пневматски делови

пневматски делови

Пронајден 356 на стоки.

На страницата 1-18 356 предлози
1013 2012 Мотор Гориво исклучување запре електромагнетниот вентил 12v / 24v 04199904 / 0419 9904
 • Неодамнешно

1013 2012 Мотор Гориво исклучување запре електромагнетниот вентил 12v / 24v 04199904 / 0419 9904

DEN 2856.00

1013 2012 Мотор Гориво исклучување запре електромагнетниот вентил 12v / 24v 04199904 / 0419 9904 За нас Ние сме ОЕМ производството во Кина.Сите предмети од мојата продавница е нов бренд оние со висок квалитет со разумна цена...

1pc AR2000 G1/4 Пневматски мини воздух регулатор на притисок на воздухот третман единици Фабрика за промет на Големо со Добар Квалитет BSPT Вентил со Мерач
 • Неодамнешно

1pc AR2000 G1/4 Пневматски мини воздух регулатор на притисок на воздухот третман единици Фабрика за промет на Големо со Добар Квалитет BSPT Вентил со Мерач

DEN 86.40

1 buc AR2000 G1 / 4" Пневматски мини воздух регулатор на притисок на воздухот третман единици Фабрика за промет на Големо со Топла Добар КвалитетКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет...

SDA16*45-Б Бесплатен превозот 16mm Понесе 45mm Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски Цилиндри
 • Неодамнешно
-9 %

SDA16*45-Б Бесплатен превозот 16mm Понесе 45mm Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски Цилиндри

916.80 DEN 834.00

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА...

240mm Удар 60kg/600n Сила Авто Гас Пролет Амортизерите Топка Гас Кочење Шок Пролет Лифт Проп Автомобилската М8 Гас Пролет 585mm
 • Неодамнешно
-14 %

240mm Удар 60kg/600n Сила Авто Гас Пролет Амортизерите Топка Гас Кочење Шок Пролет Лифт Проп Автомобилската М8 Гас Пролет 585mm

815.52 DEN 701.00

Ние default за да ја испратите 60kg притисок, ако треба други притисок, ве молиме ги споделите со насГас Пролет може да се прилагоди, ако не можете да го најдете вистинскиот за нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага нас...

Бесплатен превозот 180mm централната дистанца, 50 mm мозочен удар, пневматски Авто Гас Пролет, Лифт Проп Гас Пролет Амортизерите на Мебел крајот
 • Неодамнешно
-14 %

Бесплатен превозот 180mm централната дистанца, 50 Mm мозочен удар, пневматски Авто Гас Пролет, Лифт Проп Гас Пролет Амортизерите на Мебел крајот

556.80 DEN 479.00

Ние default за да ја испратите 5kg притисок, ако треба други притисок, ве молиме ги споделите со насГас Пролет може да се прилагоди, ако не можете да го најдете вистинскиот за нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага нас...

Бесплатен превозот 500mm централната дистанца, 200 mm мозочен удар, пневматски Авто Гас Пролет, Лифт Проп Гас Пролет Амортизерите на Мебел крајот
 • Неодамнешно
-14 %

Бесплатен превозот 500mm централната дистанца, 200 Mm мозочен удар, пневматски Авто Гас Пролет, Лифт Проп Гас Пролет Амортизерите на Мебел крајот

811.20 DEN 697.00

Ние default за да ја испратите 20 кг притисок, ако треба други притисок, ве молиме ги споделите со насГас Пролет може да се прилагоди, ако не можете да го најдете вистинскиот за нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага нас...

1pc Црвено Полиуретан СТП Воздушниот Компресор Цевка Цевка Пневматски Црева Цевка за Компресор за Воздух Алатка со 6m/9m Големини Домаќинство Алатки
 • Неодамнешно
-28 %

1pc Црвено Полиуретан СТП Воздушниот Компресор Цевка Цевка Пневматски Црева Цевка за Компресор за Воздух Алатка со 6m/9m Големини Домаќинство Алатки

347.04 DEN 250.00

Спецификации : Производ големина : 6m / 19.68 фт, 9m / ft 29.53Боја : Како што е прикажаноМатеријал : СТПВоздухот цевка со дијаметар : 8 x 5mmКонектор тип : PP20 + SP20Карактеристики : Флексибилни, брзи конектори, извиткани полиуретан црево.Широко се користи во пневматски алатки, компресори за воздух и воздухповрзана опрема.Преносни конектор, лесен за ракување и издржливСе користи за мебел, кожа, декорацијаПакети : 1 x Воздушниот Компресор Цевка Цевка

Бесплатен Превозот Airtac 1/4 AFR2000 Пневматски Филтер за Филтрирање Регулаторот 10pcs Во Многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Airtac 1/4 AFR2000 Пневматски Филтер за Филтрирање Регулаторот 10pcs Во Многу

DEN 5376.00

Спецификација : МоделAFR1500AFR2000ТечностВоздухПорт големинаG1 / 8"G1 / 4"Притисок опсег0.050.85 MPaMax притисок0.95 MPaДоказ притисок1.5 MPaТемпературата на работа560 CИсцедете сад капацитет15 ccТежина0.26 KGМатеријалТелотоАлуминиумски умрефрлијаСадЈПСад guardМоделBFR2000BFR3000BFR4000ТечностВоздухПорт големинаG1 / 4"G3 / 8"G1 / 2"Притисок опсег0.050.85 MPaMax...

Бесплатен Превозот 3/8 Airtac Филтер за Воздух Модератор BFR3000 10pcs Во Многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 3/8 Airtac Филтер за Воздух Модератор BFR3000 10pcs Во Многу

DEN 7056.00

Спецификација : МоделAFR1500AFR2000ТечностВоздухПорт големинаG1 / 8"G1 / 4"Притисок опсег0.050.85 MPaMax притисок0.95 MPaДоказ притисок1.5 MPaТемпературата на работа560 CИсцедете сад капацитет15 ccТежина0.26 KGМатеријалТелотоАлуминиумски умрефрлијаСадЈПСад guardМоделBFR2000BFR3000BFR4000ТечностВоздухПорт големинаG1 / 4"G3 / 8"G1 / 2"Притисок опсег0.050.85 MPaMax...

Бесплатен Превозот 1/2 Airtac Филтер за Воздух Модератор BFR4000 10pcs Во Многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 1/2 Airtac Филтер за Воздух Модератор BFR4000 10pcs Во Многу

DEN 7056.00

Спецификација : МоделAFR1500AFR2000ТечностВоздухПорт големинаG1 / 8"G1 / 4"Притисок опсег0.050.85 MPaMax притисок0.95 MPaДоказ притисок1.5 MPaТемпературата на работа560 CИсцедете сад капацитет15 ccТежина0.26 KGМатеријалТелотоАлуминиумски умрефрлијаСадЈПСад guardМоделBFR2000BFR3000BFR4000ТечностВоздухПорт големинаG1 / 4"G3 / 8"G1 / 2"Притисок опсег0.050.85 MPaMax...

Бесплатен Превозот Вентил Поправка Колекции Дијафрагми За 3/4 2W200-20 NBR 30Pcs Во Многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Вентил Поправка Колекции Дијафрагми За 3/4 2W200-20 NBR 30Pcs Во Многу

DEN 2976.00

Спецификации : NBR Вентил Дијафрагмата за 2 Начин Вода Електромагнетниот ВентилиВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

Бесплатен Превозот 30PCS/Многу Висок Квалитет на Пневматски Воздух Удар Прашина Пневматски Пиштол Воздушен Пиштол за Пластика, Метал Тело Сосема Нов
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 30PCS/Многу Висок Квалитет на Пневматски Воздух Удар Прашина Пневматски Пиштол Воздушен Пиштол за Пластика, Метал Тело Сосема Нов

DEN 5088.00

Пневматски Метална Цевка, Свиткана На Воздухот Удар Прашина Пиштол НовиВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...

Бесплатен Превозот 3/8 Airtac Регулаторот BR3000 10pcs Во Многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 3/8 Airtac Регулаторот BR3000 10pcs Во Многу

DEN 5424.00

Спецификација : МоделAR2000ТечностВоздухПорт големинаG1 / 4"Притисок опсег0.050.85 MPaMax притисок0.95 MPaДоказ притисок1.5 MPaТемпературата на работа560 CТежина0.20 KGМатеријал на ТелотоАлуминиумски умрефрлијаМоделBR2000BR3000BR4000ТечностВоздухПорт големинаG1 / 4"G3 / 8"G1 / 2"Притисок опсег0.050.85 MPaMax...

Бесплатен Превозот Вентил Поправка Колекции Дијафрагми За 1/2 2W160-15 NBR 30Pcs Во Многу
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Вентил Поправка Колекции Дијафрагми За 1/2 2W160-15 NBR 30Pcs Во Многу

DEN 2976.00

Спецификации : NBR Вентил Дијафрагмата за 2 Начин Вода Електромагнетниот ВентилиВе молиме имајте предвид дека ние сме продажба на фабрика директни производи...