• Неодамнешно
VORED 1PCS 9.5V2.5A Полначот Конвертор Напојување Адаптер за НАС/ЕУ/AU Plug AC 5.5x2.5mm 1.5 м Кабел за DVD/ЕВД Бесплатен превозот

VORED 1PCS 9.5V2.5A Полначот Конвертор Напојување Адаптер за НАС/ЕУ/AU Plug AC 5.5x2.5mm 1.5 м Кабел за DVD/ЕВД Бесплатен превозот

DEN 562.56
Достапно

Количина на стоки


100% сосема нов и висок квалитет
Висока ефикасност и ниска потрошувачка
Компактни димензии ,мала тежина
100% полно оптоварување горат-во тест
Компатибилен со DVD/ЕВД,телевизиски приемник
· 100 V - 240 V AC да DC Адаптер за Полнач
· Текст : 100 V-240 V 50/60 Hz
· Излез : наизменична СТРУЈА 9.5 V 2.5
· Должина на кабел : 1.5 м
· Приклучок тип : US/ велика БРИТАНИЈА /ЕУ
· Ефикасност : 85% Мин
· Бранување и бучава : 100 Max
· Боја : Црна
· Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2,5 mm
· DC Plug димензија : САД(100*51*53mm) ,ЕУ(100*51*67mm),велика БРИТАНИЈА(100*51*59mm)
· Целосна заштита функции : OVP/OCP/еднократни лозинки/SCP/
· Сертификати : CE, CB, FCC, CCC, ССА
Направени според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас.

Карактеристики на понудата

Приклучок Тип:
САД, ЕУ, САД
Бренд Име:
VORED
Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Излезниот Напон:
9.5 V
Употреба:
DVD/ЕВД, телевизиски приемник

Слични понуди

20PCS/МНОГУ 2SK2602 K2602 ДА-3P / 2SK2258 K2258 / 2SK902 / 2SK3235 K3235 / 2SK1213 K1213
 • Неодамнешно

20PCS/МНОГУ 2SK2602 K2602 ДА-3P / 2SK2258 K2258 / 2SK902 / 2SK3235 K3235 / 2SK1213 K1213

DEN 902.40

Производ линкови на пет модели, соодветно.Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

20PCS/МНОГУ TLE4274V33 ДА-252 / FFPF30UP20ST F30UP20ST ДА-220F-2 / MUR8100E U8100E ДА-22 / FQP27P06 ДА-220
 • Неодамнешно

20PCS/МНОГУ TLE4274V33 ДА-252 / FFPF30UP20ST F30UP20ST ДА-220F-2 / MUR8100E U8100E ДА-22 / FQP27P06 ДА-220

DEN 474.00 499.20

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Нов 216-0728009 216 0728009 lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет
 • Неодамнешно

Нов 216-0728009 216 0728009 lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет

DEN 479.52

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

20PCS/МНОГУ 08N50C3 SPP08N50C3 ДО 220 / 06N60C3 SPA06N60C3 ДО 220 / 03N60C3 SPP03N60C3 ДО 220 / 03N60S5 SPP03N60S5 ДА-220
 • Неодамнешно

20PCS/МНОГУ 08N50C3 SPP08N50C3 ДО 220 / 06N60C3 SPA06N60C3 ДО 220 / 03N60C3 SPP03N60C3 ДО 220 / 03N60S5 SPP03N60S5 ДА-220

DEN 499.20

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

C18 Нови QFP/TQFP/LQFP 32/44/48/64/100/144 pin за да го НАТОПИ Pin Одбор Адаптер Конвертор Модул
 • Неодамнешно

C18 Нови QFP/TQFP/LQFP 32/44/48/64/100/144 pin за да го НАТОПИ Pin Одбор Адаптер Конвертор Модул

DEN 41.00 48.96

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Овој двоен двострано pinboard карактеристики едната страна на печ е 32pin 44 pin се претвори НАТОПИ, а на другата страна е 48pin 144pin, теренот 0.5 mm проред...

НИ Plug Универзални AC Кабелот на Полначот Адаптер За Philips Norelco Хлапак М12 dropship
 • Неодамнешно

НИ Plug Универзални AC Кабелот на Полначот Адаптер За Philips Norelco Хлапак М12 dropship

DEN 110.00 129.60

Количина : 1pc Боја : Црна Приклучок : НИ Приклучок Адаптер Големина : 4.5 cm x 3.8 cm x 2cm Кабел Должина : 140cm / 55" (приближно) влезна Моќност : AC 100240 V 50 / 60 Hz 150m A 9 W Излезна Моќност : 15 V5.4 W max.800m A Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека напон и конекторот ако одговара за вашиот стандард! Компатибилни Модели : HQ5 : HQ560 HQ586 HQ568 HQ6 : HQ6070,HQ6071 / HQ6080 / HQ6073,HQ6075,HQ6090,HQ6095 HQ662 / HQ663 / HQ664 / HQ665 / HQ668 / HQ7 : HQ7290,HQ7240,HQ7120,HQ7140,HQ7160,HQ7180 HQ7310,HQ7320,HQ7340,HQ7360,HQ7380,HQ7390,HQ7800, HQ7290, HQ7260, HQ7240, HQ7200, HQ7180 HQ7160, HQ7140, HQ7120, HQ7100 HQ7870, HQ7868, HQ7850, HQ7845, HQ7830, HQ7825 HQ7815, HQ7816 HQ7617, HQ7615,HQ7415,HQ7782 / HQ7780, HQ7762, HQ7760, HQ7742, HQ7740HQ170 / HQ171 HQ8 : HQ8500 / HQ8155 / HQ8140.HQ8160.HQ8170.HQ8885,HQ8890,HQ8894 HQ8172,HQ8170, HQ8160, HQ8150, HQ8140, HQ8100 / HQ8894, HQ8890, HQ8885, HQ8880, HQ8875, HQ8870 HQ8865, HQ8850, HQ8845, HQ8835, HQ8830, HQ8825 HQ8445 HQ9 : HQ912 / HQ913 / HQ914 / HQ915 / HQ916 ,HQ917 HQ918 HQ919,HQHQ9070.HQ9080.HQ9090.HQ9160.HQ9170.HQ9190 HQ9170, HQ9160, HQ9140, HQ9100, HQ9090, HQ9080, HQ9070, HQ9020, RQ1 : RQ1050,RQ1060,RQ1085,RQ1095 RQ1050,RQ1060,RQ1090,RQ1085,RQ1070,RQ1095,RQ1250,RQ1290,RQ1150,RQ1160,RQ1180,RQ1260 PT725 PT870 PT735 PT920 RQ360 / RQ370 / RQ361 / RQ371 Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

20PCS/МНОГУ IRFW644B ДА-263 / 2SK2476 K2476 ДА-220F / F10U120S ДА-220F / RJP30Y2A ДА-263
 • Неодамнешно

20PCS/МНОГУ IRFW644B ДА-263 / 2SK2476 K2476 ДА-220F / F10U120S ДА-220F / RJP30Y2A ДА-263

DEN 474.00 499.20

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Нов Z3775 SR1SM lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет
 • Неодамнешно

Нов Z3775 SR1SM lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет

DEN 1008.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

20PCS/МНОГУ IRF644 ДО 220 / STPS20H150CT ДО 220 / IRF822 ДО 220 / RF2001NS3D ДА-263
 • Неодамнешно

20PCS/МНОГУ IRF644 ДО 220 / STPS20H150CT ДО 220 / IRF822 ДО 220 / RF2001NS3D ДА-263

DEN 499.20

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

20PCS/МНОГУ M16LZ52 ДА-220F / IXTQ22N60P ДА-3P / DSP25-16A ДА-247 / IRFB7430 ДА-220
 • Неодамнешно

20PCS/МНОГУ M16LZ52 ДА-220F / IXTQ22N60P ДА-3P / DSP25-16A ДА-247 / IRFB7430 ДА-220

DEN 1131.00 1190.40

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

20PCS/МНОГУ FQP24N08 ДО 220 / NCE7578 ДО 220 / FQB9N50 ДА-263 / D5036 2SD5036 ДА-3P
 • Неодамнешно

20PCS/МНОГУ FQP24N08 ДО 220 / NCE7578 ДО 220 / FQB9N50 ДА-263 / D5036 2SD5036 ДА-3P

DEN 474.00 499.20

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

DC:+ Нов 215-0798006 215 0798006 lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет
 • Неодамнешно

DC:+ Нов 215-0798006 215 0798006 lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет

DEN 2400.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

48v 1.5 ac адаптер 48volt 1.5 amp 1500ma Моќ Адаптер текст 100 240v DC порт 5.5x2.1mm Напојување трансформатор.
 • Неодамнешно

48v 1.5 ac адаптер 48volt 1.5 amp 1500ma Моќ Адаптер текст 100 240v DC порт 5.5x2.1mm Напојување трансформатор.

DEN 3511.00 3695.52

48v 1.5 ac адаптер 48volt 1.5 amp 1500ma Моќ Адаптер текст 100 240v DC порт 5.5x2.1mm Напојување трансформатор.Карактеристики : 1 Тоа може да биде замена 48v 1.5 Напојување AC Адаптер за многу уреди со 5.5 мм x 2.1 mm приклучок совет како LCD / LED / ТВ Звук Кутија, Led Лента / Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери, Лаптоп / Аудио / Видео Напојување и така натаму...

EH67 ЕЈ-67 AC Адаптер за Полнач за Nikon COOLPIX L100 L105 L110 L120 L310 L320 L330 L340 L810 L820 L830 L840 Дигитална Камера
 • Неодамнешно

EH67 ЕЈ-67 AC Адаптер за Полнач за Nikon COOLPIX L100 L105 L110 L120 L310 L320 L330 L340 L810 L820 L830 L840 Дигитална Камера

DEN 748.80

Врвен Квалитет EH67 ЕЈ67 AC Адаптер за Полнач за Nikon COOLPIX L100 L105 L110 L120 L310 L320 L330 L340 L810 L820 L830 L840 Дигитални КамериПакет(секој сет) вклучува : 1x ЕЈ67 адаптер; 1x кабелот за напојување( ЕУ / САД / AU / велика БРИТАНИЈА, според вашите барања )Карактеристики : Лесен Адаптер Обезбедува енергија кога е потребно 110220 Volts World wide употреба / Идеален за меѓународно патување 12 Нога Конектор Кабел Обезбедува дополнителна погодност за внатрешна снимање кабелот за Напојување вклучени 24 месеци гаранцијаНашата нова ЕЈ67 AC адаптерот може да се користи за напојување одберете Nikon COOLPIX камери директно од AC извор на енергија...

HPX Headpone засилувач Моќ засилувач напојување DIY комплет база на SIGM A22 ПСУ коло +/-30V
 • Неодамнешно

HPX Headpone засилувач Моќ засилувач напојување DIY комплет база на SIGM A22 ПСУ коло +/-30V

DEN 1932.48

Вовед : Целосна дискретни компоненти структура , една етапа во серија регулаторот дизајн Не ic употреба , со што на целиот дизајн може да манипулира со секој аспектна регулативата, така што извршувањето на параметрите на моќта поени се на нивните најдобри...

50PCS 12V 1А велика БРИТАНИЈА Plug AC/DC Адаптер AC 100-240V да DC 12V 1А Префрлување Напојување Полначот Конвертор Адаптер 5.5 мм x 2.1-2,5 mm
 • Неодамнешно

50PCS 12V 1А велика БРИТАНИЈА Plug AC/DC Адаптер AC 100-240V да DC 12V 1А Префрлување Напојување Полначот Конвертор Адаптер 5.5 мм x 2.1-2,5 mm

DEN 3504.00

50 PCS 12 V 1А велика БРИТАНИЈА Plug AC / DC Адаптер AC 100240 V да DC 12 V 1А Префрлување Напојување Полначот Конвертор Адаптер 5.5 мм x 2.12,5 mmСпецификација : ИЗЛЕЗ : 12 V DC 1АИзлез џек адаптер големина : Надворешниот Дијаметар : 5.5 мм ...

Нов AC82PM45 SLB97 lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет
 • Неодамнешно

Нов AC82PM45 SLB97 lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет

DEN 360.00

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...