компјутерски кабли и конектори

компјутерски кабли и конектори

Пронајден 549 на стоки.

На страницата 1-18 549 предлози
НОВИОТ USB 3.0 VGA Надворешни Видео Картичка Мулти Следи Адаптер за Лаптоп КОМПЈУТЕР USB VGA Надворешни Графичка Картичка
 • Неодамнешно
-5 %

НОВИОТ USB 3.0 VGA Надворешни Видео Картичка Мулти Следи Адаптер за Лаптоп КОМПЈУТЕР USB VGA Надворешни Графичка Картичка

1349.76 DEN 1282.00

Вовед : USB 3.0 VGA адаптерот се врти USB 3.0 порта во VGA излез со 1920 x 1080 видео поддршка Адаптер карактеристики вграден USB 3.0 passthrough), која нуди конекција порта на местото на USB порт користи за поврзување на VGA адаптерот идеална заобиколи за Ultrabook или лаптоп корисници каде што само ограничен број на USB порти се достапни...

1pcs 1M USB Порта За 5.5 x 2.1 mm 5V DC Барел Џек Моќ Кабел Конектор Црна Висок Квалитет
 • Неодамнешно
-15 %

1pcs 1M USB Порта За 5.5 X 2.1 Mm 5V DC Барел Џек Моќ Кабел Конектор Црна Висок Квалитет

44.64 DEN 38.00

Спецификација : Боја : Црна Должина : 1 M Тип : A МашкиUSB Приклучок до 5.5 мм (надворешно), 2.1 mm (внатрешно) Машки Коаксијален / Бар Тековната Електрична енергија : Дава 5 V DC Од USB Компатибилност : За Мали Електроника И Уреди Што Користат 5.5 мм Барел Џек За Моќ Кабел Пакет Вклучуваат : 1x КабелА Ние гарантираме 100% автентични производ слики.Б...

Нов Лаптоп Кабел За Леново Y410P Y430P Y400 Y400N T400M VIQY0,Y400 се Применува Само За Nvidia GT750 GT755 P/N:DC02001KW00
 • Неодамнешно
-20 %

Нов Лаптоп Кабел За Леново Y410P Y430P Y400 Y400N T400M VIQY0,Y400 се Применува Само За Nvidia GT750 GT755 P/N:DC02001KW00

313.92 DEN 251.00

Објектот Спецификација : Лаптоп, ЛЦД Кабел Замена За Леново Y410 P Y430 P Y400 Y400 N T400 M VIQY0,Y400 се Применува Само За Nvidia GT750 GT7551.Верзија : LCD / LEDКабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Нови Оригинални LCD LED Видео Flex Кабел За DELL INSPIRON 1750 G600T 17.3 50.4CN05.101 Поправка на Лаптоп LCD LVDS КАБЕЛ
 • Неодамнешно
-20 %

Нови Оригинални LCD LED Видео Flex Кабел За DELL INSPIRON 1750 G600T 17.3 50.4CN05.101 Поправка на Лаптоп LCD LVDS КАБЕЛ

313.92 DEN 251.00

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За DELL INSPIRON 1750 G600 T 17.3"1.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Нови Оригинални LCD LED Видео Flex Кабел За HP Павилјон DV6-6000 DV6-6100 DV6-6200 DV6Z-6100 B2995050G00013 LCD LVDS КАБЕЛ
 • Неодамнешно
-20 %

Нови Оригинални LCD LED Видео Flex Кабел За HP Павилјон DV6-6000 DV6-6100 DV6-6200 DV6Z-6100 B2995050G00013 LCD LVDS КАБЕЛ

279.36 DEN 224.00

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За HP Павилјон DV66000 DV66100 DV66200 DV6 Z6100(Без камера конектор)1.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X Кабел Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

JINTAI LCD LVDS ВИДЕО ЕКРАН FLEX КАБЕЛ ЗАМЕНИ ЗА TOSHIBA SATELLITE L750 L750D L755 L755D DD0BLBC000
 • Неодамнешно
-10 %

JINTAI LCD LVDS ВИДЕО ЕКРАН FLEX КАБЕЛ ЗАМЕНИ ЗА TOSHIBA SATELLITE L750 L750D L755 L755D DD0BLBC000

354.72 DEN 319.00

JINTAI LCD LVDS ВИДЕО ЕКРАН FLEX КАБЕЛ ЗАМЕНИ ЗА TOSHIBA SATELLITE L750 L750 D L755 L755 D DD0 BLBC000Компатибилен Модел : ЗА TOSHIBA SATELLITE L750 L750 D L755 L755 D DD0 BLBC000Пакет се вклучени : 1pcs LCD LED LVDS ВИДЕО ЕКРАН КАБЕЛИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Cotovelo де 90 graus USB 2 esquerda masculino ligar о мини USB МИНИ cotovelo direito linha де dados cabo para o telefone MP3 MP4
 • Неодамнешно
-5 %

Cotovelo де 90 Graus USB 2 Esquerda Masculino Ligar о мини USB МИНИ Cotovelo Direito Linha де Dados Cabo Para O Telefone MP3 MP4

138.24 DEN 132.00

90 graне cotovelo USB2.0 macho virar à esquerda не мини linha де dados USB МИНИ cotovelo direito 20 см USBA macho cotovelo : 90 gravirar à esquerda МИНИ USB cotovelo : 90 graстав на direita adequado став 90 graстав mudar на direção da ocasião comprimento де 20 СМ outro comprimento pode ser personalizado.

90 Graus На Esquerda Em Angulo Мини USB Tipo BMacho став USB 2.0 masculino Cabo де Dados став MP3 MP4 Хард-диск автомобил податоци cabo1.8m
 • Неодамнешно
-5 %

90 Graus На Esquerda Em Angulo Мини USB Tipo BMacho став USB 2.0 Masculino Cabo де Dados став MP3 MP4 Хард-диск автомобил податоци Cabo1.8m

138.24 DEN 132.00

conexão де алто desempenho entre Мини 5 Pin e cabos USB.о мини usb 5pin й де 90 gratipo аголнана outra extremidade й conector USB macho28 / 28 AWG + AEB Caboстав sincronização Де Dados e Cargacomprimento : 180 cm (seis pés) 50 CMкор : Preto

USB 2.0 де 90 Graus Conversor Adaptador де Extensao Не Cabo Tipo На Macho став Femea Не Angulo Direito де Longa Duracao 20 см Лив
 • Неодамнешно
-5 %

USB 2.0 де 90 Graus Conversor Adaptador де Extensao Не Cabo Tipo На Macho став Femea Не Angulo Direito де Longa Duracao 20 см Лив

56.64 DEN 54.00

este й um USB 2.0 Ângulo де 90 GraTipo На Macho став Fêmea Не Cabo e o cabo pode ajudáеве еден criar uma maneira simples де se conectar dispositivos móveis на um computador compatível com USB став todas како tarefas не кол, tais комо sincronização де dados e transferências де arquivos.Características не produtoUSB 2.0 Ângulo де 90 GraTipo На Macho став Fêmea Не Cabo.100% сосема нов e de алта qualidade garantida.operação fácil, plug and play.cabo де алта Velocidade USB 2.0 certificada, até 480 Mbps taxa де transferência.conformidade com како especificações USB atuais.especificaçãoTipo де dispositivo : USB 2.0 Cabo де Extensão Conversor AdaptadorTipo де Интерфејс : USB 2.0кор : PretoComprimento Не cabo : 20 смО pacote Inclui2x USB 2.0 Em Ângulo де 90 GraTipo На Macho став Fêmea Не Cabo.

IDC20P ИДЦ 20 Pin Машки Конектор да 20P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа--1pcs/многу
 • Неодамнешно

IDC20P ИДЦ 20 Pin Машки Конектор да 20P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа--1pcs/многу

DEN 762.72

******************************************************Повеќе детали : IDC20 P ИДЦ 20 Pin Машки Конектор да 20 P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа1pcs / многу************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : не, вклучувајќи din железничкиГолемина : 74*87mm

3.5 HDD IDE да SATA Конвертор Додадете На Картичката Adapte за IDE 40-pin хард диск диск,DVD Режач да SATA 7pin Плоча
 • Неодамнешно
-5 %

3.5 HDD IDE да SATA Конвертор Додадете На Картичката Adapte за IDE 40-pin хард диск диск,DVD Режач да SATA 7pin Плоча

234.24 DEN 223.00

3.5" HDD IDE да SATA Конвертор Додадете На Картичката Adapte за IDE 40pin хард диск диск,DVD Режач да SATA 7pin ПлочаКарактеристики : IDE да SATA Адаптер ("Конвертирај IDE Хард Диск да се SATAHard Вози") Поврзете IDE хард диск за да ви SATA плоча со овој IDE да SATA Адаптерот Завртете го вашиот IDE хард диск во SATA интерфејс хард диск Спецификација : Претвора Паралелно АТА да Serial ATA Поддржува АТА 100 / 133 Одговара за 3.5" IDE HDD DVD...

Мини-ДП Конектор, Мини DisplayPort ДП Извор на HDMI Женски 1.4 HDTV Адаптер за Поддршка на Аудио и 3D & 4K 2К
 • Неодамнешно

Мини-ДП Конектор, Мини DisplayPort ДП Извор на HDMI Женски 1.4 HDTV Адаптер за Поддршка на Аудио и 3D & 4K 2К

DEN 345.60

Mini Display Port ДП да HDMI Женски 1.4 HDTV Адаптер за Поддршка на Аудио и 3 D & 4 K 2К 60hzПоддршка Мини Display Port 1.1 на текст и HDMI1.4 излез.Поддршка HDMI 1.4 со 3 DПоддршка HDMI највисок видео резолуција 1080p или 4k2k 60hz.Поддршка HDMI 10 Gbps по канал пропусен опсег.Поддршка HDMI 12bit по канал (36bit сите канал) длабоко боја.Напојува од Mini Display Port извор

НОВИ Оригинални LED Кабел Norma за IBM Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод MT:20A7 20A8 Камера Кабел 04X5597 50.4LY17.011
 • Неодамнешно
-5 %

НОВИ Оригинални LED Кабел Norma за IBM Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод MT:20A7 20A8 Камера Кабел 04X5597 50.4LY17.011

960.00 DEN 912.00

НОВИ Оригинални LED Кабел Norma за IBM Lenovo Think Pad X1 Јаглерод MT : 20 A7 20 A8 Камера Кабел 04 X5597 50.4 LY17.011ПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

Универзална LVDS Кабел 40pin 30pin 20pin за LED LCD Дисплеј Панел Контролор Поддршка 14 инчен-55 инчен Екран 10pcs/set
 • Неодамнешно
-10 %

Универзална LVDS Кабел 40pin 30pin 20pin за LED LCD Дисплеј Панел Контролор Поддршка 14 инчен-55 инчен Екран 10pcs/set

792.00 DEN 713.00

Универзална LVDS Кабел 40pin 30pin 20pin за LED LCD Дисплеј Панел Контролор Поддршка 14 инчен55 инчен Екран 10pcs / setНапомена : Не се обезбеди техничка поддршка ...

8 Pin Машки 4 Pin Женски ATX Напојување Кабел Компјутер со ПРОЦЕСОР P4 да P8 Продолжување на Конверзија EPS Кабел
 • Неодамнешно
-5 %

8 Pin Машки 4 Pin Женски ATX Напојување Кабел Компјутер со ПРОЦЕСОР P4 да P8 Продолжување на Конверзија EPS Кабел

816.00 DEN 775.00

4 Pin Машки до 8 Pin Женски EPS Моќ Кабел Адаптер ги претвора стандард 8пински Pentium 4 врскакоја е достапна на повеќето напојување со 4пински 12 V конектор потребни за нови матични плочи.Должина : 20 CM