• Неодамнешно
1pcs SC6UU/SC8UU/SC10UU/SC12UU/SC16UU Линеарна Топката Имајќи слајд блок черупка за 3D печатач дел

1pcs SC6UU/SC8UU/SC10UU/SC12UU/SC16UU Линеарна Топката Имајќи слајд блок черупка за 3D печатач дел

DEN 88.00
DEN 98.88
-11 %
Достапно

Количина на стоки


1pcs SC6 UU/SC8 UU/SC10 UU/SC12 UU/SC16 UU Линеарна Топката Имајќи слајд блок черупка за 3 D печатач дел 4pcs SC6 UU SC8 UU Состојба : Сосема Нов Модел : SC6 UU/ SC8 UU/SC10 UU/SC12 UU/SC16 UU Вратило ID : 6mm/8мм/10мм/12mm/16mm Количина : 1 buc Главни делови : Алуминиум домување + LM.UU линеарна топката лежишта Главната апликација : работа со линеарни шини. Овој пакет се вклучени : 1 buc SC6 UU/ SC8 UU/SC10 UU/SC12 UU/SC16 UU линеарна топката имајќи.

Карактеристики на понудата

Големина:
SC6UU, SC8UU, SC10UU, SC12UU, SC16UU
Број На Модел На:
SC6UU SC8UU SC10UU SC12UU
Тип На Објект:
имајќи макара
Бренд Име:
FYSETC

Слични понуди

5pcs Двојно 12V DC 50mm Удар Радијална Ладење Вентилатор за Електронски 3D Печатач Делови Ракав Имајќи Долг Живот За Anet A8 A6
 • Неодамнешно

5pcs Двојно 12V DC 50mm Удар Радијална Ладење Вентилатор за Електронски 3D Печатач Делови Ракав Имајќи Долг Живот За Anet A8 A6

DEN 365.00 388.80

5pcs Двојно 12 V DC 50mm Удар Радијална Ладење Вентилатор за Електронски 3 D Печатач Делови Ракав Имајќи Долг Живот Ниска Бучни За Anet A8 A6Одличен за ладење heatsinks на топла завршува, отпечатоци, или други ладење треба Направен од висок квалитет на PBT+30% стакло линија +VO Имајќи е висока прецизност, долг живот и ниско ниво на бучава Температура на користење на животната средина : 20℃~75℃ животен век : работната средина температура од 40℃ (60000 часа) Услуга живот : може да биде континуирано работи 24 часа на ветер : 4500, 6500 (R / мин) Напон : DC 12 V Структура : двоен ракав имајќи Пакет : 5 X Вентилаторот за Ладење

дијаметар 20mm топката завртка SFU2010 должина 900mm плус RM2010 2010 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs
 • Неодамнешно

дијаметар 20mm топката завртка SFU2010 должина 900mm плус RM2010 2010 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs

DEN 837.12

Тип : Топката заврткаВратило дијаметар : 20mmВоди : 10ммТочноста класа : C7Пакување содржина : 1pcs SFU2010900mm1pcs SFU2010 нутПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Funssor 1pcs Replicator 2/2X 3D печатач Грејач Кертриџ краток кабли 6mm кол 20mm должина 24V 40W
 • Неодамнешно

Funssor 1pcs Replicator 2/2X 3D печатач Грејач Кертриџ краток кабли 6mm кол 20mm должина 24V 40W

DEN 540.00 568.80

Оваа грејач cartrige има краток (10cm долго) кабли со molex машки pin конектор На 24 V,40 W cartrige е 20 6mm во дијаметар Тоа е невистинска замена за Makerbot Replicator 2 и 2 X грејач cartrige.Ние сме во потрага напред за натамошно продолжување на пријатен бизнис врска...

Geeetech 6pcs/многу 3D Печатач Механички Граница Вклучите Модул Endstop v1.2 3D за RepRap Prusa Mendel
 • Неодамнешно

Geeetech 6pcs/многу 3D Печатач Механички Граница Вклучите Модул Endstop v1.2 3D за RepRap Prusa Mendel

DEN 456.00

Опис : Механички endstop користи лост switch за да се открие кога тоа е активирано Прекинувачот е жичен нагоре, така што кога е активирано, тоа повлекува на сигнал со НИСКИ...

8pcs/многу 3D Печатач Делови Stepper Моторни Возачот Топлина Тоне Ладење Блок Heatsink За TMC2100 LV8729 DRV8825 Вози Модули
 • Неодамнешно

8pcs/многу 3D Печатач Делови Stepper Моторни Возачот Топлина Тоне Ладење Блок Heatsink За TMC2100 LV8729 DRV8825 Вози Модули

DEN 211.00 239.52

8pcs / многу 3 D Печатач Делови Stepper Моторни Возачот Топлина Тоне Ладење Блок Heatsink За TMC2100 LV8729 DRV8825 Вози МодулиОпис на производот : Должина 15mm,Широк 14mm ,Hight : 13mm, новиот дизајн топлина мијалник, поголема контакт област, за да се подобри ефект на ладење...

Резба машина Openbuilds ВОЛ CNC NEMA23 Z оската Навој Род Планината сребрена боја за V Слот Алуминиумски Истиснување
 • Неодамнешно

Резба машина Openbuilds ВОЛ CNC NEMA23 Z оската Навој Род Планината сребрена боја за V Слот Алуминиумски Истиснување

DEN 579.00 609.12

Стоките ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена откако ќе ја добиете вашата исплата(освен одмор).Стоките ќе бидат испратени од страна на повеќето разумен начин за испорака...

1PC MK2A 300*300*2.0 мм 12v RepRap РАМПИ 1.4 PCB Heatbed +LED Отпорник + Кабел + Thermistors За Mendel За 3D Печатач MK2B
 • Неодамнешно

1PC MK2A 300*300*2.0 мм 12v RepRap РАМПИ 1.4 PCB Heatbed +LED Отпорник + Кабел + Thermistors За Mendel За 3D Печатач MK2B

DEN 1616.64

Добредојдовте на нашата продавницаБоја : ЦрнаГолемина : 300*300*2mmМатеријал : PCBW : 110 W / 443 WVolt : 12 V / 24 VТемпература : 70 степен / 140 степен1pcs* MK2 A pcb heatbed 300*300*2mm

дијаметар 20mm топката завртка SFU2010 должина 300мм плус RM2010 2010 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs
 • Неодамнешно

дијаметар 20mm топката завртка SFU2010 должина 300мм плус RM2010 2010 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs

DEN 556.80

Тип : Топката заврткаВратило дијаметар : 20mmВоди : 10ммТочноста класа : C7Пакување содржина : 1pcs SFU2010300мм1pcs SFU2010 нутПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

дијаметар 20mm топката завртка SFU2005 должина 900mm плус RM2005 2005 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs
 • Неодамнешно

дијаметар 20mm топката завртка SFU2005 должина 900mm плус RM2005 2005 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs

DEN 768.00

Тип : Топката заврткаВратило дијаметар : 20mmВоди : 5mmТочноста класа : C7Пакување содржина : 1pcs SFU2005900mm1pcs SFU2005 нутПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

3D Печатач 3D V6 J-раководител Пневматски Конектори PC4-01 1.75 mm PTFE Цевка брз спојка, j-раководител Фитинзи Reprap Hotend Одговара
 • Неодамнешно

3D Печатач 3D V6 J-раководител Пневматски Конектори PC4-01 1.75 mm PTFE Цевка брз спојка, j-раководител Фитинзи Reprap Hotend Одговара

DEN 27.84

За 3 D V6 1.75 3.0 mm 3 D печатач делтоа може да се вклопат 2*4mm Цевка и 3*4 Цевка Совршен.Модел : PC401Завртка тема : M10OD : 4 MM

5pcs XH2.54 1 Метар Dupont Кабел 4 pin Stepper Моторни Жица Дел Женски Женски Црно Бела Терминал Линија 3D Принтери Делови 800
 • Неодамнешно

5pcs XH2.54 1 Метар Dupont Кабел 4 pin Stepper Моторни Жица Дел Женски Женски Црно Бела Терминал Линија 3D Принтери Делови 800

DEN 221.00 266.88

5pcs XH2.54 1 Метар Dupont Кабел 4 pin Stepper Моторни Жица Дел Женски Женски Црно Бела Терминал Линија 3 D Принтери Делови 800Имаме 5 видови на Dupont Кабел; 1...

На Funssoe 1 сет*Openbuilds Мини V Подемен Set/комплет CNC мелничката 3D печатач DIY делови
 • Неодамнешно

На Funssoe 1 сет*Openbuilds Мини V Подемен Set/комплет CNC мелничката 3D печатач DIY делови

DEN 1165.00 1226.88

Мини V Тркала Плоча 4 Delrin Мини V Тркала Комплет 2 luminum Изолација 6mm 2 Ексцентричен Изолација 6mm 4 Низок Профил, Завртки 25мм 4 Низок Профил, Завртки 10мм 4 Поштенски ВрскиFunssoe 1 сет*Openbuilds Мини V Подемен Set / комплет CNC мелничката 3 D печатач DIY деловиНие сме во потрага напред за натамошно продолжување на пријатен бизнис врска...

1pc 3D Печатач Рампи 1.4 адаптер Одбор LCD2004 / 12864 Control Panel smart адаптер Модул
 • Неодамнешно

1pc 3D Печатач Рампи 1.4 адаптер Одбор LCD2004 / 12864 Control Panel smart адаптер Модул

DEN 67.00 80.16

1pc 3 D Печатач Рампи 1.4 адаптер Одбор LCD2004 / 12864 Control Panel smart адаптер МодулОпис на производот : Овој адаптер е за Sanguinololu Одбор Smart Контролер LCD 2004 & LCD 12864 Можете лесно поврзете со вашиот Sanguinololu Одбор користење на овој "паметен адаптер" панелот По поврзување на вашиот Sanguinololu Одбор можете да ги печатите вашите 3 D дизајни без КОМПЈУТЕР, само со gкод дизајн зачувуваат на SDкартичката Висок квалитет, стабилни перформанси

2 парчиња/многу МКС MOSFET 3D Печатач Делови Греење Контролер За Топлина Кревет/Екструдер MOS Модул Надмине 30A Поддршка Голема Струја
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу МКС MOSFET 3D Печатач Делови Греење Контролер За Топлина Кревет/Екструдер MOS Модул Надмине 30A Поддршка Голема Струја

DEN 878.00 1045.44

2 парчиња / многу 3 D Печатач Делови Греење Контролер МКС MOSFET За Топлинска Кревет / екструдер MOS Модул Надмине 30 A Поддршка Голема СтрујаОпис На Производот : Предности : 1...

дијаметар 20mm топката завртка SFU2010 должина 400mm плус RM2010 2010 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs
 • Неодамнешно

дијаметар 20mm топката завртка SFU2010 должина 400mm плус RM2010 2010 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs

DEN 603.36

Тип : Топката заврткаВратило дијаметар : 20mmВоди : 10ммТочноста класа : C7Пакување содржина : 1pcs SFU2010400mm1pcs SFU2010 нутПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

дијаметар 20mm топката завртка SFU2005 должина 500mm плус RM2005 2005 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs
 • Неодамнешно

дијаметар 20mm топката завртка SFU2005 должина 500mm плус RM2005 2005 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs

DEN 603.36

Тип : Топката заврткаВратило дијаметар : 20mmВоди : 5mmТочноста класа : C7Пакување содржина : 1pcs SFU2005500mm1pcs SFU2005 нутПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

SWMAKER Ultimaker 2 UM2 машина прибор глава за печатење кабел/жица за полнење поврзување жица Печати ја Главата Кабли/Жици Loom (UM2)
 • Неодамнешно

SWMAKER Ultimaker 2 UM2 машина прибор глава за печатење кабел/жица за полнење поврзување жица Печати ја Главата Кабли/Жици Loom (UM2)

DEN 912.00 959.52

Овој кабел за полнење е за Ultiaker 2 машинаСтоките ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена откако ќе ја добиете вашата исплата(освен одмор).Стоките ќе бидат испратени од страна на повеќето разумен начин за испорака...

Црна елоксирани PROXXON MF70 Nema 17 stepper МОТОРНИ МОНТИРАЊЕ на КОМПЛЕТ
 • Неодамнешно

Црна елоксирани PROXXON MF70 Nema 17 stepper МОТОРНИ МОНТИРАЊЕ на КОМПЛЕТ

DEN 2280.00 2399.52

Proxxon MF70 CNC КомплетЛЕСНА МОНТАЖА* F ИЛИ NEMA 17 ГОЛЕМИНА ЧЕКОР МОТОРС* CNC ОЗНАЧУВАЊЕ ТОЧНИ ДИМЕНЗИИСтоките ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена откако ќе ја добиете вашата исплата(освен одмор).Стоките ќе бидат испратени од страна на повеќето разумен начин за испорака...

DuoWeiSi 3D Печатач Делови 12Pcs Израмнување 8мм Екструдер Извори За 3D Печатач
 • Неодамнешно

DuoWeiSi 3D Печатач Делови 12Pcs Израмнување 8мм Екструдер Извори За 3D Печатач

DEN 33.60

12 Pcs Израмнување 8мм Екструдер Извори За 3 D ПечатачСпецификации : Дијаметар(OD) : 4.8 мм / 0.19 инченДолжина : 8mm / 0.32 инченВнатрешен дијаметар : 3.20 mm / 0.13 инченМатеријал : нерѓосувачки челикДобро formability, хомогена еластична.Висока пластичност, замор, отпорност, термичка отпорност на корозија.Заштита на животната средина нетоксични загадувањето слободни.Пакет се вклучени : 12 x 3 D Печатач Екструдер извори

4pcs Вратило Спојка 8x5mm за 3D печатач CNC мелничката повлекува серво мотор D18mm*L25mm
 • Неодамнешно

4pcs Вратило Спојка 8x5mm за 3D печатач CNC мелничката повлекува серво мотор D18mm*L25mm

DEN 388.00 431.52

Decription : Материјал : Алуминиум Легура Спојка Висина(L) : 25 мм Спојка Дијаметар : 18 мм Врвот Бунари со Дијаметар : 5mm Дното Бунари со Дијаметар : 8mm Завртки Позиција : 4mm Пакет inluded : 4 X Флексибилни Окно

изедначување ширина 210mm транспарентен црна, сина, бела и многу боја, пвц топлина се намали цевка кертриџ батеријата кора 1pcs
 • Неодамнешно

изедначување ширина 210mm транспарентен црна, сина, бела и многу боја, пвц топлина се намали цевка кертриџ батеријата кора 1pcs

DEN 22.56

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат ! ние имаме многу бои , ве молиме, напишете цел забелешка што треба што боја ...

1Pcs 3D Печатач Ultiker Ultimaker Топла Крајот Isolator Цевка Грлото Бакар M6*20mm За 1.75 mm 3мм Филамент Висок Квалитет
 • Неодамнешно

1Pcs 3D Печатач Ultiker Ultimaker Топла Крајот Isolator Цевка Грлото Бакар M6*20mm За 1.75 mm 3мм Филамент Висок Квалитет

DEN 26.00 32.16

3 D Додатоци фабрика директна продажба, ние ќе се фокусираме на квалитетот, а не квантитетот !1 Добар квалитет на производите, се осигура дека вашиот печатач работат непречено, осигурајте се дека вашиот печатач за безбедност.2...

Funssor DIY Reprap Replicator 3D печатач двојно hotend млазницата печати ја главата млазницата PTFE грлото цевка за полнење 0.4 mm млазницата кул блок
 • Неодамнешно

Funssor DIY Reprap Replicator 3D печатач двојно hotend млазницата печати ја главата млазницата PTFE грлото цевка за полнење 0.4 mm млазницата кул блок

DEN 3055.00 3215.52

3 D Makerbot печатач двојна глава глава за печатење0.4 mm млазницатаВграденво Тефлон цевки, употребата на 1.75 mm материјалиГреење блок со топлинска изолација од памукНие сме во потрага напред за натамошно продолжување на пријатен бизнис врска...

Wanhao i3 3D печатач резервни делови за печатење загрева кревет налепница слични со Buildtak Prusa i3 загреана плоча се изгради плоча црна касета
 • Неодамнешно

Wanhao i3 3D печатач резервни делови за печатење загрева кревет налепница слични со Buildtak Prusa i3 загреана плоча се изгради плоча црна касета

DEN 1117.00 1175.52

Wanhao I3 црна налепница, греење плоча Големина се достапни : available : 200*200mm,214 X214 MM ,220*220mm; кажи ми која големина ти треба ? Снимката на Wanhao i3 3d принтер :