• Неодамнешно
За Ford Transit III Транзит VII Транзит Транзит Tourneo SCOE 2015 2X30SMD Супер Светло Назад До Светлината Обратна Светлина Автомобил Стил

За Ford Transit III Транзит VII Транзит Транзит Tourneo SCOE 2015 2X30SMD Супер Светло Назад До Светлината Обратна Светлина Автомобил Стил

DEN 645.00
DEN 1075.20
-40 %
Достапно

Количина на стоки

Вовед :
SCOE е бренд на авто светлина. Нашата компанија е професионална авто светлина производителот од 2010 година во Кина. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто светилки во изминатите години. Ние само го користите материјали од врвен квалитет.
SCOE светилки се совршена замена на оригиналните светилки, тоа го прави многу посветла осветлување за вашиот автомобил. Карактеристики :
100% Nichia Чипови
Висок квалитет, Супер светло
Лесно да се инсталира, да Играат и да Приклучок
Зачувај вашиот напојување
Совршен отпорност на топлина дизајн
Боја : бела
Долг живот достигнува до 80,000 часа
Гаранција : 12 месеци
Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа Пакетот вклучува :
Грбот До Светло - 2 парчиња способен да :
За Ford Transit III 2006-2014
За Ford Transit VII 2006-2011
За Ford Transit 2011-2014
За Ford Transit Tourneo 2007-2014
Слики :
Плаќање & превозот :
• Ве молиме потврдете го вашето целосно име и презиме и адреса на деталите во вашата нарачка
• Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања пред вашата исплата
• Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена кога вашата исплата е расчисти
• Ние можеме да брод предмети од Кина пост Воздух mail / epacket, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS. Враќање :
• Ако постојат било друг проблем што може да се причина за загриженост, ве молиме контактирајте со нас.
• Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност.Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
Бела
Бренд Име:
SCOE
Автомобил модел:
За Ford Transit III Транзит VII Транзит Транзит Tourneo
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Чип Собранието Тип:
SMD
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
за форд
Тип На Објект:
Обратна Светла
Wattage:
6w
Име На Модел:
na
Објектот Тежина:
10g
Напон:
12V
Lumens:
800
Напон:
12V

Слични понуди

Пар Задниот Браник Рефлектор Светла Светла За Mazda 3 2003-2011
 • Неодамнешно

Пар Задниот Браник Рефлектор Светла Светла За Mazda 3 2003-2011

DEN 1310.00 1439.52

Пар Задниот Браник Рефлектор Светла Светла За Mazda 3 20032011Одговара за Mazda 3 20032011 Дел број : RH GV7 D515 L0 LH GV7 D515 M0 ОЕМ Замена за вашиот автомобил! Пакет се вклучени : 2pc reflectorsВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.​Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

Tcart 7pcs Авто LED Светилки Грешка Слободен Белата Автомобил Внатрешни работи LED Осветлување Комплет Читање Светилки T10 За Peugeot 407 додатоци 2004-2010
 • Неодамнешно

Tcart 7pcs Авто LED Светилки Грешка Слободен Белата Автомобил Внатрешни работи LED Осветлување Комплет Читање Светилки T10 За Peugeot 407 додатоци 2004-2010

DEN 562.00 637.92

Производи вклучуваат : Напон : 12 VБоја : бела,сина,мразсинаСијалица локацииПред Куполата / Мапа Светла 3pcЗадните Купола / Мапа Светла 3pcБагажникот lights1pcВнимание : сликата е само за референца,ве молиме бидете објектот како стандард!

Автоматскиот Автомобил Флеш 4 X 9 LED Strobe Флеш Црвено Светло Сина, Бела Килибар Предупредување Светлина 36LED 12V со Мало Кутија Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Автоматскиот Автомобил Флеш 4 X 9 LED Strobe Флеш Црвено Светло Сина, Бела Килибар Предупредување Светлина 36LED 12V со Мало Кутија Бесплатен Превозот

DEN 1919.52

(Ако сте треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви се потребни.) Имаме видео за овој вид на светлата, ако треба, ве молиме слободно контактирајте со нас.Имаме видео за овој вид на светлата, ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.ЗА ПРЕДМЕТИ : Сосема нов и заградени.има 4 на (3x3) суперсветли LED светла!боја : црвена, сина, бела , жолто , зеленоАко ви треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви требаГолемина на панел : 18 X3.2 X1.9 CM (7.1*1.3*0.7")Напон : 10.5 V13.5 VИзлезна моќност : 30 WБрој на панели : 4Кабел должина : најмалку 1.9 m (8ft)Кутијата за контрола димензии : 7.6 x 4.8 x 2.5 cm (3 x 1.9 x 1")3 различни РЕЖИМ на БЛИЦ : Светлината Трепка брзо за 8 пати.Светлината Б трепка брзо за 8 пати.Се повторува постојано.Светлината трепка еднаш.Светлината Б трепка еднаш.Се повторува континуираноСветлината и Б флеш еднаш во исто време .Се повторува континуирано

15pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за 2005 - 2010 Jeep Grand Cherokee СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

15pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за 2005 - 2010 Jeep Grand Cherokee СО Samsung 3030 LED

DEN 1535.52

Мапа на Светлината (2) Купола Светлината(2) Багажникот Светло(1) Учтивост Footwell Светлината(2) Суета Огледало Светлината(2) Ракавица Кутија Светлина (1) Лиценца Плоча Светлината (2) Резервно светло (3)

HNGCHOIGE Универзална Сино/red/бела/Жолти LED Лента Задните Трупот Опашка Streamer Кочница Пак Сигнал за Предупредување за осветлување Обратна Светлина
 • Неодамнешно

HNGCHOIGE Универзална Сино/red/бела/Жолти LED Лента Задните Трупот Опашка Streamer Кочница Пак Сигнал за Предупредување за осветлување Обратна Светлина

DEN 396.00 466.56

Спецификација : 100% Сосема Нов Објект од типот : Дење Работи Светла Светла / Задните Светла / багажниот Светлина / Опашка Светла,итн ....

AutoEC T20 7440 7443 18 smd 5050 W21W WY21W Автомобил Пак Сигнал светлина DC 12V Бела сина, жолта црвена 10pcs LD05
 • Неодамнешно

AutoEC T20 7440 7443 18 smd 5050 W21W WY21W Автомобил Пак Сигнал светлина DC 12V Бела сина, жолта црвена 10pcs LD05

DEN 423.00 470.40

1.База тип : Т 20 / 7440 / 74432.SMD количина : 18 компјутери3.SMD тип : smd 50504 Бои : бела, сина, црвена, жолта5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот големина на : 521622 мм7.Објектот тежина : 10 g8.Гаранција : 12 месеци .7440 W21 W WY21 W 992 992 A 7444 7441 7440 A 7440 NA 7444 A 7440 LL 7443 W21 / 5 W 7443 7444 NA T20 990 991 992 7443 R БАЗА1...

10pcs /многу ba15s1156 1129 1157 BA15S PY21W S25 BAU15s BAY15D Хром Стелт Сребро Светилки се Претвори Сигнал светлина светилка на продажба
 • Неодамнешно

10pcs /многу ba15s1156 1129 1157 BA15S PY21W S25 BAU15s BAY15D Хром Стелт Сребро Светилки се Претвори Сигнал светлина светилка на продажба

DEN 1823.04

Опис На ПроизводотAnswer : ___________________________ Note : 1 Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете име и презиме како примачот име...

HNGCHOIGE 2 парчиња 12 5 mode White/Amber Switchback Тече Витез Пак Сигнал Кочница Светлина Автомобил светилки drl LED Лента за Автоматски Светла
 • Неодамнешно

HNGCHOIGE 2 парчиња 12 5 mode White/Amber Switchback Тече Витез Пак Сигнал Кочница Светлина Автомобил светилки drl LED Лента за Автоматски Светла

DEN 616.00 648.48

Карактеристики : НОВИ Switchback LED Цевка Лента Дизајн,Мека и лесно да се прават форми Двојна Боја Бела / Amber Switchback Функција LED Stripit...

2x Килибарните 10-СМД PW24W PWY24W LED Светилки За Ауди А3 А4 А5 Q3 За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 CC Пред се Претвори Сигнал Светла За BMW F30 3 Серија светилки drl
 • Неодамнешно

2x Килибарните 10-СМД PW24W PWY24W LED Светилки За Ауди А3 А4 А5 Q3 За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 CC Пред се Претвори Сигнал Светла За BMW F30 3 Серија светилки drl

DEN 599.00 936.00

2x Килибарните 10СМД PW24 W PWY24 W LED Светилки За Ауди А3 А4 А5 Q3 За "ФОЛКСВАГЕН" Golf MK7 CC Пред се Претвори Сигнал Светла За BMW F30 3 Серија светилки drlДеталиеден пар се надгради без грешки килибар жолта 10СМД PWY24 W PW24 W замена LED светилки за следниве автомобили како пред претвори сигнал светла или дење работи светла : 2012up Ауди А32012up Audi A4 facelift модел2012up Audi А5 facelift модел2011до Audi Q32013up Ford Fusion (НИ модел само)2013up "Фолксваген" Golf MK7 (халоген фарови намали само)2013up "Фолксваген" CC2014up Volvo S602014up Volvo XC602012up BMW F30 3 Серија (како дење работи светла за халоген фарови намали само)2014up BMW i32013up Citroën C42012up Peugeot 2082013up "Шкода" Octavia IIIОва ново надградба дизајн директно ќе го замени акции PWY24 W PW24 W халоген крушка, едноставно plug and play.КарактеристикиСветла Боја : Бело, Жолто, Сино, Кристално СинотоЗаменете PWY24 W или PW24 W халоген светилкиДвапати побрзо да реагира време од акцииClean & Clear пред крајот, без да гледаат на килибар "пржени јајца"Заврши без грешки и неполарните дизајн10 парчиња супер посветла 2323 SMD LED светилки направени од SamsungМногу посветла од акции сијалицаПакет се вклучени2 X LED СветилкиНашите предностиНашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong...

1 Buc Задниот Браник Рефлектор Покрие GV7D-51-5L0 Десната Страна За Mazda CX-7 2007-2009
 • Неодамнешно

1 Buc Задниот Браник Рефлектор Покрие GV7D-51-5L0 Десната Страна За Mazda CX-7 2007-2009

DEN 698.00 767.52

1 Buc Задниот Браник Рефлектор Покрие GV7 D515 L0 Десната Страна За Mazda CX7 20072009Одговара за Mazda CX7 20072009 Дел број : RH GV7 D515 L0 ОЕМ Замена за вашиот автомобил! Пакет се вклучени : 1pc рефлекторВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.​Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН CC 2009-up Одлична Ултра сјајна led багажниот Багажникот светилка светлина Не OBC грешка
 • Неодамнешно

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН CC 2009-up Одлична Ултра сјајна led багажниот Багажникот светилка светлина Не OBC грешка

DEN 608.64

За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" CC 2009up Одлична Ултра сјајна led багажниот Багажникот светилка светлина Не OBC грешка Карактеристики : Секоја предводена багажниот Светлина е опремен со 18 Ултра светла 3528 ТАЈВАН Epistar SMD LED, за производство на супер светлина...

25pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Мерцедес E W211 Седан + AMG СО Samsung 3030 LED + Алатка
 • Неодамнешно

25pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Мерцедес E W211 Седан + AMG СО Samsung 3030 LED + Алатка

DEN 2159.52

4 x ЛЕР Пред Куполата & Мапата 4 x ЛЕР Задните Купола & Мапата 3 x LED Багажникот Светло 1 x LED Ракавица Кутија 4 x LED Footwells Светла 4 x LED Вратата Учтивост Светла 2 x LED Суета Огледало 3 x Резервни светлина

Tonewan DC12V Мини Звучници Strobe Сирената Сигнал за Предупредување Светлина Флеш Сирената LED Нагласи Аларм Светилка за во Автомобил Безбедност Аларм Систем
 • Неодамнешно

Tonewan DC12V Мини Звучници Strobe Сирената Сигнал за Предупредување Светлина Флеш Сирената LED Нагласи Аларм Светилка за во Автомобил Безбедност Аларм Систем

DEN 165.00 165.12

Објектот Спецификации : Номинална напон : 12 V DC Номинална струја : 120m A Strobe го оценувате : 90тите / минутаПакет се вклучени : 1* W ired strobe сирената

HNGCHOIGE 12V DC 1156 P21W BA15S 3528 44 SMD LED Кочница Светлина, Крушка Светилка Canbus Грешка Слободни Црвени Светла Висок Квалитет
 • Неодамнешно

HNGCHOIGE 12V DC 1156 P21W BA15S 3528 44 SMD LED Кочница Светлина, Крушка Светилка Canbus Грешка Слободни Црвени Светла Висок Квалитет

DEN 81.00 84.96

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : ЛЕР и Метал Производ во Боја : Видете слики светла Боја : ЦрвенаСпецификација : LED Број : 44 SMD Целата Должина : 44mm Дијаметар : 18mm Напон : DC 12 V Поврзете тип : 1156 P21 W BA15 S Апликација : Кочница Светлина Fitment : Универзална за било 12 V возила (Постојат неколку автомобили кои не се вклопуваат и треба да бидат опремени со отпорници)Карактеристики : Долготраен работен век Ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија Супер светло & Висок светлост Постојан струја Количина : 1 Pc Нема мало пакетЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2 парчиња Бела Бајонет BA9S H6W LED 12V 5050 Чип Авто Автомобил Led Светилка Внатрешни работи Светлината Страна Паркинг Сијалица Осветлување
 • Неодамнешно

2 парчиња Бела Бајонет BA9S H6W LED 12V 5050 Чип Авто Автомобил Led Светилка Внатрешни работи Светлината Страна Паркинг Сијалица Осветлување

DEN 146.00 153.60

2 парчиња Бела Бајонет BA9 S H6 W LED 12 V 5050 Чип Авто Автомобил Led Светилка Внатрешни работи Светлината Страна Паркинг Сијалица Осветлување Карактеристики : LED : 5050 Чип Led Кол : 4pcsНапон : DC928 V Опис на квалитетна и суперсветли LED светилки Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија Дизајниран со флексибилни и издржливи лента Едноставен за инсталација и чиста Функционална и издржливи Усвојување на голем и стабилен чип Спецификации на Боја : Супер БелаДостапни Напон : 12 VЗамени : BA9 SУпотреба : табличка светлина,читање светлина,куполата светлина, мапата светлина Белешка Ако сте со користење на овие LED светилки за да го замените Пак Сигнал blinker светлина, Опашка кочница Стоп светло, Паркинг / Дење Работи Светлина светилки drl или Копија Обратна светлина; во зависност од вашето возило електрично коло, можеби ќе треба да додадете еден пар на оптоварување отпорници за да се спречи хипер / грешка трепка или дефект проблем...

Јули Кралот LED Внатрешни работи, Светлата за Читање Случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итн, 6 компјутери/set, 6000K SMD 5050 60LEDs
 • Неодамнешно

Јули Кралот LED Внатрешни работи, Светлата за Читање Случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итн, 6 компјутери/set, 6000K SMD 5050 60LEDs

DEN 959.52

LED автомобил внатрешни работи, светлата за читање, 6000 K 5050 SMD 60 LEDs автомобил декоративни светилки случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итн, 6 компјутери / set, бесплатен превозотПл потврди оваа светлина е погодна за вашиот автомобил пред да нарачате!Производи вклучуваат : 6 компјутери / set : пред читањето на светлина + задни читање на светлина + пред лево, светлата за читање + пред право читање светилка + задното лево читање светилка + задни право, светлата за читањеПроизвод detrail : Осветлување : Модели на автомобили : случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итнСпецификација На Производот : 6 компјутери / set (пред читањето на светлина + задни читање на светлина + пред лево, светлата за читање + пред право читање светилка + задното лево читање светилка + задни право, светлата за читање )LED Напон : 12 VLED Моќ : 0.11 W / секоја светилка монистраСветла Боја : бела светлинаСветлосен извор : SMD 5050Прозрачна флукс : 270 LmИзвор на светлина : 6000 KЖивотниот век : 100,000 часа (теоретска вредност)Answer : ___________________________ Note : Посебен автомобил, непојавување година модел и модел не може да биде инсталиран, бидете сигурни дека точно пред да купите.Карактеристики На Производот : 1 целосна оригинална дигитален дизајн, инсталација, не се менуваат линии, не го уништи оригиналот автомобил светилка структура, директно во приклучокот можете да ги користите;2 професионален дизајн со висок квалитет и висока јачина fiberglass кола, парична казна свила печатење на екран, околните не баговите;3 посветен регулаторот увезени од Тајван LED чип,1015 V постојан струја работа;4 големи висока прецизност чип отпорници wattage hundredth обезбеди точни и актуелни светлина група;5 Тајван увозот на избрани тричип 5050 LED, подобро од оригиналот автомобил 5 пати посилен;6 посебни заварување процес, независно од големите зглобови, оптимална топлинска спроводливост програма.

20Pcs/Многу 12V 0.5 W T5 W2W Б8.5D Автомобил LED Инструмент Светла with7 бои Внатрешни работи Авто Табла Светилки трговија на Големо Бело/Сино/Црвена
 • Неодамнешно

20Pcs/Многу 12V 0.5 W T5 W2W Б8.5D Автомобил LED Инструмент Светла with7 бои Внатрешни работи Авто Табла Светилки трговија на Големо Бело/Сино/Црвена

DEN 77.00 191.52

Спецификација : Тип : T5 17 18 LED Type : КОЧАН LED SMD LED Количина : 1 Напојување : DC 12 V Осветлување Боја : Бела / Red / Сино / Жолта / Зелена / Розова / Мраз Сина Боја Температура : 60006500 K Моќ : 1 W (ве молиме имајте во предвид дека не е отпорник во оваа сијалица, па актуелната власт може да биде помал од теорија на вредност) Димензија : 1.9 x 0.6 х 0.6 см (x 0.75 0.23 x 0.23 инчи) Со негативни и позитивни полјаците, ако светлината не возете кога инсталиран, ве молиме да ја промените насоката...

Canbus Грешка Led Број Табличка Светла Светилка За Chevrolet Cruze 09-Up Возила Auto Бела Задните Опашка Светилки Сијалица
 • Неодамнешно

Canbus Грешка Led Број Табличка Светла Светилка За Chevrolet Cruze 09-Up Возила Auto Бела Задните Опашка Светилки Сијалица

DEN 775.00 815.52

CanbГрешка Led Број Табличка Светла Светилка За Chevrolet Cruze 09Up Возила Auto Бела Задните Опашка Светилки СијалицаИме на модел : Led Табличка Светла Напон : 12 V Led Боја : Бела Пакет Информации : 2 парчиња Лед Табличка Светла Карактеристики : Специјално дизајнирани за Chevrolet без предупредување грешка во кодот, крушкаout порака за предупредување порака...

AutoEC 50 X T10 194 921 168 W5W 9 SMD 5050 ДОВЕДОА Автомобил Светлина, Крушка Светилка Оптоварување Возило Авто Страна Опашката Светла Светилки Внатрешни работи Купола LB13
 • Неодамнешно

AutoEC 50 X T10 194 921 168 W5W 9 SMD 5050 ДОВЕДОА Автомобил Светлина, Крушка Светилка Оптоварување Возило Авто Страна Опашката Светла Светилки Внатрешни работи Купола LB13

DEN 734.00 816.00

1.База тип : Т 102.SMD количина : 9 компјутери3.SMD тип : SMD 50504 Бои : бела, сина, црвена, зелена, розова, жолта5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот тежина : 2 g7.Гаранција : 12 месеци .Индикатор за светло, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлина1...

2* P21W LED Сијалица T20 W21W W16W T15 7443 W21 / 5W 7440 BAU15S Автомобил Светлина PY21W T25 3156 3157 светилки drl Авто Светилка 12V Пак Сигнали
 • Неодамнешно

2* P21W LED Сијалица T20 W21W W16W T15 7443 W21 / 5W 7440 BAU15S Автомобил Светлина PY21W T25 3156 3157 светилки drl Авто Светилка 12V Пак Сигнали

DEN 719.52

Опис на производот замени : 1156 P21 W BA15 S 1156 PY21 W BAU15 S 1157 P21 / 5 W BAY15 D T25 3156 T25 3157 T20 7440 W21 W T20 7443 W21 / 5 W T15 W16 W Достапни Напон : DC9 V ~ 36 V оперативен напон : DC12 V / 24 V Оперативни Струја : 0.4 A / 0.2 Гаранција : 1 Година светла боја : Бела Употреба : Кочница Светла, Обратен Светла, Пак Сигнал итн...

2 ПАРЧИЊА Автомобил RGB LED 12V T10 RGB LED 5050 6SMD Далечински Контролер Читање Оптоварување Светлина Јачина на Светилка
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Автомобил RGB LED 12V T10 RGB LED 5050 6SMD Далечински Контролер Читање Оптоварување Светлина Јачина на Светилка

DEN 95.04

2 Парчиња Универзален Автомобил RGB LED 12 V T10 RGB LED 5050 6 SMD Далечински Контролер Читање Оптоварување Светлина Јачина на Светилка Бесплатен Превозот и трговија на ГолемоФункција : Состојба : 100% Сосема НовПриклучок тип : t10 / 192 / w5wНапон : 12 V DCМоќност : 0.6 w1.2 w / сијалица (12 V @ 0.05 A12 V @ a)Димензии : должина : 33mm, ширина : 9.5 mmLed количина : 6 SMDСветлината агол : 360 степениStrobe флешПобрзо вклучување / исклучување време на одговор6 Супер RGB боја SMD360 степени зрак агол дизајн може да го осветлите секој агол.Висока ефикасност осветлување.Долг животен век, пониска потрошувачка на енергија, заштеда на енергијаБатеријата Модел : Литиум батерија( Батерија, Не се вклучени )Пакет Содржина : 2 x Автомобил RGB LED Сијалица1 x Далечински Контролер ( Батерија, Не се вклучени )

4X Светла 7.5 W Леќа се Изгради-Во Чип Бела 1156/BA15S Автомобил Опашка LED Светла Hi-LED диоди Автомобил Светилки се Претвори Сигнал LED Сијалица 12V DC
 • Неодамнешно

4X Светла 7.5 W Леќа се Изгради-Во Чип Бела 1156/BA15S Автомобил Опашка LED Светла Hi-LED диоди Автомобил Светилки се Претвори Сигнал LED Сијалица 12V DC

DEN 1152.00 1440.00

Светла 7.5 W Леќа се ИзградиВо Чип Бела 1156 / BA15 S Автомобил Опашка LED Светла HiВластНов & висок квалитет· Супер светло бела светлина· Долг животен век до 20, 000 часа· Може да се користи како се претвори сигнал светлина, агол, светлина, паркинг светлина, од страна на маркерот светлина, опашка светлина, и назад до светлата, итн.Спецификации : · Тип : 11567.5 W· Приклучок Тип : 1156 BA15 S P21 W R5 W R10 W· Животен век : повеќе од 20, 000 часа· Работен напон : DC 9 V30 V· Работат на струјата : 30m A300+ / 2m A· Зрак агол : 320 степен· Светла Боја : Бела· Димензија : 52 x 17mm( L x Кол)· Компатибилен Со : 1156(BA15 S) 1073 1093 1129 1141 1159 1259 1459 1619 1651 1680 3496 5007 5008 7506 7527(За повикување Само)Пред да се испрати на светлата,ние ќе ги тестираат за часови за да бидете сигурни дека сите тие работат и да ги задржи висок квалитет.1>.Ние прифаќаме Alipay2>.Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,pls чека неколку минути и Плаќање, мора дасе заврши во рок од 3 денаИспорака : 1>.Сите наши предмети ќе бидат испратени во рок од 2~4 работни дена од страна на соодветните couriers.2>.Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.Испорака : 1>.Воздухот mail : Генерално 1530 дена да се во светот.2>.Експрес : Генерално 38 работни дена до 90% земји3>...

FStuning 2 парчиња 31mm 36mm 39mm 42mm C5W C10W CANBUS Грешка led Festoon Светлина 3SMD ДОВЕДОА Автомобил Внатрешни работи Читање Светлосна Купола Светлина
 • Неодамнешно

FStuning 2 парчиња 31mm 36mm 39mm 42mm C5W C10W CANBUS Грешка led Festoon Светлина 3SMD ДОВЕДОА Автомобил Внатрешни работи Читање Светлосна Купола Светлина

DEN 281.00 623.52

FStuning 2 парчиња 31mm 36mm 39mm 42mm C5 W C10 W CANBГрешка led Festoon Светлина 3 SMD ДОВЕДОА Автомобил Внатрешни работи Читање Светлосна Купола СветлинаОписIem име : led fesoon светлинаПредмет тип : LED Светлата за ЧитањеLED type : 3030 led Festoon СветлинаПриклучок тип : C10 W led C5 W festoon светлина носителот basae адаптерНапон : 12 V DC самоАктуелни : 240 MAЛумен : 240 LMМоќност : 2.8 WУпотреба : Вратата светла, Над главата светла, Ракавица кутија светлина, светлата за Читање, Подигање на светлата, Лиценца / број плоча светла.итн.Lenghth : 31mm(2 X led чипови) 36mm / 39mm / 42mm(3xled чипови)Пакет : 2 парчиња 31mm 36mm 39mm 42mm festoon светла во една пластична кеса( led приклучоци не се indluded )Карактеристики на C5 W led festoon светилкиШок и вибрации отпорни,Последните 100 пати подолго од стандардните светилки, должината на животниот век повеќе од 80, 000 часаНиска топлина,Ниска потрошувачка на енергијаВисок интензитет,3 пати посветла од акции светилкиЛесно да се инсталира,директна замена за вашите акции светилкиИнстант / ИсклучувањеЖивописни / Јасни Monochromatic боја100% безбеден за употреба на Возила и бродовиСлики на led светла festoonПрофил на компанијата : Ние прифаќаме Т / T, WESTERN UNION, PAYPAL , итн.Ние одберете Express, нормално 25 до 35 дена да пристигнат.Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.Сите предмети носат 12 месеци гаранција .Ние сме професионални производител за автомобили, осветлување, се КРИЕШЕ, LED, Ангел очи, се КРИЕШЕ додатоци, ПРЕДВОДЕНА додатоци.