прстени

прстени

Пронајден 916 на стоки.

На страницата 1-18 916 предлози
трговија на големо 10 pce/многу мешавина боја Мода Исклучителна Мали Листови Прстени Накит за жените Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно
-29 %

трговија на големо 10 Pce/многу мешавина боја Мода Исклучителна Мали Листови Прстени Накит за жените Бесплатен Превозот

335.52 DEN 238.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>251...

yiustar 10pcs/многу година Нови Модни Златен Прстен Мешавина Боја Едноставна Половина Месечината Прстени за Жените Подарок за Свадба R209
 • Неодамнешно
-5 %

Yiustar 10pcs/многу година Нови Модни Златен Прстен Мешавина Боја Едноставна Половина Месечината Прстени за Жените Подарок за Свадба R209

383.52 DEN 364.00

start247964630312210end247964630312210Материјал : Бакар / МесингБоја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Нови 2017 подарок Мода накит Круг Тензија Поставување опал прстени за жените Розова Оган Опал Сребрени Прстени 6 7 8 9 10 R465
 • Неодамнешно
-18 %

Нови 2017 подарок Мода накит Круг Тензија Поставување опал прстени за жените Розова Оган Опал Сребрени Прстени 6 7 8 9 10 R465

427.20 DEN 350.00

БрендGarilinaМеталСребро.Главниот Камен ШиринаОпал 3 ммГлавната БојаПинкТежина5.31 Грама (Опал & Сребрена)Прстен Врвот Димензија5 mmКоличина1 парчеЗемја на ПроизводствоChianЕколошки СтандардиНа европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

WJZB Мода кружни Сина камен прстен стил камен прстен, трговија на Големо Бесплатен превозот
 • Неодамнешно
-29 %

WJZB Мода кружни Сина камен прстен стил камен прстен, трговија на Големо Бесплатен превозот

335.52 DEN 238.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25 1...

Нови Пристигнување Пурпурна Кристал Циркон Со Бела Оган Опал 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 10 R1346
 • Неодамнешно
-49 %

Нови Пристигнување Пурпурна Кристал Циркон Со Бела Оган Опал 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 10 R1346

911.04 DEN 465.00

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10Материјал : 925 Sterling Silver печат 925Камен : Аметист & White Оган ОпалПлаќање1...

Нови Пристигнување Портокал Оган Опал 925 Фунта Сребро Топла Продажба Голема количина Прстен Големина 6 7 8 9 10 R1337
 • Неодамнешно
-49 %

Нови Пристигнување Портокал Оган Опал 925 Фунта Сребро Топла Продажба Голема количина Прстен Големина 6 7 8 9 10 R1337

1299.84 DEN 663.00

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10Материјал : 925 Sterling Silver печат 925Камен : Портокал Оган ОпалПлаќање1...

Нови 2017 Мода накит Круг Тензија Поставување прстени за жените Син Оган Опал Сребрени Прстени 6 6.5 7 8 9 10 R467
 • Неодамнешно
-18 %

Нови 2017 Мода накит Круг Тензија Поставување прстени за жените Син Оган Опал Сребрени Прстени 6 6.5 7 8 9 10 R467

427.20 DEN 350.00

БрендGarilinaМеталСребро.Главниот Камен ШиринаОпал 3 ммГлавната БојаСинаТежина5.31 Грама (Опал & Сребрена)Прстен Врвот Димензија5 mmКоличина1 парчеЗемја на ПроизводствоChianЕколошки СтандардиНа европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Нови Пристигнување Симулирани Смарагд Со Син Оган Опал 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 10 R1359
 • Неодамнешно
-49 %

Нови Пристигнување Симулирани Смарагд Со Син Оган Опал 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 10 R1359

911.04 DEN 465.00

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10Материјал : 925 Sterling Silver печат 925Камен : Смарагд & Син Оган ОпалПлаќање1...

Vsisap Едноставна Булчински поставува прстени за жените Свадба Ангажман гроздобер накит, трендовски прстен Dropshipping Dropshipper VSR124
 • Неодамнешно
-48 %

Vsisap Едноставна Булчински поставува прстени за жените Свадба Ангажман гроздобер накит, трендовски прстен Dropshipping Dropshipper VSR124

288.00 DEN 150.00

1 , почнавме во 2000 година ,производство на накит.2, имаме Фабрика цена ,најниската профит.3, Ние поддршка репроверува стока циркон материјал.4, Ние снабдување накит да Jeweler целиот свет .5, имаме исправа за патент и проверка на сертификатот.Нашето производство главно се специјализираат во високоодделение имитација на накит,вклучувајќи прстени,обетки,белегзии & накит, ѓердани и накит сетови и др...

Visisap 3 Големи Камен накит двоен прстен Поставите Свадба ангажман Бело Злато боја прстени за жените луксузни bague Љубовник Подарок VSR131
 • Неодамнешно
-48 %

Visisap 3 Големи Камен накит двоен прстен Поставите Свадба ангажман Бело Злато боја прстени за жените луксузни Bague Љубовник Подарок VSR131

575.52 DEN 299.00

s nd1 , почнавме во 2000 година ,производство на накит.2, имаме Фабрика цена ,најниската профит.3, Ние поддршка репроверува стока циркон материјал.4, Ние снабдување накит да Jeweler целиот свет .5, имаме исправа за патент и проверка на сертификатот.Нашето производство главно се специјализираат во високоодделение имитација на накит,вклучувајќи прстени,обетки,белегзии & накит, ѓердани и накит сетови и др...

Boho Прилагодливи Шик Пердув Лист Прстен Гроздобер Тајландски Сребрена Боја Мажи Жени Свадба Хипи Панк Biker Фабрика Rotatable Прстени
 • Неодамнешно
-45 %

Boho Прилагодливи Шик Пердув Лист Прстен Гроздобер Тајландски Сребрена Боја Мажи Жени Свадба Хипи Панк Biker Фабрика Rotatable Прстени

139.20 DEN 77.00

Weclome на M&H куќа 1pc boho гроздобер сребро позлатен тиркизна прст прстен женска накит ретро резба прилагодливи заеднички прстени anelбоја : како на сликатаколичина : 1pcМатеријал : алуминиумскиголемина : ПрилагодливПревозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 35 дена,ви благодариме за вашето разбирање.Данок : поради Царинската reson .ако постои било данок,ние не ќе се земе одговор за тоа,pls се разбере.Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!работно време : ние сме 24 часа на интернет на trademanager сите годината,било проблем pls контакт.

PATAYA новодојдени Три Бела Вода Капка Круна Форма Природни Циркон Прстен Жените 585 Розово Злато Свадба Луксузни Модни Накит
 • Неодамнешно
-35 %

PATAYA новодојдени Три Бела Вода Капка Круна Форма Природни Циркон Прстен Жените 585 Розово Злато Свадба Луксузни Модни Накит

442.08 DEN 288.00

PATAYA новодојдени Три Бела Вода Капка Круна Форма Природни Циркон Прстен Жените 585 Розово Злато Свадба Луксузни Модни Накит Детали за Производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Природни Кубни Циркон + 585 Розово Злато Галвански се Задржи Боја Време : 2 Години Големина : ве Молиме Видете На Слика Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Накит Одржување : Избегнувајте Хемикалии / Избегне Бања / Избегне Пот / Избегне Chrash / Избегне Влажност / ја избришат со Мека Крпа / Добро се Спаси / Замена Носи Овој накит спогодба со еу за животната средина барање за Испорака : Ние ќе го испратите вашиот производ во рок од 48 часа во зависност од вашата цел.превозот метод според вашиот избор на курирска компанија.Во принцип.ние нема да се промени курирска компанија.Ако не е несреќен случај.ние ќе го промени курирска компанија.ве молиме да се разбере...

WOSTU Нов Луксузен Дизајн 925 Sterling Silver Образован Елеганција Прилагодливи Линк Прстени За Жените Накит Божиќ Подарок FIR165
 • Неодамнешно
-5 %

WOSTU Нов Луксузен Дизајн 925 Sterling Silver Образован Елеганција Прилагодливи Линк Прстени За Жените Накит Божиќ Подарок FIR165

239.52 DEN 228.00

Материјал : 925 Фунта Сребрен Прстен , Ако НЕ ,10 Пати Наплата ! Животната Средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок