• Неодамнешно
[Haotian вегетаријанска Кинески антички Минг и Кинг Zhang Muxiang] бронза бакар прибор погодни за 55-80СМ

[Haotian вегетаријанска Кинески антички Минг и Кинг Zhang Muxiang] бронза бакар прибор погодни за 55-80СМ

DEN 5664.00
Достапно

Количина на стоки


Модел : HTN-092
Спецификации : Производи вклучуваат 1 : Кутија тока дијаметар 12cm (а)
2 : зглоб дијаметар 5.6 cm (два)
3 : три страни и двострано агол 4.5 cm (секоја 4 на 8)
4 : Справи со вкупна должина 8cm, со дијаметар од Дебел 0.6 cm (2 групи)
5 : Неколку ноктите
Материјал : Месинг рафинирани
Боја : Бронзени
Наслов : Антички месинг кутија страна Страница (ака : бакар кутија тока)
Достапни бои : месинг, црна, бронза
Опис : поставете од продажната цена за определена цена

Карактеристики на понудата

Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTN-092

Слични понуди

50pcs 24*15mm Антички кутија додатоци дрвени багаж страна на кутијата антички страна од кутијата / торба страната / страните на труба
  • Неодамнешно

50pcs 24*15mm Антички кутија додатоци дрвени багаж страна на кутијата антички страна од кутијата / торба страната / страните на труба

DEN 244.00 280.32

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

[Haotian вегетаријанска Кинески антички Минг и Кинг Zhang Muxiang] бронза бакар прибор погодни за 40-50CM кутија
  • Неодамнешно

[Haotian вегетаријанска Кинески антички Минг и Кинг Zhang Muxiang] бронза бакар прибор погодни за 40-50CM кутија

DEN 1915.20

Модел : HTN089Димензии : Ширина 9cm, на аспекти страница висина 2.7 cm, 4.8 см под услови на страница Материјал : Месинг рафинирани Наслов : Антички месинг кутија страна Страница (ака : бакар кутија тока)Достапни бои : месинг, црна, бронза (се Земе предвид кога на потребите на клиентите боја, не покажува бојата на нашите случаен коса) Опис : поставете од продажната цена за определена цена

5PCS оков за Мебел 1.6 x 1.6 90 степени Десен Агол Заградата
  • Неодамнешно

5PCS оков за Мебел 1.6 x 1.6 90 степени Десен Агол Заградата

DEN 479.04

Спецификација : Име На ПроизводАгол ЗаградатаМатеријалНерѓосувачки ЧеликДизајнКруг КрајотДупка Количина4 ДупкиДебелина2mmЗаградата Големина40 x 40 x 17mm / 1.6" x 1.6" x 0.7"(L*H*W)Дупка Кол.5mm / 0.2"БојаТон Сребро.Тежина75gПакет Содржина5 x Агол ЗаградатаОпис : •Направени од добри метал материјал во сребрен тон, широко се користи во дом и фабриката области...

100pcs 80*80*16mm Нерѓосувачки Челик L Форма на Мебел Агол Загради Десен Агол Конектор за Монтажа Заградата Заштитник K223
  • Неодамнешно

100pcs 80*80*16mm Нерѓосувачки Челик L Форма на Мебел Агол Загради Десен Агол Конектор за Монтажа Заградата Заштитник K223

DEN 3376.00 5533.92

започнете Цена : $13.72 Цена : $21.56 Цена : $47.91 Цена : $46.90 Цена : $70.33 Цена : $409.40крајот100pcs 80*80*16mm Нерѓосувачки Челик L Форма на Мебел Агол Загради Десен Агол Конектор за Монтажа Заградата Заштитник K223 Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик Мебел АголГолемина : 80mm*80mm*16mmМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПовршина Заврши : БранеаПакетот Вклучува : 100 PCS Нерѓосувачки Челик Мебел Агли ( Не Вклучуваат Завртки )ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

bowarepro Гроздобер Дрвени Резбани Decal Агол Onlay Applique Гума Дрво Decal на Мебел и Декоративни Фигурини Агол 6cm 1pcs
  • Неодамнешно

bowarepro Гроздобер Дрвени Резбани Decal Агол Onlay Applique Гума Дрво Decal на Мебел и Декоративни Фигурини Агол 6cm 1pcs

DEN 81.00 89.76

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн.Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.Силен Европски стил, врежан јасно.Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот...

2018 Ограничен 20pcs 41*34mm Цинк Легура Бронза Антички Месинг Накит Градите Дрво Кутија Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник Во Парк
  • Неодамнешно

2018 Ограничен 20pcs 41*34mm Цинк Легура Бронза Антички Месинг Накит Градите Дрво Кутија Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник Во Парк

DEN 580.00 667.20

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

Трговија на големо 300PCS/многу не ' Рѓосувачки Челик прав Агол Агол Загради L Форма Метален Мебел Фитинзи 90 степени Рамка Одбор Поддршка
  • Неодамнешно

Трговија на големо 300PCS/многу не ' Рѓосувачки Челик прав Агол Агол Загради L Форма Метален Мебел Фитинзи 90 степени Рамка Одбор Поддршка

DEN 7200.00 10284.96

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Трговија на големо 300 PCS / многу не ' Рѓосувачки Челик прав Агол Агол Загради L Форма Метален Мебел Фитинзи 90 степени Рамка Одбор Поддршка Q268Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик Агол ЗаградиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : Како Слика ПокажуваЗабелешка : ве Молиме љубезно дозволете 1~3мм отстапување,ви благодариме.Пакетот Вклучува : 300 PCS Нерѓосувачки Челик Агол Загради (Нема други Додатоци) Ние не трговијата на мало и на големо,ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте ме и ние ќе ви ги даде најдобра цена и висок квалитет на производот!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Висок Квалитет 10PCS 70*70*50mm, од не ' Рѓосувачки Челик Агол Агол Заградата Бранеа Заврши Рамка Одбор Поддршка
  • Неодамнешно

Висок Квалитет 10PCS 70*70*50mm, од не ' Рѓосувачки Челик Агол Агол Заградата Бранеа Заврши Рамка Одбор Поддршка

DEN 2399.00 3427.20

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ Висок Квалитет 10 PCS 70*70*50mm, од не ' Рѓосувачки Челик Агол Агол Заградата Дебелина 2.0 mm Бранеа Заврши Рамка Одбор Поддршка K426 Карактеристики : Тип На : Нерѓосувачки Челик АголГолемина на : 70*70*50*2.0 ммМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликДебелина : 2.0 mmДупка Позиција : 8 Дупки ЛокацијаДупка со Дијаметар : 5mmПовршина Заврши : Бранеа Од Нерѓосувачки ЧеликДодаток : од Нерѓосувачки Челик Завртки Пакет Вклучуваат : 10 PCS Нерѓосувачки Челик Делови со Завртки Ние не трговијата на мало и на големо,ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте ме и ние ќе ви ги даде најдобра цена и висок квалитет на производот!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

2 ПАРЧИЊА Мебел Хардвер 90 степени Десен Агол Заградата
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Мебел Хардвер 90 степени Десен Агол Заградата

DEN 479.04

Спецификација : Име На ПроизводАгол ЗаградатаМатеријалНерѓосувачки ЧеликДизајнКруг КрајотДупка Количина6 ДупкиДебелина2mmБојаТон Сребро.Тежина75gПакет Содржина52x Агол ЗаградатаОпис : •Направени од добри метал материјал во сребрен тон, широко се користи во дом и фабриката области...

Висок Квалитет 300PCS/многу не ' Рѓосувачки Челик Рамен Агол Подготвуваат Фиксна Агол Плоча Приклучок за Поправка Заградата оков за Мебел
  • Неодамнешно

Висок Квалитет 300PCS/многу не ' Рѓосувачки Челик Рамен Агол Подготвуваат Фиксна Агол Плоча Приклучок за Поправка Заградата оков за Мебел

DEN 6720.00 9599.52

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Висок Квалитет 300 PCS / многу не ' Рѓосувачки Челик Рамен Агол Подготвуваат Фиксна Агол Плоча Приклучок за Поправка Заградата оков за Мебел Q264Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик Рамен Агол ЗаградиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина (Должина*Ширина*Дебелина) : Тип 1 (37*16*1.8 mm) / Тип 2 (47*16*1.8 mm) / Тип 3 (57*16*1.8 mm) / Тип 4 (77*17*1.8 mm) / Тип 5 (95*19*2.0 mm) / Тип 6 (96*20*2.5 mm) / Вид 7 (125*19*2.0 mm) / Type 8 (127*20*2.5 мм) / Тип 9 (175*20*2.0 mm) / Тип 10 (195*20*3.0 mm) / Type 11 (245*20*3.0 мм)Дупка Кол : 5.0 mmПовршина Заврши : Тип 1 до Тип 4 Полирање Заврши / Тип 5 Тип 11 Бранеа ЗавршиЗабелешка : ве Молиме љубезно дозволете 1~3мм отстапување,ви благодариме...