замена на делови

замена на делови

Пронајден 401 на стоки.

На страницата 1-18 401 предлози
HAILANGNIAO 1set 37 ВО 1 КУТИЈА СЕНЗОР КОЛЕКЦИИ ВИСОК КВАЛИТЕТ
 • Неодамнешно
-5 %

HAILANGNIAO 1set 37 ВО 1 КУТИЈА СЕНЗОР КОЛЕКЦИИ ВИСОК КВАЛИТЕТ

576.00 DEN 547.00

37 ВО 1 КУТИЈА СЕНЗОР КОЛЕКЦИИ ВИСОК КВАЛИТЕТКарактеристики На Производот : .Бренд нови 37 во 1 Сензор Колекции.Материјал : Коло.Содржи основни компоненти и сензориСпецификации : .Пакет Димензии : 273*190*43mm.Тежина : 431gПакет Се Вклучени : ...

сензорот за полнење 37 во 1 Сензор за Полнење За /RRGB/џојстик/photosensitive/Звук Детекција/Пречка избегнување/ѕвончето
 • Неодамнешно
-5 %

сензорот за полнење 37 во 1 Сензор за Полнење За /RRGB/џојстик/photosensitive/Звук Детекција/Пречка избегнување/ѕвончето

484.80 DEN 461.00

сензорот за полнење 37 во 1 Сензор за Полнење За / RRGB / џојстик / photosensitive / Звук Детекција / Пречка избегнување / ѕвончето Карактеристики на Производот : .Бренд нови 37 во 1 Сензор Колекции за.Материјал : Коло.Содржи основни компоненти и сензори.Компатибилен соСпецификации : .Пакет Се Вклучени : ...

Freeshipping TMP82C79 TMP82C79M-2 82C79M-2
 • Неодамнешно
-5 %

Freeshipping TMP82C79 TMP82C79M-2 82C79M-2

762.24 DEN 724.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

WT150-P460
 • Неодамнешно
-6 %

WT150-P460

50506.08 DEN 47476.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Freeshipping CD40192 CD40192BE
 • Неодамнешно
-5 %

Freeshipping CD40192 CD40192BE

762.24 DEN 724.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping HY62256 HY62256ALP-10
 • Неодамнешно
-5 %

Freeshipping HY62256 HY62256ALP-10

522.24 DEN 496.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping IDT71256 IDT71256SA15Y
 • Неодамнешно
-5 %

Freeshipping IDT71256 IDT71256SA15Y

618.24 DEN 588.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

1PC AC-DC Напојување Buck Конвертор Чекор Надолу Модул Чип 5V 700mA 3.5 W
 • Неодамнешно
-19 %

1PC AC-DC Напојување Buck Конвертор Чекор Надолу Модул Чип 5V 700mA 3.5 W

103.20 DEN 84.00

1 PC ACDC Напојување Buck Конвертор Чекор Надолу Модул Чип 5 V 700m A 3.5 WЧекор Надолу МодулСостојба : НоваСо температура заштита, во текот тековната заштита и краток спој заштита, висок и низок напон изолација, AC85 ~ 265 v широк напон на текст, ac / dc струја , 431 прецизност напон стабилност DC5 V излезВлезен напон : AC 85 ~ 265 v 50 / 60 hz или DC 100~ 370 vImput струја : 0.0273 A(AC110 V) 0.014 A(AC220 V)Текст Inrush Струја : 20 AИзлезен напон : DC 5 V (+ / 0.2 V)Излезна струја 700 мрМоќ 3.5 WОперативен температура 20~60℃Релативната влажност 4090%RHИзлез 5 V, мин тековната 0a, max струја 700m A, врв на струјата : 800m A, излез опсег : 4.8~5.2 v, бранување бран : 60m VИзлезна моќност : 04 W(ЕДНОНАСОЧНА струја)Излез ефикасност : 80%Вклучете машина префрлување : МАКС 10%Излезниот напон се зголеми време : MAX 100 MSИзлез над напон : 4.85.2 V, обновување : Код, рестартирајте по обноваИзлезна моќ над заштита : ДА ,обнова : Заклучување, рестартирајте по обноваКраткиколо заштита : ДА, автоматско опоравување после проблем решенТемпература заштита : ДА,обнова : Заклучување, рестартирајте по обноваПрекуструјна заштита : ДА,обнова : Заклучување, рестартирајте по обноваГолемина : 3 x 2 x1.8cmПакет Се Вклучени : 1 PC*ACDC Напојување Buck Конвертор Чекор Надолу Модул Чип 5 V 700m A 3.5 WAnswer : ___________________________ Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Freeshipping EP2C8Q208 EP2C8Q208C8N
 • Неодамнешно
-5 %

Freeshipping EP2C8Q208 EP2C8Q208C8N

1722.24 DEN 1636.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping HM628512 HM628512BLFP-7SL
 • Неодамнешно
-5 %

Freeshipping HM628512 HM628512BLFP-7SL

762.24 DEN 724.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping MT8941 MT8941AE
 • Неодамнешно
-5 %

Freeshipping MT8941 MT8941AE

762.24 DEN 724.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping AT28C17 AT28C17-15PC
 • Неодамнешно
-5 %

Freeshipping AT28C17 AT28C17-15PC

762.24 DEN 724.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping D71054C-10 UPD71054C-10
 • Неодамнешно
-5 %

Freeshipping D71054C-10 UPD71054C-10

762.24 DEN 724.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

90*90 I5-6200U SR2EY I7-6600U SR2F1 I7-6500U SR2EZ I5-6300U SR2F0 Матрицата Дефиниција
 • Неодамнешно

90*90 I5-6200U SR2EY I7-6600U SR2F1 I7-6500U SR2EZ I5-6300U SR2F0 Матрицата Дефиниција

DEN 336.00

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Aoweziic увезени нови оригинални TGL60N100ND1 60N100 ДА-3P IGBT една цевка 60A 1000V заварување машина најчесто се користат за транзисторски
 • Неодамнешно

Aoweziic увезени нови оригинални TGL60N100ND1 60N100 ДА-3P IGBT една цевка 60A 1000V заварување машина најчесто се користат за транзисторски

DEN 950.40

Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd.= = o nas celemjesteśmy liderem na rynku w internecie edystrybutorów јас БУМ rozwiązań.w przypadku zakupu więcej ilość, prosimy о kontakt z nami, јас będę zaoferować korzystną cenę.jeśli nie możesz znaleźć produkt, którego potrzebujesz, prosimy о kontakt z nami, będziemy ci ofertę, zapewniamy kompleksowe usługi zamówień.Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd...