• Неодамнешно
Blucome Нови Пристигнување Бренд Циркон Бакар Прстени Joias Ангажман Прстен Луксузен Љубов Anel Feminino Bague Голема Големина На Прст, Bijoux

Blucome Нови Пристигнување Бренд Циркон Бакар Прстени Joias Ангажман Прстен Луксузен Љубов Anel Feminino Bague Голема Големина На Прст, Bijoux

DEN 557.00
DEN 619.20
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Совршен Полирање

Карактеристики на понудата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Злато-боја, Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
Blucome
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
7102300041
Функција:
прстен
Компатибилност:
прстен
боја:
Кристал Злато сребро.
Повод:
Свадба, Забава, Церемонијата, Годишнина Ангажман
клучен збор:
злато прстени за жените bague homme закажување прстен Свадба Прстени anello
Безбедност Standars:
CE никел слободни доведе слободни
is_customized:
Yes

Слични понуди

JEXXI Шарм Свадба Прстени Со Целосна Сјајна CZ трговија на Големо 925 Sterling Silver Мода Бендови Накит Предлог Прст Прстени
 • Неодамнешно

JEXXI Шарм Свадба Прстени Со Целосна Сјајна CZ трговија на Големо 925 Sterling Silver Мода Бендови Накит Предлог Прст Прстени

DEN 162.00 231.84

JEXXI Шарм Свадба Прстени Со Целосна Сјајна CZ Дијамант трговија на Големо 925 Sterling Silver Мода Бендови Накит Предлог Прст Прстени Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

925 sterling silver романтична Купидон е стрелките на љубовта сјајна циркон дами'finger свадба прстени накит жените подарок прстен
 • Неодамнешно

925 sterling silver романтична Купидон е стрелките на љубовта сјајна циркон дами'finger свадба прстени накит жените подарок прстен

DEN 219.00 264.00

Нашата големо продавница во Yiwu градПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.

Ангажирање Прстен За Жените Сребро Позлатен Класичен Едноставен Дизајн Пенливи Solitaire Циркони Кристал Свадба Домот Прстен Bijoux
 • Неодамнешно

Ангажирање Прстен За Жените Сребро Позлатен Класичен Едноставен Дизајн Пенливи Solitaire Циркони Кристал Свадба Домот Прстен Bijoux

DEN 77.00 103.20

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

Викторија Wieck 5A CZ камења 925 Sterling Silver Принцеза Круша Намали Luuxry Накит Жените Свадба Срцето Бенд Прстен choucong Sz5-11
 • Неодамнешно

Викторија Wieck 5A CZ камења 925 Sterling Silver Принцеза Круша Намали Luuxry Накит Жените Свадба Срцето Бенд Прстен choucong Sz5-11

DEN 432.00 4795.20

Size410 Неверојатни 925 сребрен 5 A Cz дијамант Diamonique Свадба Бенд жените Срце Прстен DESCRPTION Материјал : 925 sterling silver ( печат S925) Големина : НИ големина 4 / 4.5 / 5 / 5.5 / 6 / 6.5 / 7 / 7.5 / 8 / 8.5 / 9 / 9.5 Ringbox : YES Камен : 5 A Кубни Циркони Камен Големина : 9mm*7mm Камен тежина : 4ct Квалитет : со Висок квалитет Прстен Кутија : Да Condtion : Brand Newплаќање Ние прифаќаме Credict и ALIPAY .Испорака ДеталиПревозот ВремеСите предмети ќе бидат испратени од шенжен од кина Пост Редовни Воздухопловната во рок од 2 работни дена по плаќање избришани...

Моден Врежан Симулирани Оникс Глазура Бенд Прстен злато -боја Накит Жените Црвено Оникс Прстен ангажман прстени за жените KA0119-2
 • Неодамнешно

Моден Врежан Симулирани Оникс Глазура Бенд Прстен злато -боја Накит Жените Црвено Оникс Прстен ангажман прстени за жените KA0119-2

DEN 328.00 360.00

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, прстени Материјал : еколошки бакарни легури , 18k вистински злато позлатен, ААА Австриската кристал или , ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, подарок кутија (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина СЛИКИ ПОКАЖУВААТПоврзани Производи за Прстени

Жените 925 Фунта SilverAmethyst Ангажман Свадба Прстен
 • Неодамнешно

Жените 925 Фунта SilverAmethyst Ангажман Свадба Прстен

DEN 4104.00

Објектот состојба : се направи по целБоја и Дизајн : како на сликатаМатеријал : Автентични Аметист, Цврсти 925 фунта сребро.Завршувањето на : Platinum позлатен.(ако не треба позлата,ве молиме да ни каже...

Нова Мода Позлатен Вистински позлатен злато Циркон Кристал Прстени Жените Накит b9 ABC
 • Неодамнешно

Нова Мода Позлатен Вистински позлатен злато Циркон Кристал Прстени Жените Накит b9 ABC

DEN 86.00 108.00

Бои : Слика Материјал : метал Кристал ЦирконКристал Големина : 6 : Дијаметар : 16.4 mm Периметар : 52mm7 : Дијаметар : 17.3 mm Периметар : 54.5 mm8 : Дијаметар : 18.1 mm Периметар : 57mm9 : Дијаметар : 18.9 mm Периметар : 59.5 mmПроизвод Повеќе 2016 Година Модната Панк Јака Синџир Ѓердани Трговија На Големо..САД $ 1.25 / Цена 2016 Година Нови Накит Мода Едноставна Циклуси Долго Necklac..САД $ 1.92 / Цена 2016 Година Накит Мода Метални Лисја Двоен Лист Shor..САД $ 1.23 / Цена 2016 Година Мода Накит Multicolor Ѓердан За Wome..САД $ 1.99 / Цена Црна Tassel Капка Обетки 2016 Година Мода Накит Фо..САД $ 2.21 / Цена 2016 Година Гроздобер На Пердув Долги Обетки За Жени ..САД $ 2.05 / Цена Симпатична Мала 9 Пара / Set Multicolor Bijoux Бонбони Боја..САД $ 2.99 / Цена 2016 Година Панк Барок Капка Модни Додатоци Голема Ea..САД $ 2.58 / Цена кристал иглички голем накит брошеви мода за..САД $ 5.16 / Цена 2016 Година Мода Накит Жените Broaches Злато Сребро Пл..САД $ 2.99 / Цена Домот бел цвет кристал позлатен злато жени ..САД $ 3.86 / Цена Позлатен Злато пеперутка кристал голем накит фас..САД $ 3.89 / Цена

Бренд Нови Луксузни Накит трговија на Големо Розово Злато Исполнет Круг Намали Розова 5A Циркони ЧЕШКА го Отвори Enternity Жените Свадба Булчински Прстен Сет
 • Неодамнешно

Бренд Нови Луксузни Накит трговија на Големо Розово Злато Исполнет Круг Намали Розова 5A Циркони ЧЕШКА го Отвори Enternity Жените Свадба Булчински Прстен Сет

DEN 959.52

Жените Прстен Големина : / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Жените Метал : 18 K РОЗОВО ЗЛАТО ИСПОЛНЕТ Жените Камен : 5 A РОЗОВА Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 7mm*7mm Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА

Паун Ѕвезда 1.5 Кт Принцеза се Намали Цврстиот 925 Sterling Silver 3-Компјутери Ангажман Булчински Прстен Поставите Накит CFR8197
 • Неодамнешно

Паун Ѕвезда 1.5 Кт Принцеза се Намали Цврстиот 925 Sterling Silver 3-Компјутери Ангажман Булчински Прстен Поставите Накит CFR8197

DEN 1049.00 1104.00

1.5 Кт Принцеза Се Намали Цврстиот 925 Sterling Silver 3Компјутери Ветување Ангажман Булчински Прстен Поставите НакитПрстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Главниот Камен Големина : 7 mm x 7 мм (1.5 Карат)Главниот Камен Боја : Јасно БелаГлавниот Камен Облик : Принцезата НамалиСвадба Ангажман ПрстенМетал : Вистински Солидна 925 Sterling SilverБелег : 925Камења Поставка : ProngКрај : Високо ПолиранГаранција За КвалитетОна што е 925 Sterling Silver ?Чисто сребро е 100% парична казна сребро, Тоа е многу мека...

2017 Божиќ Подарок DIY Природни Златна Боја Новина Жаба Прстени За Жени Мажи Мода Кристал Прстен Врвен Квалитет Панк Стил Дона Прстени
 • Неодамнешно

2017 Божиќ Подарок DIY Природни Златна Боја Новина Жаба Прстени За Жени Мажи Мода Кристал Прстен Врвен Квалитет Панк Стил Дона Прстени

DEN 73.00 105.12

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

8 mm Нов Луксузен Едноставен Прстен Титаниум Челик Бенд Ангажман Годишнината Сувенир за Неколку Љубовници Накит Мажите Вљубените Подарок
 • Неодамнешно

8 mm Нов Луксузен Едноставен Прстен Титаниум Челик Бенд Ангажман Годишнината Сувенир за Неколку Љубовници Накит Мажите Вљубените Подарок

DEN 151.00 158.40

8 mm Нов Луксузен Едноставен Прстен Титаниум Челик Бенд Ангажман Годишнината Сувенир за Неколку Љубовници Накит Мажите Вљубените ПодарокПроизводи Детали Тежина : 8.5 г Материјал : Титаниум Челик Достапни САД Големини : 7,8,9,10,11,12 Бои : Сребрена и Црна Модел : Едноставен Повод : Ангажирање Прстен, на Вљубените Подароци, Годишнина Сувенири ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3.

бесплатен превозот на P&P *******Големина 7,8,9 Накит Шампањ Жената Жолто Злато Исполнет Прстен
 • Неодамнешно

бесплатен превозот на P&P *******Големина 7,8,9 Накит Шампањ Жената Жолто Злато Исполнет Прстен

DEN 449.00 561.12

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...