• Неодамнешно
YATOUR Дигитална Музика Промени USB, SD-ПОМОШЕН MP3 Интерфејс за ХОНДА Граѓански

YATOUR Дигитална Музика Промени USB, SD-ПОМОШЕН MP3 Интерфејс за ХОНДА Граѓански

DEN 2544.00
Достапно

Количина на стоки


Опис На Производот
YATOUR Дигитална Музика Промени USB/SD/ПОМОШЕН MP3 Интерфејс е revolutional замена на производот за CD Промени. Тоа е полно опремен решение за да се поврзете, игра и контрола MP3/WMA на автомобил фабрика радио, без FM Предавателот контрола.
Со вграден USB слотот, SD(SDHC) слот и ПОМОШЕН слот, YATOUR Дигитална Музика Промени ви овозможува да уживате во широк спектар на неверојатни аудио извори во вашиот автомобил, тоа го прави патуваат повеќе забавна и се зголемува мир на умот.
Карактеристики
Се поврзете директно до CD промени порта, не FM сигнал контролирани, висок квалитет на звук загарантирана
Контрола од радио копчињата и волан
Вграден-во декодирање на чип, совршено поддршка MP3 & WMA песни
Вграден-во SD(SDHC) картичка, USB стик слот и ПОМОШЕН ВО слотот
Поддржува надворешни audio source (MP3, MP4, PSP, мобилен телефон, ipod) преку Помошен во слотот
Листа на песни функција исто како мулти Cd-а
Поддршка на последната позиција меморија
Шок доказ и електромагнетни пречки доказ
Едноставен за инсталација, без оштетување на оригиналниот автомобил коло и задржи оригиналниот стил на автомобил внатрешни работи
Не батеријата потребни
Компатибилност Листа
Погоден за Хонда модели (Мора да се провери на Компатибилен Белешки) :
2001-2005 Граѓански Type R (EP3, 3-врата Hatchback)
2006-2011 Граѓански MK8 (Седан, Hatchback, Type R)
Компатибилен Забелешки :
1. Само компатибилни со фабрички вграден ОЕМ радио, не се погодни за резервни радио.
2. Ако имате фабрика-опремени навигација и/или XM radio, што веројатно треба екстра
3. Ако имате надворешен ЦД промени , ќе треба да ја прекинете, бидејќи оваа Дигитална Музика Промени е поврзан со CD промени порта.
4. Компатибилен радија :
*** Ако вашиот радио не е наведен погоре, се чувствуваат слободни да се провери со нас пред цел.

Карактеристики на понудата

Специјални Функции:
MP3 Играчи
Резолуција:
N/A
Компјутерската Меморија Големина:
Поддршка до 8GB
Име На Модел:
V01001
боја:
Црна
Од Моќ:
2.5
Инсталирајте Големина:
2 din
Радио Одговор Пропусен Опсег:
N/A
Објектот Тежина:
220g
Напон:
12V
Бренд Име:
YATOUR
Објектот Големина:
Модул Единица 90MM*65MM*16MM
Материјал Тип:
Алуминиум
Сертификат:
CE, RoHS, FCC
Посебни Бенефиции:
Додадете USB/SD/ПОМОШЕН MP3 интерфејс за ОЕМ радио
Вграден-во Порти:
USB, SD(SDHC), ПОМОШЕН
USB Pendrive Капацитет:
8GB максимум (Предложи)
SD(SDHC) Капацитетот на Картичката:
8GB максимум (Предложи)
Состојба:
Нови
Автомобил Создателот/Модели:
ЗА хонда граѓански

Слични понуди

Yatour автомобил аудио MP3 Bluetooth Телефон рацете слободни за полнење за Шкода Супер Б Octavia Fabia
  • Неодамнешно

Yatour автомобил аудио MP3 Bluetooth Телефон рацете слободни за полнење за Шкода Супер Б Octavia Fabia

DEN 3693.00 3887.52

YTБТАVW8 За "Фолксваген" АУДИ "Шкода" Седиште 8pin Радија.Поддршка за Bluetooth врска / со A2 DP Музика се игра / AVRCP Далечински управувач / Телефон hands free / ПОМОШЕН ВО / USB Надополнување.YTБТАVW8 компатибилен листата : За VW8 CD Промени порта дефинирање на : За Некои Тестирани Компатибилни "ФОЛКСВАГЕН" Радио за во Кола : За Некои Тестирани Компатибилен АУДИ Радио за во Кола : За Некои Тестирани Компатибилен Автомобил "Шкода" Радија : За Некои Тестирани Компатибилен Седиште За Во Автомобил Радија : Инсталација насоки : 1, Приклучоците на задниот дел од Автомобил Стерео...

Автомобил Mp3 Аудио Плеер Безжична Bluetooth FM Предавателот Modulator Handsfree сет за во Автомобил LCD Двојна USB Полнач за iPhone, Samsung T11
  • Неодамнешно

Автомобил Mp3 Аудио Плеер Безжична Bluetooth FM Предавателот Modulator Handsfree сет за во Автомобил LCD Двојна USB Полнач за iPhone, Samsung T11

DEN 643.00 959.52

започнете со Bluetooth Верзија : V3.0+EDR Фреквенција : 20ч20 KHZ Работат на струјата : 45m A(макс) Стендбај Струја : 25m A(макс) Ефективен Опсег : 5m FM : 87.5 MHZ108.0 MHZ Ефективен Опсег : 2m Забелешка : Овој уред е компатибилен со повеќето мобилни телефони,очекуваме на неколку мобилни телефони кои не се достапни за користење на делови од горенаведените функции...

Сет за во автомобил MP3 Плеер Безжични FM Предавател Радио Modulator USB, SD Далечинска Контрола на Плеерот за во Автомобил MP3 Плеер FM Пренесува
  • Неодамнешно

Сет за во автомобил MP3 Плеер Безжични FM Предавател Радио Modulator USB, SD Далечинска Контрола на Плеерот за во Автомобил MP3 Плеер FM Пренесува

DEN 377.76

Зае регистрирана трговска марка и е исклучиво дистрибуиран од страна на Se7enline.е заштитен со трговска Марка Закон.отсекогаш посветен себе за обезбедување на високо квалитетни и исклучително модерен случај со крајните корисници.Ние направивме Se7enline® со една цел во умот : да се направи паметен животот полесен...