• Неодамнешно
Ништо во оваа приколка е вреди да се умре за налепница Смешно пиштол контрола на автомобил прозорецот

Ништо во оваа приколка е вреди да се умре за налепница Смешно пиштол контрола на автомобил прозорецот

DEN 86.00
DEN 168.00
-49 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
13cm
Име На Модел:
сонцето-047
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
15cm
Бренд Име:
pullight
Материјал Тип:
Винил

Слични понуди

Само 11,6*17.8 CM Сирена Племенски Фантазија Океанот Девојка Риба Автомобил Прозорец Винил Decal Налепници Црна/Сребрена C4-0780
 • Неодамнешно

Само 11,6*17.8 CM Сирена Племенски Фантазија Океанот Девојка Риба Автомобил Прозорец Винил Decal Налепници Црна/Сребрена C4-0780

DEN 57.00 95.52

Само 11,6*17.8 CM Сирена Племенски Фантазија Океанот Девојка Риба Автомобил Прозорец Винил Decal Налепници Црна / Сребрена C40780Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : C несклонен, Scraper или Кредитна Картичка...

Автомобил-стил, Рефлексивни Предупредување Лента Мулти-функционални Рефлексивни Лента Висока Видливост Во Темница Безбедно Возење Додатоци
 • Неодамнешно

Автомобил-стил, Рефлексивни Предупредување Лента Мулти-функционални Рефлексивни Лента Висока Видливост Во Темница Безбедно Возење Додатоци

DEN 136.00 143.52

..Големина : 5 CM x 2 MeterБоја : жолта, бела, црвена, бела,Флуоресцентно зеленаЛесно се намали.Издржливи,стилски.Отпорен на гребење.Отпорност на растворувачи.Силен визуелен ефект.Висок растеглив способност.Лесно чистење & одржување.DIY свој личен автомобил.Водоотпорен, може да се мијат со детергент и вода.Врвна флексибилност и conformability да се криви површини.Назад лепило за да се обезбеди лесна инсталација, со лепило грб.Може да се стави на автомобил хауба, empennage, паралелно инструмент, од страна на огледалото, се повлече рака одбор, дури и апарати за домаќинство,мотоцикли, лаптопи, каде што сакате да го залепите налепници на располагање.Пакетот Вклучува : 1pcsx 5 CM*2 Meter НалепницаЦентар за помош Почитувани купувачот, ние ќе ја испратите вашата стока колку што е можно побрзо по плаќање...

ZDPARTS 2PC За Мерцедес Бенц W203 W211 W210 W204 Audi A3, B7 A4 Б8 B6 A6 C5 C6 П Автомобил Стил Задни-view Слепа Точка Огледало Налепница
 • Неодамнешно

ZDPARTS 2PC За Мерцедес Бенц W203 W211 W210 W204 Audi A3, B7 A4 Б8 B6 A6 C5 C6 П Автомобил Стил Задни-view Слепа Точка Огледало Налепница

DEN 150.00 190.08

ZDPARTS 2 PC За Мерцедес Бенц W203 W211 W210 W204 Audi A3, B7 A4 Б8 B6 A6 C5 C6 П Автомобил Стил Задниview Слепа Точка Огледало НалепницаКарактеристики : Ефикасно да се прошири визуелна агол со мини rearview огледало! Прилагодливи 360 степени огледало ротација за различни traffics со цел да се зголеми видливоста и да се подобри возачки безбедност Лесно стапна, rip ја налепницата исклучите огледало да се примени за вашиот автомобил backup огледало лесно Пакет, вклучувајќи : 2 парчиња *огледалоПроизводот се покажеЗа превозот1...

Atreus 3 големина на Автомобил Черепот на Главата на Моторот Худ Врата, Прозорец Налепници За Мерцедес w203 w204 Бенц Peugeot 307 206 308 Опел astra h j g
 • Неодамнешно

Atreus 3 големина на Автомобил Черепот на Главата на Моторот Худ Врата, Прозорец Налепници За Мерцедес w203 w204 Бенц Peugeot 307 206 308 Опел astra h j g

DEN 118.00 168.00

1 buc Punisher Черепот на Главата автомобил налепница Мотор худ врата, прозорец камион Автомобил стил Рефлексивни decals и налепнициОпис : 100% сосема нов и висок квалитетБоја : Црна / белаголемина на : (3size може да го изберете )590 X530mm=23.2"инчен * 20.8"инчи400x360mm =15.7"инчен * 14.1"инчи150 X140mm =5.9"инчен * 5.5"инчиФункција : PV заштита слој на врвотСилна само лепило Реpositionable винилИсклучително висок бруто и мазна завршница изгледа како вистински карбонски влакнаРастеглив со топлина, отпорни на вода, пренослив и нема да наштети на вашиот насликаМоже да се обликува и моделирани во текот кривиИнсталирајте Temp : 60 F да 80 F (16 C да 32 C)Крајна Употреба Temp : 65 F да 225 F (60 C да 107 C)Лесно да се исчистат со вода и супаОбврзници за да се рамни или криви површини како што се покриви, капи, багажникот, браници, fenders, огледало опфаќа, dashboards, спојлер, усните, од страна на столб барови, венчиња, рачки на вратите, шофершајбната, ентериер итн, или како што е мобилен телефон, лаптоп, звучници, или било ставки сакате.Конверзија на Должината(Приближно) : 1 инчи = 2.54 см = 25.4 mm1 нога = 12" инчи = 30.48 cm = 0.304 m1 Двор = 3 Стапки = 36" инчи = 91.44 cm1 Метар = 3.28 Нозете = 39.47" инчи = 100cmКоличина : 1 КОМПЈУТЕРAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Автомобил Налепница Хром Оркестарот Лента За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Passat Б5 Б6 CC ГОЛФ 4 5 6 Touran Бора Peugeot 307 206 308 407 Додатоци
 • Неодамнешно

Автомобил Налепница Хром Оркестарот Лента За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Passat Б5 Б6 CC ГОЛФ 4 5 6 Touran Бора Peugeot 307 206 308 407 Додатоци

DEN 320.00 456.96

Автомобил Налепница Хром Оркестарот Лента За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло Passat Б5 Б6 CC ГОЛФ 4 5 6 Touran Бора Peugeot 307 206 308 407 ДодатоциКарактеристики на производот : Име : Универзална одговара Автомобил Хром Стил декорација лента од Материјал : Мека ПВЦ Со Хром Полиран Големина : 5m х 6mm (16 Ft x 0.23 инчи) 5m х 8мм (16 Ft x 0.31 инчи) 5m х 10мм (16 Ft x 0.39 инчи) 5m х 12mm (16 Ft x 0.47 инчи) 5m х 15mm (16 Ft x 0.59 инчи) 5m х 18mm (16 Ft x 0.70 инчи) 5m x 20mm (16 Ft x 0.78 инчи) 5m х 22mm (16 Ft x 0.86 инчи) 5m x 25мм (16 Ft x 0.98 инчи) 5m х 28mm (16 Ft x 1.10 инчи) 5m х 30мм (16 Ft х 1.18 инчи) (ве Молиме проверете ја големината пред купувањето) Боја : Сребро Забелешка : За надворешни декорација : предна решетка, фарови.огледало, опашка светла, хауба столб, фендер трим, воланот капа уреденост и слично....

Кул! Тотем Кловн На 030 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна+бела,црвена,златна,жолта боја)
 • Неодамнешно

Кул! Тотем Кловн На 030 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна+бела,црвена,златна,жолта боја)

DEN 911.52

***** ЌЕ СЕ ВКЛОПИ ВО БИЛО КОЈ АВТОМОБИЛ*****Овие ќе ги собере сите годината Автомобили Камиони спортски автомобили и Комбиња без проблеми!ЗА СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ОБЕЗБЕДИ ЗАДАДЕНИТЕ ДИМЕНЗИИ ШТО ВИ ТРЕБА!Ова ќе го направи вашиот автомобил, камион, или комбе инстант око catcher и без трошење илјадници на custom paint job.Тој е направен од премиум 2 година ПВЦ, така што ќе го издржат сите автомобил мие и неповолни временски услови за годините што доаѓаатГОЛЕМИНАТА Е 18" X 14.5"Ве МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ дека АКО НЕ се ТОЧНИ ДИМЕНЗИИ ЌЕ БИДАТ ОБЕЗБЕДЕНИ НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ DEFAULT 18"X14.5"Ние може да ги намали овие во ЦРНА+БЕЛА, БЕЛА, ЦРВЕНА, ЗЛАТНА, ЖОЛТА, и неколку други бои...

Унијата Џек Автомобил Страна на Вратата Здолниште Decal Налепница Декорација За Мини Купер Еден JCW S R60 R55 R56 F55 F56 F60 Countryman Автомобил Стил
 • Неодамнешно

Унијата Џек Автомобил Страна на Вратата Здолниште Decal Налепница Декорација За Мини Купер Еден JCW S R60 R55 R56 F55 F56 F60 Countryman Автомобил Стил

DEN 1200.00 1713.60

Ние Сме Професионални Производителот за МиниИзберете од страна на МоделУнијата Џек Автомобил Страна на Вратата Здолниште Decal Налепница Декорација За Мини Купер Еден JCW S R60 R55 R56 F55 F56 F60 Countryman Автомобил СтилКарактеристики : 100% сосема новБоја : Како на сликата шоуМатеријал : ПВЦПогоден за : Универзална За Мини Купер R60 R55 R56 R61 F55 F56Функција : ги Красат вашата колаКако да се залепи : Чистење на површината на возилотоПолека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лентаМесто на налепница во одбраната локација на автомобилотКористете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decalВнимателно и полека, отстранете трансфер лента од вашиот decalПакет Содржина : 2 парчиња / set Вратата Страна Налепници

Автомобил-Стил На Ентериер Заден Б Столб Воздух Conditining Пропустливи Штекер Покрие Рамка Намали За Мерцедес Бенц W222 S-Класа 300 320 350 400
 • Неодамнешно

Автомобил-Стил На Ентериер Заден Б Столб Воздух Conditining Пропустливи Штекер Покрие Рамка Намали За Мерцедес Бенц W222 S-Класа 300 320 350 400

DEN 995.00 1243.20

АвтомобилСтил На Ентериер Заден Б Столб Воздух Conditining Пропустливи Штекер Покрие Рамка Намали За Мерцедес Бенц W222 SКласа S300 S320 S350 S400 Додатоци 20142017 Одговара За Benz SКласа W222 20142017Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Направен Од Високо П uality ABS ПластикаБоја : Исто Како Слики Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет...

YJZT 20CM*9.5 CM Dachshund Decal I Love My Виена Куче Винил Автомобил Браник Прозорец Налепница Црна/Сребрена C2-3099
 • Неодамнешно

YJZT 20CM*9.5 CM Dachshund Decal I Love My Виена Куче Винил Автомобил Браник Прозорец Налепница Црна/Сребрена C2-3099

DEN 54.00 90.72

YJZT 20 CM*9.5 CM Dachshund Decal I Love My Виена Куче Винил Автомобил Браник Прозорец Налепница Црна / Сребрена C23099Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

XY Jdm Трки Налепница Јапонски Стил Камион Авто Мотор Налепница Decal Рефлексивни Тип Смешни Автомобили Налепници
 • Неодамнешно

XY Jdm Трки Налепница Јапонски Стил Камион Авто Мотор Налепница Decal Рефлексивни Тип Смешни Автомобили Налепници

DEN 60.00 104.64

modname=ckeditorАко ви се очекуваат повеќе налепници,можете да ја посетите нашата продавница големина : S25cm*10см Умре сече Премија од Винил со 5+ години надворешен живот...

Etie Автомобил Додатоци Делница Произведе Автомобил Налепница и Decal Поставите Vip Стајлинг за Фолксваген Поло, Голф Lexus Bmw Ауди Тојота Kia
 • Неодамнешно

Etie Автомобил Додатоци Делница Произведе Автомобил Налепница и Decal Поставите Vip Стајлинг за Фолксваген Поло, Голф Lexus Bmw Ауди Тојота Kia

DEN 181.00 431.52

Etie Автомобил Додатоци Делница Произведе Автомобил Налепница и Decal Поставите Vip Стајлинг за Фолксваген Поло, Голф LexBmw Ауди Тојота KiaКарактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Висок квалитет PVC заштита на животната средина материјал,водоотпорен сончање,не исчезнат 8 боја printting и гравирање интегрирани,24 pascal прекрасен спреј...

Кул! Тотем Черепот H 016 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна,бела,црвена,Сива боја)
 • Неодамнешно

Кул! Тотем Черепот H 016 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна,бела,црвена,Сива боја)

DEN 1727.52

***** ЌЕ СЕ ВКЛОПИ ВО БИЛО КОЈ АВТОМОБИЛ*****Овие ќе ги собере сите годината Автомобили Камиони спортски автомобили и Комбиња без проблеми!ЗА СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ОБЕЗБЕДИ ЗАДАДЕНИТЕ ДИМЕНЗИИ ШТО ВИ ТРЕБА!Ова ќе го направи вашиот автомобил, камион, или комбе инстант око catcher и без трошење илјадници на custom paint job.Тој е направен од премиум 2 година ПВЦ, така што ќе го издржат сите автомобил мие и неповолни временски услови за годините што доаѓаатГОЛЕМИНА Е 29" X 20"Ве МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ дека АКО НЕ се ТОЧНИ ДИМЕНЗИИ ЌЕ БИДАТ ОБЕЗБЕДЕНИ НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ DEFAULT 29"X20"Ние може да ги намали овие во ЦРНА, БЕЛА, ЦРВЕНА, СИВА, ЗЕЛЕНА, ЗЛАТО, и неколку други бои...

Кул! Тотем Черепот G TT016 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна,бела,црвена,Сива боја)
 • Неодамнешно

Кул! Тотем Черепот G TT016 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна,бела,црвена,Сива боја)

DEN 1823.52

***** ЌЕ СЕ ВКЛОПИ ВО БИЛО КОЈ АВТОМОБИЛ*****Овие ќе ги собере сите годината Автомобили Камиони спортски автомобили и Комбиња без проблеми!ЗА СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ОБЕЗБЕДИ ЗАДАДЕНИТЕ ДИМЕНЗИИ ШТО ВИ ТРЕБА!Ова ќе го направи вашиот автомобил, камион, или комбе инстант око catcher и без трошење илјадници на custom paint job.Тој е направен од премиум 2 година ПВЦ, така што ќе го издржат сите автомобил мие и неповолни временски услови за годините што доаѓаатГОЛЕМИНА Е 31" X 22"Ве МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ дека АКО НЕ се ТОЧНИ ДИМЕНЗИИ ЌЕ БИДАТ ОБЕЗБЕДЕНИ НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ DEFAULT 31"X22"Ние може да ги намали овие во ЦРНА, БЕЛА, ЦРВЕНА, СИВА, ЗЕЛЕНА, ЗЛАТО, и неколку други бои...

13.5 cm*6.2 cm Ролна Живот Риба Мода Оркестарот Налепници Decals Винил Автомобил Стил S4-0268
 • Неодамнешно

13.5 cm*6.2 cm Ролна Живот Риба Мода Оркестарот Налепници Decals Винил Автомобил Стил S4-0268

DEN 46.00 76.32

13.5 cm*6.2 cm Ролна Живот Риба Мода Оркестарот Налепници Decals Винил Автомобил Стил S40268Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме перење на вашиот автомобил во 23 дена, ви благодариме!Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање)...

Кул! Тотем Черепот јас TT016 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна,бела,црвена,Сива боја)
 • Неодамнешно

Кул! Тотем Черепот јас TT016 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна,бела,црвена,Сива боја)

DEN 1871.52

***** ЌЕ СЕ ВКЛОПИ ВО БИЛО КОЈ АВТОМОБИЛ*****Овие ќе ги собере сите годината Автомобили Камиони спортски автомобили и Комбиња без проблеми!ЗА СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ОБЕЗБЕДИ ЗАДАДЕНИТЕ ДИМЕНЗИИ ШТО ВИ ТРЕБА!Ова ќе го направи вашиот автомобил, камион, или комбе инстант око catcher и без трошење илјадници на custom paint job.Тој е направен од премиум 2 година ПВЦ, така што ќе го издржат сите автомобил мие и неповолни временски услови за годините што доаѓаатГОЛЕМИНА Е 30" X 21.5"Ве МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ дека АКО НЕ се ТОЧНИ ДИМЕНЗИИ ЌЕ БИДАТ ОБЕЗБЕДЕНИ НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ DEFAULT 30"X21.5"Ние може да ги намали овие во ЦРНА, БЕЛА, ЦРВЕНА, СИВА, ЗЕЛЕНА, ЗЛАТО, и неколку други бои...

Кул! Тотем Тигар На 021 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна,бела,црвена,Сива боја)
 • Неодамнешно

Кул! Тотем Тигар На 021 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна,бела,црвена,Сива боја)

DEN 911.52

***** ЌЕ СЕ ВКЛОПИ ВО БИЛО КОЈ АВТОМОБИЛ*****Овие ќе ги собере сите годината Автомобили Камиони спортски автомобили и Комбиња без проблеми!ЗА СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ОБЕЗБЕДИ ЗАДАДЕНИТЕ ДИМЕНЗИИ ШТО ВИ ТРЕБА!Ова ќе го направи вашиот автомобил, камион, или комбе инстант око catcher и без трошење илјадници на custom paint job.Тој е направен од премиум 2 година ПВЦ, така што ќе го издржат сите автомобил мие и неповолни временски услови за годините што доаѓаатГОЛЕМИНА Е 13,5" X 22"Ве МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ дека АКО НЕ се ТОЧНИ ДИМЕНЗИИ ЌЕ БИДАТ ОБЕЗБЕДЕНИ НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ DEFAULT 13.5"X22"Ние може да ги намали овие во ЦРНА, БЕЛА, ЦРВЕНА, СИВА, ЖОЛТА, и неколку други бои...

Спорт Логото Плоштадот Бар Цинк Легура Автомобил Стил Амблем Значка Авто Refitting 3D Налепница Decal за ФОЛКСВАГЕН Новата Jetta Бора Lavida Хонда
 • Неодамнешно

Спорт Логото Плоштадот Бар Цинк Легура Автомобил Стил Амблем Значка Авто Refitting 3D Налепница Decal за ФОЛКСВАГЕН Новата Jetta Бора Lavida Хонда

DEN 78.00 90.24

Опис : Спорт Логото Плоштадот Бар Цинк Легура Автомобил Стил Амблем Значка Авто Refitting 3 D Налепница Decal за "ФОЛКСВАГЕН" Новата Jetta Бора Lavida Хонда Употреба : За автомобил декорација Карактеристики : 1.Заштита од сонце и Водоотпорен 2.Боја е постојана, не се избледени и да не му наштети на автомобил боја 3.Префинет дизајн и лесно прилог, добри и квалитетни и издржливи...

Алуминиум Легура Автомобил Налепници Волкот Decal Амблем Украси Значка За Форд Фокус Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang Explorer Excape
 • Неодамнешно

Алуминиум Легура Автомобил Налепници Волкот Decal Амблем Украси Значка За Форд Фокус Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang Explorer Excape

DEN 180.00 239.52

Алуминиум Легура Автомобил Налепници Волкот Decal Амблем Украси Значка За Форд Фокус Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang Explorer ExcapeИме на производ : автомобил амблем налепнициМатеријал : алуминиум легураПакет : 1 Buc100 % сосема нов и висок квалитетФункција100% ВодоотпорниСамо лепило налепнициЕдноставна инсталација, кора од надвор и се држи на!Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

Dewtreetali супер понуда 19.5*13.5 CM Огнен Диви Пантер Лов на Автомобил Тело Decal Автомобил Налепници Мотоцикл Украси Црна/бела
 • Неодамнешно

Dewtreetali супер понуда 19.5*13.5 CM Огнен Диви Пантер Лов на Автомобил Тело Decal Автомобил Налепници Мотоцикл Украси Црна/бела

DEN 32.00 37.92

1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

2 Парчиња Страна Ленти Вратата Здолниште Sill Decal Налепници за Мини Втората Генерација Countryman F60 2017-Тековно Купер All4 Графика
 • Неодамнешно

2 Парчиња Страна Ленти Вратата Здолниште Sill Decal Налепници за Мини Втората Генерација Countryman F60 2017-Тековно Купер All4 Графика

DEN 1613.00 3359.52

Објектот Fitment : Само одговара за Mini Cooper S Countryman F60 2017 Тековно answer : ___________________________ Note : како примерок автомобил во слики, Втората Генерација Countryman (F60) Фиксна Големина на овој автомобил само Објект Спецификација : 100% Сосема Нов Бела, Црна, Црвена, Златна и 5 D Јаглерод Влакна 5 бои да се избере Забелешка : различни земја бои може да биде именуван различни, проверете на слики од бои пред цел...