• Неодамнешно
4X Светла 7.5 W Леќа се Изгради-Во Чип Бела 1156/BA15S Автомобил Опашка LED Светла Hi-LED диоди Автомобил Светилки се Претвори Сигнал LED Сијалица 12V DC

4X Светла 7.5 W Леќа се Изгради-Во Чип Бела 1156/BA15S Автомобил Опашка LED Светла Hi-LED диоди Автомобил Светилки се Претвори Сигнал LED Сијалица 12V DC

DEN 1152.00
DEN 1440.00
-20 %
Достапно

Количина на стоки


Светла 7.5 W Леќа се Изгради-Во Чип Бела 1156/BA15 S Автомобил Опашка LED Светла Hi-Власт
Нов & висок квалитет
· Супер светло бела светлина
· Долг животен век до 20, 000 часа
· Може да се користи како се претвори сигнал светлина, агол, светлина, паркинг светлина, од страна на маркерот светлина, опашка светлина, и назад до светлата, итн.
Спецификации :
· Тип : 1156-7.5 W
· Приклучок Тип : 1156 BA15 S P21 W R5 W R10 W
· Животен век : повеќе од 20, 000 часа
· Работен напон : DC 9 V-30 V
· Работат на струјата : 30m A300+/-2m A
· Зрак агол : 320 степен
· Светла Боја : Бела
· Димензија : 52 x 17mm( L x Кол)
· Компатибилен Со : 1156(BA15 S) 1073 1093 1129 1141 1159 1259 1459 1619 1651 1680 3496 5007 5008 7506 7527(За повикување Само)
Пред да се испрати на светлата,ние ќе ги тестираат за часови за да бидете сигурни дека сите тие работат и да ги задржи висок квалитет.
1>.Ние прифаќаме Alipay
2>.Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,pls чека неколку минути и Плаќање, мора да
се заврши во рок од 3 дена
Испорака :
1>.Сите наши предмети ќе бидат испратени во рок од 2~4 работни дена од страна на соодветните couriers.
2>.Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.
Испорака :
1>.Воздухот mail : Генерално 15-30 дена да се во светот.
2>.Експрес : Генерално 3-8 работни дена до 90% земји
3>. Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир.
Pls се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.
Гаранција&Враќање :
1>.Ние ги доставуваме 1 години гаранција за сите наши објекти.
1>.Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето со
пријави се неповратни во секој случај.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
yobuyyowin
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Wattage:
7.5W
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла

Слични понуди

S2515SMD Камиони Авто LED Предни Задни Пак Сигнали со Висока Квалитетна Бела Светла Автомобил Светилки 6000K DC 10-36V Светилка трговија на Големо
 • Неодамнешно

S2515SMD Камиони Авто LED Предни Задни Пак Сигнали со Висока Квалитетна Бела Светла Автомобил Светилки 6000K DC 10-36V Светилка трговија на Големо

DEN 256.00 345.60

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ед 008СпецификацијаS25 1157 15 MSDBA15 D / BAY15 D / BAZ15 DНапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен440 LMТемпература На Боја2700 K 6000 K 9000 KБојаБело / црвено / amberЖивот Време30000 часаПоларитетотНеполаритетотПакување1pcs

Ownsun Грешка Слободни 1156 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Замена на Сијалица За Suzuki Вагон Р
 • Неодамнешно

Ownsun Грешка Слободни 1156 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Замена на Сијалица За Suzuki Вагон Р

DEN 1322.00 1391.52

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни 1156 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Сијалица Точно Одговара За Suzuki Вагон Р Карактеристики : 1.Состојба : 100% сосема нов.2...

Автомобил 16 LED Црвено/Сино Килибар/Бела Сигнал Viper S2 Полицијата Strobe Блиц Светлина Цртичка Итни Трепка шофершајбната сопирачките, 12v
 • Неодамнешно

Автомобил 16 LED Црвено/Сино Килибар/Бела Сигнал Viper S2 Полицијата Strobe Блиц Светлина Цртичка Итни Трепка шофершајбната сопирачките, 12v

DEN 950.00 1584.00

Автомобил 16 LED Црвено / Сино Килибар / Бела Сигнал Viper S2 Полицијата Strobe Блиц Светлина Цртичка Итни Трепка шофершајбната сопирачките, 12vОписИзвор на светлина : LEDНадворешни Тестирање и Сертификација : CEПредмет Тип : На ВозилотоНапон : 12 VДимензија : 8" ( ширина ) x 1.6" ( висина ) x 5.1" ( длабочина )Боја : Црвена / Сино, Црвено / Бело, Жолто / Бела, Сина Боја / Бела, Сина / Сина, Црвена / Црвена, Бела / Бела,Килибар / Килибар.Автомобил Направи : сите видови на автомобилиВисока осветленост : 1000012000 MCD18 Трепка РежимиПроизвод функција : 1)...

2 парчиња/Пар За BMW E90 Led Маркер Ангел Очи 6000k Белата 6W Led Ангел Очи Сијалица За BMW E90 E91 325i 328i 330i 335i 330xi 325xi
 • Неодамнешно

2 парчиња/Пар За BMW E90 Led Маркер Ангел Очи 6000k Белата 6W Led Ангел Очи Сијалица За BMW E90 E91 325i 328i 330i 335i 330xi 325xi

DEN 776.64

2 парчиња За BMW Led Ангел Очите 2*6w 6000k Белата Led Маркер Ангел Очи За BMW E90 E91 325i 328i 330i 335i 330xi 325xi 335xi 328xi Карактеристики : Направени со висок квалитет кул бело LED, до 6500 K светлосен температура.Директна замена за BMW ОЕМ ангел очи светилки.До 50.000 часови на траење на живот.Нема да предизвика никакви компјутерски код за грешка.Им овозможува на вашиот ангел очи натпревар истата бела боја како и вашите КРИЕШЕ светла.Забелешка : Овој производ само се вклопува модели со една фабрика HID фарови!Спецификација : Тип Ангел Очи за BMW Материјал Алуминиум + пластична Количество 2 парчиња Објект Боја Сребрена + црна Моќ 6 W за една светлина Прозрачна Флукс...

2 парчиња Лед H21W BAY9s 120 degress со 19smd чипови Led светилки За Бекап или Паркинг Светла или Индикаторот се Претвори Агол Светилка 12V бела
 • Неодамнешно

2 парчиња Лед H21W BAY9s 120 degress со 19smd чипови Led светилки За Бекап или Паркинг Светла или Индикаторот се Претвори Агол Светилка 12V бела

DEN 316.00 619.20

Fitment : BAY9 S Напон : DC 12 V Боја : бела(6000k), Предводена број на секоја сијалица : 19 led диоди Led type : 4014smd Должина : 38mm Доаѓаат со вграденво Canbоптоварување отпорници за да се избегне OBC грешка во кодот на Европската возила...

1PCS SMD 5050 RGB T10 194 168 W5W Автомобил Читање Оптоварување Светлина Светилка со 12 LED 16 Бои LED Сијалица Со Далечински Контролер
 • Неодамнешно

1PCS SMD 5050 RGB T10 194 168 W5W Автомобил Читање Оптоварување Светлина Светилка со 12 LED 16 Бои LED Сијалица Со Далечински Контролер

DEN 513.60

1 PCS SMD 5050 RGB T10 194 168 W5 W Автомобил Читање Оптоварување Светлина Светилка со 12 LED 16 Бои LED Сијалица Со Далечински КонтролерКарактеристики : Автомобил внатрешни работи rgbw led авто светлина, контролирани мулти боја и режими на блицот контролира со далечински управувач, Лесен за употреба.Контрола на владата : 16 статични бои, осветленост контрола on / off, флеш, бледнеат, strobe.Додадете стил и заличи вашето возило...

Бесплатен превозот 20PCS Не OBC Грешка Festoon 36MM Читање LED Број Табличка Светлина E46 Конвертибилна М3 купе
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 20PCS Не OBC Грешка Festoon 36MM Читање LED Број Табличка Светлина E46 Конвертибилна М3 купе

DEN 1005.00 1256.64

Бесплатен превозот 20 PCS Не OBC Грешка Festoon 36 MM Читање LED Број Табличка Светлина E46 Конвертибилна М3 купеНие сме специјализирани производител на LED авто светилка производители...

BOAOSI 1x Canbus 1156 LED Обратна Светла P21W 30W Автомобил ДОВЕДЕ Назад До Задните Светилка За volvo xc90 xc60 v70 s80 s40 v60 c30 v50
 • Неодамнешно

BOAOSI 1x Canbus 1156 LED Обратна Светла P21W 30W Автомобил ДОВЕДЕ Назад До Задните Светилка За volvo xc90 xc60 v70 s80 s40 v60 c30 v50

DEN 323.00 460.80

Спецификација : Приклучок : 1156 P21 W BA15 SБоја : БелаЗрак Агол : 360 степениНапон : 12 V DCЖивот време : 65000 ЧасаГаранција : 1 годинаФункција : Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 38% до 90%Посветла светлина; Ниска потрошувачка на енергија; Ниска температураУбав изглед и ShockproofВграденво Тековната Ограничување ОтпорнициЗаштеда на енергија и заштита на животната срединаЛесна инсталација, само plug & playДиректна замена на старите светилки со вжарено (без жици)Долг живот, теоретските податоци е повеќе од 65 години, 000 часаБрзо активни, површината SMD рефлектори може да даде исказ светлина одговор во microseconds, кои можат да се заштитат на возачите за безбедност во голема мераВе молиме проверете го контактот на вашиот автомобил пред ставање на редПакет вклучувајќи : 1pc 1156 висока моќност сијалица

1 Пар Мини DC 12V 3/4 Круг Страна 3 LED Маркер Приколка Куршум Светлина Водоотпорен Автомобил Извор на Светлина
 • Неодамнешно

1 Пар Мини DC 12V 3/4 Круг Страна 3 LED Маркер Приколка Куршум Светлина Водоотпорен Автомобил Извор на Светлина

DEN 68.00 85.92

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : LED, PC Производ во Боја : Видете слики светла Боја : Црвена Опис на Производот Ниска моќност и тековната нерешено долг живот ЛЕР ! Grommet Вклучени за 3 / 4" Монтажа Дупка Спецификации : Светло извор на енергија : 1 W Напон : 12 V Тековната 0.1 Живот : 50000 часа Прозрачна флукс : 70 LM DOT & SAE одобри Гаранција за квалитетно и законито користење...

SAARMAT 2x LED BAX9S H6W светилка 6000K Белата 19SMD Чипови Canbus Нема Грешки ДОВЕДОА Автомобил Паркинг Светилки сијалица светилки drl 12V За Мерцедес W210 E420
 • Неодамнешно

SAARMAT 2x LED BAX9S H6W светилка 6000K Белата 19SMD Чипови Canbus Нема Грешки ДОВЕДОА Автомобил Паркинг Светилки сијалица светилки drl 12V За Мерцедес W210 E420

DEN 316.00 619.20

VI LED ФАРОВИ45 W ,U7 LED МОТО ФАРОВИ125 W ,A6 LED ФАРОВИ60 W ,SAARMAT 2x LED BAX9 S H6 W светилка 6000 K Белата 19 SMD Чипови CanbНема Грешки ДОВЕДОА Автомобил Паркинг Светилки сијалица светилки drl 12 V За Мерцедес W210 E420Fitment : bax9s 64123 64113 H6 W Напон : DC 12 V Боја : бела(6000k), Предводена број на секоја сијалица : 19 led диоди Led type : 4014smd Должина : 38mm Широк агол осветлување...

16pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Jeep Grand Cherokee 2011+ СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

16pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Jeep Grand Cherokee 2011+ СО Samsung 3030 LED

DEN 2015.52

Мапа на Светлината (2) Купола Светлината(2) Учтивост Вратата Светлината (2) Суета Огледало Светлината (2) Ракавица Кутија Светлина (1) Багажникот Светло (2) Лиценца Плоча Светлината (2) Резервно светло (3)

2 парчиња Супер Светло 1157 BAY15D Двојна Бела Боја Жолта Дење Работи Светлината LED Сијалица Пред се Претвори Сигнал Светлина кочница светлина
 • Неодамнешно

2 парчиња Супер Светло 1157 BAY15D Двојна Бела Боја Жолта Дење Работи Светлината LED Сијалица Пред се Претвори Сигнал Светлина кочница светлина

DEN 638.00 911.52

Покрај на убава и кулер боја овие LED светилки, исто така, имаат подолготраен од акции волфрам лампи...

1x P13.5s PR2 PR3 6000K Белата 4000k топло бела 5V 6V 12V 18V 24V Maglite LED Сијалица Магнум Факел FLAHSLIGHT
 • Неодамнешно

1x P13.5s PR2 PR3 6000K Белата 4000k топло бела 5V 6V 12V 18V 24V Maglite LED Сијалица Магнум Факел FLAHSLIGHT

DEN 414.00 460.32

1x P13.5s PR2 PR3 6000 K Whtie 4000k топло бела 5 V 6 V 12 V 18 V 24 V Maglite LED Сијалица Магнум Факел FLAHSLIGHTМоделP13.5 S КОЧАН3 W 524 VНапонDC524 VГолемина24*9mmМоќност3 W во теорија моќЕлектронски тековната0.1 A±0.02 НАпакетантистатички пакет (бесплатно)LED ЧипКРИ XPG2 LEDЗрак агол180 степенLumin200lmТемпература на чување40°~ +75°LED количина1 ДОВЕДЕ секоја СијалицаДефектенПомалку од 1%Живот50000h+ Достапни БојаТопло бела / белаДостапен штекерE10, P13.5 S, BA9 SГаранција12 месециНапомена : 1...

2 парчиња/Многу SUNKIA T10 W5W 194 168 CANBUS 5630 10SMD Алуминиум Случај Царинење Ширина Паркинг Светлина Светилка Грешка Слободни Автомобил Извор на Светлина
 • Неодамнешно

2 парчиња/Многу SUNKIA T10 W5W 194 168 CANBUS 5630 10SMD Алуминиум Случај Царинење Ширина Паркинг Светлина Светилка Грешка Слободни Автомобил Извор на Светлина

DEN 96.00

Спецификации : База : T10 W5 W 194 501Светлината Чип : Ултра светла 5630 SMDLED Количина : 10Оперативен Напон : 12 VФункција : Супер светло со 5630 LED, два пати посветла од SMD 5050 CANBбез Грешки објектив за проектирање Алуминиум случај за подобро дисипација на топлинаПакет Се Вклучени : 2 x T10 canbsmd led сијалица

15pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за 2005 - 2010 Jeep Grand Cherokee СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

15pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за 2005 - 2010 Jeep Grand Cherokee СО Samsung 3030 LED

DEN 1535.52

Мапа на Светлината (2) Купола Светлината(2) Багажникот Светло(1) Учтивост Footwell Светлината(2) Суета Огледало Светлината(2) Ракавица Кутија Светлина (1) Лиценца Плоча Светлината (2) Резервно светло (3)

2x T10 W5W T10 LED Царинење Светлина Маркер Крушка Светилка Извор Canbus Грешка Слободни За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6
 • Неодамнешно

2x T10 W5W T10 LED Царинење Светлина Маркер Крушка Светилка Извор Canbus Грешка Слободни За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6

DEN 144.00 282.72

Fitment : T10 W5 W (194, 168), ве молиме проверете со вашиот приклучок пред да го купат тоа Напон : DC 12 V LED чип : 10 компјутери висока моќност за Samsung чипови светла Боја : Бела / Сино / Red / кристално сино Прозрачна флукс : за 380 LM Осветлување агол : 360 степени Живот Време : околу 50, 000 часа Големина : за 35mm(L)x10mm(Диа) Употреба : погоден се користи во разни област во внатрешноста или околу автомобил Ниска потрошувачка на енергија...

CITALL 2 парчиња Табличка Светлина Светилка 18 LED 6340G9 6340A5 6340G3 6340F0 за Peugeot 207 308 406 407 Citroen C2 C3 C4 2/3/5-вратата
 • Неодамнешно

CITALL 2 парчиња Табличка Светлина Светилка 18 LED 6340G9 6340A5 6340G3 6340F0 за Peugeot 207 308 406 407 Citroen C2 C3 C4 2/3/5-вратата

DEN 620.00 652.32

2 парчиња Табличка Светлина Светилка 18 LED за Peugeot 207 308 406 407 Citroen C2 C3 " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови светла Боја : Бела Kelvin : 6000 K Материјал : високо квалитетни пластични и LED светилки Производителот Дел Број : 6340 G9, 6340 А5, 6340 G3, 6340 F0 Објект се вклучени : 2 x табличка светлина Компатибилен : За Peugeot 106 hatchback facelift 3врата / 5 врати 19972004За Peugeot 1007 hatchback 3вратаЗа Peugeot 207 3врата / 5 вратиЗа Peugeot 207 купе cabriolet 2врататаЗа Peugeot 307 hatchback 3врата / 5 вратиЗа Peugeot 308 купе cabriolet 2врататаЗа Peugeot 308 hatchback 3врата / 5 вратиЗа Peugeot 308 crossover 5врататаЗа Peugeot 406 купе 2врататаЗа Peugeot 406 седан facelift 4врата 2000+За Peugeot 407 купе 2врататаЗа Peugeot 407 седан 4врататаЗа Peugeot 508 седан 4врататаЗа Peugeot 508 SW(станица вагон) 5 вратиЗа Пежо 607 седан 4врататаЗа Peugeot 806За Peugeot 807За Citroen Berlingo имот ванЗа Citroen C2 hatchback 3вратаЗа Citroen C3 hatchback 3врата (A51)За Citroen C3 Pluriei Baujahr 5 врати 20042009За Citroen C4 hatchback 3вратаЗа Citroen C4 hatchback 5врататаОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински " Опис На ПроизводотФункција : 1) Висок степен на осветл...

Јули Кралот LED Внатрешни работи, Светлата за Читање Случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итн, 6 компјутери/set, 6000K SMD 5050 60LEDs
 • Неодамнешно

Јули Кралот LED Внатрешни работи, Светлата за Читање Случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итн, 6 компјутери/set, 6000K SMD 5050 60LEDs

DEN 959.52

LED автомобил внатрешни работи, светлата за читање, 6000 K 5050 SMD 60 LEDs автомобил декоративни светилки случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итн, 6 компјутери / set, бесплатен превозотПл потврди оваа светлина е погодна за вашиот автомобил пред да нарачате!Производи вклучуваат : 6 компјутери / set : пред читањето на светлина + задни читање на светлина + пред лево, светлата за читање + пред право читање светилка + задното лево читање светилка + задни право, светлата за читањеПроизвод detrail : Осветлување : Модели на автомобили : случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итнСпецификација На Производот : 6 компјутери / set (пред читањето на светлина + задни читање на светлина + пред лево, светлата за читање + пред право читање светилка + задното лево читање светилка + задни право, светлата за читање )LED Напон : 12 VLED Моќ : 0.11 W / секоја светилка монистраСветла Боја : бела светлинаСветлосен извор : SMD 5050Прозрачна флукс : 270 LmИзвор на светлина : 6000 KЖивотниот век : 100,000 часа (теоретска вредност)Answer : ___________________________ Note : Посебен автомобил, непојавување година модел и модел не може да биде инсталиран, бидете сигурни дека точно пред да купите.Карактеристики На Производот : 1 целосна оригинална дигитален дизајн, инсталација, не се менуваат линии, не го уништи оригиналот автомобил светилка структура, директно во приклучокот можете да ги користите;2 професионален дизајн со висок квалитет и висока јачина fiberglass кола, парична казна свила печатење на екран, околните не баговите;3 посветен регулаторот увезени од Тајван LED чип,1015 V постојан струја работа;4 големи висока прецизност чип отпорници wattage hundredth обезбеди точни и актуелни светлина група;5 Тајван увозот на избрани тричип 5050 LED, подобро од оригиналот автомобил 5 пати посилен;6 посебни заварување процес, независно од големите зглобови, оптимална топлинска спроводливост програма.

10X 5mm 1.2 12V W Автомобил Инструмент Жолта Светилки за Ауди / Сантана / Volvo - Сина
 • Неодамнешно

10X 5mm 1.2 12V W Автомобил Инструмент Жолта Светилки за Ауди / Сантана / Volvo - Сина

DEN 237.00 254.40

Боја : Сина Светла боја : Жолта Автомобил инструмент светилки Ниска потрошувачка на електрична енергија и долготрајна Напојување : DC 12 V / 1.2 W Компатибилен со ЗА Ауди / Сантана / Volvo Доаѓа со 10крушкаДимензии : 0.75 во x 0.47 во x 0.47 во (1.9 cm x 1.2 х 1.2 см)Тежина : 0.18 оз (5 g)

2 x T10 W5W 12V LED Царинење Светлина Маркер Светилки Сијалица, Canbus За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген CC R36 Touran Tiguan Scirocco Голф GTI Sagitar
 • Неодамнешно

2 x T10 W5W 12V LED Царинење Светлина Маркер Светилки Сијалица, Canbus За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген CC R36 Touran Tiguan Scirocco Голф GTI Sagitar

DEN 144.00 282.72

Fitment : T10 W5 W (194, 168), ве молиме проверете со вашиот приклучок пред да го купат тоа Напон : DC 12 V LED чип : 10 компјутери висока моќност за Samsung led чип светла Боја : Бела / Сино / Red / кристално сино Прозрачна флукс : за 380 LM Осветлување агол : 360 степени Живот Време : околу 50, 000 часа Големина : за 35mm(L)x10mm(Диа) Употреба : погоден се користи во разни област во внатрешноста или околу автомобил Ниска потрошувачка на енергија...

Ownsun Грешка Слободни 1156 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Замена на Сијалица За Suzuki Kizashi
 • Неодамнешно

Ownsun Грешка Слободни 1156 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Замена на Сијалица За Suzuki Kizashi

DEN 1322.00 1391.52

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни 1156 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Сијалица Точно Одговара За Suzuki Kizashi Карактеристики : 1.Состојба : 100% сосема нов.2...

7 Инчен Светлата 75W 5D Круг Daymaker LED Проектор Светла LED Работи Headlamp за Jeep Wrangler 2 ПАРЧИЊА
 • Неодамнешно

7 Инчен Светлата 75W 5D Круг Daymaker LED Проектор Светла LED Работи Headlamp за Jeep Wrangler 2 ПАРЧИЊА

DEN 4560.00

7 Инчен Светлата 75 W 5 D Круг Daymaker LED Проектор Светла LED Headlamp Автомобил Светлина за Jeep Wrangler Спецификации : Димензии : Дијаметар од 7 инчен Температура : 6000 K~6500 K(Бела) Сијалица Тип : 18 PCS x 5 Watts led светилка Wattage : 75 W Лумен : Здраво зрак 3500 LM, Ете зрак 2400 LM Водоотпорен стапка : IP67 Оперативен Напон : 1030 V DC Опција боја : Црна / Chrome Материјал : Diecast Алуминиумски Домување Леќа материјал : PC Живот време : 50000 часа погоре Пакет содржина : 2 x 7 инчен Светлата 2x H4 да H13 Адаптер за Апликации : Било Автомобили Модели со 7 Инчен Круг Светлата За Jeep Wrangler, ЗАБ Неограничен 20042006 За Jeep Wrangler TJ 19972006 За Џип CJ8 Скремблер 19811985 За Џип CJ7 19761986 За Hummer H1 ; H2 20032009 СУМ За Општи Hummer 19922001 За Бранител 90 110 Land Rover За Jeep Wrangler JK 2 Врати 20072014 За Jeep Wrangler Unlimited JK 4 Врати 20072014 За Харли Дејвидсон Модели со 7" Круг Светлата За Харли Дејвидсон FLD 20122016 За Харли Дејвидсон Туринг 19942013 ( Освен Роуд Глајд,Стрит Глајд) За Харли Дејвидсон Trike Модели 20092013 За Јамаха Патот Ѕвезда 1600 19992003 За Јамаха Патот Ѕвезда 1700 20042009 За Јамаха Патот Ѕвезда S 20082011 За Јамаха V Ѕвезда 1100 Класичен 20002009 За Јамаха V Ѕвезда 650 Класичен 19982009 За Јамаха Патот Ѕвезда Silverado 20042010 За Јамаха Патот Ѕвезда Silverado S; 20082011 И така на Производот Поврзани со Слики: Нашата Компанија: Превозот: 1) стоката се превезува од страна на international express(DHL, UPSот, FEDEX,ARAMX,ТНТ,EMS, итн.) или Кина пост воздух mail времето за испорака зависи од дестинацијата и превозот метод...

10 КОМПЈУТЕРИ/14 многу SMD LED Стрелка Панели Автомобил Страна Огледало DC 12V Пак Сигналот Индикатор Последователни 5 бои Блиц Светлина Светилка на БЛАГАЈНИЧКИТЕ
 • Неодамнешно

10 КОМПЈУТЕРИ/14 многу SMD LED Стрелка Панели Автомобил Страна Огледало DC 12V Пак Сигналот Индикатор Последователни 5 бои Блиц Светлина Светилка на БЛАГАЈНИЧКИТЕ

DEN 261.00 383.52

10 КОМПЈУТЕРИ / 14 многу SMD LED Стрелка Панели Автомобил Страна Огледало DC 12 V Пак Сигналот Индикатор Последователни 5 бои Блиц Светлина Светилка на БЛАГАЈНИЧКИТЕСосема нов и висок квалитет.Универзална одговара за 12 V автомобили, камиони, мотоцикли и скутери.Може да се користи како претворање на светлината, индикатор за светло, кочница на светлина итн.Ефикасно предупредување укажува на правецот на возилото се движи.LED светлата се синхрони да вртење сигнал.Соодветна LED светло интензитетот нема да влијае врз возачот визија.Лесно да се инсталира.Работен напон : DC 12 V.LED количина (секој) : 14 SMD ledОблик : стрелка.Светла боја : жолта, сина, црвена, бела,зеленаКоличина : 10 компјутериГолемина : 5cm * 5cm.ако сакате 33 Led ве молам ...

25pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Мерцедес E W211 Седан + AMG СО Samsung 3030 LED + Алатка
 • Неодамнешно

25pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Мерцедес E W211 Седан + AMG СО Samsung 3030 LED + Алатка

DEN 2159.52

4 x ЛЕР Пред Куполата & Мапата 4 x ЛЕР Задните Купола & Мапата 3 x LED Багажникот Светло 1 x LED Ракавица Кутија 4 x LED Footwells Светла 4 x LED Вратата Учтивост Светла 2 x LED Суета Огледало 3 x Резервни светлина

LED Полнење преку USB Безжичен Мини Дисплеј Автомобил LED Табела Одбор Автомобил Дигитален LED Дисплеј Табла Безжична Црвена Сина Дигитален LED Значка
 • Неодамнешно

LED Полнење преку USB Безжичен Мини Дисплеј Автомобил LED Табела Одбор Автомобил Дигитален LED Дисплеј Табла Безжична Црвена Сина Дигитален LED Значка

DEN 768.00 959.52

Опис На ПроизводотПосебни и Уникатни ФункцииЕдинствена Предности : 1 Единствена : Нема потреба возачот,n o треба CD и не грижете се изгуби софтвер2...

19pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Led Внатрешни работи Читање Light Пакет за Полнење за Ауди А3 S3 RS3 8P1 СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

19pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Led Внатрешни работи Читање Light Пакет за Полнење за Ауди А3 S3 RS3 8P1 СО Samsung 3030 LED

DEN 1919.52

4 x LED Купола anteriore & mappa 2 x LED posteriore купола која & mappa 1 x luce LED tronco 1 x LED Ракавица Кутија 4 x LED Footwells светлина 2 x порта LED luci ди cortesia 2x LED specchio 3 x Резервни Светлина