• Неодамнешно
8 2din HD Екран на Допир за автомобил стерео DVD Плеер Со GPS Навигација За Хонда CRV со Bluetooth USB, SD FM 3G wifi Ipod Помошен

8 2din HD Екран на Допир за автомобил стерео DVD Плеер Со GPS Навигација За Хонда CRV со Bluetooth USB, SD FM 3G wifi Ipod Помошен

DEN 10841.00
DEN 11412.00
-5 %
Достапно

Количина на стоки


8" HD Екран на Допир за DVD Плеер Со GPS Nabigation За Хонда CRV
*High-End & Домот Шампањ Површина
*Крајната Титаниум Корисничкиот Интерфејс Дизајн
*Поддржува Именик За Контакти Пребарување
*Високо-квалитетни Кабли и Етикети
*Дебела ПВЦ Ламиниране за Издржливост
*Воланот Контрола Подготвени
*9mm Ефикасна Топлина Дисипација
*Моќен Засилувач Систем : 4*50 W
*Користете Bluetooth додека Користење Sat Nav
*Вграден GPS
*3 G&Wifi
*Изградена-во Двојна Зона
*Виртуелен 6 CDC
*Поддршка надворешни DVR&Микрофон
*Изградена-во Радио Тјунер
Прочитајте Пред Ставање Ред :
1) Обично ние ќе се потврди со вас некои важни информации пред пратката, pls одговор нас во времето. Pls забелешка цена е ексклузивно на DHL далечински такса . 2) Доколку имате посебни барања за Боја и производи се декларираат вредност (Фактура цена за царинење). Pls ни остави порака пред пратката. 3) Ако сакате да користите HK Пост или ЕМС (скапо !) за да ги избегнете високите даночни такса , pls контактирајте со нас пред исплата. 4) Pls провери стоката е добро спакувани и Нема Штета пред потпишување со Курир.

Карактеристики на понудата

Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,DVD-RAM меморија,Mp4,DVD-R/RW,CD,dvd,WMA
Објектот Тежина:
4.5kg
Din:
Двојно Din
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,FM Радио,Радио Тјунер,Вграден GPS
Материјал Тип:
ABS
Резолуција:
800*480
Напон:
12V
Оперативен Систем:
Windows Ce
RAM меморија:
256Mb
Големина На Дисплеј:
8
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Бренд Име:
XTRONS
Јадра:
Едно Јадро
Макс Надворешна Меморија:
32g
OSD Language:
Англиски
Од Моќ:
4*50w
Објектот Големина:
148mm*178mm*100mm
ROM:
256Mb
Специјални Функции:
DVD Плеер
Автомобил Производител:
Хонда
Сместување:
Автомобил Конзола

Слични понуди

За Chevrolet S10 S 10 2012~2017 LiisLee Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Радио Оригинален Стил за Навигација
 • Неодамнешно

За Chevrolet S10 S 10 2012~2017 LiisLee Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Радио Оригинален Стил за Навигација

DEN 14512.00 15438.72

За Chevrolet S10 S 10 2012~2017 Liis Lee Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Радио Оригинален Стил за НавигацијаЗа Chevrolet S10 S 10 2012~2017 Liis Lee Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Радио Оригинален Стил за НавигацијаNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.За избирање јазик : ПРОЦЕСОР : QuadCoreОперативен СИСТЕМ АндроидMEDIOМузика формат MP3 / WMA / AAC / RM / LFAC и така такавидео формат "MPEG1 / 2 / 4 / H264 / H263 / VC1 / RVRMVB / Div X / Sorenson Искра / Искри / VP8 / AVS Поток"фото формат JPG / BMP / JEPG / GIF / PNGРадио FM : 76.0 MHz108.0 MHzСУМ : 522 KHz1620 KHzVidio излез спектар 1.0 V1.2 V(75Ω)Компатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDТест Напон 13.8 VМаксимална излезна моќност 4*45 WVidio излез спектар 1.0 V1.2 VКомпатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDGPSОперативен систем АндроидПоддршка на Мапата Андроид СТАН МапаГлавната Frenqency 1.6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.3 VSuppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B / g / n компатибилен WLANИнтерфејс тип USB2.0Фреквенција 2.42.484 GHzМодулација OFDM / DBPSK / DQPSK / CCKRF Моќ 15d BM•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допирповеќе појасна 1024*600p да се прикаже•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP•Вграден WIFI•GPS средно планета навигација•Изграденаво FM / AM Радио•Поддршка за USB и SD Читач на картички•ТВ, PAL / NTSC / SECAM Систем Компатибилен (Изборен)•MP3 / MP4 / AVI / ASF / JPG / WMA•Поддршка за Rear View Camera•Електронски АнтиШок Заштита•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата•AV влез / излез (вклучувајќи обратна текст)•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен•Меѓусебно Контрола на Android и i OSПо желба : • RDS• ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ• ISDBT Дигитална ТВ во Врска со Плаќање : Како да се плати : https : / / icshall.

Liislee За Kia Утро/Picanto 2010~2018 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран на Допир за Играч
 • Неодамнешно

Liislee За Kia Утро/Picanto 2010~2018 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран на Допир за Играч

DEN 17909.00 21840.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Kia Утро / Picanto 2010~2018 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Ownice 10.1/9 C500+ Android 6.0 Octa 8 Јадро е Радио за Автомобил Играч GPS DVD 2G+32G за шкода Octavia Врвен Fabia Yeti 4G SIM DAB+
 • Неодамнешно

Ownice 10.1/9 C500+ Android 6.0 Octa 8 Јадро е Радио за Автомобил Играч GPS DVD 2G+32G за шкода Octavia Врвен Fabia Yeti 4G SIM DAB+

DEN 18720.00 31199.04

Ownice 10.1" / 9" C500+ Android 6.0 Octa 8 Јадро е Радио за Автомобил Играч GPS DVD 2 G+32 G за "шкода" Octavia Врвен Fabia Yeti 4 G SIM DAB+Нови Пристигнување Ownice C500+ Android Главата Единица* Екран : 10.1" / 9" Големиот Дисплеј 1024*600 / Multitouch* Интернет : Поддршка за 4 G LTE ( Внеси SIM Картичка )& Вграден WIFI* Оперативен СИСТЕМ : Android 6.0 Mashmallow* Меморија : 2 GB RAM меморија + 32 GB ROM* ПРОЦЕСОР : Octa Core* UI : Единствен ИНТЕРФЕЈС ДизајнФункцијата се Вклучени : FM / AM Радио + RDS + GPS + Bluetooth + Мултимедијални(USB)+ ПОМОШЕН во + Прикажување на Екранот + Вграден Wi FiМултиподдржан од : 4 G SIM Картичка, DAB+, DVR, TPMS, Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА, OBDII, Задна Камера, Надворешен Микрофон..Одговара за за "Шкода" Octavia 20142017 за "Шкода" Врвен 2016 годиназа "Шкода" Fabia 20152016 за Yeti 20142017Купи погоре Ralated Производ ве Молиме Кликнете на линкот подолуОпшти Информации оперативен Систем Андроид 6.0 (64bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција MT3562 Octa Core , ARM CortexA53 , 1.31.6 GHzRAM DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија Изграден во 32 GB Menu(OSD) Јазици, руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни Функции Вградени во 4 G + GPS Navi + FM / AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB+ ПОМОШЕН + Wi Fi, поддршка Mirrorring Факултативен Пристап DAB+ Тјунер; TPMS; DVR; OBD II; DTV Кутија(ДИГИТАЛНАT2 / MPEG4 / ISDBT); Rear Camera; Микрофон....

Liislee За ФОЛКСВАГЕН Touareg 2015~ Година Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee За ФОЛКСВАГЕН Touareg 2015~ Година Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 18853.00 22992.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 2015~2016 годинаОдговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee За BMW E90 Салон 2005~2012 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee За BMW E90 Салон 2005~2012 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 22435.00 27360.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За BMW E90 Салон / E91 Туринг / Купе E92 / E93 Cabriolet 2005~2012Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За Hyundai I10 2014~2015 Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран Играч.
 • Неодамнешно

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За Hyundai I10 2014~2015 Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран Играч.

DEN 17436.00 21264.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Hyundai I10 2014~2015 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

YESSUN Андроид GPS Навигација со Автомобил За Мицубиши За Pajero 2006~2012 Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран на Допир за Играч
 • Неодамнешно

YESSUN Андроид GPS Навигација со Автомобил За Мицубиши За Pajero 2006~2012 Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран на Допир за Играч

DEN 18853.00 22992.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Мицубиши Pajero 2006~2012 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За SsangYong Korando 2010~2013 HD Екран на Допир за Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијален Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За SsangYong Korando 2010~2013 HD Екран на Допир за Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 17436.00 21264.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Ssang Yong Korando 2010~2013 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Topnavi 8 Бренд Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за MAZDA CX-5 2012-/MAZDA 6 Третата генерација GЈ 2012 - Autoradio
 • Неодамнешно

Topnavi 8 Бренд Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за MAZDA CX-5 2012-/MAZDA 6 Третата генерација GЈ 2012 - Autoradio

DEN 17759.52

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .

1Din Автомобил CD DVD Плеер GPS Навигација Во цртичка Монтажни Преден Панел 1Din автомобил GPS Навигација Авто Радио Стерео Аудио со камера
 • Неодамнешно

1Din Автомобил CD DVD Плеер GPS Навигација Во цртичка Монтажни Преден Панел 1Din автомобил GPS Навигација Авто Радио Стерео Аудио со камера

DEN 7680.00 9599.52

Ако ви треба камера ,pls кликнете на оваа слика КарактеристикиМонтажни Преден Панел : Можете да монтажни преден панел прави единица функционира и ги одвраќа кражба кога отстранети...

Ownice C500+ Octa 8 Основни Android 6.0 е Радио за Автомобил 2Din DVD плеер GPS Navi 2G+32G За Форд Фокус 2007 - 2012 До 2015 Поддршка за 4G SIM
 • Неодамнешно

Ownice C500+ Octa 8 Основни Android 6.0 е Радио за Автомобил 2Din DVD плеер GPS Navi 2G+32G За Форд Фокус 2007 - 2012 До 2015 Поддршка за 4G SIM

DEN 19180.00 31967.04

Ownice C500+ Octa 8 Основни Android 6.0 е Радио за Автомобил 2 Din DVD плеер GPS Navi 2 G+32 G За Форд Фокус 2007 2012 До 2015 Поддршка за 4 G SIMНови Пристигнување Ownice C500+ Android Главата Единица* Екран : 10.1" / 9" Големиот Дисплеј 1024*600 / Multitouch* Интернет : Поддршка за 4 G LTE ( Внеси SIM Картичка )& Вграден WIFI* Оперативен СИСТЕМ : Android 6.0 Mashmallow* Меморија : 2 GB RAM меморија + 32 GB ROM* ПРОЦЕСОР : Octa Core* UI : Единствен ИНТЕРФЕЈС ДизајнФункцијата се Вклучени : FM / AM Радио + RDS + GPS + Bluetooth + Мултимедијални(USB)+ ПОМОШЕН во + Прикажување на Екранот + Вграден Wi FiМултиподдржан од : 4 G SIM Картичка, DAB+, DVR, TPMS, Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА, OBDII, Задна Камера, Надворешен Микрофон..Одговара за за Форд Фокус 20072011 (МТ) за Форд Фокус 20072011 (ВО) за Форд Фокус 20122015Купи погоре Ralated Производ ве Молиме Кликнете на линкот подолуОпшти Информации оперативен Систем Андроид 6.0 (64bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција MT3562 Octa Core , ARM CortexA53 , 1.31.6 GHzRAM DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија Изграден во 32 GB Menu(OSD) Јазици, руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни Функции Вградени во 4 G + GPS Navi + FM / AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB+ ПОМОШЕН + Wi Fi, поддршка Mirrorring Факултативен Пристап DAB+ Тјунер; TPMS; DVR; OBD II; DTV Кутија(ДИГИТАЛНАT2 / MPEG4 / ISDBT); Rear Camera; Микрофон....

Liislee За Audi TT 2006~2013 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee За Audi TT 2006~2013 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 22435.00 27360.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Audi TT 2006~2013Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

2 din Андроид 6.0 Автомобил DVD Плеер за Форд Галакси II Kuga Mondeo Фокус II со OBD2 WIFI РКА Излез Воланот GPS
 • Неодамнешно

2 din Андроид 6.0 Автомобил DVD Плеер за Форд Галакси II Kuga Mondeo Фокус II со OBD2 WIFI РКА Излез Воланот GPS

DEN 9984.00 12480.00

За превозот : За русија клиент, ве молиме изберете ние испрати пони, 90% од гостите ќе пристигне во 1520 дена, далечинскиот мапата ќе пристигне 38 дена За клиенти од европските земји, Продавачот за испорака метод, ние испрати купи DHL или fex За корисниците од нов зеланд и австралија, ние се однесуваат : Dpex...

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За Hyundai Elantra 2011~ Година Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран Играч.
 • Неодамнешно

Liislee Андроид GPS Навигација со Автомобил За Hyundai Elantra 2011~ Година Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран Играч.

DEN 18853.00 22992.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Hyundai Elantra 2011~2016 Година Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee За Kia Cerato/Sportage 2003~2010 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран Играч.
 • Неодамнешно

Liislee За Kia Cerato/Sportage 2003~2010 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијални HD Екран Играч.

DEN 17436.00 21264.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Kia Cerato / Sportage / Ceed / Sorento / Спектри / Оптима / Рондо / Рио / Sedona / Carens 2002~2011 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

TOPNAVI 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за TOYOTA CAMRY 2007 2008 2009 2010 2011 Autoradio DVD Мултимедијални Аудио
 • Неодамнешно

TOPNAVI 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за TOYOTA CAMRY 2007 2008 2009 2010 2011 Autoradio DVD Мултимедијални Аудио

DEN 17279.52

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .

Topnavi 6.2 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за ТОЈОТА РАШ 2006-/Втора Генерација на Autoradio DVD Мултимедијални Аудио
 • Неодамнешно

Topnavi 6.2 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за ТОЈОТА РАШ 2006-/Втора Генерација на Autoradio DVD Мултимедијални Аудио

DEN 17279.52

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .

Liislee За Хонда Vezel/HR-V 2014~2017 Навигација со Автомобил GPS Андроид Аудио Видео HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер Нема CD DVD
 • Неодамнешно

Liislee За Хонда Vezel/HR-V 2014~2017 Навигација со Автомобил GPS Андроид Аудио Видео HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер Нема CD DVD

DEN 18617.00 22704.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Хонда Vezel / HRV 2014~2017Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Liislee За Subun Наследство/Пустош 2009~2012 Автомобил Андроид Навигација GPS Аудио Видео Радио Стерео HD Multimedia Player.
 • Неодамнешно

Liislee За Subun Наследство/Пустош 2009~2012 Автомобил Андроид Навигација GPS Аудио Видео Радио Стерео HD Multimedia Player.

DEN 17712.00 21600.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Subun Наследство / Пустош 2009~2012Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

2Din Андроид 7.1 Автомобил раководител на единицата за Toyota RAV4 Аудио Видео Стерео GPS Навигација радио DVD Плеер за RAV4 2006-2011
 • Неодамнешно

2Din Андроид 7.1 Автомобил раководител на единицата за Toyota RAV4 Аудио Видео Стерео GPS Навигација радио DVD Плеер за RAV4 2006-2011

DEN 10445.00 13056.00

Rear View Camera и Надворешен Микрофон БЕСПЛАТНО !!! Како нашите подарок !!!Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Дали автомобил dvd поддршка Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА ?A : да ,нашиот автомобил dvd поддршка ДИГИТАЛНАТ, ISDBТ ...

Liislee За фиорино 2008~2015 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.
 • Неодамнешно

Liislee За фиорино 2008~2015 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио HD Екран на Допир за Стерео Мултимедијален Плеер.

DEN 17869.00 21792.00

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Фиорино / Citroen Го Немо / Peugeot Bipper 2008~2015Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

Quad Core 1024*600 Андроид 6.0 за TOYOTA е корола 2001 - 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Автомобил DVD Плеер Навигација GPS Радио
 • Неодамнешно

Quad Core 1024*600 Андроид 6.0 за TOYOTA е корола 2001 - 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Автомобил DVD Плеер Навигација GPS Радио

DEN 10330.00 12912.00

Универзална Rear View Camera и Надворешен Микрофон БЕСПЛАТНО !!! Како нашите подарок !!! Бесплатен превозот Quad core 1024*600 HD 2 din Андроид автомобил dvd плеер за Camry 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година 2011 авто радио двојно din со google play Забелешка : за картата,ние ќе ја испратите вашата земја 's мапата како подарок .но, ако ние не се на мапата на вашата земја , ние ќе ви испратиме празно Картичка како подарок.(само прозорецот автомобил dvd имаат sdкартичка ) најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Дали автомобил dvd поддршка Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА ? A : да ,нашиот автомобил dvd поддршка ДИГИТАЛНАТ, ISDBТ ...

CHOGAT 8 инчен quad core 2 din Андроид 6.0 автомобил dvd плеер автомобил gps стерео за Toyota Camry 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година 2011 поддршка 3G/4G
 • Неодамнешно

CHOGAT 8 инчен quad core 2 din Андроид 6.0 автомобил dvd плеер автомобил gps стерео за Toyota Camry 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година 2011 поддршка 3G/4G

DEN 11146.00 12384.00

Систем : Чист Андроид 6.0Builtin GPS навигацијаIGO,поддршка 3 D дигитална навигација со мапиПРОЦЕСОРОТ : T3 1.6 GHz, QuadCore О7Екран : Висока Дефиниција Дигитални Капацитивни ЕкранРезолуција : 800*480RAM меморија Простор : 1 GBМеморија : 16 GB / 32 GBПоддршка Засилувач FR / FL / RR / РЛ 4Канал Subwoofer Аудио ИзлезЗвук Еквилајзер : СТАНДАРД,ПОП,РОК,КЛАСИЧНА, ЏЕЗ,CUSTOMBluetooth : Слободни раце,BT МузикаMircophone Изграден во / Wifi Изграден воМени Јазици : Англиски / Шпански / Француски / Германски / Португалски / Италијански / Руски / Турски / Норвешки / ЈапонскиВидео Формати : Поддршка MPEG1 / 2 / 4,H264,RMVB,Div X..сите Андроид видеа, мрежа mediaplaying, 1080 P видеоАудио Формати : Поддршка за MP3,WMA,WAV,AC3,OGG,FLAC и слично,и со мрежа аудио репродукцијата.Слика Формати : Поддршка JPEG, BMP, PNG,TIFF итн.РАДИО:FM / AM RDSDVR : Поддршка за USB DVR поврзетеВо ЖИВО : Поддршка Тв КУТИЈАЕкран ОгледалоLink : даsteeling тркала контрола : даGoogle play : да3 G / 4 G : да1.ДОМАШНА СТРАНИЦА2.Радио(FM / AM) RDS3...