коса додатоци

коса додатоци

Пронајден 397 на стоки.

На страницата 1-18 397 предлози
Нови светкавиот бел кристал монистра пресврт рачно изработени сјајна камења дизајн headband за свадба партија headband
 • Неодамнешно
-15 %

Нови светкавиот бел кристал монистра пресврт рачно изработени сјајна камења дизајн Headband за свадба партија Headband

960.00 DEN 816.00

1.beaded headwear2,ве молиме забелешка бојата број кога ќе изберете дизајни1) ние нудиме бесплатно DHL / ФЕДЕКС избор за клиентите,ние нема да брод преку DHL / ФЕДЕКС ако клиентот цел помалку од 150 ДОЛАРИ(сад).2)примерок цел ќе бидат испратени од страна на Кина пост.3) DHL / ФЕДЕКС за цел повеќе од 150 ДОЛАРИ,(сад само),ако друга земја,ве молиме контактирајте со првиотОбјектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify плаќање во 12 дена...

10pcs БЛАГОСЛОВ Среќен Девојка Коса Додатоци 5 Б - Топка Пеперутка Коса Поклон Еластична Рака Прилагодите Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно
-15 %

10pcs БЛАГОСЛОВ Среќен Девојка Коса Додатоци 5 Б - Топка Пеперутка Коса Поклон Еластична Рака Прилагодите Бесплатен Превозот

710.40 DEN 604.00

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 10 Компјутери убава Топка Пеперутка h воздух, лакови Овие Топката коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукција крајот.Се направени на направени од 1,5" и 3" grosgrain панделки ( сите краеви се затворени за да се спречи од протриване ) .Тие се мерка за 5 инчи...

12pcs 2.5 Korker Празник Лакови од juDanzy , Велигден, Божиќ, Лето, на Пролет, итн рака прилагодите коса додатоци
 • Неодамнешно
-15 %

12pcs 2.5 Korker Празник Лакови од JuDanzy , Велигден, Божиќ, Лето, на Пролет, итн рака прилагодите коса додатоци

475.20 DEN 404.00

~~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 12 Компјутери убава Пеперутка Коса Поклон Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува...

НОВА трговија на Големо мода сомот чипка зголеми цвет врвот шапка клипови партија hairclips и barette коса додатоци
 • Неодамнешно
-15 %

НОВА трговија на Големо мода сомот чипка зголеми цвет врвот шапка клипови партија Hairclips и Barette коса додатоци

1344.00 DEN 1142.00

[Description]трговија на големо мода симпатична лак клип / hairclip1.Тип : популарна кај жените и девојките2.Материјал : кадифе3.боја : светло сина4.големина : 10*8.5 cmПревозот : ве МОЛИМЕ да ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД U КУПАТ,EXPECIALLY ЗА DHL / ФЕДЕКС ДОГОВОР!1) ние нудиме бесплатно DHL / ФЕДЕКС избор за клиентите,ние нема да брод преку DHL / ФЕДЕКС ако клиентот цел помалку од 150 ДОЛАРИ.2)примерок цел ќе бидат испратени од страна на Кина пост.3) DHL / ФЕДЕКС за цел повеќе од 150 ДОЛАРИ,објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify плаќање во 12 дена...

5 компјутери/set 2017 Симпатична Bowknot Цвет Hairpin Девојки Деца Лак за Коса Клипови Лакови Barrette Додатоци За Деца Hairclip Headdress
 • Неодамнешно
-12 %

5 компјутери/set 2017 Симпатична Bowknot Цвет Hairpin Девојки Деца Лак за Коса Клипови Лакови Barrette Додатоци За Деца Hairclip Headdress

127.68 DEN 112.00

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји цел 20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС...

10Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во парк
 • Неодамнешно
-5 %

10Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во парк

1104.00 DEN 1049.00

1.Објектот спецификите10 Yard 75mm Сирена Скали Градина се Зголеми Jade Регал Пурпурна Виножито Holographic Лента во паркНашата лента широко се користи во подарок пакување, цвет, лакови, торба string, reticule мозок, и тении, ги красат лента, облекадодаток за во автомобил, покривки, материјал за пакување, промоција на подарок, mobil string, картичка string, етикета, играчки, чевли, доматекстилни додатоци, gown, и така натаму.Детали : Лента Тип : Holographic ЛентаЛента големина : 75mmНие, исто така може да се печати било на вашето лого на лента.Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

100Yard Розова Ombre Grsograin Лента Клиент Дизајниран
 • Неодамнешно
-5 %

100Yard Розова Ombre Grsograin Лента Клиент Дизајниран

2400.00 DEN 2280.00

1.Објектот спецификите100 Yard Розова Ombre Grsograin Лента Клиент ДизајниранНашата лента широко се користи во подарок пакување, цвет, лакови, торба string, reticule мозок, и тении, ги красат лента, облекадодаток за во автомобил, покривки, материјал за пакување, промоција на подарок, mobil string, картичка string, етикета, играчки, чевли, доматекстилни додатоци, gown, и така натаму.Детали : Лента Тип : PC Термички трансфер Печатење лентаЛента големина : 22mm,38mm,50mm, 75ммНие, исто така може да се печати било на вашето лого на лента.Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

30 компјутери / многу , 8cm chiffon цвет со бисер за облека коса headwear додатоци
 • Неодамнешно
-8 %

30 компјутери / многу , 8cm Chiffon цвет со бисер за облека коса Headwear додатоци

604.80 DEN 556.00

1>.Материјал : chiffon 2>.Димензии : 8cm 3>.Бои : како слика 4> moq се 30 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодаримеНие ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!Пл забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1Можев цел помалку од 5 компјутери или повеќе од 5 компјутери по боја за да стигнат до 30 компјутери?Да , тоа е на располагање , ви благодариме.2јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4Дали вашата понуда вклучува превозот цена?Да,тоа е бесплатен превозотPls имајте на ум дека како што е подолу : 1...

100pcs Бесплатен превозот Сјајот Еластична Коса Врски White & Злато Коса TiesChevron Врски Не-Браздата на Коса и Вратоврска конска опашка носителот
 • Неодамнешно
-5 %

100pcs Бесплатен превозот Сјајот Еластична Коса Врски White & Злато Коса TiesChevron Врски Не-Браздата на Коса и Вратоврска конска опашка носителот

1584.00 DEN 1505.00

1.Објектот спецификите100pcs Бесплатен превозот Сјајот Еластична Коса Врски White & Злато Коса Ties Chevron Врски НеБраздата на Коса и Вратоврска конска опашка носителотНа еластична лента е мек и еластичен, која работи одлично за сите типови коса.Оваа коса вратоврска, исто така може да се користи како трендовски нараквица.Детали : Лента Тип : 1.5 cm еластична бендМатеријал : НЕПРИЈАТЕЛЛак големина : околу 10cmБоја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

30pcs/многу Големо Sliver Кристал Разубавувањето Копчиња За Шиење Метал Бисер Алуминиумски Копче За Headband Додатоци Снабдување
 • Неодамнешно
-12 %

30pcs/многу Големо Sliver Кристал Разубавувањето Копчиња За Шиење Метал Бисер Алуминиумски Копче За Headband Додатоци Снабдување

792.00 DEN 697.00

~~Прашања Деталите што треба да ги знаете : * 6 STYELS вкупниот да се избере.* Големина? како слика шоу.* Боја на избор?Ве молиме да се стави на вашата боја на избор во полето за белешки на продавачот на исходот.Или ние брод се меша бои за вас.* Голема цел попуст?Да,јас не, Цел повеќе $180,Слободни DHL / ФЕДЕКС .~~Плаќање?* Ние обично accpet плаќање преку Paypal,ве Молиме бидете сигурни дека ми даде точно превозот адреса.~~Превозот?* Јас обично користам Кина пост за мали цел,Таа треба 1240 дена.* Јас обично го користат само epacket за мали цел да се САД,Тоа е слободно за НАС.* Цел над $180,Слободни DHL / ФЕДЕКС,Таа треба за 310 дена ...

20pcs Цртан филм Зајакот Уво Коса Поклон Принцот Девојката Коса Клипови Лакови Hairpin со Мека Топката Деца Слатки Животни Коса Barrettes Розова
 • Неодамнешно

20pcs Цртан филм Зајакот Уво Коса Поклон Принцот Девојката Коса Клипови Лакови Hairpin со Мека Топката Деца Слатки Животни Коса Barrettes Розова

DEN 614.40

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Клипови должина : Околу 4.8 cmБои : Постојат 20pcs во секој бројЗа превозот : 1...

Едноставен Стил Мали Гранка Barrettes Златна Сребрена Металик Коса Клипови и Игли Мода Headwear Жените Коса Додатоци
 • Неодамнешно
-10 %

Едноставен Стил Мали Гранка Barrettes Златна Сребрена Металик Коса Клипови и Игли Мода Headwear Жените Коса Додатоци

39.84 DEN 36.00

Големина е околу : 6.25*11 cmКлиенти Помош Центар : http : / / www.aliexpress.com / help / home.htmlПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 98% 2%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

100pcs/многу Каубој Коса Додатоци Петокрак Облик Деца Hairpin со Злато Мини Ѕвезди корејската Ѕвезда Форма Девојки Коса Barrette Naby сина
 • Неодамнешно

100pcs/многу Каубој Коса Додатоци Петокрак Облик Деца Hairpin со Злато Мини Ѕвезди корејската Ѕвезда Форма Девојки Коса Barrette Naby сина

DEN 2160.00

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Големина : 3.5 см(коса клипови должина)Функција : Врвен Квалитет со ниски цени, додека одличен дизајнЗа превозот : 1...

Вашиот Лакови 20Pcs/Многу 10Colors Деца Девојки Коса Лакови Новороденче Коса Клипови Grosgrain Лента Шноли Лакови За Партија Headwear
 • Неодамнешно
-5 %

Вашиот Лакови 20Pcs/Многу 10Colors Деца Девојки Коса Лакови Новороденче Коса Клипови Grosgrain Лента Шноли Лакови За Партија Headwear

480.00 DEN 456.00

Купувачите мора да се прочита1.Ако треба да се купат многу производи или одберете превозот (EMS, Fed Ex, UPSот), ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде најниска цена...

Нови година топла продажба 23 боја 2 мини сатен лента multilayers цвеќиња Девојка Коса Додатоци бесплатен превозот Остри цвеќиња 80PCS
 • Неодамнешно
-30 %

Нови година топла продажба 23 боја 2 мини сатен лента Multilayers цвеќиња Девојка Коса Додатоци бесплатен превозот Остри цвеќиња 80PCS

897.60 DEN 628.00

КОЛИЧИНА : 80 КОМПЈУТЕРИ / многуГолемина : 5cmБои : 23 боиСите бои се во акции на кое било време,не грижете се,само да ги купите,ви благодариме1 Lot=80 компјутериПроизводи покаже : боја за да изберетеможете да изберете било која боја ви се допаѓа,само да ја напушти белешки вака БР.19 PCS,NO25 PCS,NO37 PCS..ако не ја напушти белешки,ние ќе ги испратите во просек !Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам,Кредитна картичка, TT трансфери, Western Union...