• Неодамнешно
25pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Мерцедес E W211 Седан + AMG СО Samsung 3030 LED + Алатка

25pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Мерцедес E W211 Седан + AMG СО Samsung 3030 LED + Алатка

DEN 2159.52
Достапно

Количина на стоки


4 x ЛЕР Пред Куполата & Мапата 4 x ЛЕР Задните Купола & Мапата 3 x LED Багажникот Светло 1 x LED Ракавица Кутија 4 x LED Footwells Светла 4 x LED Вратата Учтивост Светла 2 x LED Суета Огледало 3 x Резервни светлина

Карактеристики на понудата

За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Бренд Име:
Ла MaxZa
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
High Power Samsung 3030 LED
Име На Модел:
14K Por Внатрешни работи за Полнење
Објектот Тежина:
0.2kgs
Lumens:
2400Lm
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Автомобил модел:
Мерцедес E W211 Седан + AMG
функција 1:
ENIG (Electroless Никел Потопување Злато) Технологија
Карактеристика 2:
Висока Моќност Samsung 3030 LED,супер birhgt
функција 3:
100% Грешка Слободни
карактеристика 4:
Иновативни PCB,2,5 mm дебел со 1U Потопување Злато слој
Карактеристика 5:
Висок квалитет,не-исчезнува Samsung 3030 LED
Карактеристика 7:
>50 000 часа животен век
Функција 8:
Иновативни топлина мијалник
Карактеристика 9:
Доаѓаат со 2 бесплатно инсталирање алатки

Слични понуди

Бесплатен превозот 20PCS Не OBC Грешка Festoon 36MM Читање LED Број Табличка Светлина E46 Конвертибилна М3 купе
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 20PCS Не OBC Грешка Festoon 36MM Читање LED Број Табличка Светлина E46 Конвертибилна М3 купе

DEN 1005.00 1256.64

Бесплатен превозот 20 PCS Не OBC Грешка Festoon 36 MM Читање LED Број Табличка Светлина E46 Конвертибилна М3 купеНие сме специјализирани производител на LED авто светилка производители...

LEEWA 2 парчиња 12VDC Автомобил Бела 36mm/39mm/41mm 3Watt 240lm 6SMD 5630 LED Festoon Купола Светло за Читање Светилка Сијалица CA4362
 • Неодамнешно

LEEWA 2 парчиња 12VDC Автомобил Бела 36mm/39mm/41mm 3Watt 240lm 6SMD 5630 LED Festoon Купола Светло за Читање Светилка Сијалица CA4362

DEN 83.00 120.00

Опис : Материјал : Алуминиум легура Emitter LED Type : 5630 SMD LED Вкупно Emitters : 6 светла Боја : Бела Оценет Напон : 12 V Моќност : 3 Watt Прозрачна Флукс : 240lm Боја Температура : 6000 K~6500 K Конектор Тип : Festoon 36mm / 39mm / 41mm Достапни за Апликација : Festoon Читање Светилка Оваа точка одговара на следниве приклучоци : 3423,3425,6411,6418,6423,6461,DE3425 Инсталација : Едноставно отстранување на акции халоген светилки и да го замени со LED светилки...

20Pcs/Многу 12V 0.5 W T5 W2W Б8.5D Автомобил LED Инструмент Светла with7 бои Внатрешни работи Авто Табла Светилки трговија на Големо Бело/Сино/Црвена
 • Неодамнешно

20Pcs/Многу 12V 0.5 W T5 W2W Б8.5D Автомобил LED Инструмент Светла with7 бои Внатрешни работи Авто Табла Светилки трговија на Големо Бело/Сино/Црвена

DEN 77.00 191.52

Спецификација : Тип : T5 17 18 LED Type : КОЧАН LED SMD LED Количина : 1 Напојување : DC 12 V Осветлување Боја : Бела / Red / Сино / Жолта / Зелена / Розова / Мраз Сина Боја Температура : 60006500 K Моќ : 1 W (ве молиме имајте во предвид дека не е отпорник во оваа сијалица, па актуелната власт може да биде помал од теорија на вредност) Димензија : 1.9 x 0.6 х 0.6 см (x 0.75 0.23 x 0.23 инчи) Со негативни и позитивни полјаците, ако светлината не возете кога инсталиран, ве молиме да ја промените насоката...

2 парчиња Лед H21W BAY9s 120 degress со 19smd чипови Led светилки За Бекап или Паркинг Светла или Индикаторот се Претвори Агол Светилка 12V бела
 • Неодамнешно

2 парчиња Лед H21W BAY9s 120 degress со 19smd чипови Led светилки За Бекап или Паркинг Светла или Индикаторот се Претвори Агол Светилка 12V бела

DEN 316.00 619.20

Fitment : BAY9 S Напон : DC 12 V Боја : бела(6000k), Предводена број на секоја сијалица : 19 led диоди Led type : 4014smd Должина : 38mm Доаѓаат со вграденво Canbоптоварување отпорници за да се избегне OBC грешка во кодот на Европската возила...

10X 5mm 1.2 12V W Автомобил Инструмент Жолта Светилки за Ауди / Сантана / Volvo - Сина
 • Неодамнешно

10X 5mm 1.2 12V W Автомобил Инструмент Жолта Светилки за Ауди / Сантана / Volvo - Сина

DEN 237.00 254.40

Боја : Сина Светла боја : Жолта Автомобил инструмент светилки Ниска потрошувачка на електрична енергија и долготрајна Напојување : DC 12 V / 1.2 W Компатибилен со ЗА Ауди / Сантана / Volvo Доаѓа со 10крушкаДимензии : 0.75 во x 0.47 во x 0.47 во (1.9 cm x 1.2 х 1.2 см)Тежина : 0.18 оз (5 g)

Задниот Браник Предупредување Светлината LED Автомобил Светла Кочница Светилка Работи Светлата се Претвори Сигнал Светлина За Тојота Fortuner 2015//2017
 • Неодамнешно

Задниот Браник Предупредување Светлината LED Автомобил Светла Кочница Светилка Работи Светлата се Претвори Сигнал Светлина За Тојота Fortuner 2015//2017

DEN 2832.00

Задниот Браник Предупредување Светлина Браник Автомобил Светла Кочница Светилка Авто Работи Светла За Тојота Fortuner 20152017Автомобил Браник Светла Кочница Светилка Авто Работи Светла Тема : Директна замена за ОЕМ задниот браник сопирачките...

Ownsun Грешка Слободни 1156 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Замена на Сијалица За Suzuki Вагон Р
 • Неодамнешно

Ownsun Грешка Слободни 1156 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Замена на Сијалица За Suzuki Вагон Р

DEN 1322.00 1391.52

Сосема Нов Висок Квалитет Врвен Грешка Слободни 1156 Приклучок за 360 Степени Проектор Леќа LED Копија Обратна светлина R5 Чипови Сијалица Точно Одговара За Suzuki Вагон Р Карактеристики : 1.Состојба : 100% сосема нов.2...

BOAOSI 1x Canbus 1156 LED Обратна Светла P21W 30W Автомобил ДОВЕДЕ Назад До Задните Светилка За volvo xc90 xc60 v70 s80 s40 v60 c30 v50
 • Неодамнешно

BOAOSI 1x Canbus 1156 LED Обратна Светла P21W 30W Автомобил ДОВЕДЕ Назад До Задните Светилка За volvo xc90 xc60 v70 s80 s40 v60 c30 v50

DEN 323.00 460.80

Спецификација : Приклучок : 1156 P21 W BA15 SБоја : БелаЗрак Агол : 360 степениНапон : 12 V DCЖивот време : 65000 ЧасаГаранција : 1 годинаФункција : Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 38% до 90%Посветла светлина; Ниска потрошувачка на енергија; Ниска температураУбав изглед и ShockproofВграденво Тековната Ограничување ОтпорнициЗаштеда на енергија и заштита на животната срединаЛесна инсталација, само plug & playДиректна замена на старите светилки со вжарено (без жици)Долг живот, теоретските податоци е повеќе од 65 години, 000 часаБрзо активни, површината SMD рефлектори може да даде исказ светлина одговор во microseconds, кои можат да се заштитат на возачите за безбедност во голема мераВе молиме проверете го контактот на вашиот автомобил пред ставање на редПакет вклучувајќи : 1pc 1156 висока моќност сијалица

16pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Jeep Grand Cherokee 2011+ СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

16pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Jeep Grand Cherokee 2011+ СО Samsung 3030 LED

DEN 2015.52

Мапа на Светлината (2) Купола Светлината(2) Учтивост Вратата Светлината (2) Суета Огледало Светлината (2) Ракавица Кутија Светлина (1) Багажникот Светло (2) Лиценца Плоча Светлината (2) Резервно светло (3)

15pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за 2005 - 2010 Jeep Grand Cherokee СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

15pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за 2005 - 2010 Jeep Grand Cherokee СО Samsung 3030 LED

DEN 1535.52

Мапа на Светлината (2) Купола Светлината(2) Багажникот Светло(1) Учтивост Footwell Светлината(2) Суета Огледало Светлината(2) Ракавица Кутија Светлина (1) Лиценца Плоча Светлината (2) Резервно светло (3)

19pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Led Внатрешни работи Читање Light Пакет Кит за BMW E91 вагон СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

19pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Led Внатрешни работи Читање Light Пакет Кит за BMW E91 вагон СО Samsung 3030 LED

DEN 2063.52

3 x LED Купола Пред & Задното осветлување 3 x LED Купола Пред & Задното осветлување 3 x LED багажникот светло 1 x LED ракавица светлина кутија 2 x Нога и светлина 2 x Вратата светлина 2x LED Огледало Светлина 3 x Резервни светлина

17pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Led Внатрешни работи Читање Light Пакет за Полнење за АУДИ А6 4F C6 BERLINA СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

17pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Led Внатрешни работи Читање Light Пакет за Полнење за АУДИ А6 4F C6 BERLINA СО Samsung 3030 LED

DEN 1919.52

4 x LED Купола Пред & Задни светла 2 x LED Мапата Пред & Задните 1 x LED багажникот светло 1 x LED Ракавица светлина Кутија 4 x LED вратата светлина 2x LED Огледало Светлина 3 x Резервни светлина

LEEWA 200pcs 1157 BA15D P21/5W S25 12V Автомобил чисто Стакло Светилка Кочница Опашка Сијалица Автомобил Индикатор Халоген Светилка CA2722
 • Неодамнешно

LEEWA 200pcs 1157 BA15D P21/5W S25 12V Автомобил чисто Стакло Светилка Кочница Опашка Сијалица Автомобил Индикатор Халоген Светилка CA2722

DEN 3511.00 5088.00

Опис : Модел : P21 / 5 W 7225 1157 S25 BA15d Категорија : Блескавоминијатурни светилки База : BA15d Стакло : S8 (S25) светла боја : топло бела (4300 K) Напон : 12 V Моќност : 21 / 5 W со Вжарено : C6 / C6 Fil.оие...

WLJH 6x 2835 Led Внатрешни работи Light Пакет за Toyota е корола 2000 2001 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
 • Неодамнешно

WLJH 6x 2835 Led Внатрешни работи Light Пакет за Toyota е корола 2000 2001 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014

DEN 324.00 431.04

WLJH Гаранција : Ние нудиме "2 ГОДИНА" гаранција, Купи со доверба !*Се Добие Тоа Право За Прв Пат*Гаранција : Купи со доверба, Ние нудиме "ЕДНА ГОДИНА" гаранција!6pcs 2835 SMD Led Автомобил Внатрешни работи Light Пакет за Toyota е корола 20002012Овој Оглас е за 6 Парчиња Чиста Бела и Мраз (Кристал )Сина LED Светла Пакет вклучува : Куполата Светлина*1Мапата Светлина *2Камион Светлина*1Табличка Светлина*2* Компатибилност : Ако не сте сигурни каков тип на светилки ви треба за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас со вашиот автомобил се направи модел и годината , ние ќе дознаете право светилки за вас...

MAXGTRS Нова Надградба Екстремно Светла Висока Моќност Canbus SMD2835 912 921 T15 W16W Автомобил ПРЕДВОДЕНА од Back-up Светлина Авто Обратна Крушка Светилка
 • Неодамнешно

MAXGTRS Нова Надградба Екстремно Светла Висока Моќност Canbus SMD2835 912 921 T15 W16W Автомобил ПРЕДВОДЕНА од Back-up Светлина Авто Обратна Крушка Светилка

DEN 299.00 459.84

2x Вистински T15 W16 W Килибар / Бела LED CanbКопија Автомобил Обратен Сијалица Копија Светлина се Претвори Сигнал Светлина Кочница Магла Светилка Карактеристики : LED : 2835 LED Чип Led Моќ : 5 W / 1pc LedНапон : DC928 VБоја : Бела КилибарУпотреба : BackUp Светлина,Кочница Светлина,Магла светлина,да се Претвори Јачина на Светлина итн...

19pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Led Внатрешни работи Читање Light Пакет за Полнење за Ауди А3 S3 RS3 8P1 СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

19pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Led Внатрешни работи Читање Light Пакет за Полнење за Ауди А3 S3 RS3 8P1 СО Samsung 3030 LED

DEN 1919.52

4 x LED Купола anteriore & mappa 2 x LED posteriore купола која & mappa 1 x luce LED tronco 1 x LED Ракавица Кутија 4 x LED Footwells светлина 2 x порта LED luci ди cortesia 2x LED specchio 3 x Резервни Светлина

2x T10 W5W T10 LED Царинење Светлина Маркер Крушка Светилка Извор Canbus Грешка Слободни За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6
 • Неодамнешно

2x T10 W5W T10 LED Царинење Светлина Маркер Крушка Светилка Извор Canbus Грешка Слободни За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6

DEN 144.00 282.72

Fitment : T10 W5 W (194, 168), ве молиме проверете со вашиот приклучок пред да го купат тоа Напон : DC 12 V LED чип : 10 компјутери висока моќност за Samsung чипови светла Боја : Бела / Сино / Red / кристално сино Прозрачна флукс : за 380 LM Осветлување агол : 360 степени Живот Време : околу 50, 000 часа Големина : за 35mm(L)x10mm(Диа) Употреба : погоден се користи во разни област во внатрешноста или околу автомобил Ниска потрошувачка на енергија...

5Pcs Автомобил T10 194 501 W5W 5730 6SMD Силикони 6 LED Страна Табличка Светлина Оптоварување Светилка 7-Боја FD-2903
 • Неодамнешно

5Pcs Автомобил T10 194 501 W5W 5730 6SMD Силикони 6 LED Страна Табличка Светлина Оптоварување Светилка 7-Боја FD-2903

DEN 75.00 94.56

Опис : Висок квалитет и суперсветли LED Ниска потрошувачка && Лесна инсталација Мулти примена на Универзалната за било 12 V автомобил,мотоцикл Спецификација : Материјал : Силика Гел за Тело LED Број : 5730 6 SMD Сијалица Тип : T10 Напон : 12 V DC Моќност : 3w / сијалица светла Боја : Розова, Зелена, Мраз Сина, Сина, Црвена, Жолта, Бела Струја : 160m A Целата Должина : 33mm Зрачењето Агол : 180 степен Fitment : Применливи За Мон Автомобил Модел Со T10 / T10 / 194 / 168 / 158 / 12256 / 12961 / 2821 / 825 / W5 W Штекер...

17pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато LED Читање Светлина Внатрешни работи за Полнење за Мерцедес W163 ML + AMG СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

17pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато LED Читање Светлина Внатрешни работи за Полнење за Мерцедес W163 ML + AMG СО Samsung 3030 LED

DEN 2015.52

4 x ЛЕР Пред Куполата & Мапата 2 x ЛЕР Задните Купола & Мапата 1 x LED Багажникот Осветлување 1x LED Ракавица Кутија 2 x LED Footwells Светла 4 x LED Вратата Учтивост Светла 3 x Резервни Светлина