Led светилки And цевки

Led светилки And цевки

Пронајден 326 на стоки.

На страницата 1-18 326 предлози
Lampada LED светилка R7S 6w 9w 12w 78mm 118mm 135mm SMD 2835 Bombilla LED Сијалица, 220 V пченка светлината Заштеда на Енергија Замени Халоген Светлина
 • Неодамнешно
-35 %

Lampada LED светилка R7S 6w 9w 12w 78mm 118mm 135mm SMD 2835 Bombilla LED Сијалица, 220 V пченка светлината Заштеда на Енергија Замени Халоген Светлина

191.52 DEN 124.00

Внимание ве молам : ние ќе испрати светилка со силна пакет, но понекогаш тоа ќе има некаков проблем, ако се оштетени или не може да wrok кога вашите примени,ве молиме да се преземат чекори од следниве : 1.Пратете ни порака и кажете ни што не е во ред со светилка...

20MM Исчистите површината LED леќа+Заградата Носителот 5 8 10 15 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub на Вниманието
 • Неодамнешно

20MM Исчистите површината LED леќа+Заградата Носителот 5 8 10 15 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички Lense за Led Аквариум Blub на Вниманието

DEN 292.80

20 MM Исчистите површината LED леќа+Заградата Носителот 5 8 10 15 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub на ВниманиетоДобредојдовте на нашата продавница !Точка Име : 20 MM LED Lenes 1 W 3 W Висока Моќност 5 W Леќа Со 2 Pin Заградата НосителотГолемина на : (Леќа : Кол 20.00 x 10.90 mm ) (Носител : 21.90x13.50mm )Materail : Леќа : ПММА Држачот : ABSБои : Леќа : Транспарентна Носителот : Бела и ЦрнаTransmittance : > 95%Површина : Јасно ПовршинаГаранција : >100,000 ХсCerifictions : CE CCC Ro HsУпотреба : 1 W 3 W Висока моќност 5 W LED blub центарот на вниманието ,Celing,Ѕид,Floodlight Итн• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

20MM сферични површината LED леќа+2Pin Заградата Носителот 15 25 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub светла
 • Неодамнешно

20MM сферични површината LED леќа+2Pin Заградата Носителот 15 25 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички Lense за Led Аквариум Blub светла

DEN 273.60

20 MM Монистра површината LED леќа+2 Pin Заградата Носителот 15 25 30 45 60 90 120 Агол ПММА Оптички lense за led Аквариум blub на ВниманиетоДобредојдовте на нашата продавница !Точка Име : 20 MM LED Lenes 1 W 3 W Висока Моќност 5 W Леќа Со 2 Pin Заградата НосителотГолемина на : (Леќа : Кол 20.00 x 10.90 mm ) (Носител : 21.90x13.50mm )Materail : Леќа : ПММА Држачот : ABSБои : Леќа : Транспарентна Носителот : Бела и ЦрнаTransmittance : > 95%Површина : Монистра ПовршинаГаранција : >100,000 ХсCerifictions : CE CCC Ro HsУпотреба : 1 W 3 W Висока моќност 5 W LED blub центарот на вниманието ,Celing,Ѕид,Floodlight Итн• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

5XG9/GU10/E14/E27/B22 5730 72LED12W Светилка пченка led Пченка Светилки предводена Крушка Светилка со Висока Моќност 360 степени заштеда на Енергија светилки 220V
 • Неодамнешно

5XG9/GU10/E14/E27/B22 5730 72LED12W Светилка пченка Led Пченка Светилки предводена Крушка Светилка со Висока Моќност 360 степени заштеда на Енергија светилки 220V

DEN 633.60

Спецификации Сијалица База / E14 / GU10 / E27 / B22 Сијалица Форма Тип светла Боја , Wattage (W), ПРЕДВОДЕНА Тип SMD 5730 LED Кол 72 Леќа Боја Јасна Работна Температура(°C) 1 Напон (V) 220 V Почетна Lumens (lm) 9001000 Температура на Бојата (К) 28003200 / 60006500 Карактеристики , Основните Апликација Ходникот / Stairwell , Спална соба , Дневна Соба / трпезарија , Кујна , детска Соба , Дом / Канцеларија , Гаража / Carport , Простор за Складирање / Комунални Соба Живот (h) >30000 Сертификација CE , Ro HS Материјал Силика Гел КОЛИЧИНА 5 компјутериДознај Повеќе За Овој Производ 1...

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5W RGB LED Сијалица Далечински Промена на Бојата на Вниманието на самото Место Светла
 • Неодамнешно

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5W RGB LED Сијалица Далечински Промена на Бојата на Вниманието на самото Место Светла

DEN 2784.00

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 5 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*105mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5W LED Сијалица RGB Далечински Промена на Бојата на Вниманието Место Светло
 • Неодамнешно

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5W LED Сијалица RGB Далечински Промена на Бојата на Вниманието Место Светло

DEN 10560.00

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 5 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*110mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 9W Далечински LED Сијалица RGB Промена на Бојата на Вниманието на самото Место Светла
 • Неодамнешно

(10PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 9W Далечински LED Сијалица RGB Промена на Бојата на Вниманието на самото Место Светла

DEN 2976.00

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 9 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*130mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција 3W 5W 9W Далечински LED Сијалица RGB Промена на Бојата на Вниманието Место Светло
 • Неодамнешно

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција 3W 5W 9W Далечински LED Сијалица RGB Промена на Бојата на Вниманието Место Светло

DEN 8832.00

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar LED Количина : 1pcs3 W Димензија : 50*90mm5 W Димензија : 60*110mm9 W Димензија : 60*130mm Боја : RGB Влезен Напон : 85265 V Оперативни Температура : 30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

E27 Магија Led Dimmable RGBW Led Светилки 5W 7W AC85-265V Шарени RGB Led Светилка Лустери Led Светло + 21 Копче за Далечински Контролер
 • Неодамнешно
-20 %

E27 Магија Led Dimmable RGBW Led Светилки 5W 7W AC85-265V Шарени RGB Led Светилка Лустери Led Светло + 21 Копче за Далечински Контролер

185.28 DEN 148.00

E27 Магија Led Dimmable RGBW Led Светилки 5 W 7 W AC85265 V Шарени RGB Led Светилка Лустери Led Светло + 21 Копче за Далечински КонтролерСпецификации : Начини : RGB далечинска контрола на светлаСветла Боја : RGBСветилка носителот модел : E27W : 5 W / 7 WНапон : AC85265 VОперативен Температура : 20 до 40 СтепенТело Материјал : Алуминиумски + ABS ПластикаНапон : 85265 VДалечинска контрола : Копчињата 24Далечински батеријата на владата : CR2032 / CR2025(не се вклучуваат)Судењето опсег : Дома декорацијаХотели, клубови, трговски центри и декорацијаАрхитектонски декоративни осветлувањеБутик атмосфера осветлувањеОсветлување на emporiums, сала за состаноци, фабрика, светлина кутијаBacklighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлувањеПратката, вклучувајќи : 1 * 5w RGB светилка+1 далечински управувач (БЕЗ батерија )или1 * 7w RGB светилка+1 далечински управувач (БЕЗ батерија )или2 * 5w RGB светилка+1 далечински управувач (БЕЗ батерија )или2 * 7w RGB светилка+1 далечински управувач (БЕЗ батерија )

E14 RGB LED Крушка светилка AC 85-265V 3W Место светло dimmable магија Празник RGB осветлување+ 24 Инфраред IR-Далечински Управувач 16 бои
 • Неодамнешно
-5 %

E14 RGB LED Крушка светилка AC 85-265V 3W Место светло Dimmable магија Празник RGB осветлување+ 24 Инфраред IR-Далечински Управувач 16 бои

176.64 DEN 168.00

E14 RGB LED Крушка светилка AC 85265 V 3 W Место светло dimmable магија Празник RGB осветлување+ 24 Инфраред IRДалечински Управувач 16 бои【Item Type】 : E14 RGB Шарени Светлина Првенство + Далечински Управувач 【Бренд Име】 : Mjay 【База Тип】 : E14 【Моќ】 : 3 W 【напон】 : AC 85265 V 【Број на LED Чип】 : 1 buc 【LED Чип Бренд】 : Lumiled 【Боја Температура】 : RGB 【Зрак Агол 】 : 360° 【Просечен Живот (часот) 】 : 50000 【Големина 】 : D : D 50mm H76mm 【Сертификација 】 : CE、ROHS 【Прозрачна 】 : 600 LMПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

ZjRight E27 КОЧАН ЛЕР Заштеда на Енергија сијалица 3W 7W 12W 20W 32W Дневна соба,спална соба,затворен,дома,библиотека,канцеларија,фабрика цевка Светилка
 • Неодамнешно
-20 %

ZjRight E27 КОЧАН ЛЕР Заштеда на Енергија сијалица 3W 7W 12W 20W 32W Дневна соба,спална соба,затворен,дома,библиотека,канцеларија,фабрика цевка Светилка

191.52 DEN 153.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка...

4X GU10 LED Сијалица 4W AC 195-240v центарот на Вниманието 29 парчиња SMD 5050 центарот на Вниманието Home Светла Точка Сијалица Алуминиум Висок квалитет топла продаде
 • Неодамнешно
-11 %

4X GU10 LED Сијалица 4W AC 195-240v центарот на Вниманието 29 парчиња SMD 5050 центарот на Вниманието Home Светла Точка Сијалица Алуминиум Висок квалитет топла продаде

563.04 DEN 501.00

GU10 LED Сијалица 4 W AC 195240v центарот на Вниманието 29 парчиња SMD 5050 центарот на Вниманието Home Светла Точка Сијалица Алуминиум Висок квалитет топла продаде во СветотСпецификација : Тип : SMD2835 LED Светилка База Тип : GU10 Чип Количина : 29 LEDs Напон : AC 195240 V Моќност : 4w Лумен : 420 LM Зрак Агол( ° ) : 120 ° Чип Модел : SMD 5050 Боја Температура : 60006500 K (Бела); 28003200 K (Топло Бела) Големина : 48 * 58mm Превозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена откако плаќање е потврдено...

Висок квалитет 5050 12V G4led светилки ,Г4 led светилки, Г4 led светло, Г4 led 5050 бесплатен превозот 2 парчиња/многу
 • Неодамнешно
-20 %

Висок квалитет 5050 12V G4led светилки ,Г4 Led светилки, Г4 Led светло, Г4 Led 5050 бесплатен превозот 2 парчиња/многу

441.60 DEN 353.00

1.Тип на производ : Г413 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 2.34 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 230280 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : G4(p=4mm)7.Led Боја : Црвена / Жолта / Сина боја / Бела / Топло бела / Зелена Одберете.7.Димензија : Φ18x19.0mm8.Тежина : 3.5 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

Висок квалитет G4 17SMD 5050 led светилки,12vdc G4 led светилки,G4led светилки(бесплатен превозот 2 парчиња/многу)
 • Неодамнешно
-20 %

Висок квалитет G4 17SMD 5050 Led светилки,12vdc G4 Led светилки,G4led светилки(бесплатен превозот 2 парчиња/многу)

480.00 DEN 384.00

1.Тип на производ : Г417 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 3 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 300370 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : G4 pin=5mm7.Led Боја : Црвена / Жолта / Сина боја / Бела / Топло бела / Зелена Одберете.7.Димензија : Φ12x30.0mm8.Тежина : 5.0 g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE

16SMD 5050 DC12V G4 led кристал светилка (бесплатен превозот 50pcs/многу)
 • Неодамнешно
-20 %

16SMD 5050 DC12V G4 Led кристал светилка (бесплатен превозот 50pcs/многу)

5568.00 DEN 4454.00

1.Тип на производ : Г416 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 2.88 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 280350 LM5.Зрак Агол : 360 степени6.Светилки носителот : G4(Pin=4mm)7.Led Боја : Црвена / Жолта / Сина боја / Бела / Топло бела / Зелена Одберете.7.Димензија : Φ20x20.0mm8.Тежина : 5g9.Оперативен Температура : 40~85 C10.Сертификати : ROHS , CE