таблета екраните And панели

таблета екраните And панели

Пронајден 365 на стоки.

На страницата 1-18 365 предлози
Оригиналниот 9.7 инчен Таблет lcd екран За Ainol Numy 3G AX9 внатрешна LCD панелот на екранот ASBF097-30-06 Бесплатен превозот
  • Неодамнешно
-5 %

Оригиналниот 9.7 инчен Таблет Lcd екран За Ainol Numy 3G AX9 внатрешна LCD панелот на екранот ASBF097-30-06 Бесплатен превозот

2160.00 DEN 2052.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Бела Нови За 9 инчен RITMIX РМБ-910 таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир панел digitizer екран на Допир digitizer панел Поправка Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Бела Нови За 9 инчен RITMIX РМБ-910 таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир панел Digitizer екран на Допир Digitizer панел Поправка Бесплатен превозот

DEN 1044.96

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

Оригиналната За Huawei MediaPad 7 S7-701u S7-701w Таблета LCD Екран Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно
-5 %

Оригиналната За Huawei MediaPad 7 S7-701u S7-701w Таблета LCD Екран Бесплатен Превозот

768.00 DEN 730.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Оригиналниот LCD Дисплеј 7 Матрица за Prestigio MultiPad Wize 3037 ТАБЛЕТА TFT LCD Екран Панел Леќа Рамка замена Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно
-12 %

Оригиналниот LCD Дисплеј 7 Матрица за Prestigio MultiPad Wize 3037 ТАБЛЕТА TFT LCD Екран Панел Леќа Рамка замена Бесплатен Превозот

864.00 DEN 760.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Нова За Само 11,6 Инчен 735-FPC V2.0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Нова За Само 11,6 Инчен 735-FPC V2.0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 575.52

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество...

Црна Рамка со 7inch за Explay Onliner 3 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel
  • Неодамнешно
-5 %

Црна Рамка со 7inch за Explay Onliner 3 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло Digitizer Panel

672.00 DEN 638.00

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

skylarpu 4.3 инчен екран на допир 104mm*64mm најчесто се користат таблет перо на екранот на допир Панел Стакло Бесплатен превозот
  • Неодамнешно
-10 %

Skylarpu 4.3 инчен екран на допир 104mm*64mm најчесто се користат таблет перо на екранот на допир Панел Стакло Бесплатен превозот

427.20 DEN 384.00

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd​Најчесто се користи Resistive touch screen size : 4.35.0 инчен102mm*62mm 105mm*65mm 113mm*68mm 114mm*72mm 117mm*70mm 117mm*73mm 120mm*73mm 119mm*74mm 105mm*65mm 105mm*64mm 103mm*63mm 126mm*99mm 105mm*133mm 105mm*132mm 109mm*136mm6.06.5 инчи141mm*83mm 144mm*84mm 141mm*87mm 145mm*87mm 150mm*90mm 155mm*88mm 155mm*90mm 152mm*92mm 154mm*87mm 147mm*85mm 152mm*85mm7.0инчен 8.0161mm*97mm 163mm*97mm 165mm*100mm 164mm*103mm 192mm*116mm 172mm*132mm 193mm*115mm 182mm*141mm 192mm*116mm 171mm*131mm 179mm*146mm9.0инчен 10.4210mm*125mm 234mm*178mm 225mm*173mm 249mm*186mm 225mm*176mm 235mm*145mm12.022 inch260mm*200mm 276mm*178mm 322mm*247mm 355mm*288mm 426mm*276mm 396mm*323mm 490mm*285mm 488mm*310mmКупувачот Напомена : Пред да го купат овој екран на допир панел ве Молиме да се измери големината на екранот и кабел за локација , Ако големината е исто тоа значи побрзо, ако не't find големина што ви треба, ве Молиме контактирајте со нас ние ќе ви помогнат да ги најдете тоа ,Благодарение, уживајте во вашата шопинг време во мојата продавница.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

7.0 инчен tft lcd дисплеј KD070027-31 NB-A20 lcd екран замена panel
  • Неодамнешно
-8 %

7.0 инчен Tft Lcd дисплеј KD070027-31 NB-A20 Lcd екран замена Panel

2640.00 DEN 2429.00

7.0 инчен tft lcd дисплеј KD07002731 NBA20 lcd екран замена panelОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

7G070Y2-L01 G070Y2-T02 G070Y3-T01 G070Y3-T03
  • Неодамнешно
-27 %

7G070Y2-L01 G070Y2-T02 G070Y3-T01 G070Y3-T03

3456.00 DEN 2523.00

Пред да ја купите, бидете сигурни да се консултира дали постојат стоки, така што нема да ви донесе непотребни проблеми! Слика опис и физички разлики, се надевам дека ќе има добри консултации пред купување, плаќање во рок од 24 часа по породувањето, постојат посебни околности ние ќе ве известиме однапред! Услуги на клиентите : 7 дена без причина да се вратат, на 3 месеци гаранција, гаранција за возврат, бараат изглед без да се оштети, за да не ги растурајте и поправка, и гаранција налепници непроменети! Имаат проблеми со квалитетот во рок од 7 дена да се вратат, ние ќе ги сноси врати товарни! Во рок од 7 дена, ако не самиот производ проблеми со квалитетот за да се вратите на стоки, купувачот се врати товарни!На штета предизвикана од природни катастрофи и вештачки фактори кои не се во доменот на гаранцијата, не уживаат 7 дена без причина да се вратат!Со цел да се заштитат интересите на двете од нас, ве молиме да не брзаат да се добие пријатели по приемот на стоката, ние прво мора да го потпише, по инспекција, ако се судрите со оштетен инспекција, ве молиме контактирајте со нас веднаш! Ако не ги проверите и пријавете се со цел да ја прими стоката во добра состојба, ако се оштетени, последиците од себе!!Бидете сигурни да го отворите парцела кога курир внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати! Во случај на штета, ве молиме веднаш да одбие да го потпише и нека службеник за да докаже дека враќањето пакет...

7 инчен HD возачот N070ICG-LD1 IPS LCD екран автомобил DVD навигација проектор DIY одбор
  • Неодамнешно
-27 %

7 инчен HD возачот N070ICG-LD1 IPS LCD екран автомобил DVD навигација проектор DIY одбор

5280.00 DEN 3854.00

7 инчи HD 1280*800 Возило DVD навигација LCD екран DIY проектор VGA обратен приоритет LCD возачот одбор две AV сите на патот назад VGA приоритет за поддршка на HDMIПримена : N070 ICGLD1 N101 LCGL21 HD IPS LCD екранРаботен напон : 12 VСигнал за внесување : 2 Пат, AV+VGAVGA влез : 1280*800, физичка резолуцијаможе да биде совршен поддршка за 1280*800 резолуција, на точкадоточка на екранотAV1, видео влез (кои може да се поврзат DVD уредот или на предната камера)AV2, видео влез (автомобил автоматски да се префрлите на камерата)Во plug and play функција : поддршкаКонтрола на владата : OSD, мулти функција на работењето или да ги прилагодите јачината на светлината и бојата потенцијал10 карактеристики : користење на зрели програма, јасно да се покаже ефектот одВо функција на поставување на приоритет, обратен : А, подигање default последниот зачуван канал.Б, подигање, обратен сигнал за да се префрлите на AV2, обратен сигнал исчезнува, се врати на оригиналниот канал.C, standby, обратен сигнал за да се префрлите на AV2, обратен сигнал исчезна, врати се во режим на мирувањеПоддршка на сликата подолу, флип, 4 : 3 / 16 : 9 слика display format конверзијаВо соодветниот предмет : визуелна спогодба, автомобил компјутер, инструментација, индустриска контрола, медицинска опрема, опрема, пренослив екранот опрема и друга електроника