• Неодамнешно
Anklet Хривнија на една нога Нога Накит Срцето Anklet Трендовски Нога Синџир Пол На Нога Нога Нараквици За Жени

Anklet Хривнија на една нога Нога Накит Срцето Anklet Трендовски Нога Синџир Пол На Нога Нога Нараквици За Жени

DEN 7.00
DEN 66.72
-90 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
18CM
Бренд Име:
LAQ
Метали Тип:
Метални Легури
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
H0082
Материјал:
Силикони

Слични понуди

LNRRABC Топла Продажба глуждот хривнија Faddish Жените Anklet Двоен Слој Пеперутка Aolly Кристал Сандала Плажа Мода Накит enkelband
 • Неодамнешно

LNRRABC Топла Продажба глуждот хривнија Faddish Жените Anklet Двоен Слој Пеперутка Aolly Кристал Сандала Плажа Мода Накит enkelband

DEN 34.00 48.48

Драг ПријателВи благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итноКоличина : 1pcТип : AnkletМатеријал : АлуминиумскиСтил : МодаСинџир Должина : 19cm+7cmТежина : 10gПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

AMOURJOUX Етничка Boho рачно изработени Шарени Круг Камен Шарм Beaded Синџир Anklets За Жените Anklet Женски Нога Накит
 • Неодамнешно

AMOURJOUX Етничка Boho рачно изработени Шарени Круг Камен Шарм Beaded Синџир Anklets За Жените Anklet Женски Нога Накит

DEN 156.00 239.52

1 Стил : мода накит, Материјал : Смола / Легура Должина : 21.5+2cm Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 anklet, OPP вреќа,Стандарден Пакет Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина

Свежо Едноставна Среќа 8 Зборови Beaded Anklet Хривнија Девојка Празнична Роденден Jewellry Подарок Лето Плажа Сандали Нога Синџир
 • Неодамнешно

Свежо Едноставна Среќа 8 Зборови Beaded Anklet Хривнија Девојка Празнична Роденден Jewellry Подарок Лето Плажа Сандали Нога Синџир

DEN 48.00 95.04

Материјал : Висок квалитет на животната средина пријателски легураТежина : 3.1 gБоја : Како На СликатаSpecial : рачно изработени / Комеморативна средба церемонија, роденден, туризам, изложба итн

Античкиот Злато Сребрена Боја Стрела Форма Pendant Anklets за Жените Лето Плажа, Боса Синџир Anklets Бохемски Легура Нога Накит
 • Неодамнешно

Античкиот Злато Сребрена Боја Стрела Форма Pendant Anklets за Жените Лето Плажа, Боса Синџир Anklets Бохемски Легура Нога Накит

DEN 25.00 28.32

[xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763]Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !ЦелЦел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .Цел >$150 ,Слободни EMS / UPS / FEDEX / DHL / ТНТ...5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел ![xlmodel][фото][0000]1...

2017 Љубов Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Anklets За Жените Кула Девојка Срцето Anklets Хривнија Нога chaine cheville femme A17384B
 • Неодамнешно

2017 Љубов Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Anklets За Жените Кула Девојка Срцето Anklets Хривнија Нога chaine cheville femme A17384B

DEN 125.00 166.08

2017 Љубов Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Anklets За Жените Кула Девојка Срцето Anklets Хривнија Нога chaine cheville femme 2017 Љубов Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Anklets Стил : Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Anklets За Жените Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Anklets За Жените Големина : 20 +5 CM Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче / Девојка / Сопруга Одговара за : Момче Младо и Зрелост девојче и Момче Мода Накит Девојка Срцето Anklets Хривнија Нога chaine cheville femme новодојдени Дизајн Кула Девојка Срцето Anklets Хривнија

2018 Мода Бел Нерѓосувачки Челик Бос за Жените Крило Сребрена Боја Нога Хривнија Накит хривнија cheville femme A612297B
 • Неодамнешно

2018 Мода Бел Нерѓосувачки Челик Бос за Жените Крило Сребрена Боја Нога Хривнија Накит хривнија cheville femme A612297B

DEN 140.00 186.72

2018 Мода Бел Нерѓосувачки Челик Бос за Жените Крило Сребрена Боја Нога Хривнија Накит хривнија cheville femme Стил : 2018 Мода Бел Нерѓосувачки Челик Бос Материјал : Бел ' Рѓосувачки Челик Бос за Жените Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : пријател / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски двете Крило Сребрена Боја Нога Хривнија Накит хривнија за новодојдени Дизајн Нога Хривнија Накит хривнија cheville femme

Гроздобер Антички Сребрен Ретро Монета Anklets За Жените Јога Глуждот Хривнија Сандали Невести Чевли На Боса Плажа Подароци
 • Неодамнешно

Гроздобер Антички Сребрен Ретро Монета Anklets За Жените Јога Глуждот Хривнија Сандали Невести Чевли На Боса Плажа Подароци

DEN 64.00 124.80

Гроздобер Антички Сребрен Ретро Монета Anklets За Жените Јога Глуждот Хривнија Сандали Невести Чевли На Боса Плажа Подароци1.ПОЛИТИКА1)Ако предмети неисправни,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Сите предмети се врати во musteнејзиното оригинална состојба,со цел да се quatity за враќање на пари или размена на стоки.2)купувачот е одговорен за сите returm трошоци,продавачот е одговорен за сите препрати трошоци.3)се Врати без никакво известување нема да биде прифатен.4)Нема враќање прифатени од 5 дена од денот на приемот.2.ПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,искрено да ги ценатќе остави позитивни повратни информации за нас, ако сеsatisfield со нашите производи и услуги.тоа само ќе ве однесе 1 минута .ви благодариме!

Нови Морска Ѕвезда Бисер Pendant Anklets Нога Хривнија За Жени Бохемски Монистра Бос Сандали Синџир Глуждот Хривнија Накит Anklets
 • Неодамнешно

Нови Морска Ѕвезда Бисер Pendant Anklets Нога Хривнија За Жени Бохемски Монистра Бос Сандали Синџир Глуждот Хривнија Накит Anklets

DEN 92.16

Нови Сребрена Боја Anklet Морска Ѕвезда Бисер Pendant Нога Хривнија Нога Накит Бос Сандали Глуждот Синџир Хривнија Накит AnkletsТочка Бр.FSAL0032МатеријалиЛегура & Акрилик МонистраПозлата БојаКако што е прикажано во сликаНето ТежинаЗа 0.011 KG / ПарчеГолеминаЗа 22cmФабриката ВебСајтУслуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 715 дена; На Европската : Околу 1030 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 2560 дена Ако треба итно да се EMS / DHL со дополнителни поштенски; DHL : 27 ЕМС : 515 Работни дена...

Европски и Американски модни накит нова жешка мода улица стил бакар монистра бакар синџир нога синџир
 • Неодамнешно

Европски и Американски модни накит нова жешка мода улица стил бакар монистра бакар синџир нога синџир

DEN 48.00

Нова Мода Злато Anklet Деликатни жени Злато Сателитски Шарм Anklet опис на Производот Директно фабрика 100% нов производство Материјал : Алуминиум Количина : 1pcs Шарм Ѓердан Пакет : OPP ВреќаБоја:Злато Сребро.Големина:20cm+5cm Продолжување на синџиротНачин на плаќање ја прифатиме alipay тука...

1PC Лето Anklet Нараквици Бохемски Глуждот Хривнија Плажа Свадба Нога Хривнија Готски Накит Бос Сандали Синџир
 • Неодамнешно

1PC Лето Anklet Нараквици Бохемски Глуждот Хривнија Плажа Свадба Нога Хривнија Готски Накит Бос Сандали Синџир

DEN 34.00 56.16

JA0021704Спецификација : Бренд новиПрекрасен додаток за вас или вашите пријателиМатеријал : сребрен позлатен + тиркизнаБоја : сребро, како слика покажуваПакет се вклучени : 1pc x ankletAnswer : ___________________________ Note : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

1 Компјутер Pinksee Сребрена Боја Multylayer Едноставна Anklet За Жените Мода Бос Сандали Глуждот Синџир Накит Трговија На Големо
 • Неодамнешно

1 Компјутер Pinksee Сребрена Боја Multylayer Едноставна Anklet За Жените Мода Бос Сандали Глуждот Синџир Накит Трговија На Големо

DEN 77.00 95.52

Производство Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Предмет тип : AnkletМатеријал : АлуминиумскиБоја : Сребро Количина : 1 Pc Anklet Должина : 21cmПакет Се Вклучени : 1 Компјутер AnkletЗабелешка : Секое прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.2...

Љубител на Срцето Anklet Нога Накит Розово Злато Титаниум Челик Мода Нога Синџир Накит за Жените трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

Љубител на Срцето Anklet Нога Накит Розово Злато Титаниум Челик Мода Нога Синџир Накит за Жените трговија на Големо Цена

DEN 9.00 17.28

Љубител на Срцето Anklet Нога Накит Розово Злато Титаниум Челик Мода Нога Синџир Накит за Жените трговија на Големо Цена

Сребро Златна Боја глуждот хривнија шарм нога накит Едноставна метал слон pendant нога синџир & жените anklet
 • Неодамнешно

Сребро Златна Боја глуждот хривнија шарм нога накит Едноставна метал слон pendant нога синџир & жените anklet

DEN 30.00 36.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетДобар избор за подарок или декорацијаМода и корисни додатоци да се направи убавоСпецификации : Боја : Сребро,ЗлатоТип : AnkletТема : Мода И УбавинаМатеријал : АлуминиумскиГолемина : 21cmПакет се вклучени : 1 x PC Anklet СинџирAnswer : ___________________________ Note : 1...

Вистински Школка Anklets За Жените Бохемски Глуждот Нога Нараквици Cheville Бос Сандали Pulseras Tobilleras Mujer Нога Накит
 • Неодамнешно

Вистински Школка Anklets За Жените Бохемски Глуждот Нога Нараквици Cheville Бос Сандали Pulseras Tobilleras Mujer Нога Накит

DEN 95.04

Пакет се вклучени : 1 Парче Белешки : Состојба : Нова Боја : Злато,Сребро(изберете еден ви се допаѓа) Материјал : Сребрен Позлатен, Злато Позлатен,Природата Школка Должина : Околу 23+9cm​ДОБРЕДОЈДОВТЕ ..Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци...