• Неодамнешно
Класичен Нерѓосувачки Челик Неговата И Нејзината Ветување Прстен Се Поставува На Љубителите' Ангажман Бендови Накит Бесплатен Превозот

Класичен Нерѓосувачки Челик Неговата И Нејзината Ветување Прстен Се Поставува На Љубителите' Ангажман Бендови Накит Бесплатен Превозот

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %
Достапно

Количина на стоки


1. Цената е само за 1 прстен, ако сакате да се купи неколку, ве молиме да се купи 2 прстени.
2. Ве молиме да забележите главниот камен боја опција. Белата значи за женски,Б немање средства за машки. Црно и бело е само да ви помогнат да го изберете полот. Прстенот е иста како на фотографијата.
3. Ако сакате да ја купите 2 прстени, ве молиме додадете во количката, еден по еден, а потоа одат за да на количката да ги плати сите пари. Производ Детали скапоцен камен Информации Објектот Нема JR2080 Гем Тип Кубни Циркони Бренд Newshe Накит Камен Форма Круг Метал Тип на Нерѓосувачки Челик Минимум Боја Сребрена Жените Големина 6, 7, 8, 9 Жени Прстен Тежина 4.5 g Човек Големина 9, 10, 11, 12 Мажи Прстен Тежина 4.5 g Жените Прстен Ширина 5mm Камен Број 6 Мажи Прстен Ширина 5mm Minimun Јасност Око Чисти

Карактеристики на понудата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
љубителите'
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
JR2080
Бренд Име:
Newshe
Жените Прстен Ширина:
5mm
Жените Прстен Тежина:
4.5 g
Мажите Прстен Ширина:
5mm
Мажите Прстен Тежина:
4.5 g
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes

Слични понуди

1.5 MM 925 Sterling Silver Тенка Едноставен Прстен
 • Неодамнешно

1.5 MM 925 Sterling Silver Тенка Едноставен Прстен

DEN 862.56

Објектот состојба : направен по нарачкаБоја и Дизајн : исто како слика.Материјал : цврсти 925sterling сребро, не позлатен,, CZ камењаПечат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Големина(НИ Големина) : Достапни се во Сите големини од НАС големина од 2 до 16,Прстен Ширина : 1.5 mmНето тежина(се земе големината 3 за пример)големина 3 : approx1.2grams

Нова Мода Позлатен Вистински позлатен злато Циркон Кристал Прстени Жените Накит b9 ABC
 • Неодамнешно

Нова Мода Позлатен Вистински позлатен злато Циркон Кристал Прстени Жените Накит b9 ABC

DEN 86.00 108.00

Бои : Слика Материјал : метал Кристал ЦирконКристал Големина : 6 : Дијаметар : 16.4 mm Периметар : 52mm7 : Дијаметар : 17.3 mm Периметар : 54.5 mm8 : Дијаметар : 18.1 mm Периметар : 57mm9 : Дијаметар : 18.9 mm Периметар : 59.5 mmПроизвод Повеќе 2016 Година Модната Панк Јака Синџир Ѓердани Трговија На Големо..САД $ 1.25 / Цена 2016 Година Нови Накит Мода Едноставна Циклуси Долго Necklac..САД $ 1.92 / Цена 2016 Година Накит Мода Метални Лисја Двоен Лист Shor..САД $ 1.23 / Цена 2016 Година Мода Накит Multicolor Ѓердан За Wome..САД $ 1.99 / Цена Црна Tassel Капка Обетки 2016 Година Мода Накит Фо..САД $ 2.21 / Цена 2016 Година Гроздобер На Пердув Долги Обетки За Жени ..САД $ 2.05 / Цена Симпатична Мала 9 Пара / Set Multicolor Bijoux Бонбони Боја..САД $ 2.99 / Цена 2016 Година Панк Барок Капка Модни Додатоци Голема Ea..САД $ 2.58 / Цена кристал иглички голем накит брошеви мода за..САД $ 5.16 / Цена 2016 Година Мода Накит Жените Broaches Злато Сребро Пл..САД $ 2.99 / Цена Домот бел цвет кристал позлатен злато жени ..САД $ 3.86 / Цена Позлатен Злато пеперутка кристал голем накит фас..САД $ 3.89 / Цена

Класичен прстен Ангажман Свадба Бенд Прстени за жените Пурпурна AAAAA циркон cz Бело Злато Исполнет Женски Булчински поставува Накит
 • Неодамнешно

Класичен прстен Ангажман Свадба Бенд Прстени за жените Пурпурна AAAAA циркон cz Бело Злато Исполнет Женски Булчински поставува Накит

DEN 688.00 1147.20

Кога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...

Злато Боја Bijoux Циркон Свадба Kunzite Пар На Прстени Кинески Накит Anelli Дона Uomo Bague Femme Mariage Berloque KR005
 • Неодамнешно

Злато Боја Bijoux Циркон Свадба Kunzite Пар На Прстени Кинески Накит Anelli Дона Uomo Bague Femme Mariage Berloque KR005

DEN 220.00 366.72

Ѕвони,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,SapphireНакит,Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Види,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребрен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Додатоци,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребрени Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,Аметист,24 K Злато Позлатен Bijoux Циркон Свадба Kunzite Пар На Прстени Кинески Накит Anelli Дона Uomo Bague Femme Mariage Berloque KR005ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.

Гроздобер Личност Топла Anillos Muje Шарени Прстени За Жените Кристал Бронза Паун Во Облик На Прилагодливи Легура Прст Девојка Накит
 • Неодамнешно

Гроздобер Личност Топла Anillos Muje Шарени Прстени За Жените Кристал Бронза Паун Во Облик На Прилагодливи Легура Прст Девојка Накит

DEN 73.00 88.32

Ставка ОписОпис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја : Како на сликата покаже Материјал : Алуминиум Големина : 1.7 cm / 0.66 Пакет се Вклучени : 1pc x Прстен (Случајно) Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба...

Солидна 925Sterling Сребро&Li Сина Камен Ангажман Прстен
 • Неодамнешно

Солидна 925Sterling Сребро&Li Сина Камен Ангажман Прстен

DEN 1231.20

Објектот состојба : направен по нарачкаБоја и Дизајн : како на сликатаМатеријал : светло сини топаз, Цврсти 925sterling сребро,Камен Големина : 8mmПечат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Ширина : прстен бенд : 2mm како сликаРачно Изработени Мајстор : ChenhongyinПакет : убав подарок кутија за слободниНето тежина(земе size 12 за пример)size 12 : approx2.2grams

Wellmade Солидна 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Прстен
 • Неодамнешно

Wellmade Солидна 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Прстен

DEN 4190.40

Објектот состојба : се направи по целМатеријал : Автентични Аметист,Цврсти 925sterling сребро.Завршувањето на : Platinum позлатен.(ако не треба позлата,ве молиме да ни каже.)Камен Големина : 8mm*10мм CZ камен, ААА CZ камења околу 1.0 да 2.3 mm.Печат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Големина(НИ Големина) : достапни во сите НАС големина од 4 до 16,во полн,половина и квартал големини.Прстен Ширина : 2mm13mm како сликаНето тежина(се земе големината 7, на пример)големина 7 : прибл 3.85 грама

8 mm Нов Луксузен Едноставен Прстен Титаниум Челик Бенд Ангажман Годишнината Сувенир за Неколку Љубовници Накит Мажите Вљубените Подарок
 • Неодамнешно

8 mm Нов Луксузен Едноставен Прстен Титаниум Челик Бенд Ангажман Годишнината Сувенир за Неколку Љубовници Накит Мажите Вљубените Подарок

DEN 151.00 158.40

8 mm Нов Луксузен Едноставен Прстен Титаниум Челик Бенд Ангажман Годишнината Сувенир за Неколку Љубовници Накит Мажите Вљубените ПодарокПроизводи Детали Тежина : 8.5 г Материјал : Титаниум Челик Достапни САД Големини : 7,8,9,10,11,12 Бои : Сребрена и Црна Модел : Едноставен Повод : Ангажирање Прстен, на Вљубените Подароци, Годишнина Сувенири ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3.

Ангажирање Прстен За Жените Сребро Позлатен Класичен Едноставен Дизајн Пенливи Solitaire Циркони Кристал Свадба Домот Прстен Bijoux
 • Неодамнешно

Ангажирање Прстен За Жените Сребро Позлатен Класичен Едноставен Дизајн Пенливи Solitaire Циркони Кристал Свадба Домот Прстен Bijoux

DEN 77.00 103.20

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

Луксузна Мажи Жени Свадба Црвено Гранат & White CZ Сребрен Прстен големина 6 7 8 9 10 Модата Партија Прстени Накит трговија на Големо Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Луксузна Мажи Жени Свадба Црвено Гранат & White CZ Сребрен Прстен големина 6 7 8 9 10 Модата Партија Прстени Накит трговија на Големо Бесплатен Превозот

DEN 240.00 387.84

Опис На ПроизводотЗлато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал...

Дами Солидна 925 Sterling Silver Ангажман Прстен
 • Неодамнешно

Дами Солидна 925 Sterling Silver Ангажман Прстен

DEN 2073.60

Објектот состојба : се направи по целБоја и Дизајн : како на сликатаМатеријал : цврсти 925sterling сребро, не сребро позлатен, CZ КамењаЗавршувањето На : ВисокПолски,Печат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Големина(НИ Големина) : Достапни се во сите Големини од големината 1 до 16 во полн, половина, и квартал големини,Прстен Ширина : прибл 2mm да 13mmCZ Камен Големина : Јасно CZ stone1.7mm*1.7 мм*16pcs, сина CZ камен 6mm*8мм*1pcsРачно Изработени Мајстор : ChenhongyinПакет : убав подарок кутија за слободниНето тежина(се земе големината 10 за пример)големина 10 : прибл 3.6 грама

Врвен Квалитет на Црна Сребро Злато Сина Боја CZ Кубни Циркони Прстен Bague Мода Кубни Циркони Годишнината Накит За Жените Size8
 • Неодамнешно

Врвен Квалитет на Црна Сребро Злато Сина Боја CZ Кубни Циркони Прстен Bague Мода Кубни Циркони Годишнината Накит За Жените Size8

DEN 31.00 52.32

Бренд Име : Tian BoКоличина : 1 PcsКристал : ААА Австриската Кубни ЦиркониБоја : Црно злато сребрена БојаПрстен Големина : ве Молиме проверете на сликата подолуЕколошки Стандард : Олово & никел слободниОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / ПредложиПодарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

Wellmade Солидна 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Прстен
 • Неодамнешно

Wellmade Солидна 925 Sterling Silver Ангажман Свадба Прстен

DEN 5832.00

Објектот состојба : се направи по целБоја и Дизајн : како на сликатаМатеријал : Anthentic Аметист,со Врвен квалитет ААА CZ камен,Цврсти 925sterling сребро,Крај : platinum позлатен (ве молиме кажете ни ако вие не треба позлата.)Камен Големина : Аметист 10мм*14mm, CZ камења 1.0 mm*1.0 mm.Печат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Ширина : 3мм17mm како сликаРачно Изработени Мајстор : ChenhongyinПакет : убав подарок кутија за слободниНето тежина(се земе големината 9 на пример)големина 9 : approx5.6grams

Wellmade Солидна 925Sterling Сребро&Розова CZ Ангажман Прстен
 • Неодамнешно

Wellmade Солидна 925Sterling Сребро&Розова CZ Ангажман Прстен

DEN 2052.00

Објектот состојба : се направи по целБоја и Дизајн : како на сликатаМатеријал : Врвен квалитет Розова CZ камен,Цврсти 925sterling сребро w / бело злато позлатенКамен Големина : 7mm*7mmПечат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Ширина : 3мм7mm како сликаРачно Изработени Мајстор : ChenhongyinПакет : убав подарок кутија за слободниНето тежина(земе size 12 за пример)size 12 : approx3.2grams

BALMORA 925 Sterling Silver Зголеми Цвет Прстени за Жените Љубовник Ангажман Подарок, Романтична Мода Накит променливи во големина Прстен SY21198
 • Неодамнешно

BALMORA 925 Sterling Silver Зголеми Цвет Прстени за Жените Љубовник Ангажман Подарок, Романтична Мода Накит променливи во големина Прстен SY21198

DEN 696.00 772.80

Забелешка100% Реално 925 Sterling Silver Прстени за Жените Мајка Љубовник ПодароциТежина : околу 5.2 gПовеќе цвет накит : Повеќе сребрени прстени ве молиме кликнетеСлика ШоуСертификат за ИдентификацијаВнимание : Овој сертификат пост тука само за да се покаже овој прстен е вистински сребро,но тоа нема да дојде, со цел,ако сакате тоа,ве молиме контактирајте со нас на почетокот.Ви благодариме за разбирањето!Пратката ОписБела НакитПовратни информации1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

2017 Божиќ Подарок DIY Природни Златна Боја Новина Жаба Прстени За Жени Мажи Мода Кристал Прстен Врвен Квалитет Панк Стил Дона Прстени
 • Неодамнешно

2017 Божиќ Подарок DIY Природни Златна Боја Новина Жаба Прстени За Жени Мажи Мода Кристал Прстен Врвен Квалитет Панк Стил Дона Прстени

DEN 73.00 105.12

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

925 sterling silver романтична Купидон е стрелките на љубовта сјајна циркон дами'finger свадба прстени накит жените подарок прстен
 • Неодамнешно

925 sterling silver романтична Купидон е стрелките на љубовта сјајна циркон дами'finger свадба прстени накит жените подарок прстен

DEN 219.00 264.00

Нашата големо продавница во Yiwu градПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.

Дами Солидна Фунта SilverAmethyst Ангажман Свадба Прстен
 • Неодамнешно

Дами Солидна Фунта SilverAmethyst Ангажман Свадба Прстен

DEN 3672.00

Објектот состојба : се направи по целБоја и Дизајн : како на сликатаМатеријал : Автентични Аметист,Цврсти 925 фунта сребро.Завршувањето на : Platinum позлатен.(ако не треба позлата,ве молиме да ни каже.)Камен Големина : 6mm*6mm аметист камен, ААА CZ камења околу 1.02.0 mm.Печат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Прстен Големина(НИ Големина) : достапни во сите НАС големина од 4 до 16,во полн,половина и квартал големини.Прстен Ширина : 3.0 mm9mm како сликаРачно Изработени Мајстор : ChenhongyinПакет : убав подарок кутија за слободниНето тежина(се земе големината 7, на пример)големина 7 : прибл за 3,7 грама

8мм Бела Црна Керамичките Прстени Плус Големи Кубни Циркони За Жените од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстен Ангажман Накит Никогаш нема да Избледи
 • Неодамнешно

8мм Бела Црна Керамичките Прстени Плус Големи Кубни Циркони За Жените од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстен Ангажман Накит Никогаш нема да Избледи

DEN 287.52

MOQ 1pcs Големина 6#,7#,8#,9#, Тежина 6g Ширина 8мм Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 315days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

Бренд Нови Луксузни Накит трговија на Големо Розово Злато Исполнет Круг Намали Розова 5A Циркони ЧЕШКА го Отвори Enternity Жените Свадба Булчински Прстен Сет
 • Неодамнешно

Бренд Нови Луксузни Накит трговија на Големо Розово Злато Исполнет Круг Намали Розова 5A Циркони ЧЕШКА го Отвори Enternity Жените Свадба Булчински Прстен Сет

DEN 959.52

Жените Прстен Големина : / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Жените Метал : 18 K РОЗОВО ЗЛАТО ИСПОЛНЕТ Жените Камен : 5 A РОЗОВА Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 7mm*7mm Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА