• Неодамнешно
[Haotian вегетаријанска Кинески антички Минг и Кинг Zhang Muxiang] бронза бакар фитинзи погоден 80-100CM кутија

[Haotian вегетаријанска Кинески антички Минг и Кинг Zhang Muxiang] бронза бакар фитинзи погоден 80-100CM кутија

DEN 3511.68
Достапно

Количина на стоки


Модел : HTN-090 Спецификации : вкупна ширина 16cm, висина страница на аспекти 6.5 cm, 9.5 см под услови на страница Материјал : Месинг рафинирани Наслов : Антички месинг кутија страна Страница (ака : бакар кутија тока)
Достапни бои : месинг, црна, бронза (се Земе предвид кога на потребите на клиентите боја, не покажува бојата на нашите случаен коса) Опис : поставете од продажната цена за определена цена

Карактеристики на понудата

Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTN-090

Слични понуди

Дома Мебел 7907B-80 нерѓосувачки челик агол код засилување 90 степени десен агол конектор за Универзален L-Tripod
 • Неодамнешно

Дома Мебел 7907B-80 нерѓосувачки челик агол код засилување 90 степени десен агол конектор за Универзален L-Tripod

DEN 228.00 239.52

Дома Мебел 7907 B80 нерѓосувачки челик агол код засилување 90 степени десен агол конектор за Универзален LTripod Модел : 7907 B80 Дебелина : 2mm Бленда : 5mm Тежина : 60g Материјал : не ' Рѓосувачки челик Количина : 1 парче​

100pcs 80*80*16mm Нерѓосувачки Челик L Форма на Мебел Агол Загради Десен Агол Конектор за Монтажа Заградата Заштитник K223
 • Неодамнешно

100pcs 80*80*16mm Нерѓосувачки Челик L Форма на Мебел Агол Загради Десен Агол Конектор за Монтажа Заградата Заштитник K223

DEN 3376.00 5533.92

започнете Цена : $13.72 Цена : $21.56 Цена : $47.91 Цена : $46.90 Цена : $70.33 Цена : $409.40крајот100pcs 80*80*16mm Нерѓосувачки Челик L Форма на Мебел Агол Загради Десен Агол Конектор за Монтажа Заградата Заштитник K223 Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик Мебел АголГолемина : 80mm*80mm*16mmМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПовршина Заврши : БранеаПакетот Вклучува : 100 PCS Нерѓосувачки Челик Мебел Агли ( Не Вклучуваат Завртки )ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Домот Златен Мебел Декоративен Поклопец Книги Работ Заштитници Пакување Од 20
 • Неодамнешно

Домот Златен Мебел Декоративен Поклопец Книги Работ Заштитници Пакување Од 20

DEN 192.00 206.88

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерТоа е убав декор и работ заштитнициЕлегантен обликСпецификација : Материјал : железоБоја : златнаРабот должина : околу.16.5 / 0.65 инчиВнатрешната височина : прибл...

4pcs 120mm x 120mm Т Тип Заградата Нерѓосувачки Челик со Дебелина 2mm Mending Поправка Конектор Агол Агол Заградата
 • Неодамнешно

4pcs 120mm x 120mm Т Тип Заградата Нерѓосувачки Челик со Дебелина 2mm Mending Поправка Конектор Агол Агол Заградата

DEN 705.00 819.36

4pcs 120mm x 120mm Т Тип Заградата Нерѓосувачки Челик со Дебелина 2mm Mending Поправка Конектор Агол Агол Заградата Спецификација Име на Производ Т Тип Заградата Боја Сребрена на Ѕвонење Големина(appr.) 120 120mm x Дебелина(appr.) 2mm Тежина 61g / pc Материјал не ' Рѓосувачки Челик Пакет 4pcs Заградата​За повеќе Т Тип Заграда, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист...

Висок Квалитет 300PCS/многу не ' Рѓосувачки Челик Рамен Агол Подготвуваат Фиксна Агол Плоча Приклучок за Поправка Заградата оков за Мебел
 • Неодамнешно

Висок Квалитет 300PCS/многу не ' Рѓосувачки Челик Рамен Агол Подготвуваат Фиксна Агол Плоча Приклучок за Поправка Заградата оков за Мебел

DEN 6720.00 9599.52

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Висок Квалитет 300 PCS / многу не ' Рѓосувачки Челик Рамен Агол Подготвуваат Фиксна Агол Плоча Приклучок за Поправка Заградата оков за Мебел Q264Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик Рамен Агол ЗаградиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина (Должина*Ширина*Дебелина) : Тип 1 (37*16*1.8 mm) / Тип 2 (47*16*1.8 mm) / Тип 3 (57*16*1.8 mm) / Тип 4 (77*17*1.8 mm) / Тип 5 (95*19*2.0 mm) / Тип 6 (96*20*2.5 mm) / Вид 7 (125*19*2.0 mm) / Type 8 (127*20*2.5 мм) / Тип 9 (175*20*2.0 mm) / Тип 10 (195*20*3.0 mm) / Type 11 (245*20*3.0 мм)Дупка Кол : 5.0 mmПовршина Заврши : Тип 1 до Тип 4 Полирање Заврши / Тип 5 Тип 11 Бранеа ЗавршиЗабелешка : ве Молиме љубезно дозволете 1~3мм отстапување,ви благодариме...

Дома Мебел JY-7912 нерѓосувачки челик агол код засилување 90 степени десен агол конектор за Универзален L-Tripod
 • Неодамнешно

Дома Мебел JY-7912 нерѓосувачки челик агол код засилување 90 степени десен агол конектор за Универзален L-Tripod

DEN 182.00 191.52

Дома Мебел JY7912 нерѓосувачки челик агол код засилување 90 степени десен агол конектор за Универзален LTripod Модел : JY7912 Дебелина : 1.9 mm Бленда : 4.5 mm Материјал : Нерѓосувачки челик Количина : 1piece​

Трговија на големо 300PCS/многу не ' Рѓосувачки Челик прав Агол Агол Загради L Форма Метален Мебел Фитинзи 90 степени Рамка Одбор Поддршка
 • Неодамнешно

Трговија на големо 300PCS/многу не ' Рѓосувачки Челик прав Агол Агол Загради L Форма Метален Мебел Фитинзи 90 степени Рамка Одбор Поддршка

DEN 7200.00 10284.96

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Трговија на големо 300 PCS / многу не ' Рѓосувачки Челик прав Агол Агол Загради L Форма Метален Мебел Фитинзи 90 степени Рамка Одбор Поддршка Q268Карактеристики : Име : Нерѓосувачки Челик Агол ЗаградиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : Како Слика ПокажуваЗабелешка : ве Молиме љубезно дозволете 1~3мм отстапување,ви благодариме.Пакетот Вклучува : 300 PCS Нерѓосувачки Челик Агол Загради (Нема други Додатоци) Ние не трговијата на мало и на големо,ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте ме и ние ќе ви ги даде најдобра цена и висок квалитет на производот!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

50pcs 24*15mm Антички кутија додатоци дрвени багаж страна на кутијата антички страна од кутијата / торба страната / страните на труба
 • Неодамнешно

50pcs 24*15mm Антички кутија додатоци дрвени багаж страна на кутијата антички страна од кутијата / торба страната / страните на труба

DEN 244.00 280.32

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

Висок Квалитет 10PCS 70*70*50mm, од не ' Рѓосувачки Челик Агол Агол Заградата Бранеа Заврши Рамка Одбор Поддршка
 • Неодамнешно

Висок Квалитет 10PCS 70*70*50mm, од не ' Рѓосувачки Челик Агол Агол Заградата Бранеа Заврши Рамка Одбор Поддршка

DEN 2399.00 3427.20

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ Висок Квалитет 10 PCS 70*70*50mm, од не ' Рѓосувачки Челик Агол Агол Заградата Дебелина 2.0 mm Бранеа Заврши Рамка Одбор Поддршка K426 Карактеристики : Тип На : Нерѓосувачки Челик АголГолемина на : 70*70*50*2.0 ммМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликДебелина : 2.0 mmДупка Позиција : 8 Дупки ЛокацијаДупка со Дијаметар : 5mmПовршина Заврши : Бранеа Од Нерѓосувачки ЧеликДодаток : од Нерѓосувачки Челик Завртки Пакет Вклучуваат : 10 PCS Нерѓосувачки Челик Делови со Завртки Ние не трговијата на мало и на големо,ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте ме и ние ќе ви ги даде најдобра цена и висок квалитет на производот!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

5PCS оков за Мебел 1.6 x 1.6 90 степени Десен Агол Заградата
 • Неодамнешно

5PCS оков за Мебел 1.6 x 1.6 90 степени Десен Агол Заградата

DEN 479.04

Спецификација : Име На ПроизводАгол ЗаградатаМатеријалНерѓосувачки ЧеликДизајнКруг КрајотДупка Количина4 ДупкиДебелина2mmЗаградата Големина40 x 40 x 17mm / 1.6" x 1.6" x 0.7"(L*H*W)Дупка Кол.5mm / 0.2"БојаТон Сребро.Тежина75gПакет Содржина5 x Агол ЗаградатаОпис : •Направени од добри метал материјал во сребрен тон, широко се користи во дом и фабриката области...

2018 Ограничен 20pcs 41*34mm Цинк Легура Бронза Антички Месинг Накит Градите Дрво Кутија Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник Во Парк
 • Неодамнешно

2018 Ограничен 20pcs 41*34mm Цинк Легура Бронза Антички Месинг Накит Градите Дрво Кутија Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник Во Парк

DEN 580.00 667.20

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

bowarepro Гроздобер резби во дрво Decal Декоративни Дрвени Занаети Applique Гума резби во дрво Decal на мебел и декоративни 8cm 1pcs
 • Неодамнешно

bowarepro Гроздобер резби во дрво Decal Декоративни Дрвени Занаети Applique Гума резби во дрво Decal на мебел и декоративни 8cm 1pcs

DEN 90.00 95.04

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн.Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.Силен Европски стил, врежан јасно.Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот...

2 ПАРЧИЊА Мебел Хардвер 90 степени Десен Агол Заградата
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Мебел Хардвер 90 степени Десен Агол Заградата

DEN 479.04

Спецификација : Име На ПроизводАгол ЗаградатаМатеријалНерѓосувачки ЧеликДизајнКруг КрајотДупка Количина6 ДупкиДебелина2mmБојаТон Сребро.Тежина75gПакет Содржина52x Агол ЗаградатаОпис : •Направени од добри метал материјал во сребрен тон, широко се користи во дом и фабриката области...

2018 Специјална Понуда Вистински 20pcs 46*40mm Антички Дрвени Багажникот Нозе Нога Слон Декоративни Подарок Агол Бронзена Легура 46 * 32-милиметри
 • Неодамнешно

2018 Специјална Понуда Вистински 20pcs 46*40mm Антички Дрвени Багажникот Нозе Нога Слон Декоративни Подарок Агол Бронзена Легура 46 * 32-милиметри

DEN 736.00 836.64

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...