торта калапи

торта калапи

Пронајден 416 на стоки.

На страницата 1-18 416 предлози
4Pcs/Set Овална Фондан Торта Декорирање Sugarcraft Печење Колачиња Секачи Мувла Алатка Божиќ Торта Декорирање Алатки
 • Неодамнешно

4Pcs/Set Овална Фондан Торта Декорирање Sugarcraft Печење Колачиња Секачи Мувла Алатка Божиќ Торта Декорирање Алатки

DEN 96.00

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Овој објект е збир на различни големина срце облик на торта секачи...

Топла продажба Печење тесто алатки торта јадрото на смена пити cupcake торта декорирање алатки bakeware комплет дома калап за печење колачиња машина
 • Неодамнешно

Топла продажба Печење тесто алатки торта јадрото на смена пити Cupcake торта декорирање алатки Bakeware комплет дома калап за печење колачиња машина

DEN 32.64

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : По случаен избор(ве Молиме љубезно не се избира бојата на кожата, ние ќе ги испрати надвор на случаен.) Димензии : Висина : Околу...

4Pcs/Set Daisy Цвет Cookie Сончоглед Клипот Машина Sugarcraft Фондан Торта Алатка Божиќ Торта Декорирање Алатки
 • Неодамнешно

4Pcs/Set Daisy Цвет Cookie Сончоглед Клипот Машина Sugarcraft Фондан Торта Алатка Божиќ Торта Декорирање Алатки

DEN 42.72

Сосема нов и висок квалитет.Лесен за употреба и чиста.Идеален за употреба со шеќерна паста, petal паста, марципан или занает глини, итн.Облик : Daisy цвет.4 различни големини : 1.2 см, 1.8 cm, 2.8 cm, 3.4 cm.

Бесплатен превозот Слива цвет готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Слива цвет готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает

DEN 74.88

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајномувла големина : 3.6 x2.9 cmВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

3Pcs/Set Божиќ се Зголеми Лист Торта Шлаг Фондан Клипот Машина Тесто Diy Мувла Божиќ Торта Декорирање Алатки
 • Неодамнешно

3Pcs/Set Божиќ се Зголеми Лист Торта Шлаг Фондан Клипот Машина Тесто Diy Мувла Божиќ Торта Декорирање Алатки

DEN 42.72

Сосема нов и висок квалитет и лесно да се чисти и да го користите.Овие секачи се идеални за употреба со Фондан Колачи,шеќер паста,petal паста, марципан DIYготвење или занает глини.Направи Природата Стил Торта со себе !Therar се 3 парчиња Овална Plungers / Секачи во Еден Сет

Љубовта Ангел се Искачи diy рачно изработени сапун мувла силиконски калап фондан мувла
 • Неодамнешно

Љубовта Ангел се Искачи Diy рачно изработени сапун мувла силиконски калап фондан мувла

DEN 460.80

Љубовта Ангел се Искачи diy рачно изработени сапун мувла силиконски калап фондан мувла ставка Име на Производ Љубовта ангел силиконски калап Мувла ГолеминаНа мувла големина на : 9*8.5*3.5 cmмувла Тежина160 G дизајн кога бебето спие во крило со мечкаОписи силиконски калап за правење на сапун, свеќа или полимер глина. Направени на квалитет со силиконска со добра издржливост и флексибилност. Лесен за употреба и чистење Добра практика за да се направи годишнината или роденденски подарок. На силиконски калап боја може да биде како на клиентите услов.ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА1.за пакетот ние ќе го искористите на најдобар квалитет материјал за вас,тоа може да се направи,но обично се користи пп торба за пакување,ако имаш некои подетални бара,само да се направи потврда за мене2.за превозот : Со цел да се намали штетата за време на транспортот ,јас мислам дека ние треба да разговараат за повеќе од јасно пред праткатаНашата мисија е фокусирана на Квалитетот, Услугата и ЦенаНашата компанија е комбинација на производство и трговија со 2 години работно искуство во производство.Служба : Ние обезбеди консултантски услуги за силиконска гума дел технички информации, како и ефикасна по продажба на одговори за да се намали одлагање или отпад за вашата инвестиција во проект создавање и производство.Со нашиот принцип на "квалитет и заедничка корист, клиентите прво", искрено очекуваме да соработува со пријатели од целиот свет за развој во иднина...

Бесплатен превозот среќен роденден готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот среќен роденден готвење алатки фондан DIY торта силикони габи, чоколадо печење декорација бонбони Смола занает

DEN 48.00

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно мувла големина : 7x5.6x0.6 cmВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Facemile Божиќ 3D Подарок Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Алатка Чоколадни Бонбони Jello Бисквит Cookie Печење Bakeware Мувла
 • Неодамнешно
-25 %

Facemile Божиќ 3D Подарок Силиконски Калап Фондан Торта Декорирање Алатка Чоколадни Бонбони Jello Бисквит Cookie Печење Bakeware Мувла

513.12 DEN 385.00

Бренд име : Facemileтип : торта алаткиТорта алатки тип : бонбони форма на силиконски калапФункција : Екопријателски ,порибеноMetarial : силиконЕкориснички : да

Практични Апарати За Домаќинство Bakeware Силикони Габи 6 Празнина Големи Силиконски Дури И Велигденски Јајца Во Облик На Торта, Печење Мувла Сапуни Мувла F0310
 • Неодамнешно
-5 %

Практични Апарати За Домаќинство Bakeware Силикони Габи 6 Празнина Големи Силиконски Дури И Велигденски Јајца Во Облик На Торта, Печење Мувла Сапуни Мувла F0310

169.44 DEN 161.00

Овој производ е во сад и Европа ги има многу лекции за најпопуларниот кујнски апарати, Bakeware, нетоксични, невкусна, лесно да се чисти и брилијантни бои...

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујнски Прибор
 • Неодамнешно
-10 %

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујнски Прибор

208.32 DEN 188.00

Moustache Печатење Притиснете Мувла Торта Декорирање Алатки Cupcake Паста Confeitaria DIY Фондан Колаче Машина за Печење Кујна Додатоци Тип : торта мувла Стил : бисквит cookie фондан секачи Материјал : пластични Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на 1 поставите големина : 15cm*8.3 cmAnswer : ___________________________ Note : Превозот Начин1, цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Тоа е поддржано од страна на aliexpress, тоа нема детали за следење на информации по парцела лево Кина .)2, цел>=$7 Кина Пост Воздух Пошта (на овој начин е добро за купувачот, можете да видите на превозот детали со валиден следење на број)3, цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPSот,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)

10PC 3D Puding Млазницата Лист Цвет Jello Желе Уметност Пудинг Цвет Торта Декорирање Мувла со Игла Алатки P020
 • Неодамнешно
-35 %

10PC 3D Puding Млазницата Лист Цвет Jello Желе Уметност Пудинг Цвет Торта Декорирање Мувла со Игла Алатки P020

201.60 DEN 131.00

Ставка ОписМатеријал : МешаниТежина : 80gОколу Големина : Како на сликатаБоја : СлучајниВисок квалитет и мека, нетоксични, невкусна, може да се користи, лесен за чистење.Рејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade.Масовно купување(Повеќе од $100) : Ве молиме контактирајте со нас fristly, ние ќе обезбеди попуст и send via брзо експрес за слободни,како што се Fed Ex,UPSот,ТНТ,EMS ,итн.Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачот, да Обрнат внимание на Мувла Големина, ве молиме да го проверите точното големинапред да нарачате...

KYL111U 19.2 mm Обланда Бисквит Силиконски Калап - Десерт, Торта Декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, Куки, Смоли, гуми за Џвакање Паста Мувла
 • Неодамнешно
-8 %

KYL111U 19.2 Mm Обланда Бисквит Силиконски Калап - Десерт, Торта Декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, Куки, Смоли, гуми за Џвакање Паста Мувла

57.60 DEN 53.00

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Силиконски фондан мувла Шеќер Торта Силиконски Калап Модерни жени 4 групи на устата црвено веѓа молив руменило шминка мувла бонбони алатка
 • Неодамнешно
-10 %

Силиконски фондан мувла Шеќер Торта Силиконски Калап Модерни жени 4 групи на устата црвено веѓа молив руменило шминка мувла бонбони алатка

479.52 DEN 432.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ мувла големина : 6.2*5.8 cmКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за чипка мувла торта мувла / чоколадо мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

6pcs ноќта на Вештерките серија 57*57*10мм силиконски калап фондан торта чоколадна мувла декорација алатки bakeware
 • Неодамнешно

6pcs ноќта на Вештерките серија 57*57*10мм силиконски калап фондан торта чоколадна мувла декорација алатки Bakeware

DEN 287.52

Опис : ♥ Материјал : Висок Квалитет Со Силиконска♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

Англиски Букви 3D Бебе Градење на Блок Фондан Торта Калапи Чоколадо Садови за Кујна Печење Sugarcraft Декорација Алатка E309
 • Неодамнешно
-5 %

Англиски Букви 3D Бебе Градење на Блок Фондан Торта Калапи Чоколадо Садови за Кујна Печење Sugarcraft Декорација Алатка E309

378.24 DEN 360.00

Англиски Букви 3 D Бебе Градење на Блок Фондан Торта Калапи Чоколадо Садови за Кујна Печење Sugarcraft Декорација Алатка E309Карактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПроизводот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odelE309 Производ Големина26*5.3*2.1 cm тежина на Производот226g Производ МатеријалХрана одделение СиликонскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

Божиќ Силикони Габи, за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY Божиќ де Silicona 3d,Торта Алатки
 • Неодамнешно

Божиќ Силикони Габи, за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY Божиќ де Silicona 3d,Торта Алатки

DEN 767.52

Божиќ Силикони Габи, за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY Божиќ де Silicona 3d,Торта АлаткиМатеријал : силикон габи, Големината на Мувла : 15.9*10.9 cmБоја : СлучајниНапомена : Тоа е рачни мерења на локации,може да биде од 23мм грешка.ДизајнБ ДизајнЗабелешка : Како производ е силиконски материјал, складирање време може да доведе до малку жолта, но нема да влијае на користењето на производот.Нашите Материјал е Храна Одделение, ве молиме да проверите на нашата сертификација на SGS

Мики Силиконски Калап Мини Цртан филм Калап за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY де Silicona 3d,Торта Алатки
 • Неодамнешно

Мики Силиконски Калап Мини Цртан филм Калап за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY де Silicona 3d,Торта Алатки

DEN 479.52

Мики Силиконски Калап Мини Цртан филм Калап за Торта Декорација,со Силиконски Калап за Фондан DIY де Silicona 3d,Торта АлаткиМатеријал : Силикон Габи,Пакет : 1 bucБоја : Случајни Големина на Мувла како покаже : Напомена : Тоа е рачни мерења на локации,може да биде од 23мм грешка.Забелешка : Како производ е силиконски материјал, складирање време може да доведе до малку жолта, но нема да влијае на користењето на производот.Нашите Материјал е Храна Одделение, ве молиме да проверите на нашата сертификација на SGS

Мајка&Грашок MPA1703 Ѕвезда Среќен Роденден во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Сапун Мувла
 • Неодамнешно
-42 %

Мајка&Грашок MPA1703 Ѕвезда Среќен Роденден во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Сапун Мувла

210.72 DEN 122.00

Материјал : храна одделение силиконски калапМувла Големини : за 9.4*6.3*1cmМувла Тежина : 35g