прекинувачи

прекинувачи

Пронајден 862 на стоки.

На страницата 1-18 862 предлози
Бесплатен превозот 100PCS SMT 3X6X3.5MM Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Еден
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100PCS SMT 3X6X3.5MM Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Еден

DEN 72.00

Пакет се Вклучени 1 * 100 PCS SMT 3 X6 X3.5 MM Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач ЕденПочитувани купувачотНие сме прекуКина Пост Обичен Мал Пакет Плус4 PX Сингапур Пост НП ПроSun You Економски Воздух MailOMNIVA Економски Воздух Mailследење на број може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земјаСледење на броеви може да се добиени преку оваа вебстраница : www.17track.net / en Почитувани купувачи Кога парцели за долго време не се исполнат, ние ви препорачуваме да одат на локалните поштата прашањето дали тоа ќе пристигне, некои парцели, може да треба да се оди на поштата на примачот и самиот пикап тоа.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас ...

Бесплатен Превозот DC 12V 1CH Канал Безжични RF Smart Далечински Управувач Switch Интелигентен АНТЕНСКИ Завеса Контролер и Безжичен Прекинувач
 • Неодамнешно
-10 %

Бесплатен Превозот DC 12V 1CH Канал Безжични RF Smart Далечински Управувач Switch Интелигентен АНТЕНСКИ Завеса Контролер и Безжичен Прекинувач

677.28 DEN 610.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Бесплатен Превозот DC 12 V 1 CH Канал Безжични RF Smart Далечински Управувач Switch Интелигентен АНТЕНСКИ Завеса Контролер и Безжичен ПрекинувачЗа да се префрлате : pin1+игла 2Еден : pin2+pin3 Latched : pin3 Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот Далечински Прекинувач : Предавателот Канал : 1 CH Далечински Управувач Растојание : 050 метри Кодирај : Фиксиран код, лемење Напојување : 2 X Копчето мобилен батерија (НЕ се вклучени) Reciever Канал : 1 CH Декодирање : Учење код Напојување (Оперативен Напон) : DC 12 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Работа Напон Спектар на Реле : AC 110240 V или DC 028 V (Не приемник) Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C~+80'C Работи начин : за да се Префрлате / АвтоЗаклучување : Прес>On (вклучено); Притиснете повторно>Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи / НА.

DC 5V 4CH RF Приемник Модул RX Superheterodyne Приемник PT2272-М4 Далечински Управувач Декодирање Приемник Модул Фиксна Код 315/433mhz
 • Неодамнешно
-9 %

DC 5V 4CH RF Приемник Модул RX Superheterodyne Приемник PT2272-М4 Далечински Управувач Декодирање Приемник Модул Фиксна Код 315/433mhz

16800.00 DEN 15288.00

Мини Големина СуперHeterodyne Декодирање 4 CH Приемник Модул Работен Напон : DC5 V Големина : 27*14*6 MM Работна Фреквенција : 315 / 433.92 MHZ Работат на струјата : ≤3m A (5.0 V DC) Модулација Режимот : ПРАШАЈ Чувствителност : 107d Bm (50Ω) Далечински Растојание : 20200 метри (отворен простор) Излез на Податоци : 4 CH Високо Ниво Сигнал TTL Кодирање Тип на : Фиксен Код PT2272 Работа на Владата : Еден Pin Бр...

5V -30V Одложување Реле Тајмер Модул Предизвика Одложување Switch Микро USB Моќ Алатка велика БРИТАНИЈА L15
 • Неодамнешно
-8 %

5V -30V Одложување Реле Тајмер Модул Предизвика Одложување Switch Микро USB Моќ Алатка велика БРИТАНИЈА L15

68.16 DEN 63.00

100% сосема нов и висок квалитет на Определување : Со прилагодување на potentiometer може да ја поставите должината на време Micro USB 5.0 V напојување со текст порта, лесен за употреба 5 ~ 30 V широк напон Надворешни сигнал активирањето и клучните активирањето на два начина Со реле индикатор Антимешање способност, реле во разни пречки ќе не misoperation, погоден за индустриска контрола Карактеристики : 1...

Нови E27 Завртка Безжичниот Далечински Управувач Светлина, Крушка Светилка Носителот Капа Приклучок За Префрлување L15
 • Неодамнешно
-8 %

Нови E27 Завртка Безжичниот Далечински Управувач Светлина, Крушка Светилка Носителот Капа Приклучок За Префрлување L15

227.04 DEN 209.00

Опис : Безжичен далечински контрола светилка за E27 сијалица, Лесен за инсталација и лесен за домашна употреба Промените вашата сијалица со оваа светилка носителот може да далечински управувач за вашиот систем за осветлување и До 10 метри далечински управувач дистанца, да се отвори земјата Може да го контролира 2 светла со 1 далечински Интелигентна способност за учење опремени, користат слободно изгубени кога далечинскиот Работен Напон : 180250 V AC 50 / 60 Hz Светилки база : E27 Далечинска контрола на далечина : за 10 M Далечински управувач Моќ : 23 A 12 V батерија ( не се вклучени )Пакување : далечинска контрола светилка носителот x 1 Далечински Управувач x1

Луксузна Ѕид Светлина Switch слонова коска Бел Краток Уметност Ткаат AC 110-250V Панел Push Копчето 1/2 /3Gang 1 Начин L15
 • Неодамнешно
-7 %

Луксузна Ѕид Светлина Switch слонова коска Бел Краток Уметност Ткаат AC 110-250V Панел Push Копчето 1/2 /3Gang 1 Начин L15

125.76 DEN 117.00

Карактеристики : Ова е светлината се префрлат на нова генерација Прекинувач со интегриран дизајн е водоотпорен, огноотпорни функција и функција на спречување на електричен шокТоа им овозможува на мокра рака операција...

18mm RCBO ELCB 25A 30ma 1P+N Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита
 • Неодамнешно

18mm RCBO ELCB 25A 30ma 1P+N Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита

DEN 815.04

Топла Продажба Детали За Производот : ​Технички Податоци : Тип TOB0125 Број на пол 1p+N Номинална струја 25 A Оценет оперативни струја(Во) 30m A Оценет Напон AC240 V~ Остаток на тековната исклучувањевремето ≤0.1 s Кршење капацитет 3 KAДимензија:Информациите На Компанијата : ​

Еден Latching Компјутер Случај Се Префрлите Зелена Led Светло Моќ Симбол Push Копчето L22
 • Неодамнешно
-11 %

Еден Latching Компјутер Случај Се Префрлите Зелена Led Светло Моќ Симбол Push Копчето L22

67.68 DEN 60.00

100% сосема нов и висок квалитет Сини Led Осветлен Моќ Симбол Push Копчето Еден Latching Компјутер случај се Префрлите Со led светло, со моќ, симбол, light touch switch Лесен за употреба и инсталирање Latching тип : притиснина, притиснете повторно исклучување LED боја : Зелена Големина(H*D) : 1.3 x 1cm / 0.51"x0.39"(приближно) Количина : 1 компјутер Пакетот вклучува : Компјутерски случај Моќ Симбол Switch x 1

12V 24V 48V MAX 10-50V 40A moteur на courant continu Regulateur Де Vitesse PWM L15
 • Неодамнешно
-7 %

12V 24V 48V MAX 10-50V 40A Moteur на Courant Continu Regulateur Де Vitesse PWM L15

369.12 DEN 343.00

Опис : 100 % истакнуваат neuf и qualité Тензија де fonctionnement : DC10v DC 50 V Courant номинална : 40 A (courant де лет максимум) Contrôle de l' исхраната du moteur : 0.01 2000 W, Напнатост де fonctionnement 12 V : 12 V * 40 A = 480 W (макс) Тензија де fonctionnement 24 V : 24 V * 40 A = 960 W (макс) Тензија де fonctionnement 36 V : 36 V * 40 A = 1440 W (макс) Тензија де fonctionnement 50 V : 50 V * 40 A = 2000 W (макс) courant де repos : 0.025 На Plage PWM de régulation : 5 100 % Fréquence PWN : 12k Hz PCB Taille : 90x51 mm (pouces : 3.5 "x2") Taille du boîtier : 105x55 x40mm (pouces : 4 "x 2.2" x 1.6 ") température де fonctionnement : 20 ° ~ 40 ° Quantité : 1pc Ле forfait comprend : 1 x 12 V 24 V 48 V 2000 W MAX 1050 Contrôle V 40 A Vitesse moteur DC PWM HHO contrôleur РК

Бесплатен превозот 20pc Хоризонтална Допир On/Off Прекинувач 6*6*4.3/5/6/7/8/8.5/9/10/11/12--/15MM микро допир switch копчето Хоризонтална
 • Неодамнешно
-7 %

Бесплатен превозот 20pc Хоризонтална Допир On/Off Прекинувач 6*6*4.3/5/6/7/8/8.5/9/10/11/12--/15MM микро допир Switch копчето Хоризонтална

50.40 DEN 47.00

Бесплатен превозот 20pc Хоризонтална Допир On / Off Прекинувач 6*6*4.3 / 5 / 6 / 7 / 8 / 8.5 / 9 / 10 / 11 / 12 / 15 MM микро допир switch копчето ХоризонталнаУслуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

Универзален Мотор АТВ Handlebar Убие Прекинувач ON/OFF Копчето Куршум Конектор L15
 • Неодамнешно
-7 %

Универзален Мотор АТВ Handlebar Убие Прекинувач ON/OFF Копчето Куршум Конектор L15

73.92 DEN 69.00

100% сосема нов и висок квалитет на Универзалната мотоцикл ONOFF убие switch Одговара 0.98 инчен / 2.5 cm дијаметар handlebar Материјал : Пластични, Метални Боја : Црна Кабел Должина : Околу...

ХТ-1 800 Инчен Проток Сензор Пумпа за Вода Проток се Префрлат Лесно Да се Поврзете L15
 • Неодамнешно
-7 %

ХТ-1 800 Инчен Проток Сензор Пумпа за Вода Проток се Префрлат Лесно Да се Поврзете L15

550.56 DEN 512.00

Описи : Погоден за : самостојно priming пумпа,бустер пумпа,џет пумпа,итнЕлектронски компоненти.Чувствителни пролет за подобра работа.Спецификации : Материјал : Преоптоварување на струјата : 3 (А)Работен напон : 220 (V)3 C оценет напон спектар : 37 V440 VКоличина : 1 PcAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Нови Dremel Ротари Моќ Corded Мулти-Алатка За Замена На Исклучување Променлива Брзина L15
 • Неодамнешно
-7 %

Нови Dremel Ротари Моќ Corded Мулти-Алатка За Замена На Исклучување Променлива Брзина L15

95.04 DEN 88.00

Боја : Видете слики Вистински ОЕМ Замена дел Компатибилен со многу Dremel Вртливи електрични Алатки 5 датотеки за контрола на брзината,тоа не поддржува линеарни за контрола на брзината.ве молиме да обрнете внимание...

5 Компјутери Микро Граница Вклучите V-15-1C25 Ролери Лост Snap Акција 250V 16A Безбедност Нови L22
 • Неодамнешно
-12 %

5 Компјутери Микро Граница Вклучите V-15-1C25 Ролери Лост Snap Акција 250V 16A Безбедност Нови L22

76.32 DEN 67.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични+Метал Боја : Црна Напон : 250 V Тековна Оценка : 15 A Микро Прекинувач е широко се користат во апаратот, електронска опрема, автоматска машина, електричен автомобил, итн Snap акција контакти имаат различни патување и ресетирање на поени...

AC 110V-240V Инфраред ПИР Сензор за Движење Вдлабнати Ѕид Модул Светлина Switch L15
 • Неодамнешно
-7 %

AC 110V-240V Инфраред ПИР Сензор за Движење Вдлабнати Ѕид Модул Светлина Switch L15

293.76 DEN 273.00

Карактеристики : Инфрацрвен сензор switch заедно со генералкористете ја апликацијата phone switch.За вклучување / Исклучување и ПИР операција settings.Кога прекинувачот е да се претвори "ВО" или "НАДВОР", тоа може да се користи како обичен прекинувач, и кога се сврте кон "ПИР", тоа може да се користи како инфраред сензор switch.Чувствителноста на светло и последно време може да се прилагоди себе.Најчесто се користи за контрола на осветлување и екстракт вентилација.Тие ќе заштедите енергија со обезбедување светла и навивачи не се оставени наСпецификации : Извор на енергија : 110 V240 V ACОткривање Спектар : >140 степенМоќ Фреквенција : 5060 HzРаботна Температура : 20~+40°Амбиентална Светлина : 31000 LUX (Прилагодливи)Работна Влажност : 1 x Сензор за Движење Префрлате2 x Одредување Додатоци1 x Упатство

OOTDTY Светлата за Магла Светлина Switch Комплет за Поправка Покритие За Audi A4 S4 8E B6 C5 2000-2007 A6 Нема Кодирање е Потребно
 • Неодамнешно
-23 %

OOTDTY Светлата за Магла Светлина Switch Комплет за Поправка Покритие За Audi A4 S4 8E B6 C5 2000-2007 A6 Нема Кодирање е Потребно

128.16 DEN 99.00

Опис : Светла за Магла Светлина Switch Поправка Комплет Покритие За Audi A4 S4 8 E B6 B7 20002007 Нема кодирање е потребно, само замена на неисправни покрива...

Отворете Ролери Нови Нормално Лост Рака Блиску Граница Вклучите Микро L15
 • Неодамнешно
-6 %

Отворете Ролери Нови Нормално Лост Рака Блиску Граница Вклучите Микро L15

30.72 DEN 29.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Микробранова Микро Врата / Печка / Фрижидер Блокирам N / O / N / C Прекинувач Со Ролери Лост Граница AC 5 A 125 V250 V Diamension : 20 x 10 x 5mm (L X W X H) Боја : Како на сликата покажува, испратени по случаен избор Количина : 1pc Забелешка : 1...