интегрирани кола

интегрирани кола

Пронајден 1048 на стоки.

На страницата 1-18 1048 предлози
20pcs бесплатен превозот 74HC125D 74HC125 SN74HC125D СОП-14 Buffers & Линија Возачи 3 QUAD-ЈАДЕЛЕ АВТОБУС BUF нови оригинални
  • Неодамнешно

20pcs бесплатен превозот 74HC125D 74HC125 SN74HC125D СОП-14 Buffers & Линија Возачи 3 QUAD-ЈАДЕЛЕ АВТОБУС BUF нови оригинални

DEN 89.76

14950 електронска компонента комплет пакетот Производот Категорија : Buffers & Линија Возачи Број на Влезни Линии : 4 Текст Број на Излезни Линии : 4 Излез Поларитетот : НеInverting Напон Max : 6 V Напон Мин : 2 V Максимум на Температурата на работа : + 125 В Монтажа Стил : СМД / SMT Пакет / Случај : SOT10814 Високо Ниво Излез Тековната : 7.8 ма Логика Семејство : РК Логика Тип : CMOS Ниско Ниво Излез Тековната : 7.8 ма Минимум Температурата на работа : 40 C Број на Канали по Чип : 4 Излез Тип на : 3Државни Размножување Одложување Време : 100 во 2 V : 57 Дел # Алијаси : 74 HC125 D

50PCS/Многу Нови C2482 2SC2482 2sc2482 Мала Моќ Miniwatt Triode ДА-92 Електронска трговија на Големо
  • Неодамнешно

50PCS/Многу Нови C2482 2SC2482 2sc2482 Мала Моќ Miniwatt Triode ДА-92 Електронска трговија на Големо

DEN 63.36

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусНовиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Превозот Информации : 1...

20pcs бесплатен превозот IRFZ44N IRFZ44 IRFZ44NPBF MOSFET MOSFT 55V 41A 17.5 mOhm 42nC ДА-220 нови оригинални
  • Неодамнешно

20pcs бесплатен превозот IRFZ44N IRFZ44 IRFZ44NPBF MOSFET MOSFT 55V 41A 17.5 MOhm 42nC ДА-220 нови оригинални

DEN 159.36

14950 електронска компонента комплет пакетот Производот Категорија : MOSFET Id Континуирано се Троши Струја : 41 A Vds МозоциИзвор Дефект Напон : 55 V Rds МозоциИзвор Отпор : 23 m Ohms Транзистори Поларитетот : NКанал Vgs ПортатаИзвор Дефект Напон : 20 V Qg Портата Задолжен : 42 n C Pd Дисипација : 83 W Монтажа Стил : Преку Дупка Пакет / Случај : ДА2203 Пакување : Цевка

Бесплатен Превозот 10pcs/многу LM335AZ LM335A LM335 СЕНЗОР TEMP RATIOMETRIC ДА-92 најдобар квалитет
  • Неодамнешно
-18 %

Бесплатен Превозот 10pcs/многу LM335AZ LM335A LM335 СЕНЗОР TEMP RATIOMETRIC ДА-92 најдобар квалитет

384.00 DEN 315.00

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltdГаранција1. 90days' гаранција .2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

50PCS/МНОГУ G80N60UFD G80N60
  • Неодамнешно
-6 %

50PCS/МНОГУ G80N60UFD G80N60

4440.00 DEN 4174.00

Entrega : por padr?о, кина пост correio й о mais lento, se темпо n?о recebi os produtos, por корист deixe uma mensagem став nós, vamos дарlhe став estender о темпо dos bens! Se você necessidade urgente, escolha де outros dhl, ems....

Бесплатен Превозот 10 компјутери многу H30R1602 30R1602 IGBT 30A 1600V TO3P
  • Неодамнешно
-18 %

Бесплатен Превозот 10 компјутери многу H30R1602 30R1602 IGBT 30A 1600V TO3P

559.68 DEN 459.00

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltdГаранција1. 90days' гаранција .2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

10pcs бесплатен превозот 74HC164D 74HC164 SN74HC164D СОП-14 Контра Shift Регистрира 8-БИТНИ SI-PO SHIFT REGIER нови оригинални
  • Неодамнешно

10pcs бесплатен превозот 74HC164D 74HC164 SN74HC164D СОП-14 Контра Shift Регистрира 8-БИТНИ SI-PO SHIFT REGIER нови оригинални

DEN 45.60

14950 електронска компонента комплет пакетот Производот Категорија : Контра Shift Регистрира Пребројување на Секвенца : Сериски да се Паралелни Број на Кола : 1 Пакет / Случај : SOT108 Логика Семејство : РК Логика Тип : CMOS Број на Влезни Линии : 2 Размножување Одложување Време : 170 , 34 , 29 Максимум на Температурата на работа : + 125 C Минимум Температурата на работа : 40 C Функција се : Промена се Регистрирате Монтажа Стил : СМД / SMT Број на Излезни Линии : 8 Оперативен Напон : 5 V : 57 Напон Макс...

5PCS/МНОГУ 60CPH03 ДА-247 300V 60A
  • Неодамнешно
-6 %

5PCS/МНОГУ 60CPH03 ДА-247 300V 60A

336.00 DEN 316.00

Entrega : por padr?о, кина пост correio й о mais lento, se темпо n?о recebi os produtos, por корист deixe uma mensagem став nós, vamos дарlhe став estender о темпо dos bens! Se você necessidade urgente, escolha де outros dhl, ems....

Бесплатен превозот 50PCS IRFZ46N IRFZ46NPBF FZ46N IRFZ46 MOSFET N-ГЛ 55V 53A ДА-220AB Најдобар квалитет
  • Неодамнешно
-18 %

Бесплатен превозот 50PCS IRFZ46N IRFZ46NPBF FZ46N IRFZ46 MOSFET N-ГЛ 55V 53A ДА-220AB Најдобар квалитет

719.52 DEN 590.00

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltdГаранција1. 90days' гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...