• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Неговата И Нејзината Ветување Прстен Се Поставува На Љубителите' Ангажман Бенд Мода Накит Бесплатен Превозот Трговија На Големо

Нерѓосувачки Челик Неговата И Нејзината Ветување Прстен Се Поставува На Љубителите' Ангажман Бенд Мода Накит Бесплатен Превозот Трговија На Големо

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %
Достапно

Количина на стоки


1. Цената е само за 1 прстен, ако сакате да се купи неколку, ве молиме да се купи 2 прстени.
2. Ве молиме да забележите главниот камен боја опција. Белата значи за женски,Б немање средства за машки. Црно и бело е само да ви помогнат да го изберете полот. Прстенот е иста како на фотографијата.
3. Ако сакате да ја купите 2 прстени, ве молиме додадете во количката, еден по еден, а потоа одат за да на количката да ги плати сите пари. Производ Детали скапоцен камен Информации Објектот Нема JR2079 Гем Тип Кубни Циркони Бренд Newshe Накит Камен Форма Круг Метал Тип на Нерѓосувачки Челик Минимум Боја Сребрена Жените Големина 6, 7, 8, 9 Жени Прстен Тежина 5g Човек Големина 9, 10, 11, 12 Мажи Прстен Тежина 6g Жените Прстен Ширина 6mm Камен Број 6 Мажи Прстен Ширина 6mm Minimun Јасност Око Чисти

Карактеристики на понудата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
6mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
љубителите'
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
JR2079
Бренд Име:
Newshe
Жените Прстен Ширина:
6mm
Жените Прстен Тежина:
5g
Мажите Прстен Ширина:
6mm
Мажите Прстен Тежина:
6g
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes

Слични понуди

8мм Бела Црна Керамичките Прстени Плус Големи Кубни Циркони За Жените од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстен Ангажман Накит Никогаш нема да Избледи
 • Неодамнешно

8мм Бела Црна Керамичките Прстени Плус Големи Кубни Циркони За Жените од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстен Ангажман Накит Никогаш нема да Избледи

DEN 287.52

MOQ 1pcs Големина 6#,7#,8#,9#, Тежина 6g Ширина 8мм Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 315days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

Бренд Нови Луксузни Накит трговија на Големо Розово Злато Исполнет Круг Намали Розова 5A Циркони ЧЕШКА го Отвори Enternity Жените Свадба Булчински Прстен Сет
 • Неодамнешно

Бренд Нови Луксузни Накит трговија на Големо Розово Злато Исполнет Круг Намали Розова 5A Циркони ЧЕШКА го Отвори Enternity Жените Свадба Булчински Прстен Сет

DEN 959.52

Жените Прстен Големина : / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Жените Метал : 18 K РОЗОВО ЗЛАТО ИСПОЛНЕТ Жените Камен : 5 A РОЗОВА Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 7mm*7mm Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА

JEXXI Шарм Свадба Прстени Со Целосна Сјајна CZ трговија на Големо 925 Sterling Silver Мода Бендови Накит Предлог Прст Прстени
 • Неодамнешно

JEXXI Шарм Свадба Прстени Со Целосна Сјајна CZ трговија на Големо 925 Sterling Silver Мода Бендови Накит Предлог Прст Прстени

DEN 162.00 231.84

JEXXI Шарм Свадба Прстени Со Целосна Сјајна CZ Дијамант трговија на Големо 925 Sterling Silver Мода Бендови Накит Предлог Прст Прстени Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Ангажирање Прстен За Жените Сребро Позлатен Класичен Едноставен Дизајн Пенливи Solitaire Циркони Кристал Свадба Домот Прстен Bijoux
 • Неодамнешно

Ангажирање Прстен За Жените Сребро Позлатен Класичен Едноставен Дизајн Пенливи Solitaire Циркони Кристал Свадба Домот Прстен Bijoux

DEN 77.00 103.20

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

JEXXI Висок Квалитет на Модата Жените Прстени За Свадба Подарок 925 Фунта Сребрен Накит Круг Сина Австриската Кристал Ангажман Anel
 • Неодамнешно

JEXXI Висок Квалитет на Модата Жените Прстени За Свадба Подарок 925 Фунта Сребрен Накит Круг Сина Австриската Кристал Ангажман Anel

DEN 159.00 244.32

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

1.5 MM 925 Sterling Silver Тенка Едноставен Прстен
 • Неодамнешно

1.5 MM 925 Sterling Silver Тенка Едноставен Прстен

DEN 862.56

Објектот состојба : направен по нарачкаБоја и Дизајн : исто како слика.Материјал : цврсти 925sterling сребро, не позлатен,, CZ камењаПечат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Големина(НИ Големина) : Достапни се во Сите големини од НАС големина од 2 до 16,Прстен Ширина : 1.5 mmНето тежина(се земе големината 3 за пример)големина 3 : approx1.2grams

Wellmade Солидна 925Sterling Сребро&Розова CZ Ангажман Прстен
 • Неодамнешно

Wellmade Солидна 925Sterling Сребро&Розова CZ Ангажман Прстен

DEN 2052.00

Објектот состојба : се направи по целБоја и Дизајн : како на сликатаМатеријал : Врвен квалитет Розова CZ камен,Цврсти 925sterling сребро w / бело злато позлатенКамен Големина : 7mm*7mmПечат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Ширина : 3мм7mm како сликаРачно Изработени Мајстор : ChenhongyinПакет : убав подарок кутија за слободниНето тежина(земе size 12 за пример)size 12 : approx3.2grams

Нова Мода Позлатен Вистински позлатен злато Циркон Кристал Прстени Жените Накит b9 ABC
 • Неодамнешно

Нова Мода Позлатен Вистински позлатен злато Циркон Кристал Прстени Жените Накит b9 ABC

DEN 86.00 108.00

Бои : Слика Материјал : метал Кристал ЦирконКристал Големина : 6 : Дијаметар : 16.4 mm Периметар : 52mm7 : Дијаметар : 17.3 mm Периметар : 54.5 mm8 : Дијаметар : 18.1 mm Периметар : 57mm9 : Дијаметар : 18.9 mm Периметар : 59.5 mmПроизвод Повеќе 2016 Година Модната Панк Јака Синџир Ѓердани Трговија На Големо..САД $ 1.25 / Цена 2016 Година Нови Накит Мода Едноставна Циклуси Долго Necklac..САД $ 1.92 / Цена 2016 Година Накит Мода Метални Лисја Двоен Лист Shor..САД $ 1.23 / Цена 2016 Година Мода Накит Multicolor Ѓердан За Wome..САД $ 1.99 / Цена Црна Tassel Капка Обетки 2016 Година Мода Накит Фо..САД $ 2.21 / Цена 2016 Година Гроздобер На Пердув Долги Обетки За Жени ..САД $ 2.05 / Цена Симпатична Мала 9 Пара / Set Multicolor Bijoux Бонбони Боја..САД $ 2.99 / Цена 2016 Година Панк Барок Капка Модни Додатоци Голема Ea..САД $ 2.58 / Цена кристал иглички голем накит брошеви мода за..САД $ 5.16 / Цена 2016 Година Мода Накит Жените Broaches Злато Сребро Пл..САД $ 2.99 / Цена Домот бел цвет кристал позлатен злато жени ..САД $ 3.86 / Цена Позлатен Злато пеперутка кристал голем накит фас..САД $ 3.89 / Цена

8 mm Нов Луксузен Едноставен Прстен Титаниум Челик Бенд Ангажман Годишнината Сувенир за Неколку Љубовници Накит Мажите Вљубените Подарок
 • Неодамнешно

8 mm Нов Луксузен Едноставен Прстен Титаниум Челик Бенд Ангажман Годишнината Сувенир за Неколку Љубовници Накит Мажите Вљубените Подарок

DEN 151.00 158.40

8 mm Нов Луксузен Едноставен Прстен Титаниум Челик Бенд Ангажман Годишнината Сувенир за Неколку Љубовници Накит Мажите Вљубените ПодарокПроизводи Детали Тежина : 8.5 г Материјал : Титаниум Челик Достапни САД Големини : 7,8,9,10,11,12 Бои : Сребрена и Црна Модел : Едноставен Повод : Ангажирање Прстен, на Вљубените Подароци, Годишнина Сувенири ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3.

Моден Врежан Симулирани Оникс Глазура Бенд Прстен злато -боја Накит Жените Црвено Оникс Прстен ангажман прстени за жените KA0119-2
 • Неодамнешно

Моден Врежан Симулирани Оникс Глазура Бенд Прстен злато -боја Накит Жените Црвено Оникс Прстен ангажман прстени за жените KA0119-2

DEN 328.00 360.00

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, прстени Материјал : еколошки бакарни легури , 18k вистински злато позлатен, ААА Австриската кристал или , ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, подарок кутија (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина СЛИКИ ПОКАЖУВААТПоврзани Производи за Прстени

Дами Солидна Фунта SilverAmethyst Ангажман Свадба Прстен
 • Неодамнешно

Дами Солидна Фунта SilverAmethyst Ангажман Свадба Прстен

DEN 3672.00

Објектот состојба : се направи по целБоја и Дизајн : како на сликатаМатеријал : Автентични Аметист,Цврсти 925 фунта сребро.Завршувањето на : Platinum позлатен.(ако не треба позлата,ве молиме да ни каже.)Камен Големина : 6mm*6mm аметист камен, ААА CZ камења околу 1.02.0 mm.Печат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Големина(НИ Големина) : достапни во сите НАС големина од 4 до 16,во полн,половина и квартал големини.Прстен Ширина : 3.0 mm9mm како сликаРачно Изработени Мајстор : ChenhongyinПакет : убав подарок кутија за слободниНето тежина(се земе големината 7, на пример)големина 7 : прибл за 3,7 грама

2017 Божиќ Подарок DIY Природни Златна Боја Новина Жаба Прстени За Жени Мажи Мода Кристал Прстен Врвен Квалитет Панк Стил Дона Прстени
 • Неодамнешно

2017 Божиќ Подарок DIY Природни Златна Боја Новина Жаба Прстени За Жени Мажи Мода Кристал Прстен Врвен Квалитет Панк Стил Дона Прстени

DEN 73.00 105.12

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

JEXXI Нови Sterling Silver Прстени за Жените Кубни Циркони Брак Ангажман Накит Свадба Прстен со Бел Камен Bijoux Femme
 • Неодамнешно

JEXXI Нови Sterling Silver Прстени за Жените Кубни Циркони Брак Ангажман Накит Свадба Прстен со Бел Камен Bijoux Femme

DEN 182.00 280.80

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Shuangshuo Сребро Позлатен Нова Мода Животинско Еленов прстени за Жените Прилагодливи Жените Прстен Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Shuangshuo Сребро Позлатен Нова Мода Животинско Еленов прстени за Жените Прилагодливи Жените Прстен Божиќ Подарок

DEN 76.00 95.52

Материјал : 925 Steling Сребро.Боја : СребренаПакет : 1pc / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика