капка обетки

капка обетки

Пронајден 652 на стоки.

На страницата 1-18 652 предлози
Сребро Позлатен гроздобер накит долги обетки Природни кристал Жените Накит најдобар подарок
 • Неодамнешно
-5 %

Сребро Позлатен гроздобер накит долги обетки Природни кристал Жените Накит најдобар подарок

120.00 DEN 114.00

Answer : ___________________________ NOTE : Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред бидејќи ова е русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! Превозот Услови : Ние ќе ви ја испратиме во рок од 7 работни денови, по примена на плаќање рок на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа ќе биде одложен неколку дена.Ако имате било каков проблем или било какво Барање,ве молам контактирајте ме,ние се обидуваме да услуга за вас...

Сребро Позлатен накит Долго Tassel црна Црвениот кристал Ретро капка обетки за Жените Накит
 • Неодамнешно
-5 %

Сребро Позлатен накит Долго Tassel црна Црвениот кристал Ретро капка обетки за Жените Накит

95.52 DEN 91.00

Answer : ___________________________ NOTE : Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред бидејќи ова е русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! Превозот Услови : Ние ќе ви ја испратиме во рок од 7 работни денови, по примена на плаќање рок на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа ќе биде одложен неколку дена.Ако имате било каков проблем или било какво Барање,ве молам контактирајте ме,ние се обидуваме да услуга за вас...

CWWZircons Мода 2017 Лето Стил Pendientes Накит Долго Фитили Лист Австриската Кристал Капка Обетки За Жените CZ019
 • Неодамнешно
-5 %

CWWZircons Мода 2017 Лето Стил Pendientes Накит Долго Фитили Лист Австриската Кристал Капка Обетки За Жените CZ019

446.40 DEN 424.00

CWWZircons Мода 2017 Лето Стил Pendientes Накит Долго Фитили Лист Австриската Кристал Капка Обетки За Жените CZ019Earring Големина : 4.5 cm​Материјал : Кубни ЦиркониОгромен Парк Нема потреба да се чекаСтрого КК КонтролаЕколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни

Моден Легура Цвет Циркони Обетки Кристал Црвено Црно Бела Боја Памук Tassel Елегантни Обетки 2017 Новиот Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Моден Легура Цвет Циркони Обетки Кристал Црвено Црно Бела Боја Памук Tassel Елегантни Обетки 2017 Новиот Божиќ Подарок

DEN 52.32

Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1.Користење на количката да , можете да изберете различни стилови и бои во една цел, погодно вашата шопинг 2...

LUMPER Нов Повеќе Боја Класичен Мода мала желка мали животни Животинско Накит Симпатична желка За Жени, Девојки 10
 • Неодамнешно
-40 %

LUMPER Нов Повеќе Боја Класичен Мода мала желка мали животни Животинско Накит Симпатична желка За Жени, Девојки 10

215.04 DEN 129.00

Геометрија Желка Ѓердан Бохемија ТрендОд Страна На Бренд LumperБренд : LumperПредмет Тип : Dangle ОбеткиБоја : СинаMeterial : ЖелезоПрилики : Запознавање / Партија / Матурска / Годишнината / ШопингСовети : бојата и големината ќе биде малку поинаква100% вистински опис,фотографирање во вид, со Висок квалитет.Сите накит ќе биде внимателноСпакувани и испратени до вас во безбедна состојба.Секој објект со Меур торба за пакување.Али Изразат стандард превозот 1523 работни денаEpacket 1535 работни денаКина пост се регистрирате воздух mail 2045 работни денаКина пост обичните mail 2955 работни денаБрза испорака како што курирската служба DHL ЕМС Fedex и така натаму 715 работни денаAnswer : ___________________________ Note : 1, Во нормални ситуација , со цел да се добијат пакет побрзо, ние ви препорачувамеизберете Кина пост се регистрирате воздух mail , Али Изразат стандард превозот или Epacket 2 , ќе им понуди бесплатни брза испорака и трговија на големо цена, ако вашата цел е голема, но ако тоа треба плаќаат данок , што треба купувачот да си дозволат тоа според Али express е политика, ако не сакате плаќаат данок, можете да контактирате со нас, ние може да ви помогне ...

Целосна Мали Симулирани Бисер Монистра Шупливи Срцето Златен Сребро Dangle Обетки Капка Обетки за Жени
 • Неодамнешно
-6 %

Целосна Мали Симулирани Бисер Монистра Шупливи Срцето Златен Сребро Dangle Обетки Капка Обетки за Жени

64.80 DEN 61.00

Големина е околу : 3.7*3.8 cmПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 95% 5%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

Jiayiqi(Jiayiqi) Обетки За Жените Pendientes Ѕвезди Сребро Позлатен CZ Капка Обетки Свадба парична Казна Накит boucle d'oreille femme
 • Неодамнешно
-40 %

Jiayiqi(Jiayiqi) Обетки За Жените Pendientes Ѕвезди Сребро Позлатен CZ Капка Обетки Свадба парична Казна Накит Boucle D'oreille Femme

141.12 DEN 84.00

Обетки Тип : Пад Обетки Предмет Тип : Обетки парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : Бакар челик Материјал : Метал Стил : Трендовски Формашема : Топката Пол : Жените Големина : Долго 7 см Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earringAnswer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти...

2017 нови пристигнување топла продаде моден бисер цвет 925 чиста sterling silver жените се откажат обетки женски накит роденденски подарок
 • Неодамнешно
-17 %

2017 нови пристигнување топла продаде моден бисер цвет 925 чиста Sterling Silver жените се откажат обетки женски накит роденденски подарок

268.80 DEN 223.00

Нашата големо продавница во Yiwu град,КинаПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.

Чешка Црна Beaded Tassel Обетки Отвори CZ Топката Капка Долго Earring Жена Партија Tassel Earring Изјава
 • Неодамнешно
-35 %

Чешка Црна Beaded Tassel Обетки Отвори CZ Топката Капка Долго Earring Жена Партија Tassel Earring Изјава

690.24 DEN 449.00

Име : Tassel Dangle ОбеткиТежина : 60gПакет : 1 Пар EarringAnswer : ___________________________ Note : earring е направен од кубни циркони,и пластика.На cz топката и cz круна е со висок квалитет ,24 K позлатен.На tassel има 10 raws.На cz капа е околу 1.1 cm.На earring вкупната големина е 1.1 cm*8cm...

Шарм 2017 Boho Беж Црвено Шампањ Дебели Мушка Tassel Earring Кристал Dangle Капка Обетки за Жените Накит за Свадба Партија
 • Неодамнешно
-20 %

Шарм 2017 Boho Беж Црвено Шампањ Дебели Мушка Tassel Earring Кристал Dangle Капка Обетки за Жените Накит за Свадба Партија

570.24 DEN 456.00

Име : Tassel Dangle ОбеткиТежина : 60gПакет : 1 Пар EarringAnswer : ___________________________ Note : earring е направен од кубни циркони,и пластика.На cz круна е со висок квалитет ,24 K позлатен.На tassel има 10 raws.На cz капа е околу 1.1 cm.На earring вкупната големина е 1.1 cm*8cm...

SUNYIK Зелена Кристално Стакло Овална Dangle Капка Кука Обетки За Жени
 • Неодамнешно

SUNYIK Зелена Кристално Стакло Овална Dangle Капка Кука Обетки За Жени

DEN 239.52

Тип : Овална скапоцен камен Монистра Капка Dangle Кука Обетки Големина Детали(Приближно) : Камен : 23x49mm;Вкупно Lenght : 60mm Количина : 1 Пар Тежина(Приближно) : 15 Грам / Пар Метал : Злато Позлатен Состојба : НоваВНИМАНИЕВе молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали...