• Неодамнешно
2x Лиценца Број Плоча Светлина Светилка 18-LED За ФОЛКСВАГЕН Caddy Транспортерот Passat Голф Touran Jetta За Шкода Нема Грешка

2x Лиценца Број Плоча Светлина Светилка 18-LED За ФОЛКСВАГЕН Caddy Транспортерот Passat Голф Touran Jetta За Шкода Нема Грешка

DEN 403.00
DEN 503.52
-20 %
Достапно

Количина на стоки


100% Сосема Нов!!!
Боја : Бела
Светла боја : Бела
Количина : 2 компјутери
Напон : 12 V
ПРЕДВОДЕНА е по Светлината : 18 Led диоди
Големина(Lx H) : 7.2 cm x 2.35 cm / 2.83"x0.39"
Функција :
Ниска потрошувачка на енергија & висока лумен излез.
Вграден - во вчита отпорници & can-bus декодирање единица,избегне
несовпаѓање грешка предупредување
Едноставен за инсталација,без дополнителни додатоци потребни
Fitment :
2006-2009 За "ФОЛКСВАГЕН" Голф
2005-2010 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta
2004-2010 За "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 3
2001-2005 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Cimousint
2006-2008 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Combi/Варијанта
2003-2010 За "ФОЛКСВАГЕН" Touran
2003-2009 За "ФОЛКСВАГЕН" T5 Транспортерот
2002-2008 За "Шкода" Супер 1
Пакетот вклучува : 2 x Лиценца Број Плоча Светлина
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.

Карактеристики на понудата

Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Табличка Светла
Бренд Име:
Autoleader
Објектот Тежина:
100g
Wattage:
5W
Име На Модел:
Други
Автомобил Производител:
Фолксваген
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
Other

Слични понуди

AutoEC 100X Автомобил Пак сигнали LED светилки T10 194 168 W5W 4SMD 3528 LED 4300K-6000k белата црвена сина, зелена жолта розова LB01
 • Неодамнешно

AutoEC 100X Автомобил Пак сигнали LED светилки T10 194 168 W5W 4SMD 3528 LED 4300K-6000k белата црвена сина, зелена жолта розова LB01

DEN 514.00 552.00

1.База тип : Т 102.SMD количина : 4 парчиња3.SMD тип : 1210 SMD4 Бои : бела, сина, црвена, зелена, жолта, розова5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот големина на : 171210 мм7.Објектот тежина : 3 g8.Гаранција : 12 месеци...

Јули Кралот LED Внатрешни работи, Светлата за Читање Случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итн, 6 компјутери/set, 6000K SMD 5050 60LEDs
 • Неодамнешно

Јули Кралот LED Внатрешни работи, Светлата за Читање Случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итн, 6 компјутери/set, 6000K SMD 5050 60LEDs

DEN 959.52

LED автомобил внатрешни работи, светлата за читање, 6000 K 5050 SMD 60 LEDs автомобил декоративни светилки случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итн, 6 компјутери / set, бесплатен превозотПл потврди оваа светлина е погодна за вашиот автомобил пред да нарачате!Производи вклучуваат : 6 компјутери / set : пред читањето на светлина + задни читање на светлина + пред лево, светлата за читање + пред право читање светилка + задното лево читање светилка + задни право, светлата за читањеПроизвод detrail : Осветлување : Модели на автомобили : случај за Peugeot 206 307 308 408 Citroen C2 C5 Сега итнСпецификација На Производот : 6 компјутери / set (пред читањето на светлина + задни читање на светлина + пред лево, светлата за читање + пред право читање светилка + задното лево читање светилка + задни право, светлата за читање )LED Напон : 12 VLED Моќ : 0.11 W / секоја светилка монистраСветла Боја : бела светлинаСветлосен извор : SMD 5050Прозрачна флукс : 270 LmИзвор на светлина : 6000 KЖивотниот век : 100,000 часа (теоретска вредност)Answer : ___________________________ Note : Посебен автомобил, непојавување година модел и модел не може да биде инсталиран, бидете сигурни дека точно пред да купите.Карактеристики На Производот : 1 целосна оригинална дигитален дизајн, инсталација, не се менуваат линии, не го уништи оригиналот автомобил светилка структура, директно во приклучокот можете да ги користите;2 професионален дизајн со висок квалитет и висока јачина fiberglass кола, парична казна свила печатење на екран, околните не баговите;3 посветен регулаторот увезени од Тајван LED чип,1015 V постојан струја работа;4 големи висока прецизност чип отпорници wattage hundredth обезбеди точни и актуелни светлина група;5 Тајван увозот на избрани тричип 5050 LED, подобро од оригиналот автомобил 5 пати посилен;6 посебни заварување процес, независно од големите зглобови, оптимална топлинска спроводливост програма.

Canbus Грешка Led Број Табличка Светла Светилка За Chevrolet Cruze 09-Up Возила Auto Бела Задните Опашка Светилки Сијалица
 • Неодамнешно

Canbus Грешка Led Број Табличка Светла Светилка За Chevrolet Cruze 09-Up Возила Auto Бела Задните Опашка Светилки Сијалица

DEN 775.00 815.52

CanbГрешка Led Број Табличка Светла Светилка За Chevrolet Cruze 09Up Возила Auto Бела Задните Опашка Светилки СијалицаИме на модел : Led Табличка Светла Напон : 12 V Led Боја : Бела Пакет Информации : 2 парчиња Лед Табличка Светла Карактеристики : Специјално дизајнирани за Chevrolet без предупредување грешка во кодот, крушкаout порака за предупредување порака...

HNGCHOIGE 2 парчиња за Canbus Грешка Бела LED Опашка Копија Обратна Сијалица BA15S 1156 7506 P21W
 • Неодамнешно

HNGCHOIGE 2 парчиња за Canbus Грешка Бела LED Опашка Копија Обратна Сијалица BA15S 1156 7506 P21W

DEN 85.00 89.76

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : PCB+LED Боја : Видете слики светла Боја : Бела Спецификација светла Боја : Бела Напон : 12 V Интензитет на Светлина : 500 лумен Сијалица тип : 1156 / 382 P21 W BA15 S Конектор спецификација : +VE центар позитивни Бајонет.(Ве молиме проверете ја компатибилноста,Можеби Ќе Треба Да се Смени Штекер Поларитетот.) Замена на дел броеви : 1156,1073, 1093, 1129, 1141, 1159, 1259, 1459, 1619, 1651, 1680, 3496, 5007, 5008, 7506, 752, G18, 1003, 1155, 1247, 1251, 3497, 5007 Функција 1.Тоа е издржлив и лесен...

AutoEC T20 7440 7443 18 smd 5050 W21W WY21W Автомобил Пак Сигнал светлина DC 12V Бела сина, жолта црвена 10pcs LD05
 • Неодамнешно

AutoEC T20 7440 7443 18 smd 5050 W21W WY21W Автомобил Пак Сигнал светлина DC 12V Бела сина, жолта црвена 10pcs LD05

DEN 423.00 470.40

1.База тип : Т 20 / 7440 / 74432.SMD количина : 18 компјутери3.SMD тип : smd 50504 Бои : бела, сина, црвена, жолта5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот големина на : 521622 мм7.Објектот тежина : 10 g8.Гаранција : 12 месеци .7440 W21 W WY21 W 992 992 A 7444 7441 7440 A 7440 NA 7444 A 7440 LL 7443 W21 / 5 W 7443 7444 NA T20 990 991 992 7443 R БАЗА1...

HNGCHOIGE 2 парчиња 12 5 mode White/Amber Switchback Тече Витез Пак Сигнал Кочница Светлина Автомобил светилки drl LED Лента за Автоматски Светла
 • Неодамнешно

HNGCHOIGE 2 парчиња 12 5 mode White/Amber Switchback Тече Витез Пак Сигнал Кочница Светлина Автомобил светилки drl LED Лента за Автоматски Светла

DEN 616.00 648.48

Карактеристики : НОВИ Switchback LED Цевка Лента Дизајн,Мека и лесно да се прават форми Двојна Боја Бела / Amber Switchback Функција LED Stripit...

2 парчиња 50W 7440 T20 42-LED 2835 Dual-Боја Switchback LED светилки drl Пак Сигнал Светлина Комплет Пад на превозот
 • Неодамнешно

2 парчиња 50W 7440 T20 42-LED 2835 Dual-Боја Switchback LED светилки drl Пак Сигнал Светлина Комплет Пад на превозот

DEN 634.00 868.80

Dualбоја жолтоБела switchback LED лампи ЛЕР Извор на Светлина : 42СМД 2835 посебни IC builtin за одложување на ОСЛ (AmberOFF) функција Возење Режим : 6000k Белата Пак Светло Режим : 3000k Килибар во Комбинација со висок квалитет на оптоварување отпорници, нема повеќе досадни хипер флеш проблем Висока прозрачна ефикасност со над 500 Лумен висока осветленост светлина излез Plug and play дизајн без измена потребни за инсталација животниот век : 20000 работни часови Количина : 1 PairFitment Овој револуционерен 7440 Еден Филамент Тип Switchback LED светилки ќе го замени акции 7440 штекер светилки за пред претвори сигнал светла...

SKTOO за Нови Chevrolet Cruze 2017 -2018 Магла Светлина Собрание Нови Cruze Магла Светлина Надградба retrofit леќа светла за магла
 • Неодамнешно

SKTOO за Нови Chevrolet Cruze 2017 -2018 Магла Светлина Собрание Нови Cruze Магла Светлина Надградба retrofit леќа светла за магла

DEN 1129.00 1344.00

Име на производ : светла за МаглаПрименливи модели : за Нови CruzeПрименливи години : 20172018 годиниОбезбедување на квалитет : чиста додатоциНАШИТЕ производи се направени во вид, но не ја отфрли мониторот / камера / светло боја, ве молиме да ја прими стоката предмет.Оригиналниот автомобил без светла за магла може да се задните светла за магла или светла со контрола О

За Ford Transit III Транзит VII Транзит Транзит Tourneo SCOE 2015 2X30SMD Супер Светло Назад До Светлината Обратна Светлина Автомобил Стил
 • Неодамнешно

За Ford Transit III Транзит VII Транзит Транзит Tourneo SCOE 2015 2X30SMD Супер Светло Назад До Светлината Обратна Светлина Автомобил Стил

DEN 645.00 1075.20

Вовед : SCOE е бренд на авто светлина Нашата компанија е професионална авто светлина производителот од 2010 година во Кина...

25pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Мерцедес E W211 Седан + AMG СО Samsung 3030 LED + Алатка
 • Неодамнешно

25pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за Мерцедес E W211 Седан + AMG СО Samsung 3030 LED + Алатка

DEN 2159.52

4 x ЛЕР Пред Куполата & Мапата 4 x ЛЕР Задните Купола & Мапата 3 x LED Багажникот Светло 1 x LED Ракавица Кутија 4 x LED Footwells Светла 4 x LED Вратата Учтивост Светла 2 x LED Суета Огледало 3 x Резервни светлина

10pcs /многу ba15s1156 1129 1157 BA15S PY21W S25 BAU15s BAY15D Хром Стелт Сребро Светилки се Претвори Сигнал светлина светилка на продажба
 • Неодамнешно

10pcs /многу ba15s1156 1129 1157 BA15S PY21W S25 BAU15s BAY15D Хром Стелт Сребро Светилки се Претвори Сигнал светлина светилка на продажба

DEN 1823.04

Опис На ПроизводотAnswer : ___________________________ Note : 1 Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете име и презиме како примачот име...

ANMINGPU 2 ПАРЧИЊА Автомобил Светлина Јачина на Светилка 1156 BA15s P21W Led Диода Пак Кочница Светлина Опашка Светилка 33SMD 5730 LED Авто Задните Обратна Сијалица r5w
 • Неодамнешно

ANMINGPU 2 ПАРЧИЊА Автомобил Светлина Јачина на Светилка 1156 BA15s P21W Led Диода Пак Кочница Светлина Опашка Светилка 33SMD 5730 LED Авто Задните Обратна Сијалица r5w

DEN 223.00 654.72

ANMINGPU 2 ПАРЧИЊА 1156 BA15s P21 W Led 33 SMD 5630 Led Автомобил Пак Сигнал Кочница Светлина Опашка Светилка 33 SMD 5730 LED Авто Задните Обратна Сијалица r5w Име на Производ : BA15s P21 W Led Диода Пак Кочница Светлина Опашка Светилка на Располагање Напон : DC9 V~36 V Замени : BA15s P21 W Led Диода Пак Кочница Светлина Опашка Светилка Димензии : Должина : 51mm Ширина : 18.5 cm Работен напон : 12 V / 24 V Боја : Бела / Red / Жолта Гаранција : 1 Година Гаранција Употреба : Кочница Светла, Обратна Светла, Пак Јачина на Светлина итн...

1 Buc Задниот Браник Рефлектор Покрие GV7D-51-5L0 Десната Страна За Mazda CX-7 2007-2009
 • Неодамнешно

1 Buc Задниот Браник Рефлектор Покрие GV7D-51-5L0 Десната Страна За Mazda CX-7 2007-2009

DEN 698.00 767.52

1 Buc Задниот Браник Рефлектор Покрие GV7 D515 L0 Десната Страна За Mazda CX7 20072009Одговара за Mazda CX7 20072009 Дел број : RH GV7 D515 L0 ОЕМ Замена за вашиот автомобил! Пакет се вклучени : 1pc рефлекторВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.​Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

HNGCHOIGE 2 парчиња ЛЕД светилки drl Магла Светлина Оптоварување Отпорник Canbus 50W 6Ohm Злато Декодер Брзо Жици
 • Неодамнешно

HNGCHOIGE 2 парчиња ЛЕД светилки drl Магла Светлина Оптоварување Отпорник Canbus 50W 6Ohm Злато Декодер Брзо Жици

DEN 120.00 126.24

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Напон : 12 V Моќност : 6 Ohm, 50 W Боја : Како на сликата покажува Количеството : 1 Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Tcart 7pcs Авто LED Светилки Грешка Слободен Белата Автомобил Внатрешни работи LED Осветлување Комплет Читање Светилки T10 За Peugeot 407 додатоци 2004-2010
 • Неодамнешно

Tcart 7pcs Авто LED Светилки Грешка Слободен Белата Автомобил Внатрешни работи LED Осветлување Комплет Читање Светилки T10 За Peugeot 407 додатоци 2004-2010

DEN 562.00 637.92

Производи вклучуваат : Напон : 12 VБоја : бела,сина,мразсинаСијалица локацииПред Куполата / Мапа Светла 3pcЗадните Купола / Мапа Светла 3pcБагажникот lights1pcВнимание : сликата е само за референца,ве молиме бидете објектот како стандард!

За Мерцедес-бенц М класа (W163) М класа (W164) SCOE 2015 година Нови 2X30SMD Супер Светло Назад До Светлината Обратна Светлина Автомобил Стил
 • Неодамнешно

За Мерцедес-бенц М класа (W163) М класа (W164) SCOE 2015 година Нови 2X30SMD Супер Светло Назад До Светлината Обратна Светлина Автомобил Стил

DEN 645.00 1075.20

Вовед : SCOE е бренд на авто светлина Нашата компанија е професионална авто светлина производителот од 2010 година во Кина...

2 парчиња/1set 12V LED T10 W5W SMD 5050 1.2 W Авто Автомобил RGB LED Внатрешни работи Купола Оптоварување Читање Светлина Strobe Крушка Светилка Со Далечински Управувач
 • Неодамнешно

2 парчиња/1set 12V LED T10 W5W SMD 5050 1.2 W Авто Автомобил RGB LED Внатрешни работи Купола Оптоварување Читање Светлина Strobe Крушка Светилка Со Далечински Управувач

DEN 95.52

1 Сет SMD 5050 RGB LED T10 194 168 W5 W Автомобил Оптоварување Светлина 16 Бои LED Демо Крушка Светилка Со Далечински Контролер Strobe Бесплатен ПревозотНапон : DC 12 VФункција : Состојба : 100% Сосема НовПриклучок тип : T10 / 192 / W5 W16 бои Strobe флеш, Побрзо вклучување / исклучување време на одговор360 степени зрак агол дизајн може да го осветлите секој агол.Висока ефикасност осветлување...

Tonewan DC12V Мини Звучници Strobe Сирената Сигнал за Предупредување Светлина Флеш Сирената LED Нагласи Аларм Светилка за во Автомобил Безбедност Аларм Систем
 • Неодамнешно

Tonewan DC12V Мини Звучници Strobe Сирената Сигнал за Предупредување Светлина Флеш Сирената LED Нагласи Аларм Светилка за во Автомобил Безбедност Аларм Систем

DEN 165.00 165.12

Објектот Спецификации : Номинална напон : 12 V DC Номинална струја : 120m A Strobe го оценувате : 90тите / минутаПакет се вклучени : 1* W ired strobe сирената

1 Сет 42mm DC 12V 5050 6 LED RGB LED Декоративни Ламби Мапата Купола Автомобил Внатрешни работи Светлина+Далечински Управувач Пад на превозот
 • Неодамнешно

1 Сет 42mm DC 12V 5050 6 LED RGB LED Декоративни Ламби Мапата Купола Автомобил Внатрешни работи Светлина+Далечински Управувач Пад на превозот

DEN 163.00 223.68

Материјал : Алуминиум, пластика Производ во Боја : Видете Слики LED Боја : RGB Карактеристики : Автомобил внатрешни работи RGBW LED купола читање светлина, мулти боја контролирани и режим на блиц контролира со далечински управувач, easy to use Add стил и заличи вашето возило...

Автомобил 4x9 led 36LED мотоцикл блиц светлина Strobe Флеш Предупредување ЕМС Полицијата Камион за Светло Трепка Firemen Светла DC 12V
 • Неодамнешно

Автомобил 4x9 led 36LED мотоцикл блиц светлина Strobe Флеш Предупредување ЕМС Полицијата Камион за Светло Трепка Firemen Светла DC 12V

DEN 1919.52

(Ако сте треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви се потребни.) Имаме видео за овој вид на светлата, ако треба, ве молиме слободно контактирајте со нас.Имаме видео за овој вид на светлата, ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.ЗА ПРЕДМЕТИ : Сосема нов и заградени.има 4 на (3x3) суперсветли LED светла!боја : црвена, сина, бела , жолто , зеленоАко ви треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви требаГолемина на панел : 18 X3.2 X1.9 CM (7.1*1.3*0.7")Напон : 10.5 V13.5 VИзлезна моќност : 30 WБрој на панели : 4Кабел должина : најмалку 1.9 m (8ft)Кутијата за контрола димензии : 7.6 x 4.8 x 2.5 cm (3 x 1.9 x 1")3 различни РЕЖИМ на БЛИЦ : Светлината Трепка брзо за 8 пати.Светлината Б трепка брзо за 8 пати.Се повторува постојано.Светлината трепка еднаш.Светлината Б трепка еднаш.Се повторува континуираноСветлината и Б флеш еднаш во исто време .Се повторува континуирано

15pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за 2005 - 2010 Jeep Grand Cherokee СО Samsung 3030 LED
 • Неодамнешно

15pcs Грешка Слободни Xenon Бела 14K Злато Внатрешни работи LED Светло за Полнење за 2005 - 2010 Jeep Grand Cherokee СО Samsung 3030 LED

DEN 1535.52

Мапа на Светлината (2) Купола Светлината(2) Багажникот Светло(1) Учтивост Footwell Светлината(2) Суета Огледало Светлината(2) Ракавица Кутија Светлина (1) Лиценца Плоча Светлината (2) Резервно светло (3)

2x Килибарните 10-СМД PW24W PWY24W LED Светилки За Ауди А3 А4 А5 Q3 За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 CC Пред се Претвори Сигнал Светла За BMW F30 3 Серија светилки drl
 • Неодамнешно

2x Килибарните 10-СМД PW24W PWY24W LED Светилки За Ауди А3 А4 А5 Q3 За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7 CC Пред се Претвори Сигнал Светла За BMW F30 3 Серија светилки drl

DEN 599.00 936.00

2x Килибарните 10СМД PW24 W PWY24 W LED Светилки За Ауди А3 А4 А5 Q3 За "ФОЛКСВАГЕН" Golf MK7 CC Пред се Претвори Сигнал Светла За BMW F30 3 Серија светилки drlДеталиеден пар се надгради без грешки килибар жолта 10СМД PWY24 W PW24 W замена LED светилки за следниве автомобили како пред претвори сигнал светла или дење работи светла : 2012up Ауди А32012up Audi A4 facelift модел2012up Audi А5 facelift модел2011до Audi Q32013up Ford Fusion (НИ модел само)2013up "Фолксваген" Golf MK7 (халоген фарови намали само)2013up "Фолксваген" CC2014up Volvo S602014up Volvo XC602012up BMW F30 3 Серија (како дење работи светла за халоген фарови намали само)2014up BMW i32013up Citroën C42012up Peugeot 2082013up "Шкода" Octavia IIIОва ново надградба дизајн директно ќе го замени акции PWY24 W PW24 W халоген крушка, едноставно plug and play.КарактеристикиСветла Боја : Бело, Жолто, Сино, Кристално СинотоЗаменете PWY24 W или PW24 W халоген светилкиДвапати побрзо да реагира време од акцииClean & Clear пред крајот, без да гледаат на килибар "пржени јајца"Заврши без грешки и неполарните дизајн10 парчиња супер посветла 2323 SMD LED светилки направени од SamsungМногу посветла од акции сијалицаПакет се вклучени2 X LED СветилкиНашите предностиНашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong...

AutoEC 100x Камион T4W BA9S 5 SMD 5050 LED 5led H6W Индикатор Авто Оптоварување Мапата Купола инструмент Бели Црвени Сино Жолта DC12V LG02
 • Неодамнешно

AutoEC 100x Камион T4W BA9S 5 SMD 5050 LED 5led H6W Индикатор Авто Оптоварување Мапата Купола инструмент Бели Црвени Сино Жолта DC12V LG02

DEN 1161.00 1248.00

1.База тип : BA9 S / T4 W2.SMD количина : 5 компјутери3.SMD тип : smd 50504 Бои : бела,сина,црвена, жолта, зелена, розова5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот големина на : 38129 мм7.Објектот тежина : 4 g8.Гаранција : 12 месеци .Ba9s BA9 Q65 B T4 W 53 57 182 233 257 363 6253 3893 3886x 39431 64113 64132 H21 W 6523 1445 1893 1895 1891 430 615 756 1155 1815 1819 1835 1889 12814 12929 w6w H6 W 2Б 170531...

Пар BA9S BAX9S BAY9S 19-СМД 120/150/180-степен Обратна Светлина се Претвори Сигнал Паркинг Светилка Бела
 • Неодамнешно

Пар BA9S BAX9S BAY9S 19-СМД 120/150/180-степен Обратна Светлина се Претвори Сигнал Паркинг Светилка Бела

DEN 355.00 623.52

Пар BA9 S BAX9 S BAY9 S 19СМД 120 / 150 / 180степен Обратна Светлина се Претвори Сигнал Паркинг Светилка БелаДеталиПриклучок Тип : BA9 S BAX9 S BAY9 SНапон : DC 12 VБоја : Бела(6000k)Led број на секоја сијалица : 19 led диодиLed type : W / 4014 smdШирок агол на осветлување...

2* P21W LED Сијалица T20 W21W W16W T15 7443 W21 / 5W 7440 BAU15S Автомобил Светлина PY21W T25 3156 3157 светилки drl Авто Светилка 12V Пак Сигнали
 • Неодамнешно

2* P21W LED Сијалица T20 W21W W16W T15 7443 W21 / 5W 7440 BAU15S Автомобил Светлина PY21W T25 3156 3157 светилки drl Авто Светилка 12V Пак Сигнали

DEN 719.52

Опис на производот замени : 1156 P21 W BA15 S 1156 PY21 W BAU15 S 1157 P21 / 5 W BAY15 D T25 3156 T25 3157 T20 7440 W21 W T20 7443 W21 / 5 W T15 W16 W Достапни Напон : DC9 V ~ 36 V оперативен напон : DC12 V / 24 V Оперативни Струја : 0.4 A / 0.2 Гаранција : 1 Година светла боја : Бела Употреба : Кочница Светла, Обратен Светла, Пак Сигнал итн...

SKTOO 2 x SMD LED Табличка Светлина За Peugeot 106 207 307 308 406 407 508 Бела
 • Неодамнешно

SKTOO 2 x SMD LED Табличка Светлина За Peugeot 106 207 307 308 406 407 508 Бела

DEN 998.00 1248.00

2 x SMD LED Табличка Светлина За Peugeot 106 207 307 308 406 407 508 БелаСпецификацијаБоја : Додека СветлинаТежина : 70gГолемина : како на сл шоуТемпература на бојата : 6000 KПредмет Тип : Табличка СветлаМатеријал Тип : Висока температура материјалиЗаменете Производителот Дел Број : 6340 G9, 6340 А5, 6340 G3, 6340 F0Функција1...