• Неодамнешно
LUOTEEMI Топла Продажба Евтина Промоција Шампањ & Бело Злато-Боја Пломба Симулирани-Бисер Фенси Прстен За Деверуша Вечера

LUOTEEMI Топла Продажба Евтина Промоција Шампањ & Бело Злато-Боја Пломба Симулирани-Бисер Фенси Прстен За Деверуша Вечера

DEN 303.00
DEN 504.48
-40 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Прстен Големина:
5.25, 5.5, 6.25, 6.75, 7.75, 8.75
Метална боја:
Родиум Позлатен, Шампањ Злато
Бренд Име:
LUOTEEMI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
R-2015073139
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
10.7g

Слични понуди

Нерѓосувачки Челик Неговата И Нејзината Ветување Прстен Се Поставува На Љубителите' Ангажман Бенд Мода Накит Бесплатен Превозот Трговија На Големо
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Неговата И Нејзината Ветување Прстен Се Поставува На Љубителите' Ангажман Бенд Мода Накит Бесплатен Превозот Трговија На Големо

DEN 216.00 239.52

1 Цената е само за 1 прстен, ако сакате да се купи неколку, ве молиме да се купи 2 прстени.2...

Ангажирање Прстен За Жените Сребро Позлатен Класичен Едноставен Дизајн Пенливи Solitaire Циркони Кристал Свадба Домот Прстен Bijoux
 • Неодамнешно

Ангажирање Прстен За Жените Сребро Позлатен Класичен Едноставен Дизајн Пенливи Solitaire Циркони Кристал Свадба Домот Прстен Bijoux

DEN 77.00 103.20

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

1.5 MM 925 Sterling Silver Тенка Едноставен Прстен
 • Неодамнешно

1.5 MM 925 Sterling Silver Тенка Едноставен Прстен

DEN 862.56

Објектот состојба : направен по нарачкаБоја и Дизајн : исто како слика.Материјал : цврсти 925sterling сребро, не позлатен,, CZ камењаПечат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Големина(НИ Големина) : Достапни се во Сите големини од НАС големина од 2 до 16,Прстен Ширина : 1.5 mmНето тежина(се земе големината 3 за пример)големина 3 : approx1.2grams

Wellmade Солидна 925Sterling Сребро&Розова CZ Ангажман Прстен
 • Неодамнешно

Wellmade Солидна 925Sterling Сребро&Розова CZ Ангажман Прстен

DEN 2052.00

Објектот состојба : се направи по целБоја и Дизајн : како на сликатаМатеријал : Врвен квалитет Розова CZ камен,Цврсти 925sterling сребро w / бело злато позлатенКамен Големина : 7mm*7mmПечат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Ширина : 3мм7mm како сликаРачно Изработени Мајстор : ChenhongyinПакет : убав подарок кутија за слободниНето тежина(земе size 12 за пример)size 12 : approx3.2grams

BALMORA 925 Sterling Silver Зголеми Цвет Прстени за Жените Љубовник Ангажман Подарок, Романтична Мода Накит променливи во големина Прстен SY21198
 • Неодамнешно

BALMORA 925 Sterling Silver Зголеми Цвет Прстени за Жените Љубовник Ангажман Подарок, Романтична Мода Накит променливи во големина Прстен SY21198

DEN 696.00 772.80

Забелешка100% Реално 925 Sterling Silver Прстени за Жените Мајка Љубовник ПодароциТежина : околу 5.2 gПовеќе цвет накит : Повеќе сребрени прстени ве молиме кликнетеСлика ШоуСертификат за ИдентификацијаВнимание : Овој сертификат пост тука само за да се покаже овој прстен е вистински сребро,но тоа нема да дојде, со цел,ако сакате тоа,ве молиме контактирајте со нас на почетокот.Ви благодариме за разбирањето!Пратката ОписБела НакитПовратни информации1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Гроздобер Личност Топла Anillos Muje Шарени Прстени За Жените Кристал Бронза Паун Во Облик На Прилагодливи Легура Прст Девојка Накит
 • Неодамнешно

Гроздобер Личност Топла Anillos Muje Шарени Прстени За Жените Кристал Бронза Паун Во Облик На Прилагодливи Легура Прст Девојка Накит

DEN 73.00 88.32

Ставка ОписОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја : Како на сликата покаже Материјал : Алуминиум Големина : 1.7 cm / 0.66 Пакет се Вклучени : 1pc x Прстен (Случајно) Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба...

Викторија Wieck 5A CZ камења 925 Sterling Silver Принцеза Круша Намали Luuxry Накит Жените Свадба Срцето Бенд Прстен choucong Sz5-11
 • Неодамнешно

Викторија Wieck 5A CZ камења 925 Sterling Silver Принцеза Круша Намали Luuxry Накит Жените Свадба Срцето Бенд Прстен choucong Sz5-11

DEN 432.00 4795.20

Size410 Неверојатни 925 сребрен 5 A Cz дијамант Diamonique Свадба Бенд жените Срце Прстен DESCRPTION Материјал : 925 sterling silver ( печат S925) Големина : НИ големина 4 / 4.5 / 5 / 5.5 / 6 / 6.5 / 7 / 7.5 / 8 / 8.5 / 9 / 9.5 Ringbox : YES Камен : 5 A Кубни Циркони Камен Големина : 9mm*7mm Камен тежина : 4ct Квалитет : со Висок квалитет Прстен Кутија : Да Condtion : Brand Newплаќање Ние прифаќаме Credict и ALIPAY .Испорака ДеталиПревозот ВремеСите предмети ќе бидат испратени од шенжен од кина Пост Редовни Воздухопловната во рок од 2 работни дена по плаќање избришани...

JEXXI Нови Sterling Silver Прстени за Жените Кубни Циркони Брак Ангажман Накит Свадба Прстен со Бел Камен Bijoux Femme
 • Неодамнешно

JEXXI Нови Sterling Silver Прстени за Жените Кубни Циркони Брак Ангажман Накит Свадба Прстен со Бел Камен Bijoux Femme

DEN 182.00 280.80

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

925 sterling silver романтична Купидон е стрелките на љубовта сјајна циркон дами'finger свадба прстени накит жените подарок прстен
 • Неодамнешно

925 sterling silver романтична Купидон е стрелките на љубовта сјајна циркон дами'finger свадба прстени накит жените подарок прстен

DEN 219.00 264.00

Нашата големо продавница во Yiwu градПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.

Злато Боја Bijoux Циркон Свадба Kunzite Пар На Прстени Кинески Накит Anelli Дона Uomo Bague Femme Mariage Berloque KR005
 • Неодамнешно

Злато Боја Bijoux Циркон Свадба Kunzite Пар На Прстени Кинески Накит Anelli Дона Uomo Bague Femme Mariage Berloque KR005

DEN 220.00 366.72

Ѕвони,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,SapphireНакит,Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Види,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребрен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Додатоци,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребрени Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,Аметист,24 K Злато Позлатен Bijoux Циркон Свадба Kunzite Пар На Прстени Кинески Накит Anelli Дона Uomo Bague Femme Mariage Berloque KR005ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.

Wellmade Солидна 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Прстен
 • Неодамнешно

Wellmade Солидна 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Прстен

DEN 4190.40

Објектот состојба : се направи по целМатеријал : Автентични Аметист,Цврсти 925sterling сребро.Завршувањето на : Platinum позлатен.(ако не треба позлата,ве молиме да ни каже.)Камен Големина : 8mm*10мм CZ камен, ААА CZ камења околу 1.0 да 2.3 mm.Печат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Големина(НИ Големина) : достапни во сите НАС големина од 4 до 16,во полн,половина и квартал големини.Прстен Ширина : 2mm13mm како сликаНето тежина(се земе големината 7, на пример)големина 7 : прибл 3.85 грама

1Pair Неколку Прстени Мода Сребрена боја Прилагодливи Прстени Со Кристално Бела Романтична Свадба Прстен За Љубовникот Накит за Подарок
 • Неодамнешно

1Pair Неколку Прстени Мода Сребрена боја Прилагодливи Прстени Со Кристално Бела Романтична Свадба Прстен За Љубовникот Накит за Подарок

DEN 66.00 87.84

1 Pair Неколку Прстени Мода Сребро Позлатен Прилагодливи Прстени Со Кристално Бела Романтична Свадба Прстен За Љубовникот Накит за ПодарокГолемина : ПрилагодливБоја : Сребро ПозлатенПредмети Тип : Неколку ПрстениКоличина : 1 Pair

Shuangshuo Сребро Позлатен Нова Мода Животинско Еленов прстени за Жените Прилагодливи Жените Прстен Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Shuangshuo Сребро Позлатен Нова Мода Животинско Еленов прстени за Жените Прилагодливи Жените Прстен Божиќ Подарок

DEN 76.00 95.52

Материјал : 925 Steling Сребро.Боја : СребренаПакет : 1pc / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

JEXXI Нова Мода Свадба Додатоци Фунта Сребро 925 Прстени За Жените Прст Прстен Накит Anel Bijouterie Bague Femme
 • Неодамнешно

JEXXI Нова Мода Свадба Додатоци Фунта Сребро 925 Прстени За Жените Прст Прстен Накит Anel Bijouterie Bague Femme

DEN 261.00 395.04

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

JEXXI Шарм Свадба Прстени Со Целосна Сјајна CZ трговија на Големо 925 Sterling Silver Мода Бендови Накит Предлог Прст Прстени
 • Неодамнешно

JEXXI Шарм Свадба Прстени Со Целосна Сјајна CZ трговија на Големо 925 Sterling Silver Мода Бендови Накит Предлог Прст Прстени

DEN 162.00 231.84

JEXXI Шарм Свадба Прстени Со Целосна Сјајна CZ Дијамант трговија на Големо 925 Sterling Silver Мода Бендови Накит Предлог Прст Прстени Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов