• Неодамнешно
7 Android OS 7.1 Автомобил DVD за Форд Фокус II 2008-2011 & Галакси II 2006-2011 & Kuga 2008-2012 со 2GB RAM меморија & Вграден HDMI ™ Излез

7 Android OS 7.1 Автомобил DVD за Форд Фокус II 2008-2011 & Галакси II 2006-2011 & Kuga 2008-2012 со 2GB RAM меморија & Вграден HDMI ™ Излез

DEN 15249.00
DEN 17328.00
-12 %
Достапно

Количина на стоки


7" Quad-Core Андроид 7.1 Nougat OS Посебен Автомобил DVD за Форд Фокус II 2008-2011 & Ford Mondeo 2008-2011 & Ford C-Max 2008-2011 & Ford S-Max 2008-2011 & Форд Галакси II 2006-2011 & Ford Kuga 2008-2012 со 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM & Мулти-Прозорец за Приказ на Поддршка и Двојно Камера Вклучите Поддршка и Вграден HDMI Излез & 4 G/3 G/WIFI Интернет за Поддршка & Надворешни TPMS Систем за Поддршка & Надворешни DAB+ Приемник Кутија за Поддршка & Надворешни OBD2 Адаптер за Поддршка & Пред DVR Камера за Поддршка & Bluetooth 4.0 Поддршка
Важни Информации Пред да го Купите/Испорака : 1. Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил е централната конзола е овален облик пред купување , или тоа може да не бидат компатибилни со вашиот автомобил. 2. Ако вашиот центар конзола е прав агол со подолги должината, обликот , ве молиме обратете се до XTRONS PA77 QSFP-S или PA77 QSFP-Б . 3. Ако вашиот центар конзола е прав агол со пократок должината, обликот , ве молиме обратете се до XTRONS PF75 FFFAP или PB76 FFFAP. 4. Ако вашиот центар конзола е рамно лицето панел , оваа точка НЕ е компатибилен со вашиот автомобил . 5. Ве молиме проверете го вашето возило е центар конзола за да се види дали тоа е истиот со слика во релевантната локација (ве молиме видете постер за детали), ако тоа е (не е quadrate лице панел надвор од заоблени лице panel) , тогаш оваа единица не е компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме обратете се до XTRONS PA77 QSFP-S или PA77 QSFP-Б . 6. Ве молиме проверете дали постои CANBUS системи во вашиот автомобил, ако не, или оваа единица е CANBUS не е компатибилен со вашиот автомобил. Ве молиме да се поврзете на КОПЧЕТО жици и АКК жица за напојување на оваа единица на. 7. Оваа единица не поддржува декодирање на вашето возило климатизација информации. 8. Оваа единица не поддржува Convers Плус функција.

Карактеристики на понудата

боја:
Црна, Сребрена
Јадра:
Quad Core
OSD Language:
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,, Видео CD,CD,Mp4
Din:
Двојно Din
Ford Модел:
Фокус
Посебна Карактеристика:
Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функција,вградениот Звучник/Микрофон
Фокус-Година:
2009,2008,2010,2011
Специјални Функции:
MP3 Плеери,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,CD Плеер,CD-R,Екран на Допир
Резолуција:
1024*600
Оперативен Систем:
Андроид
Материјал Тип:
ABS
Од Моќ:
4*48W
Напон:
12V
Бренд Име:
XTRONS
Објектот Тежина:
3kg
RAM меморија:
2G
Големина На Дисплеј:
7
Макс Надворешна Меморија:
32g
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Име На Модел:
PA-77FSFP-S
ROM:
16g
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Двојно Камера Префрлате:
ДА/Обратна Камера & Пред Камера Switchable
Мулти-Прозорец За Приказ На Поддршка:
Yes
Вграден HDMI ™ Излез:
Yes
Оперативен Систем:
Андроид 7.1 Nougat
4G/3G/WIFI Интернет Поддршка:
Yes
Дискретни Bluetooth Модул:
ДА/Подобро Bluetooth Сигнали
Управувачот контрола:
Yes
Надворешни DAB+/TPMS/OBD2 Адаптер за Поддршка:
Yes
Одделени WIFI Модул:
ДА/Подобри WIFI Сигнали

Слични понуди

Liislee За Kia Утро/Picanto 2010~2018 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран на Допир за Играч
 • Неодамнешно

Liislee За Kia Утро/Picanto 2010~2018 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран на Допир за Играч

DEN 17909.00 21840.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Kia Утро / Picanto 2010~2018 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee За фиорино 2008~2015 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee За фиорино 2008~2015 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 17869.00 21792.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Фиорино / Citroen Го Немо / Peugeot Bipper 2008~2015Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

TOPNAVI 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за TOYOTA CAMRY 2007 2008 2009 2010 2011 Autoradio DVD Мултимедијални Аудио
 • Неодамнешно

TOPNAVI 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за TOYOTA CAMRY 2007 2008 2009 2010 2011 Autoradio DVD Мултимедијални Аудио

DEN 17279.52

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .

2 din Андроид 6.0 Автомобил DVD Плеер за Форд Галакси II Kuga Mondeo Фокус II со OBD2 WIFI РКА Излез Воланот GPS
 • Неодамнешно

2 din Андроид 6.0 Автомобил DVD Плеер за Форд Галакси II Kuga Mondeo Фокус II со OBD2 WIFI РКА Излез Воланот GPS

DEN 9984.00 12480.00

За превозот : За русија клиент, ве молиме изберете ние испрати пони, 90% од гостите ќе пристигне во 1520 дена, далечинскиот мапата ќе пристигне 38 дена За клиенти од европските земји, Продавачот за испорака метод, ние испрати купи DHL или fex За корисниците од нов зеланд и австралија, ние се однесуваат : Dpex...

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За BMW M5/E39/Х5/E53 1995~2007 Аудио Видео HD Екран на Допир за Мултимедијален Плеер Нема CD DVD.
 • Неодамнешно

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За BMW M5/E39/Х5/E53 1995~2007 Аудио Видео HD Екран на Допир за Мултимедијален Плеер Нема CD DVD.

DEN 21491.00 26208.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За BMW M5 / E39 / Х5 / E53 1995~2007 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Најновите 1GB RAM меморија, 16GB 2din Андроид 7.1 Автомобил GPS Навигација за Toyota RAV4 Autoradio Аудио Радио Стерео раководител на единицата за RAV4
 • Неодамнешно

Најновите 1GB RAM меморија, 16GB 2din Андроид 7.1 Автомобил GPS Навигација за Toyota RAV4 Autoradio Аудио Радио Стерео раководител на единицата за RAV4

DEN 10445.00 13056.00

Подарок : Заден Поглед Назад Камерата(само 10..9..8 парчиња лево)Посебни Карактеристики : 1 Фабриката DVD Добар квалитет и Најдобра цена2...

Liislee За Suzuki Swift 2013~ Година Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee За Suzuki Swift 2013~ Година Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 17909.00 21840.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Suzuki Swift 2013~2016 ГодинаОдговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee GPS Навигација со Автомобил За Fiat Linea 2014~2015 Андроид Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee GPS Навигација со Автомобил За Fiat Linea 2014~2015 Андроид Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 17869.00 21792.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Fiat Linea 2014~2015Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee За Audi TT 2006~2013 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee За Audi TT 2006~2013 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 22435.00 27360.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Audi TT 2006~2013Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

6.2 Посебен Автомобил DVD за Jeep Wrangler 2007-2012 & Компас 2009-2011 & Командант 2008-2011 & Grand Cherokee 2008-2011
 • Неодамнешно

6.2 Посебен Автомобил DVD за Jeep Wrangler 2007-2012 & Компас 2009-2011 & Командант 2008-2011 & Grand Cherokee 2008-2011

DEN 13087.00 13776.00

6.2" Екран на Допир Посебен Автомобил DVD за Џип Патриот 20092011 & Jeep Слобода 20082011 & Jeep Wrangler 20072012 & Jeep Compass 20092011 & Jeep Командант 20082011 & Jeep Grand Cherokee 20082011 & Dodge Калибар 20092011 & Dodge Патување 20092011 & Dodge Дакота Права 20052011 & Ram меморија Дакота 20092011 & Chrysler 300 C 20082010 & Chrysler Sebring 20072010 со Оригинални Кориснички Интерфејс / Изглед и Андроид Огледало Линк за Поддршка & Надворешен Микрофон ПоддршкаВажни Информации пред да го Купите / Испорака : 1...

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За Форд За Фокус 2012~ Година Аудио Видео Радио HD Екран Стерео Мултимедијален Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За Форд За Фокус 2012~ Година Аудио Видео Радио HD Екран Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 18853.00 22992.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Форд За Фокус 2012~2016 ГодинаОдговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee За Kia Cerato/Sportage 2003~2010 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран Играч.
 • Неодамнешно

Liislee За Kia Cerato/Sportage 2003~2010 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран Играч.

DEN 17436.00 21264.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Kia Cerato / Sportage / Ceed / Sorento / Спектри / Оптима / Рондо / Рио / Sedona / Carens 2002~2011 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

За Chevrolet Спин 2012~2017 LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Радио Оригинален Стил за Навигација
 • Неодамнешно

За Chevrolet Спин 2012~2017 LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Радио Оригинален Стил за Навигација

DEN 14512.00 15438.72

За Chevrolet Спин 2012~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Радио Оригинален Стил за НавигацијаЗа Chevrolet Спин 2012~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Радио Оригинален Стил за НавигацијаNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.За избирање јазик : ПРОЦЕСОР : QuadCoreОперативен СИСТЕМ АндроидMEDIOМузика формат MP3 / WMA / AAC / RM / LFAC и така такавидео формат "MPEG1 / 2 / 4 / H264 / H263 / VC1 / RVRMVB / Div X / Sorenson Искра / Искри / VP8 / AVS Поток"фото формат JPG / BMP / JEPG / GIF / PNGРадио FM : 76.0 MHz108.0 MHzСУМ : 522 KHz1620 KHzVidio излез спектар 1.0 V1.2 V(75Ω)Компатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDТест Напон 13.8 VМаксимална излезна моќност 4*45 WVidio излез спектар 1.0 V1.2 VКомпатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDGPSОперативен систем АндроидПоддршка на Мапата Андроид СТАН МапаГлавната Frenqency 1.6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.3 VSuppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B / g / n компатибилен WLANИнтерфејс тип USB2.0Фреквенција 2.42.484 GHzМодулација OFDM / DBPSK / DQPSK / CCKRF Моќ 15d BM•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допирповеќе појасна 1024*600p да се прикаже•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP•Вграден WIFI•GPS средно планета навигација•Изграденаво FM / AM Радио•Поддршка за USB и SD Читач на картички•ТВ, PAL / NTSC / SECAM Систем Компатибилен (Изборен)•MP3 / MP4 / AVI / ASF / JPG / WMA•Поддршка за Rear View Camera•Електронски АнтиШок Заштита•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата•AV влез / излез (вклучувајќи обратна текст)•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен•Меѓусебно Контрола на Android и i OSПо желба : • RDS• ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ• ISDBT Дигитална ТВ во Врска со Плаќање : Како да се плати : https : / / icshall.

Liislee За Хонда Vezel/HR-V 2014~2017 Навигација со Автомобил GPS Андроид Аудио Видео HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер Нема CD DVD
 • Неодамнешно

Liislee За Хонда Vezel/HR-V 2014~2017 Навигација со Автомобил GPS Андроид Аудио Видео HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер Нема CD DVD

DEN 18617.00 22704.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Хонда Vezel / HRV 2014~2017Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За Peugeot 308 2013~ Година Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Мултимедијален Плеер Нема CD DVD.
 • Неодамнешно

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За Peugeot 308 2013~ Година Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Мултимедијален Плеер Нема CD DVD.

DEN 18617.00 22704.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Peugeot 308 2013~2016 Година Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За ФОЛКСВАГЕН Jetta 2012~2015 Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Мултимедијален Плеер Нема CD DVD.
 • Неодамнешно

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За ФОЛКСВАГЕН Jetta 2012~2015 Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Мултимедијален Плеер Нема CD DVD.

DEN 18617.00 22704.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 2012~2015 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee GPS Навигација со Автомобил За Fiat Doblo 2010~2014 Андроид Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee GPS Навигација со Автомобил За Fiat Doblo 2010~2014 Андроид Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 17869.00 21792.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Fiat Doblo 2010~2014Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Андроид 7.1 Автомобил DVD GPS Играч за TOYOTA AURIS 2013
 • Неодамнешно

Андроид 7.1 Автомобил DVD GPS Играч за TOYOTA AURIS 2013

DEN 15732.00 16560.00

Андроид 7.1 Автомобил DVD GPS Играч за TOYOTA AURIS 2013>>S190 redefines интерактивен интерфејс со "концизен,брзо,безбедносни и интелигентни"Јасна функција погодно за возачот работа,и да се обезбеди безбедно и пријатно автомобил живот...

YESSUN Андроид GPS Навигација со Автомобил За Мицубиши За Pajero 2006~2012 Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран на Допир за Играч
 • Неодамнешно

YESSUN Андроид GPS Навигација со Автомобил За Мицубиши За Pajero 2006~2012 Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран на Допир за Играч

DEN 18853.00 22992.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Мицубиши Pajero 2006~2012 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee За Ford Eossport 2015~2017 Навигација со Автомобил GPS Андроид Аудио Видео HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер Нема CD DVD
 • Неодамнешно

Liislee За Ford Eossport 2015~2017 Навигација со Автомобил GPS Андроид Аудио Видео HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер Нема CD DVD

DEN 18420.00 22464.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Ford Eossport / Fiesta 2015~2017Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee За ФОЛКСВАГЕН Touareg 2015~ Година Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee За ФОЛКСВАГЕН Touareg 2015~ Година Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 18853.00 22992.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 2015~2016 годинаОдговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee GPS Навигација со Автомобил За Опел Insigina 2009~2012 Андроид Аудио Видео HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер Нема CD DVD
 • Неодамнешно

Liislee GPS Навигација со Автомобил За Опел Insigina 2009~2012 Андроид Аудио Видео HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер Нема CD DVD

DEN 18617.00 22704.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За "Опел" Insigina 2009~2012Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

За HYUNDAI TUCSON 2015~2017 LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAVI
 • Неодамнешно

За HYUNDAI TUCSON 2015~2017 LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAVI

DEN 14512.00 15438.72

За HYUNDAI TUCSON Левата Рака се Вози До 2015~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПАЗа HYUNDAI TUCSON Левата Рака се Вози До 2015~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПАNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.За избирање јазик : ПРОЦЕСОР : QuadCoreОперативен СИСТЕМ АндроидMEDIOМузика формат MP3 / WMA / AAC / RM / LFAC и така такавидео формат "MPEG1 / 2 / 4 / H264 / H263 / VC1 / RVRMVB / Div X / Sorenson Искра / Искри / VP8 / AVS Поток"фото формат JPG / BMP / JEPG / GIF / PNGРадио FM : 76.0 MHz108.0 MHzСУМ : 522 KHz1620 KHzVidio излез спектар 1.0 V1.2 V(75Ω)Компатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDТест Напон 13.8 VМаксимална излезна моќност 4*45 WVidio излез спектар 1.0 V1.2 VКомпатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDGPSОперативен систем АндроидПоддршка на Мапата Андроид СТАН МапаГлавната Frenqency 1.6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.3 VSuppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B / g / n компатибилен WLANИнтерфејс тип USB2.0Фреквенција 2.42.484 GHzМодулација OFDM / DBPSK / DQPSK / CCKRF Моќ 15d BM•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допирповеќе појасна 1024*600p да се прикаже•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP•Вграден WIFI•GPS средно планета навигација•Изграденаво FM / AM Радио•Поддршка за USB и SD Читач на картички•ТВ, PAL / NTSC / SECAM Систем Компатибилен (Изборен)•MP3 / MP4 / AVI / ASF / JPG / WMA•Поддршка за Rear View Camera•Електронски АнтиШок Заштита•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата•AV влез / излез (вклучувајќи обратна текст)•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен•Меѓусебно Контрола на Android и i OSПо желба : • RDS• ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ• ISDBT Дигитална ТВ во Врска со Плаќање : Како да се плати : https : / / icshall.

Liislee За Шкода Fabia 2015~2017 Навигација со Автомобил GPS Андроид Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Мултимедијални Музички Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee За Шкода Fabia 2015~2017 Навигација со Автомобил GPS Андроид Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Мултимедијални Музички Плеер.

DEN 18853.00 22992.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За "Шкода" Fabia 2015~2017 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Topnavi 6.2 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за ТОЈОТА РАШ 2006-/Втора Генерација на Autoradio DVD Мултимедијални Аудио
 • Неодамнешно

Topnavi 6.2 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за ТОЈОТА РАШ 2006-/Втора Генерација на Autoradio DVD Мултимедијални Аудио

DEN 17279.52

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .