• Неодамнешно
Fongent 5 Боја HD TFT LCD Автомобил Rearview Огледало за Надгледување на 800*480 Со Авто Rear View Camera Паркинг Мониторинг Систем

Fongent 5 Боја HD TFT LCD Автомобил Rearview Огледало за Надгледување на 800*480 Со Авто Rear View Camera Паркинг Мониторинг Систем

DEN 1440.00
Достапно

Количина на стоки


постојат 3 точка на овој производи за да изберете!
првиот е само Следење, ако ви треба одредена камерата можете да го купите од нас заедно!
вториот е се следи и Универзална камерата заедно.
третиот е монитор, Универзална Безжична Камера заедно.
ако имате проблем да ги купите ве молам дозволете ми да знам!
ние сме една фабрика во шенжен Кина, ако ви треба Големо купување ве молиме контактирајте со нас, повеќе квалитет подобра цена за вас.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Големина На Дисплеј:
5
Бренд Име:
Fongent
Објектот Големина:
84mm*287mm
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Тежина:
320g
Резолуција:
800x480
Име На Модел:
следи-3
Материјал Тип:
ABS

Слични понуди

4.3 HD ретровизорот автомобил Rearview DVD Огледало за Надгледување на екранот за Автомобил обратен Паркинг помош автомобил Следи 2 Видео влез
 • Неодамнешно

4.3 HD ретровизорот автомобил Rearview DVD Огледало за Надгледување на екранот за Автомобил обратен Паркинг помош автомобил Следи 2 Видео влез

DEN 906.24

"4.3" инчен HD TFT Автомобил LCD авто Rearview DVD Огледало за Надгледување на екранот за Автомобил обратен Паркинг помош се Следи 2 Видео влез* Сцени ќе се намали за да се rearview камерата автоматски додека сте поддршка на автомобилот и да се вратите на оригиналната сцени после тоа; Поддржува Автомобил DVD, VCD, камера, STB, сателитски приемник, и други видео опрема...

13 инчи Дигитален LED Екран Автомобил Покривот Монтирани Дисплеј Следи Автомобил Таванот / Флип Надолу / Апарат за Следење на Автомобил и Автобус 13-3
 • Неодамнешно

13 инчи Дигитален LED Екран Автомобил Покривот Монтирани Дисплеј Следи Автомобил Таванот / Флип Надолу / Апарат за Следење на Автомобил и Автобус 13-3

DEN 2658.00 2797.92

13 инчен Покривот Планината / Флип Надолу Автомобил LED Дисплеј Следи Опис на Производот Функција : Две видео внесување и прикажување на големина на Екран : 13 инчен Aspect ratio : 16 : 9, Резолуција : 1280*RGB*800 пиксели Напојување : DC 12 V потрошувачка на Енергија : ≤ 12 W Видео фреквенција : PAL / NTSC Надворешни димензии : 332mm×295mm×28mm N.W...

FUNROVER Нов 6,2 инчи Екран на Допир Digitizer Панел 155mm*88mm Отпор екран на допир за Автомобил DVD Универзална Навигација gps
 • Неодамнешно

FUNROVER Нов 6,2 инчи Екран на Допир Digitizer Панел 155mm*88mm Отпор екран на допир за Автомобил DVD Универзална Навигација gps

DEN 334.00 392.64

започнете $ 248.00 $ 198.40 $ 222.00 $ 177.60 $ 149.00 $ 119.20 $ 188.00 $ 146.64крајотFUNROVER Бесплатен превозот Нов 6,2 инчи Екран на Допир Digitizer Панел 155mm*88mm Отпор екран на допир за Автомобил DVD Универзална Навигација gpsПроизвод коло дијаграм.Совети : Повеќето од екранот на допир коло е иста, но сепак некои екран на допир со редовниот екран на допир коло не е иста, ве молиме да проверите на нашата коло дијаграм.Вкупно светлина 70% или надHaze 8% или подолуФилм спецификација Говеда магла лицето, на одредена површина цврстинаИзолација отпор DC 25 V 20mΩ или над Поврзете X+ ~ X и Y+ ~ Y, се применуваат 25 V DC помеѓу X и Y за изведување на мерењаВеледрогеријата / Дистрибутер / Препродавач / Продавач / Рефус цел поздравен,ве молиме истрага со нас!!!Плаќање : Ве молиме да користите Ali Express Зачувам Услуга за да се направи вашата исплата.Western Union, Банкарски Трансфер, исто така, е прифатливо.Ако имате било какви прашања во врска со специфична плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.Увоз На Данок : Износот што плаќаат за да нè само вклучува објектот е цената и превозот обвиненија.Ние не сме одговорни за било увоз на данок, царина такси, царински задоцнување, и други давачки.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите клиенти за да се минимизира ризикот од плаќање Даноци, но не се одговорни за било купувачите локалните увоз на даноци или царински задоцнување.Ние го цениме вашето разбирање и соработка.Пратката Внимание : Ние ќе организираме на пратката во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди плаќањето.Ако вашиот превозот адреса лоцира во оддалечена област, купувачот можеби бара да платат оддалечена област полнење...

8 led 170 агол автомобил задните обратен CCD камера+5 жица автомобил копија огледало монитор за KIA FORTE за Hyundai Verna Sloaris Седан
 • Неодамнешно

8 led 170 агол автомобил задните обратен CCD камера+5 жица автомобил копија огледало монитор за KIA FORTE за Hyundai Verna Sloaris Седан

DEN 1704.00 2005.44

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера параметриCE сертификацијаАнти магла стаклоРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Се применува за оригиналниот автомобилSnapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Новиот 7 инчен Автомобил потпирачи за глава Следи TFT-LED Екран Перница Следи со AV USB, SD MP5 FM Говорникот три бои се опционални SH7048-MP5
 • Неодамнешно

Новиот 7 инчен Автомобил потпирачи за глава Следи TFT-LED Екран Перница Следи со AV USB, SD MP5 FM Говорникот три бои се опционални SH7048-MP5

DEN 2236.00 2353.44

СпецификацииИме на производ : 7 инчен потпирачи за глава следиМодел : SH7048MP5Екран : 7 инчен LEDБоја : Беж / Сива / ЦрнаРезолуција : 800*RGB*480pixelsВидео : Dual Видео ВлезФреквенција : PAL и NTSCФункција : AV USB, SD MP5 ГоворникотСооднос : 16 : 9 и 4 : 3Копчето за : Допир копчеНапојување : DC 12 V (Тоа може да се користи за секое возило,General (општо))Потрошувачка на енергија : Околу 8 WНадворешни димензии : 273mm*180mm*124mmДодатоци : Далечински Управувач, Кабел, Челик Носителот, Упатството за КорисникотДалечински Управувач : Со цел да се спаси вашиот превозот цена, Далечинскиот Управувач без батеријаOSD : Кинески и англискиПоддршка формат : avi, mkv, rmvb, mpeg, mp4, mp5, итн.Јазик : Кинески, англиски, германски, француски, италијански, шпански, португалски, руски, Јапонски, итн...

7 инчен TFT LCD Автомобил Задните видите Паркинг Монитор + 12V / 24V Авто Rearview Копија Обратна Камера + Безжичен Предавател Примачот за Полнење
 • Неодамнешно

7 инчен TFT LCD Автомобил Задните видите Паркинг Монитор + 12V / 24V Авто Rearview Копија Обратна Камера + Безжичен Предавател Примачот за Полнење

DEN 2286.00 3048.48

12 / 24 V Автомобил IR Задните Видите Безжичниот Копија Камера Полнење + 7 инчен LCD МониторГлавни Карактеристики : 7" LED светлото color TFT LCD монитор. Висока резолуција на слика. Целосна боја LED светлото на екранот. Со 2 AV влез...

Потпирачи за глава LED боја следење 7 Инчен TFT LCD Екран Автомобил Видео Производи Општи Автомобил потпирачи за глава Следи AV USB, SD MP5 звучници FM
 • Неодамнешно

Потпирачи за глава LED боја следење 7 Инчен TFT LCD Екран Автомобил Видео Производи Општи Автомобил потпирачи за глава Следи AV USB, SD MP5 звучници FM

DEN 2236.00 2353.44

Потпирачи за глава LED боја следење 7 Инчен TFT LCD Екран Автомобил Видео Производи Општи Автомобил потпирачи за глава Следи AV USB, SD MP5 FM говорникот SH7048 MP5Спецификации : името за на Екран : SH7048MP5 големина на Екран : 7 инчи формат на Екранот : 16 : 9 Екран : LED дигитален екран Резолуција : 800 X480 пиксели Моќ : DC12 V Моќ потрошувачка : Боја систем : PAL / NTSC(автоматско пребарување систем) Достапни бои : Црна, Сива, Беж Карактеристики : 1.7 Инчен потпирачи за глава автомобил LED мониторот 2.2 Видео влезот 3.Мултијазик на менито...

Liislee За Порше 996 997 991 Carrera 911 Turbo / GT Rearview Огледало Автомобил Следи Екранот HD TFT LCD NTSC ПАЛ ТЕЛЕВИЗИЈА Систем
 • Неодамнешно

Liislee За Порше 996 997 991 Carrera 911 Turbo / GT Rearview Огледало Автомобил Следи Екранот HD TFT LCD NTSC ПАЛ ТЕЛЕВИЗИЈА Систем

DEN 1071.00 1190.40

За Порше 996 / 997 / 991 Carrera 911 Turbo / GT2 / GT34.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за Безбедност Rearview Огледало Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја ЕкранотRearview Огледало Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за БезбедностRearview Огледало Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за БезбедностRearview Огледало Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за Безбедност Објект Specification : Display големина : 4.3 Инчен Дисплеј Формат : 4 : 3 Резолуција : 800*480 Моќ Напон : 9 V35 V DC,Потрошувачката на Енергија; Предмет тип : Паркинг Помош Работат Систем : PAL / NTSC Видео Внесување : V1 / V2.Авто...

визија ноќ паркинг камера 8 поведе со 4.3 автомобил на екранот се следат за Опел Astra H /Corsa D/ Meriva A /Vectra C/Zafira Б/ФИАТ
 • Неодамнешно

визија ноќ паркинг камера 8 поведе со 4.3 автомобил на екранот се следат за Опел Astra H /Corsa D/ Meriva A /Vectra C/Zafira Б/ФИАТ

DEN 1605.00 1887.84

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

Паркинг следи донесе 4.3 lcd дисплеј свитлива тип со оригинални автомобил задните приказ за форд - фокус (3C)/ Mondeo/ C-Max
 • Неодамнешно

Паркинг следи донесе 4.3 lcd дисплеј свитлива тип со оригинални автомобил задните приказ за форд - фокус (3C)/ Mondeo/ C-Max

DEN 1450.00 1705.44

Добредојдовте на нашата продавницаЗа вашиот референцаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : 100% сосема нов и висок квалитет4.3" color TFT LCD мониторВисокарезолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опремаПоддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опремаКоличка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатиниСпецификации : Домување материјал : ABS пластикаГолемина на екранот : 4.3 инченРезолуција : 800 W * RGB * 480 HAspect ratio : 16 : 9Напојување : DC 12 V±10%Операција температура : 20~+50 степени целзиусови степениБоја : ЦрнаПроизвод Тежина : 270gДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Се применува за ФОЛКСВАГЕН Touareg/porsche Cayenne /Fabia/Poussin 4.3 супериорен автомобил ретровизор монитор +8 led водоотпорен автомобил задна камера
 • Неодамнешно

Се применува за ФОЛКСВАГЕН Touareg/porsche Cayenne /Fabia/Poussin 4.3 супериорен автомобил ретровизор монитор +8 led водоотпорен автомобил задна камера

DEN 1637.00 1926.24

добредојдовте на нашата продавницание може да понуди најдобар квалитет на поволна цена производ за васДетали за производот : автомобил камера и мониторДетали за производот​Производ параметар : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

2in1 CCD автомобил задните видите паркинг камера за Hyundai IX35 година автомобил копија обратна камера + автомобил огледало следење
 • Неодамнешно

2in1 CCD автомобил задните видите паркинг камера за Hyundai IX35 година автомобил копија обратна камера + автомобил огледало следење

DEN 1291.00 1519.20

Камерата Спецификации : Висока дефиниција Автомобил камера огледало Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / PC3030 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски4.3 Инчен Дигитални LCD екран TFT Огледало СледењеСпецификации : Објектот боја : ЦрнаПредмет тип : Автомобил мониториГолемина на екранот : 4.3 инчен TFT 16 : 9 екранЕкранот компонента : Color TFT LCD дисплејВидео систем : PAL / NTSC компатибиленНапојување : DC 12 VНоминална моќност потрошувачка : 3 W (Max)Операција температура : 10~+50 целзиусови степени степенТемпература на чување : 30~+70 целзиусови степени степенВидео сигнал : 1 Vpp 75 степениСледи големина на : 28.5 * 8.4 * 3.5 cm / 11.22 * 3.31 * 1.38 воПакет големина : Прибл...

Стаклена леќа materinal автомобил задните обратен камера со екран следи 4.3 екран 2 во 1 сет прилагодат за Ауди А3 А4 A6 A8 П5 Q7 A6L
 • Неодамнешно

Стаклена леќа materinal автомобил задните обратен камера со екран следи 4.3 екран 2 во 1 сет прилагодат за Ауди А3 А4 A6 A8 П5 Q7 A6L

DEN 1315.00 1547.52

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил следењеДетали за производот : Производ параметри : автомобил задна камера170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Оригиналниот автомобил rear view camera донесе 170 широк агол и 8 led светла со 4.3 автомобил резерви паркинг следење на Форд фокус седан
 • Неодамнешно

Оригиналниот автомобил rear view camera донесе 170 широк агол и 8 led светла со 4.3 автомобил резерви паркинг следење на Форд фокус седан

DEN 1523.00 1791.36

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

Промоција Автоматски паркинг Систем за Chery Tiggo /За toyota rav4 2009-2012 CCD Автомобил Rear View Camera + 4.3HD Автомобил Ретровизор
 • Неодамнешно

Промоција Автоматски паркинг Систем за Chery Tiggo /За toyota rav4 2009-2012 CCD Автомобил Rear View Camera + 4.3HD Автомобил Ретровизор

DEN 1373.00 1615.68

Промоција Автоматски паркинг Систем за Chery Tiggo / За toyota rav4 20092012 CCD Автомобил ЗаднитеПриказ на Камерата + 4.3"HD Автомобил РетровизорКамерата Спецификации : Висока дефиниција автомобил rear view camera со монитор во Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / PC3030 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМониторинг Параметар големина на Екран 4.3 инчен Материјал TFT LCD Резолуција 480 RGB*272 Боја Црна Видео Влезот 2 начин (Видео 1 & Video 2) Напојување 12 V DC(Max 2.5 W), Температурата на работа (Сте.В) 30~+80(RH95% Макс.) Температура На Чување (Сте.В) 40~+85(RH95% Макс.) Работен Режим Автоматски да се вклучи и switch to video извор кога видео сигнал е откриен.Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

DIYSECUR Безжична Двојна 4.3 инчен Екран Rearview Автомобил Огледало Монитор + Водоотпорен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Автомобил Камера
 • Неодамнешно

DIYSECUR Безжична Двојна 4.3 инчен Екран Rearview Автомобил Огледало Монитор + Водоотпорен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Автомобил Камера

DEN 4767.00 5743.68

Двоен Екран 4.3 инчен TFT LCD Задните Видите Автомобил Огледало Монитор +2 x Задните Видите Обратна Копија Автомобил КамераДвојно 4.3 инчен екран наназад на rearview огледало, АнтиГолеми очилаАвтоматски сигнал за откривање, AV сигнал авто откривање на моќ / исклучувањеВодоотпорен IR камера со широк агол на гледање4 канал видео влезовиDual 4.3" инчен TFT LCD Огледало Следење На Dvd Видео Плеер Обратен Копија Автомобил КамераТоа делува како нормален ретровизорот, и рефлектор автоматски ќе се појавува кога монитор е исклучен...

боја hd ccd автомобил копија камера стаклена леќа материјал + 4.3 автомобил задните следи прилагодат за KIA К2 (Hatchback)/ceed
 • Неодамнешно

боја hd ccd автомобил копија камера стаклена леќа материјал + 4.3 автомобил задните следи прилагодат за KIA К2 (Hatchback)/ceed

DEN 1523.00 1791.36

Добредојдовте на нашата продавницаОва е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера и мониторДетали за производот : Производ параметри : автомобил камера и монитор170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Колокација одговараат за ФОЛКСВАГЕН Touareg/porsche Cayenne /Fabia/Poussin 8 led 170 широк агол автомобил задна камера+5 автомобил огледало следење
 • Неодамнешно

Колокација одговараат за ФОЛКСВАГЕН Touareg/porsche Cayenne /Fabia/Poussin 8 led 170 широк агол автомобил задна камера+5 автомобил огледало следење

DEN 1704.00 2005.44

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера и мониторВисокарезолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опремаПоддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опремаНе аудио влез или излезКоличка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатиниСпецификации : Домување материјал : ABS пластикаГолемина на екран : 5 инченРезолуција : 800 W * RGB * 480 HAspect ratio : 16 : 9Напојување : DC 12 V±10%Операција температура : 20~+50 степени целзиусови степениБоја : ЦрнаДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Универзален автомобил parkin камера донесе широк агол леќа и 4 led +паркинг saaist систем 4.3 lcd автомобил екран следи во текот на промоција
 • Неодамнешно

Универзален автомобил parkin камера донесе широк агол леќа и 4 led +паркинг saaist систем 4.3 lcd автомобил екран следи во текот на промоција

DEN 1307.00 1537.44

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

Podofo 4.3 Инчен Паркинг Rearview Огледало за Надгледување на Паркинг Прикаже 2 Видео Влезот TFT LCD Боја Обратен Помош Автомобил Стил
 • Неодамнешно

Podofo 4.3 Инчен Паркинг Rearview Огледало за Надгледување на Паркинг Прикаже 2 Видео Влезот TFT LCD Боја Обратен Помош Автомобил Стил

DEN 1034.88

Podofo 4.3 Инчен Паркинг Rearview Огледало за Надгледување на Паркинг Прикаже 2 Видео Влезот TFT LCD Боја Обратен Помош Обратен Автомобил СтилКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет 4.3" LCD монитор...

Висок визија ноќ автомобилот задни видите камера со hd lcd екран 4.3 паркинг огледало одговара за KIA К2 Рио Седан
 • Неодамнешно

Висок визија ноќ автомобилот задни видите камера со hd lcd екран 4.3 паркинг огледало одговара за KIA К2 Рио Седан

DEN 1637.00 1926.24

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

автомобил екран следење на универзал за видови на автомобили 4.3 со автомобил rearview камера за поддршка за Chevrolet Epica/Lova/ Aveo/Captiva
 • Неодамнешно

автомобил екран следење на универзал за видови на автомобили 4.3 со автомобил rearview камера за поддршка за Chevrolet Epica/Lova/ Aveo/Captiva

DEN 1236.00 1454.40

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...