синџир ѓердани

синџир ѓердани

Пронајден 557 на стоки.

На страницата 1-18 557 предлози
Multilayer Ѓердан Бохемија Етничка Бисери Ѓердан Ѓердан Мода Накит Жените Секојдневен Џемпер Синџир ѓердан Додатоци
 • Неодамнешно

Multilayer Ѓердан Бохемија Етничка Бисери Ѓердан Ѓердан Мода Накит Жените Секојдневен Џемпер Синџир ѓердан Додатоци

DEN 185.28

Пакување : Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Плаќање ние прифаќаат кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање...

Нова Мода Легура Синџир Ѓердан Срце Љубов Pendant Ѓердани Со Кристал за Парови Дами Трендовски Спарени Накит Collares
 • Неодамнешно
-27 %

Нова Мода Легура Синџир Ѓердан Срце Љубов Pendant Ѓердани Со Кристал за Парови Дами Трендовски Спарени Накит Collares

160.80 DEN 118.00

100% Сосема Нов & Висок КвалитетБои : Како На СликатаМатеријал : Алуминиумски,КристалЃердан Должина : Околу 45смПакетот Вклучува : 1 Парче X ЃерданAnswer : ___________________________ Note : Бои можеби малку различни, поради различни монитори.Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење 13 см.ПАКУВАЊЕНие се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.Сите стоки се одликува со безбедно пакување...

Моден пчели pendant ѓердани Прекрасна круг шупливи од пчели pendant ѓердани пчела сенка шарм ѓердани за жени
 • Неодамнешно
-49 %

Моден пчели Pendant ѓердани Прекрасна круг шупливи од пчели Pendant ѓердани пчела сенка шарм ѓердани за жени

1679.52 DEN 856.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25 1...

Chran Нови Жени Секси Сребро Злато на Ѕвонење Мрежа Плажа Синџир Градник Роб Подигнат Синџир Bralette Ѓердан Мрежа Бикини Накит CRBJ901
 • Неодамнешно
-49 %

Chran Нови Жени Секси Сребро Злато на Ѕвонење Мрежа Плажа Синџир Градник Роб Подигнат Синџир Bralette Ѓердан Мрежа Бикини Накит CRBJ901

1439.52 DEN 734.00

​​​​​​Chran Нови Жени Секси Сребро Злато на Ѕвонење Мрежа Тело Синџир Градник Роб Подигнат Синџир Bralette Ѓердан Мрежа Бикини Накит CRBJ901* Ова парче изгледа неверојатна, со многу различни облека, или од себе како исклучително секси објект на долна облека...

6/8 mm Прилагодите Должина Mens Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Ѓердан Фигаро Синџир на Модни Jewerly Топла Продажба Фабрика Понуда
 • Неодамнешно

6/8 Mm Прилагодите Должина Mens Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Ѓердан Фигаро Синџир на Модни Jewerly Топла Продажба Фабрика Понуда

DEN 85.92

ЗАБЕЛЕШКИ : Ако вашата нарачка износ од помалку од испорака не се по ваш избор,тоа е Кина Пост Обичен Мал пакет Плус

Секси Панк Harajuku Рок Тока ПВЦ рачно изработени Винил Јасно Ѓердан Шила Заковки Јака Ѓердан
 • Неодамнешно
-20 %

Секси Панк Harajuku Рок Тока ПВЦ рачно изработени Винил Јасно Ѓердан Шила Заковки Јака Ѓердан

431.52 DEN 345.00

Мода Девојка Жените Панк Готски Јасно ПВЦ Винил Ѓердан Долго го Изнесе Јака Начичкана Транспарентен ЃерданФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Стил : Мода...

Топла Saling 7/9/11mm Широк Нерѓосувачки Челик Ѓердан Или Нараквица Мажите на Жените Златна Боја Кафе Грав Линк Синџир Накит 7-40
 • Неодамнешно
-10 %

Топла Saling 7/9/11mm Широк Нерѓосувачки Челик Ѓердан Или Нараквица Мажите на Жените Златна Боја Кафе Грав Линк Синџир Накит 7-40

95.52 DEN 86.00

ОписМатеријалКоличинаголеминаконверзија316 Lнерѓосувачки челик1pcs740inch должина;7 / 9 / 11mm ширина1 инч=25.4 mm или1mm=0.0393 инченЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

dongsheng Викинг Накит Круна и Outlander Ѓердан Шкотскиот Трн Pendant Срцето Шкотскиот Симбол Цвет Трн Ѓердан -30
 • Неодамнешно
-31 %

Dongsheng Викинг Накит Круна и Outlander Ѓердан Шкотскиот Трн Pendant Срцето Шкотскиот Симбол Цвет Трн Ѓердан -30

123.36 DEN 85.00

dongsheng Викинг Накит Круна и Outlander Ѓердан Шкотскиот Трн Pendant Срцето Шкотскиот Симбол Цвет Трн Ѓердан 30 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метал Алуминиум во Големина:3*4.2 cm Тежина : 10g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

MQCHUN Модни Додатоци Елени Neklace Накит Outlander Шкотскиот Kilt Елени Pendant Ѓердан Ѓердан за Жени Мажи Накит за Подарок
 • Неодамнешно
-32 %

MQCHUN Модни Додатоци Елени Neklace Накит Outlander Шкотскиот Kilt Елени Pendant Ѓердан Ѓердан за Жени Мажи Накит за Подарок

91.20 DEN 62.00

MQCHUN Модни Додатоци Елени Neklace Накит Outlander Шкотскиот Kilt Елени Pendant Ѓердан Ѓердан за Жени Мажи Накит за ПодарокПредмет Тип : Keychain Боја : Како на сликата Големина : 3.4*3.8 cm Тежина : 11g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs keychain со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

50pcs 2.4 mmx500mm нерѓосувачки челик Топката Бисери Ѓердан Синџир бесплатен превозот не ' Рѓосувачки Челик Топката Синџир
 • Неодамнешно
-10 %

50pcs 2.4 Mmx500mm нерѓосувачки челик Топката Бисери Ѓердан Синџир бесплатен превозот не ' Рѓосувачки Челик Топката Синџир

863.52 DEN 777.00

50pcs 2.4 mmx500mm нерѓосувачки челик Топката Бисери Ѓердан Синџир бесплатен превозотдолжина : 50cm 60cm 70cm 80смОбјектот Состојба : 100% Сосема НовБоја : види сликаМатеријал : нерѓосувачки челик

GOKADIMA ХИП ХОП СИНЏИР, 55cm долго, 8mm широк, 316L не ' Рѓосувачки Челик ѓердан синџир мажите Подарок Накит 2015 година, трговија на големо, WN007
 • Неодамнешно

GOKADIMA ХИП ХОП СИНЏИР, 55cm долго, 8mm широк, 316L не ' Рѓосувачки Челик ѓердан синџир мажите Подарок Накит 2015 година, трговија на големо, WN007

DEN 565.92

316l не ' рѓосувачки челик ѓердан синџир за мажисостојбаСосема Нов, Висок Квалитетдолжина55cm (приближно)ширина8мм(приближно)типмоденматеријал316 L не ' рѓосувачки челикпакувањевнатре : OPP вреќа; надвор : cardboxОбјектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Gokadima (40cm-60cm), 3мм широк,Кубанската Спречување на Синџир од не ' Рѓосувачки Челик Синџир ѓердан за мажи или жени додатоци, трговија на големо, WN001
 • Неодамнешно
-0 %

Gokadima (40cm-60cm), 3мм широк,Кубанската Спречување на Синџир од не ' Рѓосувачки Челик Синџир ѓердан за мажи или жени додатоци, трговија на големо, WN001

76.32 DEN 76.00

Бренд : GOKADIMAПредмет Тип : Синџир На ЃерданМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 3мм широк, должина : 40cm70cm да се избереТежина : 10g / pc (прибл.)Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликатаКул Алка На Синџирот На Ѓердан5 големини за да изберете : 40cm, 45см, 50cm, 55 cm, 60смОбјектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

бесплатен превозот накит за подарок Тешки 98G Класичен мажите жолта солидна злато GF синџир ѓердан 23.6 инчен
 • Неодамнешно
-20 %

бесплатен превозот накит за подарок Тешки 98G Класичен мажите жолта солидна злато GF синџир ѓердан 23.6 инчен

863.52 DEN 691.00

Оваа прекрасна 14 CT Жолта ИСПОЛНЕТ ќе трае цел живот со соодветна грижа и доаѓа со 100% Гаранција за Квалитет.Објектот е целосно солидна не шупливи...

XQNI Бренд Ѕвезда со Круг Комбинација Ѓердан Писмо Круг Стил Кубни Циркони Неколку Ѓердан За Мажи Жени Накит за Подарок
 • Неодамнешно
-40 %

XQNI Бренд Ѕвезда со Круг Комбинација Ѓердан Писмо Круг Стил Кубни Циркони Неколку Ѓердан За Мажи Жени Накит за Подарок

519.36 DEN 312.00

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Бренд Ѕвезда&Круг Комбинација Писмо Круг Стил Неколку Ѓердани Материјал : не ' Рѓосувачки челик / Циркон Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет, Големина : Male510mm Female450mm Позлата : 3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Позлатен , не е лесно да исчезнат Нарачате повеќе од 2 парчиња, Попуст од 3% offП : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 13 дена .Испорака време треба за 1235 дена работни дена од Кина, Воздухот еПошта и aroud 35 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС...