навивачите And ладење

навивачите And ладење

Пронајден 474 на стоки.

На страницата 1-18 474 предлози
2 парчиња ВЕНТИЛАТОР ЗА ARX BP0535SA7-А1 BP0535SA7-9 BP0535SA7-Б8 BP0535SA7-4 BP0535SA7-Б4 Вентилаторот за Ладење
 • Неодамнешно
-12 %

2 парчиња ВЕНТИЛАТОР ЗА ARX BP0535SA7-А1 BP0535SA7-9 BP0535SA7-Б8 BP0535SA7-4 BP0535SA7-Б4 Вентилаторот за Ладење

767.52 DEN 675.00

Сребро веи таи електронските Во продавницата може да се најдат на производи што може да ни се јавите Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Бесплатен превозот DC 5V 0.4 НА Ладење Вентилатор За ASUS U46E U46S U46SV U46E-BAL5 BAL6 BAL7 ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење KDB0705HB BB38
 • Неодамнешно
-12 %

Бесплатен превозот DC 5V 0.4 НА Ладење Вентилатор За ASUS U46E U46S U46SV U46E-BAL5 BAL6 BAL7 ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење KDB0705HB BB38

475.20 DEN 418.00

Сребро веи таи електронските Во продавницата може да се најдат на производи што може да ни се јавите...

BATA08015R5H DC5V 0.3 А P002 KSB0705HC BK1L DC28000B2VL DC28000B2DL KSB0705HC-BK1L вентилатор за DELL M4700 CPU ВЕНТИЛАТОР 01G40N 1G40N
 • Неодамнешно
-12 %

BATA08015R5H DC5V 0.3 А P002 KSB0705HC BK1L DC28000B2VL DC28000B2DL KSB0705HC-BK1L вентилатор за DELL M4700 CPU ВЕНТИЛАТОР 01G40N 1G40N

475.20 DEN 418.00

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Нови Оригинални Делта EFB0612HHA 12V 0.25 60*60*10ММ 6cm правец на двојна топката имајќи вентилаторот за ладење
 • Неодамнешно
-10 %

Нови Оригинални Делта EFB0612HHA 12V 0.25 60*60*10ММ 6cm правец на двојна топката имајќи вентилаторот за ладење

576.00 DEN 518.00

Модел AFB0612 HA Големина 60 * 60 * 10мм Имајќи Двојна топката имајќи Стандарден напон напон од 12 V 0.22 Брзина 4700 RPM ± 5% ВРТЕЖИ во минута Одржување на оптимална постојано трчање време 180,000 часа Триpin фан конектор за матична плоча интерфејс кабел должина 12 CM (2жица, 3жица, како не прашуваат случајните коса) Без додатни функции 2 линија брзина, 3линија за поддршка пиштол

Оригиналниот Делта AFB0612EH F00 12V 0.48 60*60*25ММ 6CM Tachometer Сигнал двојна топката имајќи вентилаторот за ладење
 • Неодамнешно
-10 %

Оригиналниот Делта AFB0612EH F00 12V 0.48 60*60*25ММ 6CM Tachometer Сигнал двојна топката имајќи вентилаторот за ладење

480.00 DEN 432.00

[Димензија] : 60 × 60 × 25mm[Оценет напон] : DC12 V[Напон Спектар] : DC7.0 V14.0 V[Input Power] : 0.48 A (номинална струја)[Номинална Брзина] : 6800 р.стр.м[Температура Спектар] : 10 ...

Barrow LRC осветлување контрола на системот RGB осветлување компоненти посветен продолжување кабелот 800MM YCR-800
 • Неодамнешно

Barrow LRC осветлување контрола на системот RGB осветлување компоненти посветен продолжување кабелот 800MM YCR-800

DEN 96.00

YCR800 за BARROW сите видови на производи, со користење на 25104 P интерфејс кога оригиналниот линија да се прошири и на животната средина.Жица должина : 800 MMСледниве слики во светлина само за прикажување цели, а не производ стандард.

NMB-МАТ 2410ML-04W-B79, M53 DC 12V 0.58 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно

NMB-МАТ 2410ML-04W-B79, M53 DC 12V 0.58 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 781.44

Бренд : NMBБрој на модел : 2410 ML04 WB79, M53Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.58 3жица 3пински конектор 60mm 60x60x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

X751MD Радијатор За ASUS X751MA X751MD K751M A751M X751M Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење Радијатор Heatsink Кулер Тестирани И
 • Неодамнешно

X751MD Радијатор За ASUS X751MA X751MD K751M A751M X751M Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење Радијатор Heatsink Кулер Тестирани И

DEN 1411.20

Белешки : матични Плочи се дел број специфични Мора да поредок од страна на точниот број на делот од матичната плоча ќе се замена; ова е потребно со цел да се избегне враќа, одложувања и restocking такси...

50 Парчиња МНОГУ 170mm 17cm Хром Сребрена Метал Вентилатор, Грил Прст Guard Заштита
 • Неодамнешно

50 Парчиња МНОГУ 170mm 17cm Хром Сребрена Метал Вентилатор, Грил Прст Guard Заштита

DEN 3503.52

Фан Заштита Нето Решетката Фан Железо Мрежа Компјутер Случај Фан Безбедност Нето 3d Печатач Делови Makerbot Кулер Фан Покрие Зрачи Заштитна Маска Нето Филтер Guard Мрежа Железнички Фан Решетката Решетката Покрие Фан Заштитник Прст Guard Скара НетоМетални Челични 170mm 17cm Фан Заштитник Прст Guard Скара НетоГолемина : 170x170mmТежина : 55 gКоличина : 50 компјутери1.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.Сите производи ќе се провери пред превозот.2.Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.3.Превозот Логистика : Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.4.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок...

NMB-МАТ 2106KL-04W-B60, L00 DC 12V 0.19 А, 50x50x15mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно
-8 %

NMB-МАТ 2106KL-04W-B60, L00 DC 12V 0.19 А, 50x50x15mm Серверот Плоштадот фан

1552.80 DEN 1428.00

NMB Број на Модел : 2106 KL04 WB60, L00 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.19 А, 50x50x15mm 2жица 2пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

2 Парче 50x50x10mm Алуминиум Heatsink Вентилаторот за Ладење Кулер Радијатор PC Northbridge Чипсет Топлина Мијалник
 • Неодамнешно

2 Парче 50x50x10mm Алуминиум Heatsink Вентилаторот за Ладење Кулер Радијатор PC Northbridge Чипсет Топлина Мијалник

DEN 417.12

Параметри : 100% Сосема нов и висок квалитетБрој на модел : 50x50x10mm heatsinkВисината : 60 mmDimesions : 50 x 50x 10ммБоја : ЦрнаМатеријал : АлуминиумТежина : 41g / еезПакет се Вклучени : 2 парчиња / многу 50x50x10mm heatsink

SUNON PSD1212PMB1-А, (2).B3817.С.GN DC 12V 24W 120X120X38mm Серверот Плоштадот фан
 • Неодамнешно

SUNON PSD1212PMB1-А, (2).B3817.С.GN DC 12V 24W 120X120X38mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1375.20

SUNON Број на Модел : PSD1212 PMB1А, (2).B3817.С.GN Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 24 W 120 X120 X38mm 4жица 4пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

НОВИ MG75070V1-C010-S99 лаптоп процесор ладење ВЕНТИЛАТОР за ACER стремат 3830 3830TG AS3830
 • Неодамнешно

НОВИ MG75070V1-C010-S99 лаптоп процесор ладење ВЕНТИЛАТОР за ACER стремат 3830 3830TG AS3830

DEN 480.00

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...