накит сетови

накит сетови

Пронајден 482 на стоки.

На страницата 1-18 482 предлози
Неверојатни Нигериската Свадба Индискиот Булчински Монистра, Накит Сетови Африкански Кристал Монистра, Накит Сетови HD3686
 • Неодамнешно
-30 %

Неверојатни Нигериската Свадба Индискиот Булчински Монистра, Накит Сетови Африкански Кристал Монистра, Накит Сетови HD3686

2515.20 DEN 1761.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

Исус дел 2-Tone Хривнија Ѓердан Сет од не ' Рѓосувачки Челик Златна Боја Трендовски 4MM Мода Гроздобер Мажите Накит Поставите GNH1146
 • Неодамнешно
-50 %

Исус дел 2-Tone Хривнија Ѓердан Сет од не ' Рѓосувачки Челик Златна Боја Трендовски 4MM Мода Гроздобер Мажите Накит Поставите GNH1146

1055.04 DEN 528.00

Исус дел 2Tone Хривнија Ѓердан Сет од не 'Рѓосувачки Челик 18 K Злато Позлатен Трендовски 4 MM 2015 Мода Гроздобер Мажите Накит Поставите GNH1146 исус парче Ѓердан Поставите Мажите Накит Поставите Стил : мода накит, ѓердани / нараквица сет Материјал : еколошки бакар, злато позлатен, 316 L не' рѓосувачки челик...

Alluring Африкански Кристал Монистра Африкански Монистра Накит во Собата За Жените Нигериската hotest Поставите Бесплатен Превозот W9363
 • Неодамнешно
-40 %

Alluring Африкански Кристал Монистра Африкански Монистра Накит во Собата За Жените Нигериската Hotest Поставите Бесплатен Превозот W9363

4824.00 DEN 2894.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesAcess во САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

Kpop Брилијантен Поставите Earring Ѓердан Хривнија Злато/Сребрена Боја Око Асиметрија Маска Кубни Циркони Накит во Собата За Жените NEH205
 • Неодамнешно
-50 %

Kpop Брилијантен Поставите Earring Ѓердан Хривнија Злато/Сребрена Боја Око Асиметрија Маска Кубни Циркони Накит во Собата За Жените NEH205

1712.64 DEN 856.00

Злато Foxtail Ѓердан жолта ' Печат Platinum / жолто Злато Позлатен / Розово Злато Трендовски 46 CM / 55 CM / 66 CM Злато Синџир Ѓердан За Мажи N942Злато Foxtail Ѓердан Од Злато Синџир Злато Синџир За МажиСтил : мода накит сетМатеријал : злато позлатен, еколошки бакар, ААА+ кубни циркониГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокПодарок за : девојка / жени / мајка / девојкаСостојба : 100% сосема нов, одлична занаетПакет Содржина : 1 синџир, 1 пар earring , хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (подарок)...

Бисер Накит Поставите 4-8мм Црвени Корални Бела Слатководни Бисер Ѓердани Обетки Мода Дама Роденден Свадба Партија Накит
 • Неодамнешно
-12 %

Бисер Накит Поставите 4-8мм Црвени Корални Бела Слатководни Бисер Ѓердани Обетки Мода Дама Роденден Свадба Партија Накит

816.00 DEN 718.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ ИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Нигериската Свадба Индискиот Булчински Монистра Накит Постави Африкански Монистра Кристал Монистра Топки Накит Сетови HD3746
 • Неодамнешно
-30 %

Нигериската Свадба Индискиот Булчински Монистра Накит Постави Африкански Монистра Кристал Монистра Топки Накит Сетови HD3746

4886.40 DEN 3420.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

ASHIQI 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Слатководни Бисер Ѓердани Обетки 7-8мм Ориз Природните Слатководни Бисери на жените
 • Неодамнешно
-35 %

ASHIQI 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Слатководни Бисер Ѓердани Обетки 7-8мм Ориз Природните Слатководни Бисери на жените

934.08 DEN 607.00

Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Вкупната тежина : Околу 4.28 g Бисер Облик : Ориз Бисер Боја : Бела Розова боја се Виолетови Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Многу Неколку Недостатоци Бисер Големина : 78мм Ѓердан Должина : 40cm / 45см Обетки Должина : 9cm Метал Материјал : 100% 925 Sterling Silver Метал печат : S925 Пакување : Подарок КутијаДа се купи >$199 и во нашата продавница , испратени преку ЕМС или DHL за слободни .

Кралицата на Стилот Цвет Циркон Африкански Монистра Накит Поставите 2017 Нигериската Свадба Jewerly Комплети За Жени Parure Bijoux Femme AS050
 • Неодамнешно
-21 %

Кралицата на Стилот Цвет Циркон Африкански Монистра Накит Поставите 2017 Нигериската Свадба Jewerly Комплети За Жени Parure Bijoux Femme AS050

2004.00 DEN 1583.00

Кралицата на Стилот Цвет Циркон Африкански Монистра Накит Поставите AS050 Предмет : Накит Поставите AS050Позлата : Бело ЗлатоМатеријал : ААА+ Кубни Циркони1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас ...

Здравје Материјал Свадба Накит Сетови за Жените Класичен Кристал Круна Невестата Ангажман Студ Обетки & Прстени Свадба Невестата се Поставува
 • Неодамнешно
-54 %

Здравје Материјал Свадба Накит Сетови за Жените Класичен Кристал Круна Невестата Ангажман Студ Обетки & Прстени Свадба Невестата се Поставува

1007.52 DEN 464.00

Боја : Црна / Бела Функција : Топла Продажба новиот дизајн ,како pictur Материјал : Керамички Големина : Како слика Прстен должина 6mm Нето Тежина : 6 g прстени за жените Пакување : Одликува со елегантна подарок кутија Испорака Датум : 17 дена за Испорака : БесплатнаСите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот...

2017 Нова Свадба Накит Поставите Сребрена Боја Тркалезна Форма АА CZ Керамички Студ Earring & Ѓердан Со Големи Кристали Свадба Накит Сет
 • Неодамнешно
-48 %

2017 Нова Свадба Накит Поставите Сребрена Боја Тркалезна Форма АА CZ Керамички Студ Earring & Ѓердан Со Големи Кристали Свадба Накит Сет

1276.32 DEN 664.00

Боја : Црна,Бела Функција : Топла Продажба новиот дизајн Црна,како слика Позлата : Нерѓосувачки Челик Материјал : Керамички earring,Pendant Големина : Како слика Нето Тежина : 10 g Пакување : Одликува со елегантна подарок кутија или ПП торба Испорака Датум : 17 дена за Испорака : БесплатнаСите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот...

2017 Нов Луксузен Жените Свадба Накит Сетови Срце Облик Дизајн Црно Бела Боја Булчински Earring Ѓердан Накит Сетови За Жени
 • Неодамнешно
-48 %

2017 Нов Луксузен Жените Свадба Накит Сетови Срце Облик Дизајн Црно Бела Боја Булчински Earring Ѓердан Накит Сетови За Жени

565.92 DEN 294.00

Боја : Црна,Бела Функција : Топла Продажба новиот дизајн Црна,како слика Позлата : Нерѓосувачки Челик Материјал : Керамички earring,Pendant Големина : Како слика Нето Тежина : 10 g Пакување : Одликува со елегантна подарок кутија или ПП торба Испорака Датум : 17 дена за Испорака : БесплатнаСите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот...

Bangrui Жолто Злато Боја Обетки И Pendant Ѓердан Поставите Мода Дубаи Multilayer Цвет Накит Сет
 • Неодамнешно

Bangrui Жолто Злато Боја Обетки И Pendant Ѓердан Поставите Мода Дубаи Multilayer Цвет Накит Сет

DEN 288.00

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Жолто Злато Боја Обетки И Pendant Ѓердан Поставите Мода Дубаи Multilayer Цвет Накит Поставите Информации : Minmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥5 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

сребро позлатен накит постави Крст Копчето за Заклучување Ѕвезда Месечината 13 шарм rhinestones Хривнија+Ѓердан поставува големо jewerly жените 2017
 • Неодамнешно
-49 %

сребро позлатен накит постави Крст Копчето за Заклучување Ѕвезда Месечината 13 шарм Rhinestones Хривнија+Ѓердан поставува големо Jewerly жените 2017

719.52 DEN 367.00

Бренд : MEEKCATMeterial : бакарГлавниот Камен : врвен квалитет кубни циркони Печат : 925Позлата : 925 Sterling Silver Позлатен (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик Поставува Големина : Ѓердан 18inchs(45cm), нараквици 8inchs(18.5 cm) контрола на Квалитет : Олово,Никел,Кадмиум СлободниПрилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партијаGitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријателAnswer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

Нови Етиопската Свадба Свадба Накит Поставите 24K Златна Боја Ѓердан Обетки Накит Африка Свадба Свадба Накит
 • Неодамнешно
-8 %

Нови Етиопската Свадба Свадба Накит Поставите 24K Златна Боја Ѓердан Обетки Накит Африка Свадба Свадба Накит

576.00 DEN 530.00

Напомена : Нови Етиопската Свадба Свадба Накит Поставите 24 K Злато Позлатен Ѓердан Обетки Накит Африка Свадба Свадба НакитMinmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

PATICO Црвен Накит Сетови 925 Sterling Silver Австриската Кристал Вода Капка Pendant Ѓердан Обрачот Earring Поставува Партија Подароци 18 Синџир
 • Неодамнешно
-91 %

PATICO Црвен Накит Сетови 925 Sterling Silver Австриската Кристал Вода Капка Pendant Ѓердан Обрачот Earring Поставува Партија Подароци 18 Синџир

1392.00 DEN 125.00

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( pendant ѓердан +earring)

Новиот восок Samaid трева лаванда бисер зелена боја brooch жените ретро
 • Неодамнешно
-8 %

Новиот восок Samaid трева лаванда бисер зелена боја Brooch жените ретро

156.00 DEN 144.00

Занает зелена бојаwintersweet ставматеријал метал не дупка бисерголемина должина од 3,5 см ширина 4cmтежина 7.2 gsawgrass ставматеријал метал не дупка бисерголемина должина 7cm ширина од 3,5 смтежина 6.6 gлаванда ставматеријал метал + бакар нема дупка бисерголемина должина 7.5 cm ширина 2.6 cmтежина 9.4 g