• Неодамнешно
Елегантни Бразилецот Права Коса Со Чипка Затворање 4x4 Слободни Дел 4 Парчиња Природна Боја Не Remy Човечка Коса 3 Снопови Со Затворање

Елегантни Бразилецот Права Коса Со Чипка Затворање 4x4 Слободни Дел 4 Парчиња Природна Боја Не Remy Човечка Коса 3 Снопови Со Затворање

DEN 1932.00
DEN 3789.12
-49 %
Достапно

Количина на стоки


Елегантни Бразилецот Права Коса Со Чипка Затворање Средниот Дел 4 Парчиња Природна Боја Слободни Брод Remy Човечка Коса 3 Снопови Со Затворање
Елегантни Бразилецот Директно Богородица Косата Со Чипка Затворање Средниот Дел 4 Парчиња Природна Боја Слободни Брод Човечка Коса 3 Снопови Со Затворање

Карактеристики на понудата

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 10 10 10 & Closure8, 10 12 14 & Closure8, 12 12 12 & Closure10, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 20 22 24 & Closure18
боја:
Природна Боја
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Текстура:
Директно
Бренд Име:
елегантни
Погоден Умирање Бои:
сите бои

Слични понуди

Satai Коса Бразилецот Тело Бран Човечка Коса На Снопови Со Затворање Природната Боја По 3 Снопови Со Затворање Не Remy Коса Екстензија
 • Неодамнешно

Satai Коса Бразилецот Тело Бран Човечка Коса На Снопови Со Затворање Природната Боја По 3 Снопови Со Затворање Не Remy Коса Екстензија

DEN 2118.00 4072.32

Satai Бразилецот Тело Бран Коса Екстензија 3 Снопови со Затворање Не Remy Човечка Коса на Снопови Со Затворање Природна Боја1, Косата Бренд : Satai Коса.2, Косата Weft : 1 30% Судбина Swice Чипка Затворање со Двојно Машина Weft Коса Снопови3, Губење на Текстурата : Бразилски Коса Ткаат Снопови, Човечка Коса на снопови со затворање4, Боја на Коса : Природни Црна Боја, 1 B#, Може да Биде Боја и Кајгана многу добро.5, Должина : 828inch на располагање; Затворање Должина : 1020inch6, Губење Тежина : 97gram100gram по пакет; Затворање 3535gram по парче7, Губење На Материјал : 100% Човечка Коса Без Никакви Хемиски Precess.8, Живот Време : Не remy коса може да трае најмалку 26 месеци со соодветна грижа.9, Време на Испорака : Изразат Испорака Преку UPS / ТНТ во рок од 25 работни дена.10, Може да Се Permed : да, тоа може Да биде permed, завиткан и restyled, како сакате.Бразилецот Тело Бран 3 Снопови со Средниот Дел на Затворање : Сите ставка(и) мора да се врати во Оригиналниот Пакет, неискористениот состојба и Реsellable...

Siyo Коса Индискиот Длабоко Бран Косата Со Затворање Човечка Коса 3 Снопови и Затворање Не Remy Коса Ткаат Снопови со Затворање
 • Неодамнешно

Siyo Коса Индискиот Длабоко Бран Косата Со Затворање Човечка Коса 3 Снопови и Затворање Не Remy Коса Ткаат Снопови со Затворање

DEN 2333.00 4242.24

Siyo Коса Индискиот Длабоко Кадрава Коса Со Затворање Човечка Коса 3 Снопови и Затворање на Индискиот Коса Ткаат Снопови со Затворање

Перуанскиот Права Коса, 3 Или 4 Снопови Со Чипка Директно Затворање Човечка Коса Со Директно Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Ткае
 • Неодамнешно

Перуанскиот Права Коса, 3 Или 4 Снопови Со Чипка Директно Затворање Човечка Коса Со Директно Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Ткае

DEN 3571.00 7439.52

Перуанскиот Права Коса, 3 Или 4 Снопови Со Чипка Директно Затворање 100% Човечка Коса Со Директно Затворање Пропушти Џеб Remy Коса ТкаеГубење На Информации : 1.Бренд Име : Мис Џеб Коса 2.Косата Weft : 130% Судбина Swice Чипка Затворање со Двојно Машина Weft Коса Снопови 3.Губење На Текстурата : Перуанскиот Права Коса Човечка Коса На Снопови Со Затворање, Чипка Frantal Затворање Со Снопови 4.Боја на коса : Природни Црна Боја, 1 B#, Може да Биде Боја и Кајгана многу добро 5.Коса Должина : 828 Inch Во Акции на Располагање,Затворање Должина : 1020inch 6.Губење Тежина : 100(+ / 5) G / Пакет,Затворање 3545gram по парче 7.Материјал : 100% Човечка Коса Без Хемиски Обработени 8.Живот Време : Тоа Може да Трае повеќе од 12months со соодветна нега 9.Време на испорака : Изразат Испорака Преку UPS / DHL во рок од 25 работни дена 10.Може да Се Permed : да, Тоа Може Да Биде Permed, Завиткан и Restyled како СакатеПеруанскиот Права Коса, 3 Или 4 Снопови Со Чипка Директно Затворање 100% Човечка Коса Со Директно Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Ткае

Kapelli Човечка Коса на Снопови Со Затворање Чипка Главата на Малезија Права Коса 3 Снопови Со Директно Затворање 13x4 Не Remy Коса
 • Неодамнешно

Kapelli Човечка Коса на Снопови Со Затворање Чипка Главата на Малезија Права Коса 3 Снопови Со Директно Затворање 13x4 Не Remy Коса

DEN 2753.00 5506.56

Бренд Име Kapelli Човечка Коса на Снопови Со Затворање Чипка Главата на Малезија Права Коса 3 Снопови Со Директно Затворање 13x4 Не Remy Коса Материјал 100% Човечка Коса Предност слободни метежот,без пролевање,Нема вошки и без мирис Двојно weft,Машина за коса ткаат,многу мека и убава Може да се бојадиса и избелени,човечка коса 3 снопови со чипка затворање Фабрика Директна Продажба, Добар Квалитет, Брза Испорака, Најдобра Услуга Должина 826inch е достапна Природна Боја Црна боја Тежина 325360g / pc(околу 3.23.5 мл / pc) Поврзани со Стил права, телото бран, длабоко бран, Откачен кадрава, лабава бранЧовечка Коса Ткаат Снопови Со ЗатворањеП : дали тоа Ќе пролевање и метежот?A : Пролевање : неколку насоки почетна пролевање на нова коса е нормално...

Водениот Бран Снопови Со Затворање Малезија Човечка Коса Екстензија Со 4*4 Затворање Yongtai Коса Ткаат Снопови 4Pcs Не-Remy Коса
 • Неодамнешно

Водениот Бран Снопови Со Затворање Малезија Човечка Коса Екстензија Со 4*4 Затворање Yongtai Коса Ткаат Снопови 4Pcs Не-Remy Коса

DEN 2373.00 4237.92

3 Снопови Со Затворање Вода Бран Малезија Човечка Коса на Снопови Со 4x4 Затворање Yongtai Коса Ткаат Снопови 4 Pcs НеRemy Коса

Satai Бразилецот Длабоко Бран 3 Снопови Со Затворање На Врвот Човечка Коса На Снопови Со Затворање Природна Боја На Бразилскиот Коса Ткаат Снопови
 • Неодамнешно

Satai Бразилецот Длабоко Бран 3 Снопови Со Затворање На Врвот Човечка Коса На Снопови Со Затворање Природна Боја На Бразилскиот Коса Ткаат Снопови

DEN 2283.00 4390.08

Satai Длабоко Бран 3 Снопови со Чипка Затворање Човечка Коса на Бразилецот Коса Ткаат Снопови Не Remy Коса Екстензија Природна Боја1, Косата Бренд : Satai Коса.2, Косата Weft : 1 30% Судбина Swice Чипка Затворање со Двојно Машина Weft Коса Снопови3, Губење на Текстурата : Бразилски Коса Ткаат Снопови, Човечка Коса на снопови со затворање4, Боја на Коса : Природни Црна Боја, 1 B#, Може да Биде Боја и Кајгана многу добро.5, Должина : 828inch на располагање; Затворање Должина : 1020inch6, Губење Тежина : 97gram100gram по пакет; Затворање 3535gram по парче7, Губење На Материјал : 100% Човечка Коса Без Никакви Хемиски Precess.8, Живот Време : Не remy коса може да трае најмалку 26 месеци со соодветна грижа.9, Време на Испорака : Изразат Испорака Преку UPS / ТНТ во рок од 25 работни дена.10, Може да Се Permed : да, тоа може Да биде permed, завиткан и restyled, како сакате.3 Снопови Со Средниот Дел Затворање На Бразилскиот Длабоко Бран : Satai коса е добро произведени од 100% човечка коса...

Yongtai Коса 3 Снопови Бразилецот Вода Бран Човечка Коса Со 4*4Inch Чипка Затворање Избелени Не Remy Коса Ткаат 4Pcs/Многу Се Бојадиса
 • Неодамнешно

Yongtai Коса 3 Снопови Бразилецот Вода Бран Човечка Коса Со 4*4Inch Чипка Затворање Избелени Не Remy Коса Ткаат 4Pcs/Многу Се Бојадиса

DEN 2373.00 4237.92

Yongtai Коса 3 Снопови Бразилецот Вода Бран Човечка Коса Со 4*4 Inch Чипка Затворање Избелени Не Remy Коса Ткаат 4 Pcs / Многу Се Бојадиса

Малезија Длабоко Бран 3/4 Снопови Со Затворање Човечка Коса На Снопови Со Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Снопови Со Затворање
 • Неодамнешно

Малезија Длабоко Бран 3/4 Снопови Со Затворање Човечка Коса На Снопови Со Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Снопови Со Затворање

DEN 2374.00 5520.00

Малезија Длабоко Бран 3 / 4 Снопови Со Затворање 100% Човечка Коса На Снопови Со Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Снопови Со ЗатворањеГубење На Информации : 1.Бренд Име : Мис Џеб Коса 2.Косата Weft : 130% Судбина Swice Чипка Затворање со Двојно Машина Weft Коса Снопови 3.Губење На Текстурата : Малезија Длабоко Бран Со Затворање, ShuangyaЧовечка Коса На Снопови Со Затворање,Remy Коса Снопови Со Затворање 4.Боја на коса : Природни Црна Боја, 1 B#, Може да Биде Боја и Кајгана многу добро 5.Косата Пакет : 3 Снопови со Затворање, 4 Снопови со Clsoure Може да биде Избран 6.Губење Тежина : 100(+ / 5) G / Пакет,Затворање 3540gram по парче 7.Материјал : 100% Човечка Коса Без Хемиски Обработени 8.Живот Време : Тоа Може да Трае повеќе од 12months со соодветна нега 9.Време на испорака : Изразат Превозот Преку "федекс" / DHL во рок од 25 работни дена 10.Може да Се Permed : да, Тоа Може Да Биде Permed, Завиткан и Restyled како СакатеМалезија Длабоко Бран 3 / 4 Снопови Со Затворање 100% Човечка Коса На Снопови Со Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Снопови Со Затворање

Човечка Коса На Снопови Со Затворање На Бразилскиот Коса Ткаат Снопови Чипка Директно Затворање Со 3 Снопови Права Коса Alipop NonRemy
 • Неодамнешно

Човечка Коса На Снопови Со Затворање На Бразилскиот Коса Ткаат Снопови Чипка Директно Затворање Со 3 Снопови Права Коса Alipop NonRemy

DEN 3389.00 5945.76

верзија=1.8;датум=20170323guan_lian_Beginguan_lian_Endproduction_information_Beginproduction_information_Beginproduction_information_Endproduct_photo_Endhair_measure_BeginСовети : 3 снопови се доволно за глава или комбинираат со затворање.Ако у сакате целосни изглед, 4 снопови заедно е добар избор...

Smoora Бразилецот Права Коса Русокоса 3 Снопови со 4x4 чипка Затворање Бебе Коса Директно Боја 613 Русокоса Човечка Коса Екстензии
 • Неодамнешно

Smoora Бразилецот Права Коса Русокоса 3 Снопови со 4x4 чипка Затворање Бебе Коса Директно Боја 613 Русокоса Човечка Коса Екстензии

DEN 3333.00 5952.00

Smoora Добар Квалитет КосаSmoora Бразилецот Права Коса Русокоса 3 Снопови со 4x4 чипка Затворање Бебе Коса Директно Боја 613 Русокоса Човечка Коса ЕкстензииГубење на Материјал : 100 % Човековите Бразилецот Губење на Косата Одделение : Бразилски Човечка Коса Добар Квалитет руса Коса Губење Тежина : 100g(+ / 5g) / парче Бразилецот Remy Коса, 3 Снопови Косата со 1 Buc Затворање Коса Должина : 10"24" Достапни Или Прилагодено Како Вашата Потреба Косата Пакет : ПВЦ Материјал Со Тенок Картон Палети, Хартија Материјал Со Тврд Картон Палета Околу Сите Страни...

Бразилецот Тело Бран Со Затворање 3/4 Снопови Човечка Коса на Снопови Со Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Снопови Со Затворање 4/5Pcs/Многу
 • Неодамнешно

Бразилецот Тело Бран Со Затворање 3/4 Снопови Човечка Коса на Снопови Со Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Снопови Со Затворање 4/5Pcs/Многу

DEN 2043.00 4752.00

Бразилецот Тело Бран Со Затворање 3 / 4 Снопови Човечка Коса на Снопови Со Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Снопови Со Затворање 4 / 5 Pcs / МногуГубење На Информации : 1.Бренд Име : Мис Џеб Губење На Коса 2.Косата Weft : 130% Судбина Swice Чипка Затворање со Двојно Машина Weft Коса Снопови 3.Губење На Текстурата : Бразилецот Тело Бран Со ЗатворањеЧовечка Коса На Снопови Со ЗатворањеRemy Коса Снопови Со Затворање 4.Боја на коса : Природни Црна Боја, 1 B#, Може да Се Бојадиса и Избелени многу добро 5.Губење На Затворање : 3 / 4 Снопови Со Среден / Free Дел Затворање 6.Губење Тежина : 100(+ / 5) G / Пакет,Затворање 3540gram / парче 7.Материјал : 100% Човечка Коса Без Хемиски Обработени 8.Живот Време : Тоа Може да Трае повеќе од 12months со соодветна нега 9.Време на испорака : Изразат Испорака Преку UPS / DHL во рок од 25 работни дена 10.Може да Се Permed : да, Тоа Може Да Биде Permed, Завиткан и Restyled како СакатеСлободниот делБразилецот Тело Бран Со Затворање 3 / 4 Снопови Човечка Коса на Снопови Со Затворање Пропушти Џеб Remy Коса Снопови Со Затворање 4 / 5 Pcs / Многу

SIYO Коса Бурма Коса Ткаат Снопови Со Затворање Не Remy Човечка Коса 3 Пакет се Справи Со Затворање Вода Бран Снопови Со Затворање
 • Неодамнешно

SIYO Коса Бурма Коса Ткаат Снопови Со Затворање Не Remy Човечка Коса 3 Пакет се Справи Со Затворање Вода Бран Снопови Со Затворање

DEN 2333.00 4242.24

Перуанскиот Вода Бран Човечка Коса На Снопови Со Затворање 3 Снопови Се Справи Со Затворање 4 Парчиња / Многу Siyo Коса Снопови Не Remy Слободни Дел