шахти

шахти

Пронајден 458 на стоки.

На страницата 1-18 458 предлози
2 парчиња/многу SCS10LUU SC10LUU линеарна водич черупка,линеарна топката имајќи за 10мм вратило CNC делови За 10мм Линеарна Окно
 • Неодамнешно
-5 %

2 парчиња/многу SCS10LUU SC10LUU линеарна водич черупка,линеарна топката имајќи за 10мм вратило CNC делови За 10мм Линеарна Окно

802.56 DEN 762.00

2 парчиња SC10 LUU 10мм Линеарна Топката Имајќи го БлокиратеМодел : SC10 L UUВратило ID : 10 ммКоличина : 2 компјутери1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

10pcs/многу SK12 SH12A 12mm линеарна железнички вратило поддршка блок за cnc линеарна слајд имајќи водич cnc делови
 • Неодамнешно
-5 %

10pcs/многу SK12 SH12A 12mm линеарна железнички вратило поддршка блок за Cnc линеарна слајд имајќи водич Cnc делови

607.20 DEN 577.00

10pcs SK12 12mm Линеарна Вратило ПоддршкаМодел : SK12Вратило ID : 12 mmКоличина : 10 компјутери1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

4pc SC16LUU SCS16LUU 16mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер перница За 16mm Линеарна Окно
 • Неодамнешно
-5 %

4pc SC16LUU SCS16LUU 16mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер перница За 16mm Линеарна Окно

2626.08 DEN 2495.00

4 парчиња SC16 LUU 16mm Линеарна Топката Имајќи го БлокиратеМодел : SC16 L UUВратило ID : 16 mmКоличина : 4 парчиња1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

4pcs/многу SC8LUU SCS8LUU 8мм Линеарна оска Топката Имајќи го блокира Продолжување Имајќи перница Bolck Линеарна единица за CNC
 • Неодамнешно
-5 %

4pcs/многу SC8LUU SCS8LUU 8мм Линеарна оска Топката Имајќи го блокира Продолжување Имајќи перница Bolck Линеарна единица за CNC

1118.40 DEN 1063.00

4 парчиња SC8 LUU 8мм Линеарна Топката Имајќи го БлокиратеМодел : SC8 L UUВратило ID : 8 mmКоличина : 4 парчиња1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

50Pcs MF85ZZ Страната Flanged Длабоко Ритам Топката Лежишта 5x8x2.5mm
 • Неодамнешно
-5 %

50Pcs MF85ZZ Страната Flanged Длабоко Ритам Топката Лежишта 5x8x2.5mm

624.00 DEN 593.00

Прирабница Имајќи Лежишта MF85 ZZ 5 x 8 x 2,5 mmМАТЕРИЈАЛ : челикПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

Бесплатен Превозот 50 КОМПЈУТЕРИ SMR74ZZ SMR74 Лежишта 4x7x2.5 mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта DDL-740ZZ ABEC5 4*7*2.5 ММ
 • Неодамнешно
-5 %

Бесплатен Превозот 50 КОМПЈУТЕРИ SMR74ZZ SMR74 Лежишта 4x7x2.5 Mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта DDL-740ZZ ABEC5 4*7*2.5 ММ

1343.52 DEN 1276.00

​SMR74 ZZ SMR74 Лежишта 4x7x2.5 mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта DDL740 ZZ ABEC5Моделsmr74zzГОЛЕМИНА(mm)d4D7Б2.5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалнерѓосувачки челикDeliverydate37 Дена1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

10pcs V624ZZ V624Z V624 624 V ритам длабоко ритам топката имајќи 4x13x6mm везови машина макара имајќи 624V јаглероден челик 624VV
 • Неодамнешно
-5 %

10pcs V624ZZ V624Z V624 624 V ритам длабоко ритам топката имајќи 4x13x6mm везови машина макара имајќи 624V јаглероден челик 624VV

105.60 DEN 100.00

Модел v624zz Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 4 Надворешниот Дијаметар(D)13 Ширина (Б) 6 Печати Тип челик Материјал челик Испорака датум На барање за испорака1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

625RS имајќи 15pcs гума Печат Минијатурни Мини Имајќи бесплатен превозот 625 625RS 5*16*5 мм хром челик длабоко ритам имајќи
 • Неодамнешно
-5 %

625RS имајќи 15pcs гума Печат Минијатурни Мини Имајќи бесплатен превозот 625 625RS 5*16*5 мм хром челик длабоко ритам имајќи

429.60 DEN 408.00

625 RS 5*16*5mm 3 D печатач Минијатурни Радијална ЛежиштаМодел625rsГОЛЕМИНА(mm)d5D16Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот сликиПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

Најдобра Цена! Бесплатен превозот 50 компјутери 688ZZ Длабоко ритам топката лого,имајќи челик 8X16X5 mm 688 2Z
 • Неодамнешно
-5 %

Најдобра Цена! Бесплатен превозот 50 компјутери 688ZZ Длабоко ритам топката лого,имајќи челик 8X16X5 Mm 688 2Z

959.52 DEN 912.00

Модел688 zzГОЛЕМИНА(mm)d8D16Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалНерѓосувачки челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот слики

бесплатен превозот 608-2RS 608RS 608 2RS R-2280HH 8*22*7 mm Висок квалитет на минијатурни длабоко ритам топката имајќи
 • Неодамнешно
-5 %

бесплатен превозот 608-2RS 608RS 608 2RS R-2280HH 8*22*7 Mm Висок квалитет на минијатурни длабоко ритам топката имајќи

1200.00 DEN 1140.00

6082 RS 608 RS 608 2 RS R2280 HH 8*22*7 mm Висок квалитет на минијатурни длабоко ритам топката имајќиМодел6082rsГОЛЕМИНА(mm)d8D22Б7Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот сликиПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

10pcs/F8 Многу-19M 8мм х 19mm x 7mm 8x19x7 mm Axial Топката Удар Имајќи Сосема Нов
 • Неодамнешно
-7 %

10pcs/F8 Многу-19M 8мм х 19mm X 7mm 8x19x7 Mm Axial Топката Удар Имајќи Сосема Нов

335.52 DEN 312.00

Опис : На F819 M 8мм х 19mm x 7mm 8x19x7 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F819 MКоличина : 10pcs Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3

DEN 1347.36

50 ПАРЧИЊАТопката Лежишта 608 ZZГолемина : 8мм Х 22mm X 7mmМодел 608 ZZ Димензии Понесе (d) 8 мм Дијаметар (D) 22 mm Ширина (Б) 7 mm Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.Z2 / ABEC3.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 50 КОМПЈУТЕРИЗаштитените Топката Лого, ова е популарна големина која може да се користи во многу РК Автомобили и Камиони, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

2018 Удар Имајќи Axk 10pcs R8 Отвори 1/2 X 1-1/8 1/4 Инчи 12.7*28.575*6.35 Мм Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи
 • Неодамнешно
-8 %

2018 Удар Имајќи Axk 10pcs R8 Отвори 1/2 X 1-1/8 1/4 Инчи 12.7*28.575*6.35 Мм Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи

1318.56 DEN 1213.00

започнетекрајот Предмет : R8 ОТВОРИТип : Запечатени Топката ИмајќиМатеријал : Хром Челик (GCr15)Затворачи : 2 Штитови, може да't бидат отстранети и реинсталира повторноShield Тип : Метал Shield МаскаДимензии : 12.7 mm x 28.575 mm x 6.35 mmКоличина : 10pcs

Висок квалитет 4pcs SHF20 хоризонтална линеарна вратило поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно
 • Неодамнешно
-49 %

Висок квалитет 4pcs SHF20 хоризонтална линеарна вратило поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно

741.12 DEN 378.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот ."

Висок квалитет 4pcs SHF10 хоризонтална линеарна вратило поддршка 10мм Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно
 • Неодамнешно
-49 %

Висок квалитет 4pcs SHF10 хоризонтална линеарна вратило поддршка 10мм Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно

384.96 DEN 196.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

Висок квалитет на 8 компјутери SC20UU SCS20UU 20mm линеарна топката имајќи слајд единица 20mm линеарна имајќи блок за DIY CNC Рутер линеарна slide
 • Неодамнешно
-49 %

Висок квалитет на 8 компјутери SC20UU SCS20UU 20mm линеарна топката имајќи слајд единица 20mm линеарна имајќи блок за DIY CNC Рутер линеарна Slide

4053.12 DEN 2067.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот .'"