Pendant ѓердани

Pendant ѓердани

Пронајден 1019 на стоки.

На страницата 1-18 1019 предлози
Европски стил мода женска голема имитација Бисер Tassel Pendant Шарм Ѓердан накит
 • Неодамнешно
-11 %

Европски стил мода женска голема имитација Бисер Tassel Pendant Шарм Ѓердан накит

225.12 DEN 200.00

КОЛИЧИНА : 1pc SБоја : 2 боја, розово , синоМатеријал : алуминиумски, имитација бисер ,Големина на : ѓердан синџир е 32cm , на pendant е 19cmТежина : 55 g / еезпакет : 1pcs / opp вреќа , воздух пена.

Моден шест лист гранките ѓердан Бесплатен Превозот трговија на Големо
 • Неодамнешно
-29 %

Моден шест лист гранките ѓердан Бесплатен Превозот трговија на Големо

631.20 DEN 448.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25Карактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарна 1.Ѓердан pendant материјал : Цинк легура 2...

моден нерѓосувачки челик виножито јамка ѓердан pendant за мажи и жени геј накит слободни синџир
 • Неодамнешно
-18 %

моден нерѓосувачки челик виножито јамка ѓердан Pendant за мажи и жени геј накит слободни синџир

287.04 DEN 235.00

Материјал Нерѓосувачки Челик Големина Должина : 60cm Тежина 15g Стил виножито јамка Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдување на уплатата ,ако имаме во акции ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

Моден два кругови ѓердан за жените промет на Големо со бесплатен превозот
 • Неодамнешно
-29 %

Моден два кругови ѓердан за жените промет на Големо со бесплатен превозот

623.52 DEN 443.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25Моден 18k злато позлатен Сребрен позлатен ѓердан Двоен прстен ѓердан за жените промет на Големо со бесплатен превозот 1.Ѓердан pendant материјал : Цинк легура 2.Синџир материјал : Бакар 3.Должина : 46mm 4.Боја : 18 K Злато Позлатен / сребрена позлатен / розово злато позлатен 5...

10 КОМПЈУТЕРИ мода 3 триаголник ѓердан pendant ѓердани за жените трговија на големо подарок бесплатен превозот
 • Неодамнешно
-29 %

10 КОМПЈУТЕРИ мода 3 триаголник ѓердан Pendant ѓердани за жените трговија на големо подарок бесплатен превозот

615.84 DEN 437.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>251.Ѓердан pendant материјал : Цинк легура 2.Синџир материјал : cuprum 3.Должина : 46mm 4.Боја : 18 к злато позлатен Сребрен Галвански се Зголеми злато позлата 5...

LIEBE ENGEL Најновите Тренди Ѓердан Црвени Суви Цвет Срцето Pendant Ѓердан Гроздобер Collares Стакло Изјава Ѓердан Jewerly
 • Неодамнешно
-49 %

LIEBE ENGEL Најновите Тренди Ѓердан Црвени Суви Цвет Срцето Pendant Ѓердан Гроздобер Collares Стакло Изјава Ѓердан Jewerly

192.00 DEN 98.00

Пол : ЖенитеМетал : АлуминиумскиМатеријал : Стакло, Сушени цвеќињаМетална Боја : ЗлатнаPendant Големина на : 36*32*14.5 ммСинџир Тип : Линк СинџирСинџир должина : 60cm ,(1 инч=2.54 см)Пакетот вклучува : 1 парче ѓердан (со 1 синџир И pendant 1)Забелешка : Овие цвеќиња се реални и физички, па и секоја една од нив нема да биде иста.

WJZB ѓердан bay остава жените мода pendant ѓердан подарок промет на големо со бесплатен превозот
 • Неодамнешно
-29 %

WJZB ѓердан Bay остава жените мода Pendant ѓердан подарок промет на големо со бесплатен превозот

615.84 DEN 437.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>251.Ѓердан pendant материјал : Цинк легура 2...

2PC/Set Партнери Во Криминал Партија Жени Мажи Шарм Подарок Срцето Пријатели Pendant Ѓердани Пријателство Изјава Накит Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно
-14 %

2PC/Set Партнери Во Криминал Партија Жени Мажи Шарм Подарок Срцето Пријатели Pendant Ѓердани Пријателство Изјава Накит Бесплатен Превозот

47.52 DEN 41.00

Моден Жените Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално...

Нови пристигнување!црниот турмалин ѓердан,суровини минерални суровини камен ѓердан WT-N247
 • Неодамнешно

Нови пристигнување!црниот турмалин ѓердан,суровини минерални суровини камен ѓердан WT-N247

DEN 1440.00

Нови пристигнување!црниот турмалин ѓердан,суровини минерални суровини камен ѓердан WTN247Бренд : WKTМатеријал : Природни турмалин / месингКамен ГОЛЕМИНА на : 35mm Метал крај : 24k вистински злато позлатен ИПГ на месингОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот брендПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.Answer : ___________________________ Note : ова е природна боја без боја, па ние ќе брод мешавина боја во произволно

10 КОМПЈУТЕРИ Мода hamsa жените ѓердан pendant ѓердан подарок промет на големо со бесплатен превозот
 • Неодамнешно
-29 %

10 КОМПЈУТЕРИ Мода Hamsa жените ѓердан Pendant ѓердан подарок промет на големо со бесплатен превозот

623.52 DEN 443.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>251.Ѓердан pendant материјал : Цинк легура 2...

Моден Bunny Уши шарм Pendant Ѓердан за жените подарок Бесплатен Превозот трговија на Големо
 • Неодамнешно
-49 %

Моден Bunny Уши шарм Pendant Ѓердан за жените подарок Бесплатен Превозот трговија на Големо

1679.52 DEN 856.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25 1.Ѓердан pendant материјал : Цинк легура 2...

Моден среќа детелина pendant ѓердан подарок бесплатен превозот за жените трговија на големо и на мало
 • Неодамнешно
-29 %

Моден среќа детелина Pendant ѓердан подарок бесплатен превозот за жените трговија на големо и на мало

651.84 DEN 463.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>251.Ѓердан pendant материјал : Цинк легура 2.Синџир материјал : Бакар 3.Должина : 46mm 4.Боја : 18 к злато позлатен Сребрен Галвански се Зголеми злато позлата 5...

30PCS/многу Мода Мали Бесконечност Pendant Ѓердан за жените подарок Бесплатен Превозот трговија на Големо
 • Неодамнешно
-49 %

30PCS/многу Мода Мали Бесконечност Pendant Ѓердан за жените подарок Бесплатен Превозот трговија на Големо

1679.52 DEN 856.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25 1.Ѓердан pendant материјал : Цинк легура 2...

Моден Злато сребро позлатен Гинко Ѓердан Pendant Ѓердан за жените подарок Бесплатен Превозот трговија на Големо
 • Неодамнешно
-49 %

Моден Злато сребро позлатен Гинко Ѓердан Pendant Ѓердан за жените подарок Бесплатен Превозот трговија на Големо

1679.52 DEN 856.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25 1.Ѓердан pendant материјал : Цинк легура 2...

Моден позлатен ѓердан долго pendant ѓердан подарок за жените промет на големо со бесплатен превозот
 • Неодамнешно
-29 %

Моден позлатен ѓердан долго Pendant ѓердан подарок за жените промет на големо со бесплатен превозот

621.60 DEN 441.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25

10 КОМПЈУТЕРИ позлатен ѓердан Европската мода промет на големо со бесплатен превозот ножици pendant ѓердан подарок за жените
 • Неодамнешно
-29 %

10 КОМПЈУТЕРИ позлатен ѓердан Европската мода промет на големо со бесплатен превозот ножици Pendant ѓердан подарок за жените

623.52 DEN 443.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>251.Ѓердан pendant материјал : Цинк легура 2...

30 КОМПЈУТЕРИ/многу нова Мода љубов Ѓердани за жените трговија на Големо и се Вклопуваат Боја бесплатен превозот
 • Неодамнешно
-49 %

30 КОМПЈУТЕРИ/многу нова Мода љубов Ѓердани за жените трговија на Големо и се Вклопуваат Боја бесплатен превозот

1679.52 DEN 856.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>251.Ѓердан pendant материјал : Цинк легура 2...

Моден Бесконечност симбол pendant ѓердан Бесплатен Превозот трговија на Големо
 • Неодамнешно
-29 %

Моден Бесконечност симбол Pendant ѓердан Бесплатен Превозот трговија на Големо

623.52 DEN 443.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25Карактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарна 1.Ѓердан pendant материјал : Цинк легура 2.Синџир материјал : Бакар 3.Должина : 46mm 4.Боја : 18 K Злато Позлатен / сребрена позлатен / розово злато позлатен 5...