проектор светилки

проектор светилки

Пронајден 373 на стоки.

На страницата 1-18 373 предлози
Замена на Проектор Крушка Светилка NP10LP / 60002407 за NEC NP100 / NP200 / NP200A / NP100A / NP100+ / NP200+ 180 дена гаранција
 • Неодамнешно
-23 %

Замена на Проектор Крушка Светилка NP10LP / 60002407 за NEC NP100 / NP200 / NP200A / NP100A / NP100+ / NP200+ 180 дена гаранција

1103.04 DEN 849.00

Тип : Компатибилни Проектор СветилкаДел Број : NP10 LPКомпатибилен со : NP100; NP200; NP200 A; NP200 G; NP110 GWattage : 180 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .1...

SP-ЛАМБА-055 Замена Проектор Светилка со Станбен за INFOCUS IN5502 / IN5504 / IN5532 (Lamp1-Лево) / IN5533 (Lamp1-Лево)
 • Неодамнешно
-5 %

SP-ЛАМБА-055 Замена Проектор Светилка со Станбен за INFOCUS IN5502 / IN5504 / IN5532 (Lamp1-Лево) / IN5533 (Lamp1-Лево)

1920.00 DEN 1824.00

1)Дел број : СПЛАМБА0552)број на Моделот : За INFOCIN5502 / IN5504 / IN5532 (Lamp1Лево) / IN5533 (Lamp1Лево) / IN5534 (Lamp1Лево) / IN5535 (Lamp1Лево) / IN5582 / IN5584 / IN5586 / IN5588

TLPLV2 Замена Проектор Светилка со Станбен за TOSHIBA TLP-S40 / TLP-S40U / TLP-S41 / TLP-S41U / TLP-S60
 • Неодамнешно
-5 %

TLPLV2 Замена Проектор Светилка со Станбен за TOSHIBA TLP-S40 / TLP-S40U / TLP-S41 / TLP-S41U / TLP-S60

2160.00 DEN 2052.00

1)Дел број : TLPLV22)број на Моделот : За TOSHIBA TLPS40 / TLPS40 U / TLPS41 / TLPS41 U / TLPS60 / TLPS60 U / TLPS61 / TLPS61 U / TLPS70 / TLPS70 U / TLPS71 / TLPS71 U / TLPT60 / TLPT60 M / TLPT61 M / TLPT70 / TLPT70 M / TLPT71 / TLPT71 M / TLPT61 / TLPT70 MT / TLP71

Оригиналниот SP-ЛАМБА-070 Проектор Светилка со Станбен за INFOCUS IN122 / IN124 / IN125 / IN126 / IN2124 / IN2126
 • Неодамнешно

Оригиналниот SP-ЛАМБА-070 Проектор Светилка со Станбен за INFOCUS IN122 / IN124 / IN125 / IN126 / IN2124 / IN2126

DEN 3564.48

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

HAPPYBATE DT00621 Проектор Замена Светилки со Висок Квалитет Сијалица и Домување за CP-S235/ CP-S235W/ HS900 Проектори
 • Неодамнешно
-18 %

HAPPYBATE DT00621 Проектор Замена Светилки со Висок Квалитет Сијалица и Домување за CP-S235/ CP-S235W/ HS900 Проектори

1430.40 DEN 1173.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Оригиналниот Светилка за OPTOMA СП.72701GC01 BL-FU260B Долг живот за EH319UST X320USTi X320UST W320UST W320USTi EH320UST Проектори
 • Неодамнешно
-6 %

Оригиналниот Светилка за OPTOMA СП.72701GC01 BL-FU260B Долг живот за EH319UST X320USTi X320UST W320UST W320USTi EH320UST Проектори

2398.56 DEN 2255.00

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

Компатибилен Проектор светилка bule 01-00228 За SMARTBOARD 660i Unifi 35/660i /660I UNIFI35/680i /680i Unifi 35/UF35 happybate
 • Неодамнешно
-18 %

Компатибилен Проектор светилка Bule 01-00228 За SMARTBOARD 660i Unifi 35/660i /660I UNIFI35/680i /680i Unifi 35/UF35 Happybate

2880.00 DEN 2362.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

нов Гаранција за Квалитет DLP ТВ боја тркала За мицубиши WD73840 WD83840 WD92840 WD73640 WD73642
 • Неодамнешно
-7 %

нов Гаранција за Квалитет DLP ТВ боја тркала За мицубиши WD73840 WD83840 WD92840 WD73640 WD73642

5423.52 DEN 5044.00

100% нов Гаранција за Квалитет DLP ТВ боја тркала За мицубиши WD73840 WD83840 WD92840 WD73640 WD73642За производи : Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа...

Компатибилен проектор крушка светилка VLT-XD200LP со станбен за SD200 SD200U XD200 XD200U SC200 SC200U
 • Неодамнешно
-8 %

Компатибилен проектор крушка светилка VLT-XD200LP со станбен за SD200 SD200U XD200 XD200U SC200 SC200U

3552.00 DEN 3268.00

Компатибилен проектор крушка светилка VLTXD200 LP со станбен за SD200 SD200 U XD200 XD200 U SC200 SC200 USKU : VLTXD200 LPНоминална моќност : 210 W Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење,училиште, канцеларија.Просечен Живот (часот) : за 2000hrsСветилка тип : со станбен Гаранција : 120daysFiting за : SD200 SD200 U XD200 XD200 U SC200 SC200 UПревозот со : DHL,EMS,Fedex,итнИспорака време : во рок од 3 дена по добивањето на уплататаДетали : Ние можеме да снабдување : 1...

Висок Квалитет на Проектор Светилка DT01151 голи светилка за HITACHI CP-RX79 CP-RX82 CP-RX93 ЕД-X26 компатибилен без домување
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на Проектор Светилка DT01151 голи светилка за HITACHI CP-RX79 CP-RX82 CP-RX93 ЕД-X26 компатибилен без домување

DEN 911.52

Проектор светилка бренд Име : за HITACHI Проект или светилка Модел Num биде r : DT01151БЛАГАЈНИЧКИТЕМесто на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена DT01151 БЛАГАЈНИЧКИ проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за HITACHI CPRX79 CPRX82 CPRX93 ЕДX263.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Оригиналниот проектор светилка SP-ЛАМБА-058 за IN3114 IN3116 IN3194 IN3196
 • Неодамнешно
-5 %

Оригиналниот проектор светилка SP-ЛАМБА-058 за IN3114 IN3116 IN3194 IN3196

3744.00 DEN 3557.00

Проектор светилка со станбен SPЛАМБА058 за INFOCIN3114 IN3116 IN3194 IN3196 SAMSUMG SPM250 M255 PS600Модел : СПЛАМБА058Wattage : UHP260 WСветилка Живот : 20003000 Часа Рефлектор големина : 50 X50 MMТип : светилка со домувањеКомпатибилен со : INFOCIN3114 IN3116 IN3194 IN3196 SAMSUMG SPM250 M255 PS600Пакет : стандард пакувањеПревозот Услови : ФОБ Гуангжу Од Експрес DHL, UPSот, FEDEX, EMSВреме на испорака : рок 17 работни дена по уплататаГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети,штетите предизвикани од успеа работата на проектори.

Оригиналниот Проектор Голи Светилка NSH300W MT70LP за MT1075 MT1065 MT1060
 • Неодамнешно
-5 %

Оригиналниот Проектор Голи Светилка NSH300W MT70LP за MT1075 MT1065 MT1060

8640.00 DEN 8208.00

Проектор Голи Светилка NSH300 W MT70 LP за MT1075 MT1065 MT1060Модел : MT70 LP Цена : 180 ДОЛАРИWattage : NSH200 WСветилка Живот : 20003000 Часот Рефлектор големина : 65×70 MMFittable Проектор : NEC MT1075 MT1065 MT1060Превозот Услови : ФОБ Гуангжу од Експрес DHL, UPSот, FEDEX, EMSВреме на испорака : рок 17 работни дена по уплататаГаранција : Шест месеци гаранција од датум на фактурата, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.