• Неодамнешно
2 парчиња Бела Бајонет BA9S H6W LED 12V 5050 Чип Авто Автомобил Led Светилка Внатрешни работи Светлината Страна Паркинг Сијалица Осветлување

2 парчиња Бела Бајонет BA9S H6W LED 12V 5050 Чип Авто Автомобил Led Светилка Внатрешни работи Светлината Страна Паркинг Сијалица Осветлување

DEN 146.00
DEN 153.60
-5 %
Достапно

Количина на стоки

2 парчиња Бела Бајонет BA9 S H6 W LED 12 V 5050 Чип Авто Автомобил Led Светилка Внатрешни работи Светлината Страна Паркинг Сијалица Осветлување Карактеристики : LED : 5050 Чип Led Кол : 4pcs
Напон : DC9-28 V Опис на квалитетна и супер-светли LED светилки Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија Дизајниран со флексибилни и издржливи лента Едноставен за инсталација и чиста Функционална и издржливи Усвојување на голем и стабилен чип Спецификации на Боја : Супер Бела
Достапни Напон : 12 V
Замени : BA9 S
Употреба : табличка светлина,читање светлина,куполата светлина, мапата светлина Белешка Ако сте со користење на овие LED светилки за да го замените Пак Сигнал blinker светлина, Опашка кочница Стоп светло, Паркинг / Дење Работи Светлина светилки drl или Копија Обратна светлина; во зависност од вашето возило електрично коло, можеби ќе треба да додадете еден пар на оптоварување отпорници за да се спречи хипер/грешка трепка или дефект проблем. **Ве молиме проверете Приклучок на вашиот стар светилка пред купување** **Оваа Сијалица не е за светла или висок зрак светлина! Пакетот Вклучува 2x Ba9s LED СВЕТИЛКА ***Ние препорачуваме професионална инсталација.
Примена :
Замена за Индикатор светлина, внатрешни работи светлина, обратна светлина и да се сврти сигнал светлина
Забелешка : Ако сте го следи инсталирате сл но сепак не вклучете го светлина, ве молиме да го смените контактот насока за да го добиете на вистинското место.
Компанијата Вовед :
Нашите Nanjing Newsun Фотоелектрически Co.,Ltd е професионална производител и извозник на авто автомобил светла,како што се led маркер ангел очи за BMW,CCFL ангел очи,предводена работа светлина,магла светлина,внатрешни работи, автомобил светлината и така натаму.

Карактеристики на понудата

Емитуваат Боја:
Бела
Фиат Модел:
Ducato
Тип На Објект:
Обратна Светла
Објектот Тежина:
0.1
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Име На Модел:
BA9S
Интерфејс Тип:
BA9S
Напон:
12V
Ducato-Година:
2008 година
Бренд Име:
NEWM
Wattage:
1.8w
Lumens:
50
Име:
ba9s led сијалица
Работен напон:
DC12V
Wattage:
1.8W
LED КОЛИЧИНА:
4smd 5050
Зрак Агол:
360degree
Лумен:
80lm
боја опција:
Бело/Црвено/Жолта/Сино/Зелено
Надворешни/Внатрешни Работи:
паркинг светла (позиција светла)

Слични понуди

Tcart 7pcs Авто LED Светилки Грешка Слободен Белата Автомобил Внатрешни работи LED Осветлување Комплет Читање Светилки T10 За Peugeot 407 додатоци 2004-2010
 • Неодамнешно

Tcart 7pcs Авто LED Светилки Грешка Слободен Белата Автомобил Внатрешни работи LED Осветлување Комплет Читање Светилки T10 За Peugeot 407 додатоци 2004-2010

DEN 562.00 637.92

Производи вклучуваат : Напон : 12 VБоја : бела,сина,мразсинаСијалица локацииПред Куполата / Мапа Светла 3pcЗадните Купола / Мапа Светла 3pcБагажникот lights1pcВнимание : сликата е само за референца,ве молиме бидете објектот како стандард!

2* P21W LED Сијалица T20 W21W W16W T15 7443 W21 / 5W 7440 BAU15S Автомобил Светлина PY21W T25 3156 3157 светилки drl Авто Светилка 12V Пак Сигнали
 • Неодамнешно

2* P21W LED Сијалица T20 W21W W16W T15 7443 W21 / 5W 7440 BAU15S Автомобил Светлина PY21W T25 3156 3157 светилки drl Авто Светилка 12V Пак Сигнали

DEN 719.52

Опис на производот замени : 1156 P21 W BA15 S 1156 PY21 W BAU15 S 1157 P21 / 5 W BAY15 D T25 3156 T25 3157 T20 7440 W21 W T20 7443 W21 / 5 W T15 W16 W Достапни Напон : DC9 V ~ 36 V оперативен напон : DC12 V / 24 V Оперативни Струја : 0.4 A / 0.2 Гаранција : 1 Година светла боја : Бела Употреба : Кочница Светла, Обратен Светла, Пак Сигнал итн...

Автомобил 4x9 led 36LED мотоцикл блиц светлина Strobe Флеш Предупредување ЕМС Полицијата Камион за Светло Трепка Firemen Светла DC 12V
 • Неодамнешно

Автомобил 4x9 led 36LED мотоцикл блиц светлина Strobe Флеш Предупредување ЕМС Полицијата Камион за Светло Трепка Firemen Светла DC 12V

DEN 1919.52

(Ако сте треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви се потребни.) Имаме видео за овој вид на светлата, ако треба, ве молиме слободно контактирајте со нас.Имаме видео за овој вид на светлата, ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.ЗА ПРЕДМЕТИ : Сосема нов и заградени.има 4 на (3x3) суперсветли LED светла!боја : црвена, сина, бела , жолто , зеленоАко ви треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви требаГолемина на панел : 18 X3.2 X1.9 CM (7.1*1.3*0.7")Напон : 10.5 V13.5 VИзлезна моќност : 30 WБрој на панели : 4Кабел должина : најмалку 1.9 m (8ft)Кутијата за контрола димензии : 7.6 x 4.8 x 2.5 cm (3 x 1.9 x 1")3 различни РЕЖИМ на БЛИЦ : Светлината Трепка брзо за 8 пати.Светлината Б трепка брзо за 8 пати.Се повторува постојано.Светлината трепка еднаш.Светлината Б трепка еднаш.Се повторува континуираноСветлината и Б флеш еднаш во исто време .Се повторува континуирано

20Pcs/Многу 12V 0.5 W T5 W2W Б8.5D Автомобил LED Инструмент Светла with7 бои Внатрешни работи Авто Табла Светилки трговија на Големо Бело/Сино/Црвена
 • Неодамнешно

20Pcs/Многу 12V 0.5 W T5 W2W Б8.5D Автомобил LED Инструмент Светла with7 бои Внатрешни работи Авто Табла Светилки трговија на Големо Бело/Сино/Црвена

DEN 77.00 191.52

Спецификација : Тип : T5 17 18 LED Type : КОЧАН LED SMD LED Количина : 1 Напојување : DC 12 V Осветлување Боја : Бела / Red / Сино / Жолта / Зелена / Розова / Мраз Сина Боја Температура : 60006500 K Моќ : 1 W (ве молиме имајте во предвид дека не е отпорник во оваа сијалица, па актуелната власт може да биде помал од теорија на вредност) Димензија : 1.9 x 0.6 х 0.6 см (x 0.75 0.23 x 0.23 инчи) Со негативни и позитивни полјаците, ако светлината не возете кога инсталиран, ве молиме да ја промените насоката...

AutoEC 10 x T5 3 led 3528 3md Автомобил светла инструмент индикатор за внатрешни работи табла светлина 37 58 70 73 74 LA08
 • Неодамнешно

AutoEC 10 x T5 3 led 3528 3md Автомобил светла инструмент индикатор за внатрешни работи табла светлина 37 58 70 73 74 LA08

DEN 192.00 206.40

1.База тип : T52.SMD количина : 3 еез3.SMD тип : 3528 12104.Агол на гледање : Расејување5.Бои : бела, сина6.Нормален напон : 12 V DC7.Објектот големина на : 17*9*5 мм8.Објектот тежина : 1 g9.Гаранција : 12 месеци .T5 37 58 70 73 74 286 БАЗА1...

Пар BA9S BAX9S BAY9S 19-СМД 120/150/180-степен Обратна Светлина се Претвори Сигнал Паркинг Светилка Бела
 • Неодамнешно

Пар BA9S BAX9S BAY9S 19-СМД 120/150/180-степен Обратна Светлина се Претвори Сигнал Паркинг Светилка Бела

DEN 355.00 623.52

Пар BA9 S BAX9 S BAY9 S 19СМД 120 / 150 / 180степен Обратна Светлина се Претвори Сигнал Паркинг Светилка БелаДеталиПриклучок Тип : BA9 S BAX9 S BAY9 SНапон : DC 12 VБоја : Бела(6000k)Led број на секоја сијалица : 19 led диодиLed type : W / 4014 smdШирок агол на осветлување...

AutoEC 100X Автомобил Пак сигнали LED светилки T10 194 168 W5W 4SMD 3528 LED 4300K-6000k белата црвена сина, зелена жолта розова LB01
 • Неодамнешно

AutoEC 100X Автомобил Пак сигнали LED светилки T10 194 168 W5W 4SMD 3528 LED 4300K-6000k белата црвена сина, зелена жолта розова LB01

DEN 514.00 552.00

1.База тип : Т 102.SMD количина : 4 парчиња3.SMD тип : 1210 SMD4 Бои : бела, сина, црвена, зелена, жолта, розова5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот големина на : 171210 мм7.Објектот тежина : 3 g8.Гаранција : 12 месеци...

2 парчиња/Многу SUNKIA T10 W5W 194 168 CANBUS 5630 10SMD Алуминиум Случај Царинење Ширина Паркинг Светлина Светилка Грешка Слободни Автомобил Извор на Светлина
 • Неодамнешно

2 парчиња/Многу SUNKIA T10 W5W 194 168 CANBUS 5630 10SMD Алуминиум Случај Царинење Ширина Паркинг Светлина Светилка Грешка Слободни Автомобил Извор на Светлина

DEN 96.00

Спецификации : База : T10 W5 W 194 501Светлината Чип : Ултра светла 5630 SMDLED Количина : 10Оперативен Напон : 12 VФункција : Супер светло со 5630 LED, два пати посветла од SMD 5050 CANBбез Грешки објектив за проектирање Алуминиум случај за подобро дисипација на топлинаПакет Се Вклучени : 2 x T10 canbsmd led сијалица

HNGCHOIGE 2 парчиња за Canbus Грешка Бела LED Опашка Копија Обратна Сијалица BA15S 1156 7506 P21W
 • Неодамнешно

HNGCHOIGE 2 парчиња за Canbus Грешка Бела LED Опашка Копија Обратна Сијалица BA15S 1156 7506 P21W

DEN 85.00 89.76

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : PCB+LED Боја : Видете слики светла Боја : Бела Спецификација светла Боја : Бела Напон : 12 V Интензитет на Светлина : 500 лумен Сијалица тип : 1156 / 382 P21 W BA15 S Конектор спецификација : +VE центар позитивни Бајонет.(Ве молиме проверете ја компатибилноста,Можеби Ќе Треба Да се Смени Штекер Поларитетот.) Замена на дел броеви : 1156,1073, 1093, 1129, 1141, 1159, 1259, 1459, 1619, 1651, 1680, 3496, 5007, 5008, 7506, 752, G18, 1003, 1155, 1247, 1251, 3497, 5007 Функција 1.Тоа е издржлив и лесен...

2 парчиња 50W 7440 T20 42-LED 2835 Dual-Боја Switchback LED светилки drl Пак Сигнал Светлина Комплет Пад на превозот
 • Неодамнешно

2 парчиња 50W 7440 T20 42-LED 2835 Dual-Боја Switchback LED светилки drl Пак Сигнал Светлина Комплет Пад на превозот

DEN 634.00 868.80

Dualбоја жолтоБела switchback LED лампи ЛЕР Извор на Светлина : 42СМД 2835 посебни IC builtin за одложување на ОСЛ (AmberOFF) функција Возење Режим : 6000k Белата Пак Светло Режим : 3000k Килибар во Комбинација со висок квалитет на оптоварување отпорници, нема повеќе досадни хипер флеш проблем Висока прозрачна ефикасност со над 500 Лумен висока осветленост светлина излез Plug and play дизајн без измена потребни за инсталација животниот век : 20000 работни часови Количина : 1 PairFitment Овој револуционерен 7440 Еден Филамент Тип Switchback LED светилки ќе го замени акции 7440 штекер светилки за пред претвори сигнал светла...

19pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Мерцедес Benz GLK 350 (2010-2015) СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

19pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Мерцедес Benz GLK 350 (2010-2015) СО Samsung 3030 LED

DEN 1919.52

Пред Куполата / Мапа Светла 3pc Задните купола / мапа светла3pc Багажникот lights2pc Вратата lights4pc табличка lights4pc Резервни Светлина (3 парчиња)

AutoEC 50 X T10 194 921 168 W5W 9 SMD 5050 ДОВЕДОА Автомобил Светлина, Крушка Светилка Оптоварување Возило Авто Страна Опашката Светла Светилки Внатрешни работи Купола LB13
 • Неодамнешно

AutoEC 50 X T10 194 921 168 W5W 9 SMD 5050 ДОВЕДОА Автомобил Светлина, Крушка Светилка Оптоварување Возило Авто Страна Опашката Светла Светилки Внатрешни работи Купола LB13

DEN 734.00 816.00

1.База тип : Т 102.SMD количина : 9 компјутери3.SMD тип : SMD 50504 Бои : бела, сина, црвена, зелена, розова, жолта5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот тежина : 2 g7.Гаранција : 12 месеци .Индикатор за светло, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлина1...

Пар Задниот Браник Рефлектор Светла Светла За Mazda 3 2003-2011
 • Неодамнешно

Пар Задниот Браник Рефлектор Светла Светла За Mazda 3 2003-2011

DEN 1310.00 1439.52

Пар Задниот Браник Рефлектор Светла Светла За Mazda 3 20032011Одговара за Mazda 3 20032011 Дел број : RH GV7 D515 L0 LH GV7 D515 M0 ОЕМ Замена за вашиот автомобил! Пакет се вклучени : 2pc reflectorsВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.​Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

2x Килибарните 10-СМД PW24W PWY24W LED Светилки За Ауди А3 А4 А5 Q3 За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 CC Пред се Претвори Сигнал Светла За BMW F30 3 Серија светилки drl
 • Неодамнешно

2x Килибарните 10-СМД PW24W PWY24W LED Светилки За Ауди А3 А4 А5 Q3 За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 CC Пред се Претвори Сигнал Светла За BMW F30 3 Серија светилки drl

DEN 599.00 936.00

2x Килибарните 10СМД PW24 W PWY24 W LED Светилки За Ауди А3 А4 А5 Q3 За "ФОЛКСВАГЕН" Golf MK7 CC Пред се Претвори Сигнал Светла За BMW F30 3 Серија светилки drlДеталиеден пар се надгради без грешки килибар жолта 10СМД PWY24 W PW24 W замена LED светилки за следниве автомобили како пред претвори сигнал светла или дење работи светла : 2012up Ауди А32012up Audi A4 facelift модел2012up Audi А5 facelift модел2011до Audi Q32013up Ford Fusion (НИ модел само)2013up "Фолксваген" Golf MK7 (халоген фарови намали само)2013up "Фолксваген" CC2014up Volvo S602014up Volvo XC602012up BMW F30 3 Серија (како дење работи светла за халоген фарови намали само)2014up BMW i32013up Citroën C42012up Peugeot 2082013up "Шкода" Octavia IIIОва ново надградба дизајн директно ќе го замени акции PWY24 W PW24 W халоген крушка, едноставно plug and play.КарактеристикиСветла Боја : Бело, Жолто, Сино, Кристално СинотоЗаменете PWY24 W или PW24 W халоген светилкиДвапати побрзо да реагира време од акцииClean & Clear пред крајот, без да гледаат на килибар "пржени јајца"Заврши без грешки и неполарните дизајн10 парчиња супер посветла 2323 SMD LED светилки направени од SamsungМногу посветла од акции сијалицаПакет се вклучени2 X LED СветилкиНашите предностиНашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong...

AutoEC 10x S25 1156 1157 24 smd led Автомобил, Мотоцикл Камион возило се Претвори Сигнал автомобилски светла 12V сијалица LF52
 • Неодамнешно

AutoEC 10x S25 1156 1157 24 smd led Автомобил, Мотоцикл Камион возило се Претвори Сигнал автомобилски светла 12V сијалица LF52

DEN 640.00 696.00

1 S25(1156) 24 led диоди led светилка за во автомобил2 12 V,5 W,пак сигнал светла3 Се применува за сите автомобили4 Брза испорака 1...

AutoEC 100x Камион T4W BA9S 5 SMD 5050 LED 5led H6W Индикатор Авто Оптоварување Мапата Купола инструмент Бели Црвени Сино Жолта DC12V LG02
 • Неодамнешно

AutoEC 100x Камион T4W BA9S 5 SMD 5050 LED 5led H6W Индикатор Авто Оптоварување Мапата Купола инструмент Бели Црвени Сино Жолта DC12V LG02

DEN 1161.00 1248.00

1.База тип : BA9 S / T4 W2.SMD количина : 5 компјутери3.SMD тип : smd 50504 Бои : бела,сина,црвена, жолта, зелена, розова5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот големина на : 38129 мм7.Објектот тежина : 4 g8.Гаранција : 12 месеци .Ba9s BA9 Q65 B T4 W 53 57 182 233 257 363 6253 3893 3886x 39431 64113 64132 H21 W 6523 1445 1893 1895 1891 430 615 756 1155 1815 1819 1835 1889 12814 12929 w6w H6 W 2Б 170531...