилен Телефон,4 поправи нога 4000PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно
-18 %

Микро USB 5pins Конектор со Ox Рог назад, Микро USB Опашка Полнење Конектор Приклучок за Мобилен Телефон,4 поправи нога 4000PCS/МНОГУ

12912.00 DEN 10588.00

Микро USB 5pins Конектор со Ox Рог назад, Микро USB Опашка Полнење Конектор Приклучок за Мобилен Телефон,4 поправи ногаЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

100 компјутери Микро USB Женски Конектор Приклучок 5 pin НАТОПИ Микро USB Приклучок
 • Неодамнешно
-18 %

100 компјутери Микро USB Женски Конектор Приклучок 5 Pin НАТОПИ Микро USB Приклучок

623.52 DEN 511.00

100 компјутери Микро USB Женски Конектор Приклучок 5 pin НАТОПИ Микро USB ПриклучокЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

10PCS 5P Micro USB Конектор за Таблет Телефон V8 Кратки Игли 5.9 мм Растојание
 • Неодамнешно
-18 %

10PCS 5P Micro USB Конектор за Таблет Телефон V8 Кратки Игли 5.9 мм Растојание

234.24 DEN 192.00

10 PCS 5 P Micro USB Конектор за Таблет Телефон V8 Кратки Игли 5.9 мм РастојаниеЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Micro USB Конектор Женски V8 Порта Полнење Полнење Штекер Микро USB Приклучок за Таблет КОМПЈУТЕР, Мобилен Телефон Netbooks 4000pcs/многу
 • Неодамнешно
-18 %

Micro USB Конектор Женски V8 Порта Полнење Полнење Штекер Микро USB Приклучок за Таблет КОМПЈУТЕР, Мобилен Телефон Netbooks 4000pcs/многу

13584.00 DEN 11139.00

4 DIP 5 P Micro USB Конектор V8 Порта Полнење Полнење Штекер Микро USB Приклучок за Таблет КОМПЈУТЕР, Мобилен Телефон NetbooksЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

6inch RP-SMA plug десен агол да се SMB plug десен агол за RG316 Pigtail коаксијален кабел Адаптер ЗА монтажа
 • Неодамнешно
-12 %

6inch RP-SMA Plug десен агол да се SMB Plug десен агол за RG316 Pigtail коаксијален кабел Адаптер ЗА монтажа

158.40 DEN 139.00

6inch RPSMA plug десен агол да се SMB plug десен агол за RG316 Pigtail коаксијален кабел Адаптер ЗА собранието, Ако сакате други должина или кабел тип ,pls контактирајте со нас.Детали за производот Состојба : Brand New Широко се користат за Антени, Безжична LAN Уреди , Коаксијален кабел, WiFi Радија Надворешна АнтенаАпликацијата,s Безжична ОЕМ Апликации ,Безжична Инфраструктура ,микробранова печка апликации идигитален комуникациски систем кои бараат високи перформанси...

Конектор за микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек 1000pcs/многу
 • Неодамнешно
-18 %

Конектор за микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек 1000pcs/многу

2592.00 DEN 2125.00

5 P Конектор за Микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек ЗА Таблет Мобилни MP3 MP4 итнЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

100pcs Micro USB Конектор копче за Податоци Полнењето Sockect за Teclast P78S P88S мини Vido Мини Еден М1 M10 S итн
 • Неодамнешно
-18 %

100pcs Micro USB Конектор копче за Податоци Полнењето Sockect за Teclast P78S P88S мини Vido Мини Еден М1 M10 S итн

623.52 DEN 511.00

Micro USB Конектор копче за Податоци Полнењето Sockect за Teclast P78 S P88 S мини Vido Мини Еден М1 M10 S итнЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Вдп IP68 кружни конектори, 1x WY28J26ZG и 1x WY28K26TE,приклучок и приклучок,игли 26
 • Неодамнешно

Вдп IP68 кружни конектори, 1x WY28J26ZG и 1x WY28K26TE,приклучок и приклучок,игли 26

DEN 1287.36

Производи Име : 26 иглички Конектор,кој е Компатибилен со Weipu WY 28 СеријаПроизводи покаже : ​ИНТЕАВТО фабрика! Висок квалитет ! Конкурентни цени! КРАТОК олово време! Добар по продажба на услуги! Услуги на клиентите :

1 Пар РКА Женски Приклучок Конектор Шасија Панел Планината Аудио Адаптер Терминал Plug L15
 • Неодамнешно
-7 %

1 Пар РКА Женски Приклучок Конектор Шасија Панел Планината Аудио Адаптер Терминал Plug L15

47.52 DEN 44.00

Карактеристики : Еден РКА женски приклучок, лемење тип, единствена одредување дупкаПланината во различни електрични апарати, како ТВ, ДВД, компјутер, звучници, итнВисок квалитет на цинк легура направени...

1M DC Моќност 5.5 мм x 2.1 mm Машки Приклучок Конектор за Продолжување Кабелот Кабел L15
 • Неодамнешно
-7 %

1M DC Моќност 5.5 мм X 2.1 Mm Машки Приклучок Конектор за Продолжување Кабелот Кабел L15

37.44 DEN 35.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Одлична за кратко растојание конекција Едноставно & Професионален изглед за каблирање Полесно за инсталација заштедите време и пари Лесно може да се користат за Спецификација : Поддржува максимална струја 3А Црвено Конектор : позитивен пол Црна Конектор : негативен пол Материјал : ПВЦ надворешен дијаметар : 5.5 мм Внатре дијаметар : 2.1 мм Должина : 100cm / 39"(приближно) Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет...

5PCS Мини Coax CAT5 Да Камера за видео надзор BNC UTP Видео Balun Конектор Адаптер BNC Приклучок За видео надзор Систем Додатоци
 • Неодамнешно
-5 %

5PCS Мини Coax CAT5 Да Камера за видео надзор BNC UTP Видео Balun Конектор Адаптер BNC Приклучок За видео надзор Систем Додатоци

86.40 DEN 82.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетBNC КонекторНема моќ потребниBNC машки и терминал блоковиМатеријал : Цинк Легура + ПластикаДимензија : 13mm х 13mm x 41mm приблБоја : како на фотографиите се прикажаниПакетот вклучува : 5 x BNC Машки CAT5 видео надзор Видео Адаптер за ПолначПочитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro)...

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер
 • Неодамнешно
-32 %

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер

54.24 DEN 37.00

Опис : Сребрен Тон метал F тип женски машки ТВ АНТЕНСКИ Приклучок АдаптерОдлично за ТВ антена поврзување на употребаТип : F Тип Женски на ТВ RF Машки КонекторМатеријал : МеталБоја : Сребрена На ЅвонењеВкупна Големина : 21x9mm / 0.83x0.35"Машки Навој Дијаметар : 9mm / 0.35"Количина : 5 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

10pcs 2.54 mm Женски Насловот,Двоен Ред,Директно,позлатени,Пластични Висина 8.5 мм,од Пластични Широк 5mm 2.54 mm Насловот Receptable
 • Неодамнешно
-4 %

10pcs 2.54 Mm Женски Насловот,Двоен Ред,Директно,позлатени,Пластични Висина 8.5 мм,од Пластични Широк 5mm 2.54 Mm Насловот Receptable

72.00 DEN 69.00

Топло Потсетување : Почитувани купувачот, Нашите cheapst транспортни услуги Econmic категорија логистика ( Sun You Економски Воздух Mail , Кина пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја , ве молиме изберете Стандард ( e Packet, Регистрирани Воздух Mail) категорија логистика, ако сакате целосна следење информации.10pcs / многу 2.54 mm Женски Насловот, 2*25 P, Двоен Ред,Директно, Пластични Висина 8.5 mm Пластични Широк : 5mm Висок Квалитет,позлатени,Бесплатен Превозот!PinPin Далечина / Височината : 2.54 mmРед Количина : Двоен РедДиректно Тип, НЕ Десен АголМоменталната Оценка : 3 AmpsИзолатор Отпор : 5000 Megohms минDielectric да Издржи : 1000 V ACТемпературата На Работа : 40105 Celsuis СтепенКонтакт Материјал : Phosphor бронзаКрај : Злато ФлешТолеранција : + / 0.2 mmПред Цел1...

10 Сетови 4 игли DJ7046Y-2.2-11/21 4P Авто Електричниот Конектор машки и женски приклучок конектор терминал
 • Неодамнешно

10 Сетови 4 игли DJ7046Y-2.2-11/21 4P Авто Електричниот Конектор машки и женски приклучок конектор терминал

DEN 682.56

•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми•Поставува вклучуваат Машки&Женски приклучок и терминалиПревозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Време На ИспоракаUPSот, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 57 работни денови кои зависат од вашата земја.Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1030 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Се Враќа&Гаранција1.7 дена пари назад / 2 недели размена2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.5.Ние гарантираме за сета стока што се продава...

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија
 • Неодамнешно

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, Abs материјал пластични делница кутија

DEN 412.80

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm
 • Неодамнешно

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm

DEN 134.40

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm