• Неодамнешно
60MM КЛИПОТ ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА ПИЛА 084 088 MS880 ЦИЛИНДАР ASSMEBLY KOBLEN ASY W/ ПРСТЕНИ PIN КЛИП СИНЏИР ВИДОВ ДЕЛОВИ # 1124 030 2007

60MM КЛИПОТ ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА ПИЛА 084 088 MS880 ЦИЛИНДАР ASSMEBLY KOBLEN ASY W/ ПРСТЕНИ PIN КЛИП СИНЏИР ВИДОВ ДЕЛОВИ 1124 030 2007

DEN 756.00
DEN 795.36
-5 %
Достапно

Количина на стоки


КЛИПОТ ПРЕЧНИК 60 MM ST. ПИЛА 084 088 MS880 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИНИ КЛИПОТ + ПРСТЕНИ + ЗГЛОБ PIN + КЛИП ОЕМ ДЕЛ# 1124 030 2007
СПЕЦИФИКАЦИИ :
КЛИПОТ ДИЈАМЕТАР Ø 60 MM
INCUDELS :
КЛИПОТ НА ЗГЛОБОТ PIN ,CIRCLIPS,ПРСТЕНИ
АПЛИКАЦИИ :
СЕ ВКЛОПУВА ПИЛА МОДЕЛ(S) 084 088 MS880 И ПОВЕЌЕ
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : STIHL 1124 030 2007
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
1 X клипот KIT ( 60 mm )
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
084 088 MS880 CHAIN SAW
Тип:
Моќ Алатка Делови
Дијаметар:
60mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични понуди

Електронски 1M NTC Температурна сонда Thermistor Точноста Сензор на Температура на 10K 1%
  • Неодамнешно

Електронски 1M NTC Температурна сонда Thermistor Точноста Сензор на Температура на 10K 1%

DEN 18.24

Добредојдовте на нашата Продавница Електронски 1 M NTC Температурна сонда Thermistor Точноста Сензор на Температура на 10 K 1% Спецификација на Производот : NTC 10k Точност ± 1% 3950 паралелни линии 1 метар долга жица, кабел терминал опашка притисок XH2.54 Сонда бакар школка : 5 * 30ММЗа повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насShippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање на проверка...

29pcs/многу 90*90mm 90x90mm Универзална BGA Reballing Матрицата 0.5/0.6/0.65/0.76/1.0
  • Неодамнешно

29pcs/многу 90*90mm 90x90mm Универзална BGA Reballing Матрицата 0.5/0.6/0.65/0.76/1.0

DEN 1401.60

Универзална Матрицата BGA Reballing Комплет со 29 / еез 90*90mm 90x90mm BGA Stencils 90 BGA Reballing матрицата 0.5 / 0.6 / 0.65 / 0.76 / 1.0ИЗВЕСТУВАЊЕПред купувањеНие брод на светот, но ако вашата земја е обичаите се строги или ако имате било какви прашања во врска декларираната вредност, ве молиме контактирајте со нас пред да го купат.ПлаќањеНие прифаќаме многу видови на методи за плаќање, ВИЗА, QIWI ПАРИЧНИК, Банкарски Трансфер итн.Ако не се јасни за тоа, само кликнете на "купи", и следете ги следниве чекори...

Универзална Мини Орев менгеме на назад Менгеме Табела Клупата Заменик за Накит Нуклеарна Клип На DIY Резба Т
  • Неодамнешно

Универзална Мини Орев менгеме на назад Менгеме Табела Клупата Заменик за Накит Нуклеарна Клип На DIY Резба Т

DEN 574.00 623.52

За одредување на малите објекти, како што се маслинки, ореви, bodhi и други мали предмети, добра фиксни ефекти.Погоден за рамен модели, текст, парична казна резба и openwork резба, но исто така и за големи длето намали полирање и гравирање машина помошни одредување, не се плаши да наштети на вашите прсти.Боја : Црна Материјал : Фрлија АлуминиумРачни употреба, компактен и практичен.

Мали висока прецизност сопствени направени од метал машини делови
  • Неодамнешно

Мали висока прецизност сопствени направени од метал машини делови

DEN 4800.00

Внимание : Ве молиме не плаќаат, пред да можеме да го цитирам вас .На слика и цените прикажани се само за изложба и изглед на нашето производство .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите 3 D цртеж со STL / IGS / STP датотека и вашиот опис на производот...

DWZ 3pcs Внатрешна Компресија Пролет За Autocut 40-2 Судрат се Хранат Главата Strimmer Главата Нови
  • Неодамнешно

DWZ 3pcs Внатрешна Компресија Пролет За Autocut 40-2 Судрат се Хранат Главата Strimmer Главата Нови

DEN 91.00 96.00

Спецификација За Производ : Сосема нов и висок quality1Тип : ПролетБоја : ЦрнаОдговара На Stihl Autocut 402 Судрат Се Хранат Главата Strimmer ГлаваПогоден за следните Stihl Модели : FS160, FS220, FS280, FS290, FS300, FS310, FS350, FS360, FS400, FS410, FS450, FS460, FS480 & FS490Количина : 3pcsПакет Се Вклучени : 3pcs x Внатрешна компресија пролетAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја на можеби малку поинаков од слики...

За индукција запечатување 68mm МИЛЕНИЧЕ plactic ламинат алуминиумска фолија капак облоги 7000pcs
  • Неодамнешно

За индукција запечатување 68mm МИЛЕНИЧЕ plactic ламинат алуминиумска фолија капак облоги 7000pcs

DEN 5060.00 5326.56

Добредојдовте на Jamin е продавницаАко имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

Бесплатен превозот 1 компјутер Нови R5 Рачни ID Бизнис Criedit ПВЦ Хартија Картичка Агол Позаоблена Удар Машина Клешти
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 1 компјутер Нови R5 Рачни ID Бизнис Criedit ПВЦ Хартија Картичка Агол Позаоблена Удар Машина Клешти

DEN 1415.00 1504.80

R5 Агол ПозаобленаОвој круг машина се користи за сечење агли за да направите semicircle chamfer, донесе мазна ефект.Параметри : Направен од пластика и челик, лесно ракување, трајни, преносни, висока комунални Компатибилен со дебела хартија, ПВЦ, тенка алуминиумски лим Сечење дебелина : 0.05"(1.3 MM)

HR202 Влажност Откривање Сензор Модул DC 3.3 V-5V LM393 Чип
  • Неодамнешно

HR202 Влажност Откривање Сензор Модул DC 3.3 V-5V LM393 Чип

DEN 41.28

Добредојдовте на нашата ПродавницаHR202 Влажност Откривање Сензор Модул DC 3.3 V5 V LM393 ЧипВлажност откривање, сензори за влажност, влага откривање Модул Карактеристики : 1, со користење на висококвалитетни HR202 влажност сензор; 2, comparator излезниот сигнал е чист, добро бранови, способноста за возење, повеќе од 15m A...

240*48*4 мм добра отпорност на абење vaccum пумпа ване за продажба
  • Неодамнешно

240*48*4 мм добра отпорност на абење vaccum пумпа ване за продажба

DEN 1872.00

end Isv Module Wrap7314Графит ване за vaccum пумпа,Материјали : EK60240*48*4mm , 4 парчињаОва е прилагодено производи, ние не прифаќаме никакви враќање на стоката или враќање!!Карактеристики : 1.Енергија конзервација и висока температура отпорни2.Супер отпорност на абење3.Нема загадување на животната средина заштита на4.Супер висока ефикасностСликите се само за ваша референца, тоа е една од нашите големини, а не вистински предмети,