накит наоди и компоненти

накит наоди и компоненти

Пронајден 944 на стоки.

На страницата 1-18 944 предлози
Ретро Висок Квалитет Метал Плоштадот Гранулирана Мушка Рамки Накит Наоди
 • Неодамнешно

Ретро Висок Квалитет Метал Плоштадот Гранулирана Мушка Рамки Накит Наоди

DEN 203.04

Количина : 20pcs / торбаOutter големина : 14mmВнатрешна големина : 6mmВиси дупка кол : 1.5 mmОблик : ПлоштадДебелина : 3.5 mmПроизвод фотографии : Нашите предности : 1...

Триаголник Daisy Остава Шарм 3-Влакно Spacer Крајот Connecor Одговара Tassel Обетки Накит DIY L1241 30pcs 15.5x15.8 mm Антички Сребрен
 • Неодамнешно
-30 %

Триаголник Daisy Остава Шарм 3-Влакно Spacer Крајот Connecor Одговара Tassel Обетки Накит DIY L1241 30pcs 15.5x15.8 Mm Антички Сребрен

143.52 DEN 100.00

МИКРОФОН 15.5x15.8 mm Антички Сребрен Триаголник Daisy Остава Шарм 3Влакно Spacer Крајот Connecor Одговара Tassel Обетки Накит DIY L1241Материјал : цинк легура(без олово)големина : 15.5x15.8 mm отвор од 2 мм1inch=25.4 mm 1mm=0.0393 инченВообичаениот пакет : Метод на Плаќање прифаќаме само Alipay,Зачувам ,Кредитна картичка,Western Union...

5pcs Тибетската сребро сирена занает ознаки h3072
 • Неодамнешно

5pcs Тибетската сребро сирена занает ознаки H3072

DEN 355.20

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 122x16.3мм кука : 33mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

15 КОМПЈУТЕРИ Нова мода антички бронза 37*28*3 мм круг Клуч на Носителот Сплит Прстени Keyring Keychain Keyfob Додатоци
 • Неодамнешно
-27 %

15 КОМПЈУТЕРИ Нова мода антички бронза 37*28*3 мм круг Клуч на Носителот Сплит Прстени Keyring Keychain Keyfob Додатоци

288.00 DEN 210.00

Нашата професионална продукција, го прифати одобрението за промет на големо нарачки на поповолни цени на чекање за вас, Може да се направи различни бои, вклучувајќи ги и (древните бронзени, Тибетската сребро, сребро, дебела, антички злато, 16 K злато, 14 K злато, црвен бронза, пиштол црна, бела К,Итн.)...

Точки Цвет Точки Грешка Триаголник Шарм 5-Влакно Spacer Крајот Connecor Одговара Tassel Обетки L1240 32pcs 18x16.7mm Антички Сребрен
 • Неодамнешно
-30 %

Точки Цвет Точки Грешка Триаголник Шарм 5-Влакно Spacer Крајот Connecor Одговара Tassel Обетки L1240 32pcs 18x16.7mm Антички Сребрен

143.52 DEN 100.00

МИКРОФОН 18x16.7mm Антички Сребрен Точки Цвет Точки Грешка Триаголник Шарм 5Влакно Spacer Крајот Connecor Одговара Tassel Обетки Накит DIY L1240Материјал : цинк легура(без олово)големина : 18x16.7 мм дупка 1.5 mm1inch=25.4 mm 1mm=0.0393 инченВообичаениот пакет : Метод на Плаќање прифаќаме само Alipay,Зачувам ,Кредитна картичка,Western Union...

120pcs злато боја на цвет дизајн мушка капа h3100
 • Неодамнешно

120pcs злато боја на цвет дизајн мушка капа H3100

DEN 335.52

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 8.8 mm широк дупка 1.3 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

4MM Жица Завиткан Beaded Синџири 24k Златна Боја Rosary Синџир во Портокалова Кристал Фацетирани Монистра За Нараквица Ѓердан
 • Неодамнешно
-9 %

4MM Жица Завиткан Beaded Синџири 24k Златна Боја Rosary Синџир во Портокалова Кристал Фацетирани Монистра За Нараквица Ѓердан

2106.72 DEN 1917.00

1.Име>> : Синџир 2.Големина>> 4 MM 3 Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал : Стакло,Метал 5.Боја : Како што е прикажано на слика 7.Единица Количина : 10 Meter / МНОГУ=33feet 8...

Моден накит наоди од метал плоштадот монистра рамка, гроздобер злато гранулирана монистра рамка wholesales
 • Неодамнешно

Моден накит наоди од метал плоштадот монистра рамка, гроздобер злато гранулирана монистра рамка Wholesales

DEN 203.04

Количина : 20pcs / торбаOutter големина : 14mmВнатрешна големина : 6mmВиси дупка кол : 1.5 mmОблик : ПлоштадДебелина : 3.5 mmПроизвод фотографии : Нашите предности : 1...

Трговија на големо Плоштадот Мушка Рамки Антички Бакар Накит Наоди 8мм х 8мм
 • Неодамнешно

Трговија на големо Плоштадот Мушка Рамки Антички Бакар Накит Наоди 8мм х 8мм

DEN 248.64

Количина : 20pcs / торбаOutter големина : 14*14mmВнатрешна големина : 8*8ммОблик : ПлоштадДебелина : 3.5 mmВиси дупка кол : 1.5 mmПроизвод фотографии : Нашите предности : 1...

Smmoth Двојно Прстени 9-Влакно Spacer Крајот Connecor Одговара Tassel Обетки Накит DIY L1257 12pcs 34.7x37 mm Антички Сребрен
 • Неодамнешно
-30 %

Smmoth Двојно Прстени 9-Влакно Spacer Крајот Connecor Одговара Tassel Обетки Накит DIY L1257 12pcs 34.7x37 Mm Антички Сребрен

143.52 DEN 100.00

МИКРОФОН 34.7x37 mm Антички Сребрен Smmoth Двојно Прстени 9Влакно Spacer Крајот Connecor Одговара Tassel Обетки Накит DIY L1257Материјал : цинк легура(без олово)големина : 34.7x37 mm дупка 1.5 mm1inch=25.4 mm 1mm=0.0393 инченВообичаениот пакет : Метод на Плаќање прифаќаме само Alipay,Зачувам ,Кредитна картичка,Western Union...

Bxd00033 жица 2,5 mm 10Yards/Faux Велур Кабелот Кожа Чипка Накит Наоди *
 • Неодамнешно
-5 %

Bxd00033 жица 2,5 Mm 10Yards/Faux Велур Кабелот Кожа Чипка Накит Наоди *

95.04 DEN 90.00

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаМатеријал : Имајте на ум.Имајте на ум.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Имајте на ум.Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор...

Bxd00082 жица Жица Кабелот трите насоки на бел памук јаже 1mm *
 • Неодамнешно
-5 %

Bxd00082 жица Жица Кабелот трите насоки на бел памук јаже 1mm *

153.60 DEN 146.00

5813117976071021 Особено се препорачува пакет парче парче пакет пакет парче парче парче парче парче пакет парчеДраги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаМатеријал : Имајте на ум.Имајте на ум.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Имајте на ум.Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор...

5pcs Тибетската сребрен тон 2sided занает ознаки дизајн h3068
 • Неодамнешно

5pcs Тибетската сребрен тон 2sided занает ознаки дизајн H3068

DEN 335.52

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 123x8.5mm кука : 20.2 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

Трговија на големо Многу 10 Парчиња Сребро Pld Одлуки DIY Тешко Линк Синџир Ѓердан 22
 • Неодамнешно
-8 %

Трговија на големо Многу 10 Парчиња Сребро Pld Одлуки DIY Тешко Линк Синџир Ѓердан 22

143.52 DEN 132.00

Боја : Како што е прикажано Состојба : БрендНово Место на Потекло : Кина (Копното Предмет : BD097 ЗАБЕЛЕШКА : Ако цел поголема од 5 $ или купување на повеќе од 3 предмети, ќе се Надополни со Кина се регистрирани mail услугата со следење БезПревозот И Ракувањето Со : Превозот До 48 Држави На U...

Злато Pyrite Фацетирани Круг Мушка Rosary Синџир,Месинг Жица Завиткан Pyrite Камен Синџир Ѓердан DIY џемпер синџир Накит,6mm
 • Неодамнешно

Злато Pyrite Фацетирани Круг Мушка Rosary Синџир,Месинг Жица Завиткан Pyrite Камен Синџир Ѓердан DIY џемпер синџир Накит,6mm

DEN 1439.52

Материјал : Pyrite Квалитет Одделение : ААА Должина : 5 Метри ТОПЛА ПРОДАЖБА DIY СИНЏИР НАКИТ Повеќе ДИ ROSARY СИНЏИРИ како линкот подолу : Шопинг ПроцесПакет Детали***** Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

Beadsnice 925 Sterling Silver CZ француски Earring Кука Уво Wire Конектор Leverbacks Компоненти DIY Изработка на Накит ID36586
 • Неодамнешно

Beadsnice 925 Sterling Silver CZ француски Earring Кука Уво Wire Конектор Leverbacks Компоненти DIY Изработка на Накит ID36586

DEN 383.52

сребро earring поставувањеВи благодариме за се заинтересирани во нашите производи !Опис : Име Beadsnice сребро earring кука 925 сребрен leverbacks компоненти earring clip earring жица компонента накит одлуки ID36586 Бренд beadsnice ID 36586 Големина 17.8x11.7mm Тежина 1.26 грам Материјална 925 sterling silver Количество 1pair

22x3.54x1.1mm Месинг правоаголник Печат Празен Бар,ѓердан бар ќорци ,Име Позлатен,DIY Накит,Продаваат 20pcs/многу
 • Неодамнешно

22x3.54x1.1mm Месинг правоаголник Печат Празен Бар,ѓердан бар ќорци ,Име Позлатен,DIY Накит,Продаваат 20pcs/многу

DEN 287.52

..количина : 20pcs / многуголемина : 22x3.54x1.1mmдупка големина : 1.2 mmБоја : сребро позлатен、злато позлатен、кс златоНикел и Олово слободниЗошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

ZEROUP 12mm 20mm Круг Стакло Cabochon Мешан Модел Слики Одговара Камео Основната Поставка за Рамен Грб Накит TP-387
 • Неодамнешно
-7 %

ZEROUP 12mm 20mm Круг Стакло Cabochon Мешан Модел Слики Одговара Камео Основната Поставка за Рамен Грб Накит TP-387

168.00 DEN 156.00

започнете Цена : $2.97 Цена : $3.49 Цена : $2.98 Цена : $3.50 Цена : $1.61 Цена : $2.46крајотГолемина : 10,12,14,15,16,18,20,25,30,35,40 mmБоја : мешани модели На слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел...