• Неодамнешно
HNGCHOIGE 2 парчиња 12 5 mode White/Amber Switchback Тече Витез Пак Сигнал Кочница Светлина Автомобил светилки drl LED Лента за Автоматски Светла

HNGCHOIGE 2 парчиња 12 5 mode White/Amber Switchback Тече Витез Пак Сигнал Кочница Светлина Автомобил светилки drl LED Лента за Автоматски Светла

DEN 616.00
DEN 648.48
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики : НОВИ Switchback LED Цевка Лента Дизајн,Мека и лесно да се прават форми. Двојна Боја Бела/Amber Switchback Функција LED Stripit. Led ореол ленти беа направени во мека лента што може да направи било форми за да се вклопат во вашиот светлата retrofit. Може да се користи и за бројни други акцент на секое возило. Погоден за DC12 V моќ снабдување само. Должина : 30cm (Цевка Лента) Забелешки : Ленти може да се cutted , но тоа не е препорачливо и не стрес кабли или наведнат премногу. Кога ќе се обидат да го отворите светлата да ги инсталирате, мора да се биде внимателен. Видеото не е јасно, но вистинската светлина ефект е многу убава. Функцијата опис : Постојат 5 линии за текст на производот контролер, 1. Црвена линија за позитивни автомобил батеријата. 2. Црна линија за автомобил батеријата негативни . 3. Сина линија за Правото сигнал, покажува жолта боја 4. Зелена линија на Левата сигнал, покажува жолта боја 5. Жолта линија за Strobe, покажува флеш бела боја. 6. Црвена и Црна линија за дење работи светлина, покажува бела боја 7.Кога двојна флеш предупредување се случува, Жолта светлина streamer режим од центарот за двете страни во исто време и со Иста брзина Пакет Листата : 2 X 30 CM Светлина Лента

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
HNGCHOIGE
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Име На Модел:
1H51212-15

Слични понуди

1PCS SMD 5050 RGB T10 194 168 W5W Автомобил Читање Оптоварување Светлина Светилка со 12 LED 16 Бои LED Сијалица Со Далечински Контролер
 • Неодамнешно

1PCS SMD 5050 RGB T10 194 168 W5W Автомобил Читање Оптоварување Светлина Светилка со 12 LED 16 Бои LED Сијалица Со Далечински Контролер

DEN 513.60

1 PCS SMD 5050 RGB T10 194 168 W5 W Автомобил Читање Оптоварување Светлина Светилка со 12 LED 16 Бои LED Сијалица Со Далечински КонтролерКарактеристики : Автомобил внатрешни работи rgbw led авто светлина, контролирани мулти боја и режими на блицот контролира со далечински управувач, Лесен за употреба.Контрола на владата : 16 статични бои, осветленост контрола on / off, флеш, бледнеат, strobe.Додадете стил и заличи вашето возило...

1 Buc Задниот Браник Рефлектор Покрие GV7D-51-5L0 Десната Страна За Mazda CX-7 2007-2009
 • Неодамнешно

1 Buc Задниот Браник Рефлектор Покрие GV7D-51-5L0 Десната Страна За Mazda CX-7 2007-2009

DEN 698.00 767.52

1 Buc Задниот Браник Рефлектор Покрие GV7 D515 L0 Десната Страна За Mazda CX7 20072009Одговара за Mazda CX7 20072009 Дел број : RH GV7 D515 L0 ОЕМ Замена за вашиот автомобил! Пакет се вклучени : 1pc рефлекторВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.​Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

2 парчиња За BMW Led Ангел Очите 2*6w 6000k Белата Led Маркер Ангел Очи За BMW E90 E91 325i 328i 330i 335i 330xi 325xi 335xi 328xi
 • Неодамнешно

2 парчиња За BMW Led Ангел Очите 2*6w 6000k Белата Led Маркер Ангел Очи За BMW E90 E91 325i 328i 330i 335i 330xi 325xi 335xi 328xi

DEN 551.00 775.68

2 парчиња / Пар За Б MW E90 Led Маркер Ангел Очи 6000k Белата 6 W Led Ангел Очи Сијалица За BMW E90 E91 325i 328i 330i 335i 330xi 325xi Карактеристики : Направени со висок квалитет кул бело LED, до 6500 K светлосен температура.Директна замена за BMW ОЕМ ангел очи светилки.До 50.000 часови на траење на живот.Нема да предизвика никакви компјутерски код за грешка.Им овозможува на вашиот ангел очи натпревар истата бела боја како и вашите КРИЕШЕ светла.Забелешка : Овој производ само се вклопува модели со една фабрика HID фарови!Спецификација : Тип Ангел Очи за BMW Материјал Алуминиум + пластична Количество 2 парчиња Објект Боја Сребрена + црна Моќ 6 W за една светлина Прозрачна Флукс...

1 Пар Мини DC 12V 3/4 Круг Страна 3 LED Маркер Приколка Куршум Светлина Водоотпорен Автомобил Извор на Светлина
 • Неодамнешно

1 Пар Мини DC 12V 3/4 Круг Страна 3 LED Маркер Приколка Куршум Светлина Водоотпорен Автомобил Извор на Светлина

DEN 68.00 85.92

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : LED, PC Производ во Боја : Видете слики светла Боја : Црвена Опис на Производот Ниска моќност и тековната нерешено долг живот ЛЕР ! Grommet Вклучени за 3 / 4" Монтажа Дупка Спецификации : Светло извор на енергија : 1 W Напон : 12 V Тековната 0.1 Живот : 50000 часа Прозрачна флукс : 70 LM DOT & SAE одобри Гаранција за квалитетно и законито користење...

AutoEC T20 7440 7443 18 smd 5050 W21W WY21W Автомобил Пак Сигнал светлина DC 12V Бела сина, жолта црвена 10pcs LD05
 • Неодамнешно

AutoEC T20 7440 7443 18 smd 5050 W21W WY21W Автомобил Пак Сигнал светлина DC 12V Бела сина, жолта црвена 10pcs LD05

DEN 423.00 470.40

1.База тип : Т 20 / 7440 / 74432.SMD количина : 18 компјутери3.SMD тип : smd 50504 Бои : бела, сина, црвена, жолта5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот големина на : 521622 мм7.Објектот тежина : 10 g8.Гаранција : 12 месеци .7440 W21 W WY21 W 992 992 A 7444 7441 7440 A 7440 NA 7444 A 7440 LL 7443 W21 / 5 W 7443 7444 NA T20 990 991 992 7443 R БАЗА1...

2 парчиња/Многу SUNKIA T10 W5W 194 168 CANBUS 5630 10SMD Алуминиум Случај Царинење Ширина Паркинг Светлина Светилка Грешка Слободни Автомобил Извор на Светлина
 • Неодамнешно

2 парчиња/Многу SUNKIA T10 W5W 194 168 CANBUS 5630 10SMD Алуминиум Случај Царинење Ширина Паркинг Светлина Светилка Грешка Слободни Автомобил Извор на Светлина

DEN 96.00

Спецификации : База : T10 W5 W 194 501Светлината Чип : Ултра светла 5630 SMDLED Количина : 10Оперативен Напон : 12 VФункција : Супер светло со 5630 LED, два пати посветла од SMD 5050 CANBбез Грешки објектив за проектирање Алуминиум случај за подобро дисипација на топлинаПакет Се Вклучени : 2 x T10 canbsmd led сијалица

ANMINGPU 2 ПАРЧИЊА Автомобил Светлина Јачина на Светилка 1156 BA15s P21W Led Диода Пак Кочница Светлина Опашка Светилка 33SMD 5730 LED Авто Задните Обратна Сијалица r5w
 • Неодамнешно

ANMINGPU 2 ПАРЧИЊА Автомобил Светлина Јачина на Светилка 1156 BA15s P21W Led Диода Пак Кочница Светлина Опашка Светилка 33SMD 5730 LED Авто Задните Обратна Сијалица r5w

DEN 223.00 654.72

ANMINGPU 2 ПАРЧИЊА 1156 BA15s P21 W Led 33 SMD 5630 Led Автомобил Пак Сигнал Кочница Светлина Опашка Светилка 33 SMD 5730 LED Авто Задните Обратна Сијалица r5w Име на Производ : BA15s P21 W Led Диода Пак Кочница Светлина Опашка Светилка на Располагање Напон : DC9 V~36 V Замени : BA15s P21 W Led Диода Пак Кочница Светлина Опашка Светилка Димензии : Должина : 51mm Ширина : 18.5 cm Работен напон : 12 V / 24 V Боја : Бела / Red / Жолта Гаранција : 1 Година Гаранција Употреба : Кочница Светла, Обратна Светла, Пак Јачина на Светлина итн...

LEEWA 10pcs 24V 1156 BA15S S25 P21W Авто чисто Стакло Светилка Пак Опашка Сијалица Камион Автобус Индикатор Халоген Светилка CA1226
 • Неодамнешно

LEEWA 10pcs 24V 1156 BA15S S25 P21W Авто чисто Стакло Светилка Пак Опашка Сијалица Камион Автобус Индикатор Халоген Светилка CA1226

DEN 216.00 312.00

Опис : Модел : 1156 BA15 S S25 Пак Светлина Категорија : Блескавоминијатурни светилки База : BA15 S Стакло : S25 светла боја : топло бела (4300 K) Напон : 24 V Моќ : 21 / 5 W со Вжарено : C6 / C6 Fil.оие...

2 x 1156/BA15S 64SMD 4.5 W моќ ладно бела led обратна кочница задна сигнал ден светла светилка за DC12V автомобил мото
 • Неодамнешно

2 x 1156/BA15S 64SMD 4.5 W моќ ладно бела led обратна кочница задна сигнал ден светла светилка за DC12V автомобил мото

DEN 159.00 191.52

Опис на производот Предмет : 1156120664 SMD Висок квалитет на производот,100% сосема нов директно од фабрика Ниска потрошувачка на енергија и висока осветленост Долг животен век (повеќе од 50.000 часа) Направени со висок интензитет 1206 SMD*64pcs Светилки носителот : S25 / 1156 / BA15 S Светлина, боја на располагање : ладна бела Влезен Напон : DC12 V Номинална Моќност : 4.5 W Боја Termperature : бело е 65007000 K Lumens : 180190 LM Големина : D : D(Дијаметар)1.9 cm * L(Должина)4.0 cm Низа што се користи : светилки drl работи светла, резерва светла, пак сигнал светла, задните светла и кочница светла на DC12 V автомобил и мотоциклПревозот Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена...

Автомобил LED Додатоци Автомобил Автобус Врвот Покривот Светилник Strobe неутрална Флеш Светло Жолто DC12V/24V Одговара за Универзален Автомобил Стил
 • Неодамнешно

Автомобил LED Додатоци Автомобил Автобус Врвот Покривот Светилник Strobe неутрална Флеш Светло Жолто DC12V/24V Одговара за Универзален Автомобил Стил

DEN 737.00 847.20

Здраво пријател, можете да кликнете на сликата за да се вратите во продавницаМатеријал : PC&ABSДијаметар : 9.5 cm(за 3,7 инчи)Висина : 9.2 cm(3.6 инчи)База : 12.8 cm(5inch)Големина : 28*16*6cmОдговара за Универзална Авто SUV Автомобил OffRoad Пикап КамионФункција : Погоден за аларм во опасни пост во индустриска и минерална претпријатија, во види пост, на врвот на возилото, итн...

Слободен Испорака Автомобилската LED Резервна сијалица T15 W16W 921 LED Canbus Грешка Слободни Автомобил Стил Нови Canbus Автомобил LED Копија Светлина
 • Неодамнешно

Слободен Испорака Автомобилската LED Резервна сијалица T15 W16W 921 LED Canbus Грешка Слободни Автомобил Стил Нови Canbus Автомобил LED Копија Светлина

DEN 828.48

Слободен Испорака Автомобилската LED Резервна сијалица T15 W16 W 921 LED CanbГрешка Слободни Автомобил Стил Нови CanbАвтомобил LED Копија СветлинаОпис На ПроизводотКога ќе платите за вашата нарачка, ние ќе го испрати во рок од 24 часаИме на модел : T15 15 SMD CANB PC висока моќност LED ЧИП Напон : DC12 V24 V Оваа T15 оптоварување LED сијалица ќе Одговара на сите возила зема 912, 920 или 921 w16w светилки за бекап обратна светла...

Јули Кралот LED Внатрешни работи, Светлата за Читање Случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итн, 6 компјутери/set, 6000K SMD 5050 60LEDs
 • Неодамнешно

Јули Кралот LED Внатрешни работи, Светлата за Читање Случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итн, 6 компјутери/set, 6000K SMD 5050 60LEDs

DEN 959.52

LED автомобил внатрешни работи, светлата за читање, 6000 K 5050 SMD 60 LEDs автомобил декоративни светилки случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итн, 6 компјутери / set, бесплатен превозотПл потврди оваа светлина е погодна за вашиот автомобил пред да нарачате!Производи вклучуваат : 6 компјутери / set : пред читањето на светлина + задни читање на светлина + пред лево, светлата за читање + пред право читање светилка + задното лево читање светилка + задни право, светлата за читањеПроизвод detrail : Осветлување : Модели на автомобили : случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итнСпецификација На Производот : 6 компјутери / set (пред читањето на светлина + задни читање на светлина + пред лево, светлата за читање + пред право читање светилка + задното лево читање светилка + задни право, светлата за читање )LED Напон : 12 VLED Моќ : 0.11 W / секоја светилка монистраСветла Боја : бела светлинаСветлосен извор : SMD 5050Прозрачна флукс : 270 LmИзвор на светлина : 6000 KЖивотниот век : 100,000 часа (теоретска вредност)Answer : ___________________________ Note : Посебен автомобил, непојавување година модел и модел не може да биде инсталиран, бидете сигурни дека точно пред да купите.Карактеристики На Производот : 1 целосна оригинална дигитален дизајн, инсталација, не се менуваат линии, не го уништи оригиналот автомобил светилка структура, директно во приклучокот можете да ги користите;2 професионален дизајн со висок квалитет и висока јачина fiberglass кола, парична казна свила печатење на екран, околните не баговите;3 посветен регулаторот увезени од Тајван LED чип,1015 V постојан струја работа;4 големи висока прецизност чип отпорници wattage hundredth обезбеди точни и актуелни светлина група;5 Тајван увозот на избрани тричип 5050 LED, подобро од оригиналот автомобил 5 пати посилен;6 посебни заварување процес, независно од големите зглобови, оптимална топлинска спроводливост програма.

LEEWA 200pcs 1157 BA15D P21/5W S25 12V Автомобил чисто Стакло Светилка Кочница Опашка Сијалица Автомобил Индикатор Халоген Светилка CA2722
 • Неодамнешно

LEEWA 200pcs 1157 BA15D P21/5W S25 12V Автомобил чисто Стакло Светилка Кочница Опашка Сијалица Автомобил Индикатор Халоген Светилка CA2722

DEN 3511.00 5088.00

Опис : Модел : P21 / 5 W 7225 1157 S25 BA15d Категорија : Блескавоминијатурни светилки База : BA15d Стакло : S8 (S25) светла боја : топло бела (4300 K) Напон : 12 V Моќност : 21 / 5 W со Вжарено : C6 / C6 Fil.оие...

AutoEC 50 X T10 194 921 168 W5W 9 SMD 5050 ДОВЕДОА Автомобил Светлина, Крушка Светилка Оптоварување Возило Авто Страна Опашката Светла Светилки Внатрешни работи Купола LB13
 • Неодамнешно

AutoEC 50 X T10 194 921 168 W5W 9 SMD 5050 ДОВЕДОА Автомобил Светлина, Крушка Светилка Оптоварување Возило Авто Страна Опашката Светла Светилки Внатрешни работи Купола LB13

DEN 734.00 816.00

1.База тип : Т 102.SMD количина : 9 компјутери3.SMD тип : SMD 50504 Бои : бела, сина, црвена, зелена, розова, жолта5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот тежина : 2 g7.Гаранција : 12 месеци .Индикатор за светло, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлина1...

19pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Led Внатрешни работи Читање Light Пакет Кит за BMW E91 вагон СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

19pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Led Внатрешни работи Читање Light Пакет Кит за BMW E91 вагон СО Samsung 3030 LED

DEN 2063.52

3 x LED Купола Пред & Задното осветлување 3 x LED Купола Пред & Задното осветлување 3 x LED багажникот светло 1 x LED ракавица светлина кутија 2 x Нога и светлина 2 x Вратата светлина 2x LED Огледало Светлина 3 x Резервни светлина

10pcs /многу ba15s1156 1129 1157 BA15S PY21W S25 BAU15s BAY15D Хром Стелт Сребро Светилки се Претвори Сигнал светлина светилка на продажба
 • Неодамнешно

10pcs /многу ba15s1156 1129 1157 BA15S PY21W S25 BAU15s BAY15D Хром Стелт Сребро Светилки се Претвори Сигнал светлина светилка на продажба

DEN 1823.04

Опис На ПроизводотAnswer : ___________________________ Note : 1 Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете име и презиме како примачот име...