• Неодамнешно
OBDSTAR X300M Броило Програмер X300 М Посветен на Километражата на Вредноста Корекција Алатка за Ажурирање на Интернет

OBDSTAR X300M Броило Програмер X300 М Посветен на Километражата на Вредноста Корекција Алатка за Ажурирање на Интернет

DEN 15792.00
Достапно

Количина на стоки


OBDSTAR X300 M Посебно за Броило на Вредноста и OBDII
OBDSTAR X300 M е уште една нова броило на вредноста алатка започна со OBDSTAR. Тоа е дизајнирана сосема според индустриски стандард.
Тоа е лесно да се земе и shockproofed. ТОП 5 Причини за да се Добие OBDSTAR X300 М :
1. Бесплатни ажурирање за 1 година на xxx .obdstar.com . По 1 година, тоа ќе ве чини 113година.
2. Одличен броило на вредноста алатка започна со OBDSTAR, според индустриски стандард,лесно да се земе и shockproofed.
3. Поддржува Англиски Јазик
4. Дилер код : 860755 B1
5. Стандардна конфигурација : Броило на вредноста + OBD2 (Сите автомобили можат да бидат прилагодени Преку obd) OBDSTAR X300 M Автомобил Листата :
АУ-ДИ/ "ФОЛКСВАГЕН" /SK-ODA/SE-НА, БЕНТЛИ, ДА БИДЕ-НОВ ЗЕЛАНД, БЕС-ПАК, CHRYSLER(CHRYSLER/DODGE/JE-ЕП), PEUGEOT, FORD, FI-НА, GEELY, G-M(BUICK/КАДИЛАК/CHEVROLET/HUMMER), G-MC, GREATWALL, HYUNDAI, INFINITI, ЈАГУАР, КИ-А, LANDRO-ВЕР, MAZDA, МИЦУБИШИ, НИШ-САН, ОП-ЕЛ, PEUGEOT, ПОРШЕ, PONTIAC, ПРО-ТОН, "РЕНО", ROEWE, САТУРН, ПАМЕТНИ, SSANGYONG, VOL-VO итн.
OBDSTAR X300 M О-ди Броило на Вредноста Возило Листа :
OBDSTAR X300 M Ново Ажурирани Броило Ресетирате Функцијата :
Броило Ресетирате Ажурирање На Мерцедес-Се-nz Објавувањето на август 30 S/N Возило Серија Возило Модел 1 W169 S176 2 Б W245 W246 3 C W204 W203(2007.04-) 4 E W211 W212 A207(E-CABRIO) 5 G W463 6 S W221 C216 7 ML W166 8 SL R231 9 CLA W117 10 CLK W209 C207(E-КУПЕ) 11 CLS W218 12 GLK X204 13 SLK R171 14 SLC R197
X300 M Броило Ресетирате Ажурирање на Мерцедес-Биде-нов зеланд :
Ажурирање на Објавувањето на Мај 27
1. К линија броило ресетирате Модел(М2) за АУ-ДИ/ "ФОЛКСВАГЕН" /ЧЕВЛИ-DA/SE-ВО се додаде.
2. "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 модели се додаде.
3. Шасија W169 за СЕ-NZ сериски со OBD се додаде.
4. Шасија W245 за СЕ-NZ Б сериски со OBD се додаде.
5. Шасија W204 за СЕ-NZ C сериски со OBD се додаде.
6. Шасија W209 за СЕ-NZ CLK сериски со OBD се додаде.
7. Шасија W207(E-КУПЕ) за да БИДЕ-нов зеланд CLK сериски со OBD се додаде.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
cwobdii
Материјал Тип:
метал и пластика
Електронски:
No
Објектот Тежина:
0.9kg
Име На Модел:
OBDSTAR X300M
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Копчето Авто Програмер
моќност:
5W
Објектот Висина:
8inch
Објектот Должина:
31inch
Верзија На Софтвер:
најновите
Напон:
12v
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Ширина:
21inch
Специјални Функции:
Адаптер
Тип Име:
OBDSTAR X300M
Јазик:
Англиски

Слични понуди

EWS Уредник Лајт Верзија 3.2.0
  • Неодамнешно

EWS Уредник Лајт Верзија 3.2.0

DEN 3835.20

EWS Уредник Верзија 3.2.0Верзија На Софтвер : V3.2.0Опис : EWS Уредник Верзија 3.2.0 За BMW работи со автомобили како што се БMW 3 серија (E46), 5 серија (E39), 7 серија (E38), X3 (E83), Х5 (E53), Z4 (E85) и други возила на БMW AG Mini Cooper, Rover 75, Range Rover се опремени со овој систем.BMW EWS Уредник е дизајниран да работи со една фабрика антикражба систем (immobilizer) EWS...

Добар Квалитет Т-300 T300 Авто Копче Програмер V17.8 англиски или шпански Верзија за Факултативна Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Добар Квалитет Т-300 T300 Авто Копче Програмер V17.8 англиски или шпански Верзија за Факултативна Бесплатен Превозот

DEN 6048.00

Т300 T300 Копче ПрограмерЗабелешка : Овој производ не може да се поддржи ФОРД и GM Хо lden, ве молиме да обрнете внимание...

Најдобра Цена ОЕМ AK90+ AK90 Авто Плус Копчето Програмер За Сите EWS Од 1995-2005 Возила Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Најдобра Цена ОЕМ AK90+ AK90 Авто Плус Копчето Програмер За Сите EWS Од 1995-2005 Возила Бесплатен Превозот

DEN 2395.20

AK90 Копче Програмер за сите БMW EWS од 1955 година до 2005 годиниИстакнува : Верзија На Софтвер : 3.19Јазик : Англиски, КинескиПоддршка на Систем : Win XPAK90 Опис : AK90 БMW КОПЧЕПРОГ зголемен за 19952009 во сите БMW EWS прочитајте клучните функции;подобрување на некои од EWS да читаат и пишуваат брзина...