• Неодамнешно
Liislee За Мерцедес Бенц Smart City-Купе Назад ДО Обратна Камера + 4.3 Боја LCD Монитор = 2 во 1 Rearview Паркинг Систем

Liislee За Мерцедес Бенц Smart City-Купе Назад ДО Обратна Камера + 4.3 Боја LCD Монитор = 2 во 1 Rearview Паркинг Систем

DEN 2059.00
DEN 2542.08
-19 %
Достапно

Количина на стоки

Автомобил Обратна Камерата / Задна Камера Назад До + 4.3" TFT LCD Монитор = 2 во 1 Паркинг Систем За Мерцедес Бенц Smart City-Купе
Цената Вклучува :
(1) Еден Целосен Сет За Во Автомобил Rear View Camera
(2) Еден Целосен Сет 4.3" TFT LCD Монитор
ОЕМ Plug and Play Табличка Светилка Rear View Camera
За Мерцедес Бенц Smart City-Купе
HD Задните Видите Обратна Камера (NTSC & PAL) (РКА Конектор)
4.3" TFT LCD Монитор (NTSC & PAL) (РКА Конектор)
Specifiation За Rear View Camera Клучни Карактеристики : 1 .High-definition и 170 степен широк гледање агли 2. со добра водоотпорен функција. 3. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. 5. Поддржува NTSC ТВ систем 6. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Спецификација : 1.Пиксели : 656(H) * 492(V) 2.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD1/3 5.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 420 TV lines 7.Sync. Систем : внатрешни 8.S/N Сооднос : >48 Db 9.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 10 секунди.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 11.Баланс На Белата Боја : Автоматски 12.Вода-доказ : IP66 13.Видео Кабел Должина : околу 6m Specifiation За 4.3" TFT LCD Монитор Клучни Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет 4.3" color TFT LCD монитор Висока резолуција на слика : 480 W * RGB * 272 H. Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема Не аудио влез или излез Количка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатини Спецификации : TFT-LCD Боја Следи големина на Екран : 4.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Име На Модел:
CM-1020-MB
Бренд Име:
Liislee
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
Камерата & Следење
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Резолуција:
800x480
Објектот Големина:
4.3 инчен Монитор

Слични понуди

Колокација одговараат за ФОЛКСВАГЕН Touareg/porsche Cayenne /Fabia/Poussin 8 led 170 широк агол автомобил задна камера+5 автомобил огледало следење
 • Неодамнешно

Колокација одговараат за ФОЛКСВАГЕН Touareg/porsche Cayenne /Fabia/Poussin 8 led 170 широк агол автомобил задна камера+5 автомобил огледало следење

DEN 1704.00 2005.44

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера и мониторВисокарезолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опремаПоддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опремаНе аудио влез или излезКоличка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатиниСпецификации : Домување материјал : ABS пластикаГолемина на екран : 5 инченРезолуција : 800 W * RGB * 480 HAspect ratio : 16 : 9Напојување : DC 12 V±10%Операција температура : 20~+50 степени целзиусови степениБоја : ЦрнаДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Liislee За Порше 996 997 991 Carrera 911 Turbo / GT Rearview Огледало Автомобил Следи Екранот HD TFT LCD NTSC ПАЛ ТЕЛЕВИЗИЈА Систем
 • Неодамнешно

Liislee За Порше 996 997 991 Carrera 911 Turbo / GT Rearview Огледало Автомобил Следи Екранот HD TFT LCD NTSC ПАЛ ТЕЛЕВИЗИЈА Систем

DEN 1071.00 1190.40

За Порше 996 / 997 / 991 Carrera 911 Turbo / GT2 / GT34.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за Безбедност Rearview Огледало Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја ЕкранотRearview Огледало Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за БезбедностRearview Огледало Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за БезбедностRearview Огледало Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за Безбедност Објект Specification : Display големина : 4.3 Инчен Дисплеј Формат : 4 : 3 Резолуција : 800*480 Моќ Напон : 9 V35 V DC,Потрошувачката на Енергија; Предмет тип : Паркинг Помош Работат Систем : PAL / NTSC Видео Внесување : V1 / V2.Авто...

боја hd ccd автомобил копија камера стаклена леќа материјал + 4.3 автомобил задните следи прилагодат за KIA К2 (Hatchback)/ceed
 • Неодамнешно

боја hd ccd автомобил копија камера стаклена леќа материјал + 4.3 автомобил задните следи прилагодат за KIA К2 (Hatchback)/ceed

DEN 1523.00 1791.36

Добредојдовте на нашата продавницаОва е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера и мониторДетали за производот : Производ параметри : автомобил камера и монитор170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Оригиналниот автомобил rear view camera донесе 170 широк агол и 8 led светла со 4.3 автомобил резерви паркинг следење на Форд фокус седан
 • Неодамнешно

Оригиналниот автомобил rear view camera донесе 170 широк агол и 8 led светла со 4.3 автомобил резерви паркинг следење на Форд фокус седан

DEN 1523.00 1791.36

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

4.3 Инчен Колор TFT LCD Дисплеј Автомобил Задните Приказ на Монитор со 2 Каналот Видео Влезот 8LED Rearview Автомобил Камера
 • Неодамнешно

4.3 Инчен Колор TFT LCD Дисплеј Автомобил Задните Приказ на Монитор со 2 Каналот Видео Влезот 8LED Rearview Автомобил Камера

DEN 1560.00

Опис : 4.3 Инчен TFTLCD Автомобил Reaview Следи Спецификации : Главни Карактеристики : Со две канал на текст Поддршка rotatable екранот Со висока резолуција на слики Поддршка полна боја LED светлото на екранот Ниска потрошувачка на енергија за користење долго времеСо многу лесно се инсталираБез аудио влез или излезЕкранот црн екран на нема сигналПоддржува Автомобил DVD,,VCD, камера, STB, сателитски приемник,и други видео опремаЕкран : Големина на : 4.3 инчен TFT LCDРезолуција : 480x272Мени Копчиња : Brightness / Contrast / Хуе / СатурацијаПоддршка Јазик : Англиски, Кинески, ШпанскиПоддршка Видлива Област : 96mm x 54 mmРаботна Температура : Работа : од 0 до 80 степени C Складирање : 10 до 80 степени CНапојување : DC 12 V 24 VПотрошувачка на енергија : 2 WМатеријал : ABCБоја : ЦрнаПакет Тежина : 219gВодоотпорен Обратна Копија CCD Автомобил предо / Странично Приказ 8 LED КамераСлучајТрета боја CMOS сензори за сликаPAL / NTSC форматПиксели 628 * 492 * 582 / 510На ТВ линија 420, 380Аголот на 120 / 170Работен напон DC12 VСлики уред : OV7950ТВ систем : NTSCНивото на јасноста : 420 TV linesПиксели : 656 x 492 пикселиPhotosensitive област : 4.08 мм * 3.12 mmНа shutter speed : 1 / 601 / 20000Видео излез : 1.0 на VP P, 75 OHMG amma фактор : 0.45Баланс на белата боја : автоматскиСкенирање систем : 2 : 1 interlaceОбјективот Агол : 170 ° или 170 °Водоотпорен ниво : IP67 / 68Минимална осветлување : 0.1 Лукс / F = 1.2 (0 Лукс со IR за)Напојување : DC 12 vРаботна температура : 20 ° до 75 °, 95% RH MAXТемпература на чување : 40 ° до 85 °, 95% RH MAX

Универзален автомобил parkin камера донесе широк агол леќа и 4 led +паркинг saaist систем 4.3 lcd автомобил екран следи во текот на промоција
 • Неодамнешно

Универзален автомобил parkin камера донесе широк агол леќа и 4 led +паркинг saaist систем 4.3 lcd автомобил екран следи во текот на промоција

DEN 1307.00 1537.44

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

32G ROM андроид автомобил gps мултимедијални видео радио играч во трката за Ford tourneo сопствен автомобил стерео navigaton
 • Неодамнешно

32G ROM андроид автомобил gps мултимедијални видео радио играч во трката за Ford tourneo сопствен автомобил стерео navigaton

DEN 10396.00 11424.00

32 G ROM андроид автомобил gps мултимедијални видео радио играч во трката за Ford tourneo автомобил стерео navigatonФункција : резолуција : 1024*600допир : WIFI за HD капацитивни екран на допир...

Висок квалитет на производот на промоција 4.3 ставање Во-Цртичка свитлива автомобил монитор +автомобил задните обратен камера matel школка камера
 • Неодамнешно

Висок квалитет на производот на промоција 4.3 ставање Во-Цртичка свитлива автомобил монитор +автомобил задните обратен камера matel школка камера

DEN 1365.00 1605.60

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

Liislee За Peugeot 407 5D Имот Вагон Rearview Огледало Автомобил Следи Екранот / HD TFT LCD NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем
 • Неодамнешно

Liislee За Peugeot 407 5D Имот Вагон Rearview Огледало Автомобил Следи Екранот / HD TFT LCD NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем

DEN 1069.00 1188.00

За Peugeot 407 5 D Имот Вагон4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за Безбедност Rearview Огледало Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја ЕкранотRearview Огледало Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за БезбедностRearview Огледало Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за БезбедностRearview Огледало Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за Безбедност Објект Specification : Display големина : 4.3 Инчен Дисплеј Формат : 4 : 3 Резолуција : 800*480 Моќ Напон : 9 V35 V DC,Потрошувачката на Енергија; Предмет тип : Паркинг Помош Работат Систем : PAL / NTSC Видео Внесување : V1 / V2.Авто...

Стаклена леќа materinal автомобил задните обратен камера со екран следи 4.3 екран 2 во 1 сет прилагодат за Ауди А3 А4 A6 A8 П5 Q7 A6L
 • Неодамнешно

Стаклена леќа materinal автомобил задните обратен камера со екран следи 4.3 екран 2 во 1 сет прилагодат за Ауди А3 А4 A6 A8 П5 Q7 A6L

DEN 1315.00 1547.52

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил следењеДетали за производот : Производ параметри : автомобил задна камера170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

2in1 CCD автомобил задните видите паркинг камера за Hyundai IX35 година автомобил копија обратна камера + автомобил огледало следење
 • Неодамнешно

2in1 CCD автомобил задните видите паркинг камера за Hyundai IX35 година автомобил копија обратна камера + автомобил огледало следење

DEN 1291.00 1519.20

Камерата Спецификации : Висока дефиниција Автомобил камера огледало Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / PC3030 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски4.3 Инчен Дигитални LCD екран TFT Огледало СледењеСпецификации : Објектот боја : ЦрнаПредмет тип : Автомобил мониториГолемина на екранот : 4.3 инчен TFT 16 : 9 екранЕкранот компонента : Color TFT LCD дисплејВидео систем : PAL / NTSC компатибиленНапојување : DC 12 VНоминална моќност потрошувачка : 3 W (Max)Операција температура : 10~+50 целзиусови степени степенТемпература на чување : 30~+70 целзиусови степени степенВидео сигнал : 1 Vpp 75 степениСледи големина на : 28.5 * 8.4 * 3.5 cm / 11.22 * 3.31 * 1.38 воПакет големина : Прибл...

Podofo 4.3 Инчен Паркинг Rearview Огледало за Надгледување на Паркинг Прикаже 2 Видео Влезот TFT LCD Боја Обратен Помош Автомобил Стил
 • Неодамнешно

Podofo 4.3 Инчен Паркинг Rearview Огледало за Надгледување на Паркинг Прикаже 2 Видео Влезот TFT LCD Боја Обратен Помош Автомобил Стил

DEN 1034.88

Podofo 4.3 Инчен Паркинг Rearview Огледало за Надгледување на Паркинг Прикаже 2 Видео Влезот TFT LCD Боја Обратен Помош Обратен Автомобил СтилКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет 4.3" LCD монитор...

BALCK +8 LED+5 екран +800*480 паркинг камера со lcd автомобил огледало следење на ОПЕЛ Astra H/Meriva A/Zafira Б,ФИАТ Гранде
 • Неодамнешно

BALCK +8 LED+5 екран +800*480 паркинг камера со lcd автомобил огледало следење на ОПЕЛ Astra H/Meriva A/Zafira Б,ФИАТ Гранде

DEN 1704.00 2005.44

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера и мониторВисокарезолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опремаПоддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опремаНе аудио влез или излезКоличка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатиниСпецификации : Домување материјал : ABS пластикаГолемина на екран : 5 инченРезолуција : 800 W * RGB * 480 HAspect ratio : 16 : 9Напојување : DC 12 V±10%Операција температура : 20~+50 степени целзиусови степениБоја : ЦрнаДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

4.3 широк автомобил екран mitrror се вклопуваат со оригинални ir светла автомобил копија камера аплицираат за Фолксваген PASSAT Б5/Jetta/Touran/Caddy
 • Неодамнешно

4.3 широк автомобил екран mitrror се вклопуваат со оригинални ir светла автомобил копија камера аплицираат за Фолксваген PASSAT Б5/Jetta/Touran/Caddy

DEN 1375.00 1618.08

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

Паркинг следи донесе 4.3 lcd дисплеј свитлива тип со оригинални автомобил задните приказ за форд - фокус (3C)/ Mondeo/ C-Max
 • Неодамнешно

Паркинг следи донесе 4.3 lcd дисплеј свитлива тип со оригинални автомобил задните приказ за форд - фокус (3C)/ Mondeo/ C-Max

DEN 1450.00 1705.44

Добредојдовте на нашата продавницаЗа вашиот референцаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : 100% сосема нов и висок квалитет4.3" color TFT LCD мониторВисокарезолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опремаПоддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опремаКоличка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатиниСпецификации : Домување материјал : ABS пластикаГолемина на екранот : 4.3 инченРезолуција : 800 W * RGB * 480 HAspect ratio : 16 : 9Напојување : DC 12 V±10%Операција температура : 20~+50 степени целзиусови степениБоја : ЦрнаПроизвод Тежина : 270gДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Бесплатни пие автомобил следи 4.3wiith 8 led ноќ визија автомобил rear view camera за ФОЛКСВАГЕН Touareg/porsche Cayenne /Fabia/Poussin
 • Неодамнешно

Бесплатни пие автомобил следи 4.3wiith 8 led ноќ визија автомобил rear view camera за ФОЛКСВАГЕН Touareg/porsche Cayenne /Fabia/Poussin

DEN 1523.00 1791.36

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера и мониторДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Црна пластична обвивка материјал автомобил 4.3 автомобил следи со посебни 8 led хс lcd iamge паркинг камера за Бенц Viano Вито
 • Неодамнешно

Црна пластична обвивка материјал автомобил 4.3 автомобил следи со посебни 8 led хс lcd iamge паркинг камера за Бенц Viano Вито

DEN 1523.00 1791.36

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производПараметрите на камерата170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...