приврзоци

приврзоци

Пронајден 972 на стоки.

На страницата 1-18 972 предлози
Август 1pcs 999 24k Жолто Злато Pendant/ 3D Среќа Благослови Нога Pendant
 • Неодамнешно
-13 %

Август 1pcs 999 24k Жолто Злато Pendant/ 3D Среќа Благослови Нога Pendant

9504.00 DEN 8268.00

Информации за производотМетали : 24 K Жолто златоТежина : 1gГолемина : 14*9mmБелег : 999 златоМеи ningПревозот*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне таму*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човекВраќање* вашиот среќен е број еден важен за нас*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од14days во неговата оригинална состојба* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Август НОВА Чиста 999 24K Жолто Злато Срцето Лак Pendant 2.07 g
 • Неодамнешно
-13 %

Август НОВА Чиста 999 24K Жолто Злато Срцето Лак Pendant 2.07 G

16224.00 DEN 14115.00

Информации за производотМетали : 24 K Жолто златоТежина : 2.07 gГолемина : 1.80 смБелег : 999 златоzhong guo huang џинПревозот*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне таму*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човекВраќање* вашиот среќен е број еден важен за нас*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од14days во неговата оригинална состојба* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Сребро шарм ѓердан Сребро 925 Жени Ѓердан фунта сребро;среќа pendant;хривнија накит;индивидуален карактер стил;
 • Неодамнешно
-15 %

Сребро шарм ѓердан Сребро 925 Жени Ѓердан фунта сребро;среќа Pendant;хривнија накит;индивидуален карактер стил;

648.00 DEN 551.00

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Бесплатен превозот 50pcs/многу 20mm Шарм плута јасно стаклено Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише шарм pendant
 • Неодамнешно
-5 %

Бесплатен превозот 50pcs/многу 20mm Шарм плута јасно стаклено Шише Парфем етерично масло шишенцето Pendant мини стаклено шише шарм Pendant

1338.24 DEN 1272.00

Бесплатен превозот 50pcs / многу 20mm Шарм плута јасно стаклено Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише шарм pendantдруги стилPls Забелешка : 1...

Моден бренд ѓердан за жените ;среќна ѕвезда Приврзоци ѓердан за жените;Fashion ОЛ домот жена е ѓердан
 • Неодамнешно
-15 %

Моден бренд ѓердан за жените ;среќна ѕвезда Приврзоци ѓердан за жените;Fashion ОЛ домот жена е ѓердан

686.40 DEN 584.00

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

На задоволство на љубителите стил;925 фунта Сребрен ѓердан ѕвезда во облик на Приврзоци;стерлинг сребрен накит; шарм жена ѓердан
 • Неодамнешно
-15 %

На задоволство на љубителите стил;925 фунта Сребрен ѓердан ѕвезда во облик на Приврзоци;стерлинг сребрен накит; шарм жена ѓердан

576.00 DEN 490.00

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Бесплатен превозот 100pcs/многу ѕвезда мали плута стакло глобуси diy Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише супер зделка
 • Неодамнешно
-5 %

Бесплатен превозот 100pcs/многу ѕвезда мали плута стакло глобуси Diy Шише Парфем етерично масло шишенцето Pendant мини стаклено шише супер зделка

2511.84 DEN 2386.00

Бесплатен превозот 100pcs / многу ѕвезда мали плута стакло глобуси diy Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише супер зделкадруги стилPls Забелешка : 1...

Doreen Кутија Шарм Приврзоци Пердув Сон Catcher Антички Сребрен Шупливи 46mm(1 6/8)x 21mm(7/8),10 Компјутери 2015 година нови
 • Неодамнешно
-30 %

Doreen Кутија Шарм Приврзоци Пердув Сон Catcher Антички Сребрен Шупливи 46mm(1 6/8)x 21mm(7/8),10 Компјутери 2015 година нови

303.36 DEN 212.00

Шарм Приврзоци Пердув Сон Catcher Антички Сребрен Шупливи 46mm(1 6 / 8")x 21mm(7 / 8"),10 Компјутери Материјал Цинк метални легури(Олово и Никел Безбедно) Големина Приближно : 4.6 cm x2.1cm(1 6 / 8" x 7 / 8")Дупка големина : 2.3 mm( 1 / 8")конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Антички Сребрен Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не...

Убава слон pendant ѓердан подарок агент превозот за нова мода прекрасни женски фустан трговија на големо девојки роденден par
 • Неодамнешно
-20 %

Убава слон Pendant ѓердан подарок агент превозот за нова мода прекрасни женски фустан трговија на големо девојки роденден Par

123.36 DEN 99.00

Тоа е нашата заложба дека ќе добиете точната ставка во состојба која што е наведено во аукција Ако има проблем со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине повратни информации...

10pcs/многу 16 мм празни јасно круг топката стакло глобуси меур со 2mm двојно дупка стакло шишенцето pandent накит наоди додаток
 • Неодамнешно
-10 %

10pcs/многу 16 мм празни јасно круг топката стакло глобуси меур со 2mm двојно дупка стакло шишенцето Pandent накит наоди додаток

230.40 DEN 207.00

Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 18*17MM Гроздобер Прибор Делови Легура Diy Материјал Шупливи Риба Шарм Накит Наоди и Компоненти
 • Неодамнешно
-10 %

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 18*17MM Гроздобер Прибор Делови Легура Diy Материјал Шупливи Риба Шарм Накит Наоди и Компоненти

435.84 DEN 392.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Парчиња / Многу) 18*17 MM Гроздобер Прибор Делови Легура Diy Материјал Шупливи Риба Шарм Накит Наоди и Компоненти БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

18K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит
 • Неодамнешно
-35 %

18K Злато Pendant бисер Накит еленски ѓердани & Pendant за љубителите бисер приврзоци S925 сребро ѓердани синџир парична казна накит

2289.60 DEN 1488.00

Charactor 18 K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит Бисер Формаориз форма Бисер Бисер Големина 910мм слатководни бисер Бисер квалитет AAAA врвот одделение Бисер боја бела ,розова,виолетова бисер боја Пакет Накит кутија

Луксузни Накит Додатоци на Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant Ѓердан Шарм Сребрена Боја Electroplating DP158
 • Неодамнешно
-10 %

Луксузни Накит Додатоци на Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant Ѓердан Шарм Сребрена Боја Electroplating DP158

1536.00 DEN 1382.00

Луксузни Накит Додатоци На Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant ЃерданШарм Сребрена Боја Electroplating DP158Предмет : Срце Облик PendentСтил : CZ Микро Отвори PendantКоличина : 5 парчеПоради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја.Ако изберете по случаен избор боја,ние ќе се измеша боја по случаен избор за вас.