• Неодамнешно
ALLOYSEED Еден Момент Два Аудио Кабел 3.5 Пак Двојно Lotus 2RCA позлатени Аудио Жица Користи за Телевизија DVD, VCD Говорникот

ALLOYSEED Еден Момент Два Аудио Кабел 3.5 Пак Двојно Lotus 2RCA позлатени Аудио Жица Користи за Телевизија DVD, VCD Говорникот

DEN 34.00
DEN 45.60
-25 %
Достапно

Количина на стоки


Една Точка Две Аудио Кабел 3.5 Пак Двојно Lotus 2 RCA позлатени Аудио Жица
Спецификации :
Производ жица : (10/0.10+0.10) X 2 F чист бакар
Производ машки приклучок : надворешната школка позлатени приклучокот, терминал позлатени
Производ надворешни мувла : заштита на животната средина ПВЦ шприц
Производот се користи : 3.5 СП пак да 2 RCA аудио излез, може да се користи за телевизија, DVD, VCD, моќност засилувач, звучници и други врски, а пренесува аудио и видео сигнали помеѓу нив
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 X Еден Момент Два Аудио Кабел
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Карактеристики на понудата

Должина:
Примена:
Говорник,Мултимедијални,За iPod,MP3 / MP4 Плеер,Компјутер
Конектор Б:
Oxyacid Слободни Бакар,Speakon
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар,Speakon
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Други
Пол:
Машко-Женски
Функција:
Никој
Бренд Име:
ALLOYSEED

Слични понуди

Mayitr 1pc 3,5 мм 1/8 Машки да 6.35 mm 1/4 Женски Стерео Аудио Адаптер 3.5 Plug да 6.35 Џек Адаптер Конвертор за Приклучок
 • Неодамнешно

Mayitr 1pc 3,5 мм 1/8 Машки да 6.35 mm 1/4 Женски Стерео Аудио Адаптер 3.5 Plug да 6.35 Џек Адаптер Конвертор за Приклучок

DEN 33.00 41.28

EA0001252Пакет Се Вклучени : 100% Сосема Нов!На hight квалитет адаптер злато приклучок во сите метални за подобра издржливост,крајната оклопна и непроблематична електрични врскиСе конвертира(чекор надолу)голем 1 / 4"(6.35 mm)женски слушалки стерео приклучок во мали мини 1 / 8"(3.5 mm)машки стерео приклучокЛесно контрола адаптер,обложено со злато, конектори за подобрување на електричната спроводливост и нема оксидација promblemsИзбегнувајте користење на низок квалитет адаптер приклучок за вашиот аудио опрема и те спаси од потенцијалните promblemsПакет Се Вклучени : 1 x 3,5 мм Машки да 6.35 mm Женски Аудио АдаптерAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн,на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Pzoz 3.5 mm Аудио Џек Кабел 3 5 3,5 Мм Машки 3,5 мм Машки Помошен Кабел Злато Позлатен За IPhone за во Автомобил Звучник приклучок за Слушалки Победи Адаптер
 • Неодамнешно

Pzoz 3.5 mm Аудио Џек Кабел 3 5 3,5 Мм Машки 3,5 мм Машки Помошен Кабел Злато Позлатен За IPhone за во Автомобил Звучник приклучок за Слушалки Победи Адаптер

DEN 192.00 239.52

Драг пријател,Забележите ова пред вас со цел : 1 .За руските Купувачи , ве Молиме понуда на примачот Име и презиме : (Given Name); татково Име; Семејното Име...

3.5 mm Џек Машки да се Женски Помошен Кабел 3,5 мм Аудио Extender Кабелот за напојување За Компјутер iPhone Засилувач Слушалки Продолжување Кабел
 • Неодамнешно

3.5 mm Џек Машки да се Женски Помошен Кабел 3,5 мм Аудио Extender Кабелот за напојување За Компјутер iPhone Засилувач Слушалки Продолжување Кабел

DEN 58.00 82.56

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Тоа е лесен и мали, што е многу погодно за вас да ги користите...

Jninsens 3,5 мм Џек Стерео Машки во 2 РКА Plug Женски Адаптер M/F Y Splitter РКА Аудио Адаптер Приклучок од 3,5 мм Аудио Кабел
 • Неодамнешно

Jninsens 3,5 мм Џек Стерео Машки во 2 РКА Plug Женски Адаптер M/F Y Splitter РКА Аудио Адаптер Приклучок од 3,5 мм Аудио Кабел

DEN 32.00 42.72

Jninsens 3,5 мм Џек Стерео Машки во 2 РКА Plug Женски Адаптер M / F Y Splitter РКА Аудио Адаптер Приклучок од 3,5 мм Аудио КабелОпис : 100% Сосема нов Злато Позлатен Излез : 3.5 mm Стерео Машки...

1m Пар аудио 4N Бакар XLR Interconnect аудио кабел со карбонски влакна XLR приклучок за кабелот
 • Неодамнешно

1m Пар аудио 4N Бакар XLR Interconnect аудио кабел со карбонски влакна XLR приклучок за кабелот

DEN 3648.00 3840.00

1m Пар аудио4 N Бакар XLR Interconnect аудио кабел со карбонски влакна XLR приклучок за кабелотМодел : аудио4 N Бакар XLR Interconnectдолжина : 1 MТерминал : XLR

1.5 М аудио ОДИН Tonarm Кабел DIN РКА Фоно Грамофони Аналоген Кабел Hifi
 • Неодамнешно

1.5 М аудио ОДИН Tonarm Кабел DIN РКА Фоно Грамофони Аналоген Кабел Hifi

DEN 15960.00 16800.00

1.5 М аудио ОДИН Tonarm Кабел DIN РКА Фоно Грамофони Аналоген Кабел HifiСпецификација : аудио ОДИН, со coreFurutech СПDIN(R) на Карбонски Влакна ФоноDIN Конектор Родиум Позлатенwbt Родиум Позлатен РКА Приклучок1.5 M должина Один кабел

ТОПЛО-Аудио Конектор 3 pin XLR машки да се женски Микрофон кабел аудио на продолжување кабел За Микрофон Миксер 1/1.8/3/5/10 Метар
 • Неодамнешно

ТОПЛО-Аудио Конектор 3 pin XLR машки да се женски Микрофон кабел аудио на продолжување кабел За Микрофон Миксер 1/1.8/3/5/10 Метар

DEN 160.80

Боја : Сребрена синаМатеријал : Бакар металдолжина : 1 Метар / 1.8 Метри / 3 Метар / 5 Метри / 10 Метриpin : 3 pinМикрофон Продолжување Аудио Кабел Пол : МашкоЖенскиПакет Содржина : 1 Член микрофон аудио каблиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

50Meter здраво крајот аудио 8TC Говорникот кабел hifi аудио звучници жица по метар звучникот кабел
 • Неодамнешно

50Meter здраво крајот аудио 8TC Говорникот кабел hifi аудио звучници жица по метар звучникот кабел

DEN 22709.00 23904.00

50 Meter viborg 8 TC Говорникот кабел hifi аудио звучници жица по метар звучникот кабелviborg 8 TC најголемиот дел кабел звучник кабел8 TC КарактеристикиОсум јасно и осум бела плетенка проводници2 x 9awg / 2.62 mmVari Strand ултрачиста бакарТефлон dielectricпакет : 50 Meter

082810 Високи Перформанси Сребро позлатен РКА Hi-Fi Кабел Јаглерод Злато РКА Конектор, Аудио РКА кабел за HIFI
 • Неодамнешно

082810 Високи Перформанси Сребро позлатен РКА Hi-Fi Кабел Јаглерод Злато РКА Конектор, Аудио РКА кабел за HIFI

DEN 1596.00 1680.00

082810 Високи Перформанси Сребро позлатен РКА HiFi Кабел Јаглерод Злато РКА Конектор, Аудио РКА кабел за HIFIОпис : Високи Перформанси Сребро МИКС OFC РКА КАБЕЛ РКА HiFi Кабел Јаглерод Злато РКА Конектор Диригент : OFC+Сребро позлатен OFC Основни : 6*0.2mm2 за секој Coppe Жица Оклопна : Сребро позлатен Приклучок : Злато позлатен РКА Приклучок Должина на : различна должина AvaibleПакет : 1pair

GUSUO 2 Метри Бакарна Жица OFC За DIY 2 РКА Interconnect Аудио ТВ Кабелска
 • Неодамнешно

GUSUO 2 Метри Бакарна Жица OFC За DIY 2 РКА Interconnect Аудио ТВ Кабелска

DEN 143.52

Спецификации : Диригент : Висока чистота бакар диригентИзолација : ПВЦ / ЈПШтит : БакарОбвивка : Флексибилни ПВЦДолжина : 2 метриЗа DIY 2 РКА Аудио ТВ КабелскаПакет содржина : 2 Метри ЖицаЗабелешка : цената на листата е само ДВЕ метар, да конкурираат на вашето барање.ако сакате повеќе од 10 метри, ве молиме контактирајте со нас за да ја ажурирате цена.

diy 7Nocc чист бакар слушалка кабел 24awg 60 core (OD:1.05 MM)
 • Неодамнешно

diy 7Nocc чист бакар слушалка кабел 24awg 60 core (OD:1.05 MM)

DEN 2964.00 3120.00

Длабоко кафе 7 NOCC чист бакар за HIFI увомонитор го користитедиригент : 60cores 1.0 mmИзолација : HIFI ЈП (црно кафе)Во текот дијаметар : 1.05 mmH / S држава : многу, многу мека и мазна!!! никогаш не се леплива

YJHIFI OU16 4.5 плоштадот x 3core 5000w HIFI 4N OFC Кислород слободни бакар Hi-End Hifi Аудио Моќ Кабел Кабелот за Напојување со ЕУ Приклучок
 • Неодамнешно

YJHIFI OU16 4.5 плоштадот x 3core 5000w HIFI 4N OFC Кислород слободни бакар Hi-End Hifi Аудио Моќ Кабел Кабелот за Напојување со ЕУ Приклучок

DEN 1824.00

Hi Fi кабелот за напојување е рачно изработени Жица вкупно директно преку 16 MM (вкупно дијаметар 18mm) Нашите редови има 3 линии, 2 квадратни, а вкупно 6 квадратни...

3.5 mm Стерео Аудио Машки 2. Женски Слушалка Микрофон Y Splitter Кабел Адаптер
 • Неодамнешно

3.5 mm Стерео Аудио Машки 2. Женски Слушалка Микрофон Y Splitter Кабел Адаптер

DEN 57.00 71.52

3.5 mm Стерео Аудио Машки 2 Женски Микрофон приклучок за Слушалки Y Splitter Кабел АдаптерПакет Содржи : 1 x pc Splitter Кабел​Се врти 3.5 mm комбо приклучок за слушалки / микрофон пристаништето во две различни пристаништа еден од 3,5 mm џек за слушалки и еден 3,5 мм микрофон порта Овозможува користење на постарите аудио додатоци со понови компјутери Компактен дизајн за максимална преносливост одлично решение за да имаат на рака во вашата торба за лаптоп Може да се користи со било пренослив уред кој го користи 4 позиција 3,5 мм џек, Овој приклучок за Слушалки / Микрофон Комбо Џек splitter (4позиција 3.5 mm до двојна 3позиција 3,5 мм) е слушалки Splitter Адаптер кој еден 3,5 мм Машки (TRRS) и две 3,5 мм (TRS) Женски конектори, овозможувајќи ви да додадете моно микрофон текст, како и stereo output (стерео излез за да ја вашиот КОМПЈУТЕР или Лаптоп, преку единствен 3.5 мм аудио приклучок...

Машко на машко 3.5 mm аудио помошен кабел 1m 35 џек 3 . 5 mm џек Автомобил помошен кабел за iPhone слушалки победи говорникот помошен кабелот MP3/4
 • Неодамнешно

Машко на машко 3.5 mm аудио помошен кабел 1m 35 џек 3 . 5 mm џек Автомобил помошен кабел за iPhone слушалки победи говорникот помошен кабелот MP3/4

DEN 57.00 60.00

За Пратката 1.Ние ќе испрати предмети во рок од 2 работни дена (можно) по уплатата се потврди со платформа...

Bochara 1/4Џек 6.5 mm Стерео Машки да XLR Женски Стерео Микрофон Кабел Фолија+Плетенка Заштитени со Пролетта Заштитна Серпентина
 • Неодамнешно

Bochara 1/4Џек 6.5 mm Стерео Машки да XLR Женски Стерео Микрофон Кабел Фолија+Плетенка Заштитени со Пролетта Заштитна Серпентина

DEN 282.72

1 / 4"Џек 6.35 mm Стерео Машки да XLR Женски Кабел за МикрофонDeacription1,Бренд Име : Bochara2,Боја : Црна Кабел3,Должина Avaiable: Должина : 6 FT(1.8 метри),10 FT(3meter),16 FT(5meter), 33 FT(10meter)4,ИЗБАЛАНСИРАНИ микрофон / инструмент аудио кабел5,Џек 6.3 / 6.35 / 6.5 мм (1 / 4") Стерео Машки да XLR Женски Балансиран Аудио Кабел6,Фолија+Плетенка внатрешноста Целосно заштитени за да се обезбеди точни сигнал на пренос7,Погоден за караоке, студиа,живеат звук апликации...

3m 10ft 1/8Џек 3,5 мм Злато Стерео Аудио Машки да XLR Sliver Женски Микрофон Кабел за Мобилни
 • Неодамнешно

3m 10ft 1/8Џек 3,5 мм Злато Стерео Аудио Машки да XLR Sliver Женски Микрофон Кабел за Мобилни

DEN 186.72

1 / 8"Џек 3,5 мм Злато Стерео Аудио Машки да XLR Sliver Женски Кабел за МикрофонОписОвој кабел е дизајниран за да се поврзете Микрофон со XLR излез на стерео 1 / 8" 3.5 mm Аудио1,XLR конектор со внатрешен притисок помош за солиден сигурност2,OFC Бакар Core за зголемена јасност сигнал3,Фолија+Плетенка Штит за ефективна ЕМИ И RFI одбивање и флексибилност4,со Должина : 3meter 10ft5,3.5 mm Злато Конектор+Sliver XLR Женски КонекторПревозот 1...

Бесплатен превозот moonsaudio CARDAS Златна Референца HiFi аудио моќ кабел со oyaide P-037E&C-037 ЕВРА моќ конектор
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот moonsaudio CARDAS Златна Референца HiFi аудио моќ кабел со oyaide P-037E&C-037 ЕВРА моќ конектор

DEN 1680.00

Бесплатен превозот moonsaudio CARDAS Златна Референца Hi Fi аудио моќ кабел со oyaide P037 E&C037 ЕВРА моќ конектор 1 ЕУ верзија енергетски кабли2 конекција приклучоци : P037&C037 злато позлатен приклучок 3 должина : 2.0 метар

50M 8TC аудио hifi звучник кабел звучник жици сосема нов 8TC најголемиот Дел говорникот кабел без приклучоци се тркалаат на кабел
 • Неодамнешно

50M 8TC аудио hifi звучник кабел звучник жици сосема нов 8TC најголемиот Дел говорникот кабел без приклучоци се тркалаат на кабел

DEN 22572.00 23760.00

50 M 8 TC аудио hifi звучник кабел звучник жици сосема нов 8 TC најголемиот Дел говорникот кабел без приклучоци се тркалаат на кабелМатеријал на Диригент : Висока Чистота OCCВкупниот надворешен Дијаметар : прибл...

DHL Бесплатен превозот 3meter пар Audio note говорникот кабел Аудио Забелешка НА SPXII банана терминал говорникот кабли со оригинална кутија
 • Неодамнешно

DHL Бесплатен превозот 3meter пар Audio note говорникот кабел Аудио Забелешка НА SPXII банана терминал говорникот кабли со оригинална кутија

DEN 7680.00

DHL Бесплатен превозот 3meter пар Audio note говорникот кабел Аудио Забелешка НА SPXII банана терминал говорникот кабли со оригинална кутијаОбјектот Состојба : Brand New без мало пакет Терминал : банана приклучок боја : како на сликата покаже пакет : 1pair

3.5 mm Џек Машки да се Женски Слушалки Стерео Слушалка Аудио Splitter да Micrphone Адаптер Кабел За Телефонски 6 5S 4S
 • Неодамнешно

3.5 mm Џек Машки да се Женски Слушалки Стерео Слушалка Аудио Splitter да Micrphone Адаптер Кабел За Телефонски 6 5S 4S

DEN 38.00 52.80

Опис : Користете го овој аудио splitter кабел за да го подели комбо приклучок за Слушалки / Микрофон, сигналите од вашиот мобилен уред, Тоа функционира со микрофони и линија на ниво на инструмент...

30cm 1M,1.5 м,2M,3M,5M Голема брзина Злато Позлатен HDMI ДА МИНИ HDMI Приклучок Машко-Машки HDMI Кабел Верзија 1.4 1080p 3D за ТАБЛЕТИ DVD
 • Неодамнешно

30cm 1M,1.5 м,2M,3M,5M Голема брзина Злато Позлатен HDMI ДА МИНИ HDMI Приклучок Машко-Машки HDMI Кабел Верзија 1.4 1080p 3D за ТАБЛЕТИ DVD

DEN 60.00 60.48

1.Кабел изградена со користење на високо квалитетни материјали за најдобри контакт врска помеѓу HDMI опрема.2.Целосно во согласност со HDCP да се обезбеди највисоко ниво на сигнал квалитет.3.Пренос на Дигитален Аудио и Видео сигнали во безжичните телефони, брзина на 5 Гигабајти во секунда!4.Позлатени конектори за највисок сигнал за пренос стапка и отпорност на корозија.5.Голем мерач ПВЦ јакна обезбедува максимална заштитен против абење и екстремни температури6.Засилен quadслој плетенка оклопна и Mylarфолија оклопна обезбедува најголема заштита од RF и ЕМ пречки7.Лиен вирусолеснување дизајн намалува plug / штекер притисок8.Поддржува 480i,480p,720p,1080i,1080p 3 D резолуција9.Боја : Црна / бела10.Кабел Должина : 0.35 метри (115 Ft)Превозот време за многу земја, нормално е 15 45 работни дена( Русија и Бразил 30 60 работни дена) Ако треба да ги следат следење на информации, и имаат малку се грижите за следење на информации , па ќе е подобро да се избере "Кина Пост Воздух Mail" ...