пакет

пакет

Пронајден 380 на стоки.

На страницата 1-18 380 предлози
Африкански Живот Смета Крстот Бод 11CT Печатени 14CT рачно изработени Крстот Бод цртан филм го Поставите Крст-бод Колекции Везови Везана
 • Неодамнешно
-33 %

Африкански Живот Смета Крстот Бод 11CT Печатени 14CT рачно изработени Крстот Бод цртан филм го Поставите Крст-бод Колекции Везови Везана

684.00 DEN 458.00

Африкански Живот Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT рачно изработени Крстот Бод цртан филм го Поставите Крстбод Колекции Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Цвет Девојка се Смета Крстот Бод 11CT Печатени 14CT рачно изработени Крстот Бод Поставете големо Крст-бод Колекции Везови Везана
 • Неодамнешно
-33 %

Цвет Девојка се Смета Крстот Бод 11CT Печатени 14CT рачно изработени Крстот Бод Поставете големо Крст-бод Колекции Везови Везана

804.00 DEN 539.00

Цвет Девојка се Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT рачно изработени Крстот Бод Поставете големо Крстбод Колекции Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Teacup Три DMC Крстот Бод Ткаенина Везови Крст Поставен Кинески Смета Крстот Бод Модели Сликарство 11CT Отпечатена На Платно
 • Неодамнешно
-47 %

Teacup Три DMC Крстот Бод Ткаенина Везови Крст Поставен Кинески Смета Крстот Бод Модели Сликарство 11CT Отпечатена На Платно

397.44 DEN 211.00

Teacup Три DMC Крстот Бод Ткаенина Везови Крст Поставен Кинески Смета Крстот Бод Модели Сликарство 11 CT Отпечатена На ПлатноБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Големина (W*H) : 15cm*14cm (14 CT)18cm*18cm (11 CT)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

5 Пилешко Семејство (2) Се Смета Крстот Бод 11 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Колекции Везови Везана
 • Неодамнешно
-49 %

5 Пилешко Семејство (2) Се Смета Крстот Бод 11 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Колекции Везови Везана

778.56 DEN 397.00

Опашот на Парови Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставува Животни Крстот Бод Колекции Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Девојка Везови Везана Дама Принцеза Сиси Занаети Луѓето 14CT Unprinted DMC DIY Квалитет Уметност Крстот Бод Колекции рачно изработени Украси
 • Неодамнешно

Девојка Везови Везана Дама Принцеза Сиси Занаети Луѓето 14CT Unprinted DMC DIY Квалитет Уметност Крстот Бод Колекции рачно изработени Украси

DEN 2202.72

Опис : Бода : 300w x460h Големина : 54x83cm C anvas Големина :64x93cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1...

5 лисицата и самовилска Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Постави Крст-бод Комплет Везови Везана самовила nimue
 • Неодамнешно
-49 %

5 лисицата и самовилска Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Постави Крст-бод Комплет Везови Везана самовила Nimue

912.00 DEN 465.00

Лисицата и самовилска Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

5. не се домашни Животни Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Постави Крст-Бод Комплет Везови Везана
 • Неодамнешно
-49 %

5. не се домашни Животни Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Постави Крст-Бод Комплет Везови Везана

1151.52 DEN 587.00

Не се домашни Животни Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете големо КрстБод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Радост недела крстот бод колекции Бакнување бебе момче девојка DMC14CT 1CT памучна ткаенина бебе соба childrenroom сликарство фабрика трговија на големо
 • Неодамнешно
-45 %

Радост недела крстот бод колекции Бакнување бебе момче девојка DMC14CT 1CT памучна ткаенина бебе соба Childrenroom сликарство фабрика трговија на големо

663.36 DEN 365.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Радост недела крстот бод колекции бебе спие DMC14CT11CT памучна ткаенина бебе соба спална соба хотел сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо
 • Неодамнешно
-45 %

Радост недела крстот бод колекции бебе спие DMC14CT11CT памучна ткаенина бебе соба спална соба хотел сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо

453.12 DEN 249.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Infantile текстил, чевли Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана
 • Неодамнешно
-44 %

Infantile текстил, чевли Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана

495.84 DEN 277.00

Infantile текстил, чевли Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Радост недела крстот бод колекции Девојка мачка DMC14CT11CT памучна ткаенина бебе соба livingroom ресторан сала сликарство фабрика трговија на големо
 • Неодамнешно
-47 %

Радост недела крстот бод колекции Девојка мачка DMC14CT11CT памучна ткаенина бебе соба Livingroom ресторан сала сликарство фабрика трговија на големо

822.24 DEN 436.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Радост недела крстот бод комплет цвет мајка девојка DMC14CT11CT памучна ткаенина livingroom спалната соба бебе соба сликарство фабрика трговија на големо
 • Неодамнешно
-47 %

Радост недела крстот бод комплет цвет мајка девојка DMC14CT11CT памучна ткаенина Livingroom спалната соба бебе соба сликарство фабрика трговија на големо

673.92 DEN 357.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Градинарството Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставите трговија на Големо Кинески Крст-бод Комплет Везови Везана
 • Неодамнешно
-44 %

Градинарството Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставите трговија на Големо Кинески Крст-бод Комплет Везови Везана

722.40 DEN 405.00

Градинарството Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставите трговија на Големо Кинески Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Дива јагода Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставите промет на Големо со Овошје Крст-бод Комплет Везови Везана
 • Неодамнешно
-44 %

Дива јагода Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставите промет на Големо со Овошје Крст-бод Комплет Везови Везана

1267.20 DEN 709.00

Дива јагода Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставите промет на Големо со Овошје Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Радост недела смета крстот бод колекции богородица син(4) needlepoint платно ткаенина дневна соба хотел сликарство справи бесплатен превозот
 • Неодамнешно
-47 %

Радост недела смета крстот бод колекции богородица син(4) Needlepoint платно ткаенина дневна соба хотел сликарство справи бесплатен превозот

935.52 DEN 496.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

На прв Поглед 11CT 14CT Отпечатена На Платно DMC Крстот Бод Ткаенина Дома Декорација Везана Кинески Смета Крстот Бод Шема
 • Неодамнешно
-46 %

На прв Поглед 11CT 14CT Отпечатена На Платно DMC Крстот Бод Ткаенина Дома Декорација Везана Кинески Смета Крстот Бод Шема

586.08 DEN 316.00

На прв Поглед 11 CT 14 CT Отпечатена На Платно DMC Крстот Бод Ткаенина Дома Декорација Везана Кинески Смета Крстот Бод ШемаБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Големина (W*H) : 21 Cm*30cm (14 CT)27 Cm*38 Cm (11 CT)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...