• Неодамнешно
Автоматскиот Автомобил Алуминиум Карирани сад САД САД Знаме Багажникот Значка Амблем Страна Decal Декоративни Налепница Автомобил Стил Додатоци

Автоматскиот Автомобил Алуминиум Карирани сад САД САД Знаме Багажникот Значка Амблем Страна Decal Декоративни Налепница Автомобил Стил Додатоци

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Достапно

Количина на стоки


100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : Алуминиум
Големина : околу 50mm x 50 mm ( 2 инчен × 2 инчи)
Боја : како на сликата шоу
100% времето-доказ.
Лепило база, само кора и се држи, за надворешни или внатрешни работи.
Пакет содржи : 1 компјутер налепница
1. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
7.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
зборови
категорија:
3D
Објектот Дијаметар:
00inch
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Име На Модел:
САД
Објектот Должина:
2inch
Модел:
Национално Знаме
is_customized:
Yes
Тип:
Алуминиум Налепница
Објектот Ширина:
2inch
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Алуминиум
1fit за:
Audi BMW Бенц Buick Citroen Chrysler Chevrolet
2fit за:
Dodge На Ford Фиат Hyundai Хонда Isuzu Infiniti
3fit за:
Jeep Jaguar Kia Land Rover Lexus ЛИНКОЛН Кадилак
4fit за:
Мицубиши Mazda Нисан Опел Порше Peugeot
5fit за:
Рено Сааб Субару Suzuki Тојота ФОЛКСВАГЕН Volvo

Слични понуди

1PC ПВЦ Автомобил Стил Пердув автомобил налепници и decals Водоотпорен Додатоци Автомобил глава, опашка Оркестарот за тојота фолксваген форд lada nissan
 • Неодамнешно

1PC ПВЦ Автомобил Стил Пердув автомобил налепници и decals Водоотпорен Додатоци Автомобил глава, опашка Оркестарот за тојота фолксваген форд lada nissan

DEN 95.52

За да платите за вашиот цел на Ali Express,следете ги чекорите подолу : 1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега"копчето...

Кул! Тотем Черепот H 016 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна,бела,црвена,Сива боја)
 • Неодамнешно

Кул! Тотем Черепот H 016 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна,бела,црвена,Сива боја)

DEN 1727.52

***** ЌЕ СЕ ВКЛОПИ ВО БИЛО КОЈ АВТОМОБИЛ*****Овие ќе ги собере сите годината Автомобили Камиони спортски автомобили и Комбиња без проблеми!ЗА СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ОБЕЗБЕДИ ЗАДАДЕНИТЕ ДИМЕНЗИИ ШТО ВИ ТРЕБА!Ова ќе го направи вашиот автомобил, камион, или комбе инстант око catcher и без трошење илјадници на custom paint job.Тој е направен од премиум 2 година ПВЦ, така што ќе го издржат сите автомобил мие и неповолни временски услови за годините што доаѓаатГОЛЕМИНА Е 29" X 20"Ве МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ дека АКО НЕ се ТОЧНИ ДИМЕНЗИИ ЌЕ БИДАТ ОБЕЗБЕДЕНИ НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ DEFAULT 29"X20"Ние може да ги намали овие во ЦРНА, БЕЛА, ЦРВЕНА, СИВА, ЗЕЛЕНА, ЗЛАТО, и неколку други бои...

Кул! Тотем Черепот TT016 НА Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна,бела,црвена,Сива боја)
 • Неодамнешно

Кул! Тотем Черепот TT016 НА Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна,бела,црвена,Сива боја)

DEN 2015.52

***** ЌЕ СЕ ВКЛОПИ ВО БИЛО КОЈ АВТОМОБИЛ*****Овие ќе ги собере сите годината Автомобили Камиони спортски автомобили и Комбиња без проблеми!ЗА СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ОБЕЗБЕДИ ЗАДАДЕНИТЕ ДИМЕНЗИИ ШТО ВИ ТРЕБА!Ова ќе го направи вашиот автомобил, камион, или комбе инстант око catcher и без трошење илјадници на custom paint job.Тој е направен од премиум 2 година ПВЦ, така што ќе го издржат сите автомобил мие и неповолни временски услови за годините што доаѓаатГОЛЕМИНАТА Е 28" X 30"Ве МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ дека АКО НЕ се ТОЧНИ ДИМЕНЗИИ ЌЕ БИДАТ ОБЕЗБЕДЕНИ НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ DEFAULT 28"X30"Ние може да ги намали овие во ЦРНА, БЕЛА, ЦРВЕНА, СИВА, ЖОЛТА, и неколку други бои...

Алуминиум Легура Автомобил Налепници Волкот Decal Амблем Украси Значка За Форд Фокус Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang Explorer Excape
 • Неодамнешно

Алуминиум Легура Автомобил Налепници Волкот Decal Амблем Украси Значка За Форд Фокус Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang Explorer Excape

DEN 180.00 239.52

Алуминиум Легура Автомобил Налепници Волкот Decal Амблем Украси Значка За Форд Фокус Mondeo Kuga Fiesta Придружба Mustang Explorer ExcapeИме на производ : автомобил амблем налепнициМатеријал : алуминиум легураПакет : 1 Buc100 % сосема нов и висок квалитетФункција100% ВодоотпорниСамо лепило налепнициЕдноставна инсталација, кора од надвор и се држи на!Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

XY Jdm Трки Налепница Јапонски Стил Камион Авто Мотор Налепница Decal Рефлексивни Тип Смешни Автомобили Налепници
 • Неодамнешно

XY Jdm Трки Налепница Јапонски Стил Камион Авто Мотор Налепница Decal Рефлексивни Тип Смешни Автомобили Налепници

DEN 60.00 104.64

modname=ckeditorАко ви се очекуваат повеќе налепници,можете да ја посетите нашата продавница големина : S25cm*10см Умре сече Премија од Винил со 5+ години надворешен живот...

Noizzy USAF Логото Хо U.S. Air Force 3D Метал Автомобил Налепница Авто Амблем Мотоцикл Автомобилот Значка Сина SUV Автомобил Подесување Стил
 • Неодамнешно

Noizzy USAF Логото Хо U.S. Air Force 3D Метал Автомобил Налепница Авто Амблем Мотоцикл Автомобилот Значка Сина SUV Автомобил Подесување Стил

DEN 383.52

Ако уживате во нашите производи и услуги, ве молиме да ја додадете нашата продавница до вашите омилени листата : 100% носат отпорни на метални материјали.Интегрирани фалсификување,Ликовната Обработка.Елегантен изглед,неисчезнува.3 M лепак фиксни,Без дупчење,издржливи.лесно се применуваат за автомобили и мотори.лесно да се отстрани без никакви остатоци.Димензија : L=7cm W=7cmБоја : како што е прикажано во сликаПакет содржи : 1 Парче АмблемОдредено Место : Trunk / ФендерСовети : 10% Попуст за нарачка на не помалку од 3 Компјутери.Инсталација Информации : 1...

Dewtreetali супер понуда 19.5*13.5 CM Огнен Диви Пантер Лов на Автомобил Тело Decal Автомобил Налепници Мотоцикл Украси Црна/бела
 • Неодамнешно

Dewtreetali супер понуда 19.5*13.5 CM Огнен Диви Пантер Лов на Автомобил Тело Decal Автомобил Налепници Мотоцикл Украси Црна/бела

DEN 32.00 37.92

1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

Автомобил Стил 3D СПОРТ Амблем Значка Вратата Decal ABS Хром Налепница Univesal
 • Неодамнешно

Автомобил Стил 3D СПОРТ Амблем Значка Вратата Decal ABS Хром Налепница Univesal

DEN 105.12

Карактеристики : Погоден за надворешни или внатрешни работи користат За автомобил тело декорација, табла, мотор и мопед, ве Молиме користете детергент за чистење на површината на целта пред се држи за Збор со лепило на грбот,само кора и се држи Спецификации : Материјал : ABS, Хром Позлатен Боја : Сребро Големина : 17x2.5cm / 6.7x0.98" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Автомобил-Стил На Ентериер Заден Б Столб Воздух Conditining Пропустливи Штекер Покрие Рамка Намали За Мерцедес Бенц W222 S-Класа 300 320 350 400
 • Неодамнешно

Автомобил-Стил На Ентериер Заден Б Столб Воздух Conditining Пропустливи Штекер Покрие Рамка Намали За Мерцедес Бенц W222 S-Класа 300 320 350 400

DEN 995.00 1243.20

АвтомобилСтил На Ентериер Заден Б Столб Воздух Conditining Пропустливи Штекер Покрие Рамка Намали За Мерцедес Бенц W222 SКласа S300 S320 S350 S400 Додатоци 20142017 Одговара За Benz SКласа W222 20142017Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Направен Од Високо П uality ABS ПластикаБоја : Исто Како Слики Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет...

Унијата Џек Автомобил Страна на Вратата Здолниште Decal Налепница Декорација За Мини Купер Еден JCW S R60 R55 R56 F55 F56 F60 Countryman Автомобил Стил
 • Неодамнешно

Унијата Џек Автомобил Страна на Вратата Здолниште Decal Налепница Декорација За Мини Купер Еден JCW S R60 R55 R56 F55 F56 F60 Countryman Автомобил Стил

DEN 1200.00 1713.60

Ние Сме Професионални Производителот за МиниИзберете од страна на МоделУнијата Џек Автомобил Страна на Вратата Здолниште Decal Налепница Декорација За Мини Купер Еден JCW S R60 R55 R56 F55 F56 F60 Countryman Автомобил СтилКарактеристики : 100% сосема новБоја : Како на сликата шоуМатеријал : ПВЦПогоден за : Универзална За Мини Купер R60 R55 R56 R61 F55 F56Функција : ги Красат вашата колаКако да се залепи : Чистење на површината на возилотоПолека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лентаМесто на налепница во одбраната локација на автомобилотКористете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decalВнимателно и полека, отстранете трансфер лента од вашиот decalПакет Содржина : 2 парчиња / set Вратата Страна Налепници

Atreus 3 големина на Автомобил Черепот на Главата на Моторот Худ Врата, Прозорец Налепница За Киа Рио Ceed sportage Хонда граѓански Рено duster Volvo Субару
 • Неодамнешно

Atreus 3 големина на Автомобил Черепот на Главата на Моторот Худ Врата, Прозорец Налепница За Киа Рио Ceed sportage Хонда граѓански Рено duster Volvo Субару

DEN 118.00 168.00

1 buc Punisher Черепот на Главата автомобил налепница Мотор худ врата, прозорец камион Автомобил стил Рефлексивни decals и налепнициОпис : 100% сосема нов и висок квалитетБоја : Црна / белаголемина на : (3size може да го изберете )590 X530mm=23.2"инчен * 20.8"инчи400x360mm =15.7"инчен * 14.1"инчи150 X140mm =5.9"инчен * 5.5"инчиФункција : PV заштита слој на врвотСилна само лепило Реpositionable винилИсклучително висок бруто и мазна завршница изгледа како вистински карбонски влакнаРастеглив со топлина, отпорни на вода, пренослив и нема да наштети на вашиот насликаМоже да се обликува и моделирани во текот кривиИнсталирајте Temp : 60 F да 80 F (16 C да 32 C)Крајна Употреба Temp : 65 F да 225 F (60 C да 107 C)Лесно да се исчистат со вода и супаОбврзници за да се рамни или криви површини како што се покриви, капи, багажникот, браници, fenders, огледало опфаќа, dashboards, спојлер, усните, од страна на столб барови, венчиња, рачки на вратите, шофершајбната, ентериер итн, или како што е мобилен телефон, лаптоп, звучници, или било ставки сакате.Конверзија на Должината(Приближно) : 1 инчи = 2.54 см = 25.4 mm1 нога = 12" инчи = 30.48 cm = 0.304 m1 Двор = 3 Стапки = 36" инчи = 91.44 cm1 Метар = 3.28 Нозете = 39.47" инчи = 100cmКоличина : 1 КОМПЈУТЕРAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Автомобил Налепница Хром Оркестарот Лента За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Passat Б5 Б6 CC ГОЛФ 4 5 6 Touran Бора Peugeot 307 206 308 407 Додатоци
 • Неодамнешно

Автомобил Налепница Хром Оркестарот Лента За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Passat Б5 Б6 CC ГОЛФ 4 5 6 Touran Бора Peugeot 307 206 308 407 Додатоци

DEN 320.00 456.96

Автомобил Налепница Хром Оркестарот Лента За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло Passat Б5 Б6 CC ГОЛФ 4 5 6 Touran Бора Peugeot 307 206 308 407 ДодатоциКарактеристики на производот : Име : Универзална одговара Автомобил Хром Стил декорација лента од Материјал : Мека ПВЦ Со Хром Полиран Големина : 5m х 6mm (16 Ft x 0.23 инчи) 5m х 8мм (16 Ft x 0.31 инчи) 5m х 10мм (16 Ft x 0.39 инчи) 5m х 12mm (16 Ft x 0.47 инчи) 5m х 15mm (16 Ft x 0.59 инчи) 5m х 18mm (16 Ft x 0.70 инчи) 5m x 20mm (16 Ft x 0.78 инчи) 5m х 22mm (16 Ft x 0.86 инчи) 5m x 25мм (16 Ft x 0.98 инчи) 5m х 28mm (16 Ft x 1.10 инчи) 5m х 30мм (16 Ft х 1.18 инчи) (ве Молиме проверете ја големината пред купувањето) Боја : Сребро Забелешка : За надворешни декорација : предна решетка, фарови.огледало, опашка светла, хауба столб, фендер трим, воланот капа уреденост и слично....

FUNDUOO За ФОЛКСВАГЕН Поло 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Висок Квалитет на Хром Автомобил Врата се Справи со Капак Купот на Сад Трим Облоги
 • Неодамнешно

FUNDUOO За ФОЛКСВАГЕН Поло 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Висок Квалитет на Хром Автомобил Врата се Справи со Капак Купот на Сад Трим Облоги

DEN 443.00 575.52

FUNDUOO За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Висок Квалитет на Хром Автомобил Врата се Справи со Капак Купот на Сад Трим ОблогиПроизвод : FUNDUOO За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Висок Квалитет на Хром Автомобил Врата се Справи со Капак Купот на Сад Трим ОблогиКомпатибилност : Автомобил Модел : За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2010 2011 2012 2013 2014 2015 201Пакетот Вклучува : Сет од 4 ПарчињаКарактеристики : 100% Сосема Нов & Најдобар КвалитетХром Маска3 M Авто селотејп ВклучениЛесен ПилингNСтап ИнсталацијаНема сечење Или Дупчење ПотребниЗабелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана...

Кул! Тотем Кловн На 030 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна+бела,црвена,златна,жолта боја)
 • Неодамнешно

Кул! Тотем Кловн На 030 Авто Автомобил Decal Налепница PVC(црна+бела,црвена,златна,жолта боја)

DEN 911.52

***** ЌЕ СЕ ВКЛОПИ ВО БИЛО КОЈ АВТОМОБИЛ*****Овие ќе ги собере сите годината Автомобили Камиони спортски автомобили и Комбиња без проблеми!ЗА СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ОБЕЗБЕДИ ЗАДАДЕНИТЕ ДИМЕНЗИИ ШТО ВИ ТРЕБА!Ова ќе го направи вашиот автомобил, камион, или комбе инстант око catcher и без трошење илјадници на custom paint job.Тој е направен од премиум 2 година ПВЦ, така што ќе го издржат сите автомобил мие и неповолни временски услови за годините што доаѓаатГОЛЕМИНАТА Е 18" X 14.5"Ве МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ дека АКО НЕ се ТОЧНИ ДИМЕНЗИИ ЌЕ БИДАТ ОБЕЗБЕДЕНИ НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ DEFAULT 18"X14.5"Ние може да ги намали овие во ЦРНА+БЕЛА, БЕЛА, ЦРВЕНА, ЗЛАТНА, ЖОЛТА, и неколку други бои...