• Неодамнешно
Sunlu SL-300 3D пенкало печатење со 20 компјутери печатење filaments Пластични 100 1.75 mm ABS температура заштита 3D пенкала Печатач

Sunlu SL-300 3D пенкало печатење со 20 компјутери печатење filaments Пластични 100 1.75 mm ABS температура заштита 3D пенкала Печатач

DEN 2059.00
DEN 2639.52
-22 %
Достапно

Количина на стоки


SUNLU SL-300 3 D пенкало печатење со 20 компјутери печатење filaments Пластични 100 1.75 mm ABS температура заштита 3 D пенкала Печатач
Ве молиме Имајте во предвид : Ние имаме во акции, цело време Ние испрати пакет од Регистарот на Воздухот mail,Сите пакети имаат следење на број 3 D пенкало Приклучок : ЕУ/ САД Приклучок за вашиот избор. Со 10/20pcs 100 Meter 3 D пенкала печатење со вжарено/пластика со Вжарено боја како случаен избор!!!
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по имаме успешно примено вашето плаќање. 3. Ние нудиме редовни Пост Воздух Mail и да се постави бесплатен превозот методи. 4. Бидејќи трговијата се транснационални, како и воздухопловната е најевтиниот превозот метод, тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме изберете ја Изразат и да ја плати таксата. 5. Ние не сме одговорни за вашите Царина. 1. Ако предмети се наоѓаат во лоша состојба кога се примени, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние може да се вратат парите или да се препратат на нови една за вас. 2. Ако не сте задоволни со производот, бидејќи на личен избор, може да се врати кај нас во рок од 7 дена. Вие треба да се обрне на товар. 3.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
SUNLU
Број На Модел На:
SL-300
Адаптер Тип:
САД/ЕУ
Објектот:
3D печатење пенкала
боја:
Бела, Сива, сина, зелена достапни
Препорачана температура:
АБС
Филамент материјал компатибилен:
ABS
Адаптер електрични параметри:
100/250V 2A
Опрема оценет електрични параметри:
DC12V 2A 24W
функција 1:
3D пенкало со Вжарено
функцијата 2:
3d пенкало пластика

Слични понуди

3D пенкало Myriwell Ниска Температура RP-200A 3D Печатач Пенкало Со 3Color 15 МИЛИОНИ PCL филамент Пакет Уметност 3d пенкала За Деца Алатки за Цртање
  • Неодамнешно

3D пенкало Myriwell Ниска Температура RP-200A 3D Печатач Пенкало Со 3Color 15 МИЛИОНИ PCL филамент Пакет Уметност 3d пенкала За Деца Алатки за Цртање

DEN 1137.00 1386.72

2017 нови Myriwell 3 D Печатење Пенкала RP200 A USB Ниска Температура 3 D Лавра Пенкало со PCL материјал безбедно за Деца Цртеж ПодароциПРОИЗВОД ПАРАМЕТРИ Модел : RP200 A Материјал : ABS Големина : 20*36*178mm Тежина : 180g Напон : DC 5 V 2 A Млазницата Дијаметар : 0.6 mm Пакет Големина : 19.5*7.5*3.0 cm Пакет Тежина : 280g Печатење Температура : Прилагодлив Брзина на Печатење : Прилагодлив Печатење Материјал : PCL 1.75 mm МЕТАЛИК БОЈА Алумина материјал се создаде совршена елегантен облик Хуманизација дизајн : удобно се чувствуваат, е во согласност со човечкото тело инженеринг принцип целосно...

Penobon ниска температура 3D пенкало со PCL Филамент сликарство 3D Печатење ПЕНКАЛО безбеден за децата powerbank поддршка на 3D пенкало
  • Неодамнешно

Penobon ниска температура 3D пенкало со PCL Филамент сликарство 3D Печатење ПЕНКАЛО безбеден за децата powerbank поддршка на 3D пенкало

DEN 1747.00 2495.52

3 D пенкало нов дизајн со PCL Филамент 1.75 mm сликарство 3 D Печатење ПЕНКАЛО безбеден за децата ниска температура powerbank достапни пенСовети : 1.Ова е 3d genernation за 3d пенкало, помала моќност од пред повеќе безбедност, млазницата е 17 dgree само 2.Белешки : имаме 4 видови на приклучокот (АУ НИ велика БРИТАНИЈА ЕУ), ние ќе се организира соодветен приклучок за вас,Па не треба грижи за тоа...