• Неодамнешно
5pcs On/Off/On Правоаголник Рокер Switch 3 Позиција Автомобил Табла Цртичка Брод SPDT 12V

5pcs On/Off/On Правоаголник Рокер Switch 3 Позиција Автомобил Табла Цртичка Брод SPDT 12V

DEN 124.80
Достапно

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 5 компјутери
5pcs On/Off/On Правоаголник Рокер Switch 3 Позиција Автомобил Табла Цртичка Брод SPDT 12 V
On/Off/On 3 позиција рокер switch Боја : Црна Терминали : 3 SPDT (еден пол двојно фрли)
PIN 3 PIN Оценет Напон и Струја
15 A - 250 VAC
20 A - 125 VAC
(Единица : мм)
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. )Предмети се испраќаат од кина.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS , DHL, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3). Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
4). Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Автомобил Производител:
Хонда
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
SQ5
SQ5-Година:
До 2015
Бренд Име:
SUNSINE АВТО
боја:
Црна
КОЛИЧИНА:
5pcs/многу

Слични понуди

За Ford F150 F250 F350 1999-2002 Пред Лево Возачот Страна Електричен Прекинувач Автомобил Прозорец Господар Копчето XL3Z-14529-АА
 • Неодамнешно

За Ford F150 F250 F350 1999-2002 Пред Лево Возачот Страна Електричен Прекинувач Автомобил Прозорец Господар Копчето XL3Z-14529-АА

DEN 636.00 748.80

ОписПогоден за Ford F150 F250 F350 19992002.Автомобил прозорец господар копчето, што се користи за контрола на автомобил е сите на прозорец.Направени од високо квалитетни пластични и алуминиумски материјал, издржлив.Ова е висока точност и лесен за ракување.Лесно да го инсталирате, и тоа е цврсти и издржливи.Спецификација : Предмет тип : switch.Боја : црна.Големина : покаже како слики.Материјал : пластични+метал.Answer : ___________________________ Note : Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде големина грешки поради различни компјутерски резолуции.Пакетот вклучува : 1 * автомобил прозорец господар копчето.

1K0 959 565F Нови Огледало Прозорецот за Префрлање 2 КОМПЈУТЕРИ За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Jetta mk5 Голф 5 6 Tiguan Passat B6 CC OE : 1K4 959 857A/Б
 • Неодамнешно

1K0 959 565F Нови Огледало Прозорецот за Префрлање 2 КОМПЈУТЕРИ За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Jetta mk5 Голф 5 6 Tiguan Passat B6 CC OE : 1K4 959 857A/Б

DEN 496.00 527.52

Забелешки ; Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот...

Црна Страна Огледало Контрола Switch Knob Меморија 4B1959565A За Ауди А6 C5 98-04 Нови Пристигнување
 • Неодамнешно

Црна Страна Огледало Контрола Switch Knob Меморија 4B1959565A За Ауди А6 C5 98-04 Нови Пристигнување

DEN 155.00 184.32

Опис : Материјал : ABS Пластика Боја : Црна погодна за : AUDI A6 C5 Напон : 12 V Струја : 5 A Живот : 10000 (Пати) Производ големина : Должина : 5 cm / 1.96 инчен Ширина : 3.3 cm / 1.29 инчен Функција : 1 Користење на нашите производи,нека ви автомобил полн со господин стил,нагласи вонредни личен вкус...

OE Замена Основно Времето Синџир Tensioner 4792443AB За 2000-2008 Г. 2.7 Chrysler Dodge
 • Неодамнешно

OE Замена Основно Времето Синџир Tensioner 4792443AB За 2000-2008 Г. 2.7 Chrysler Dodge

DEN 1200.00

OE Замена Основно Времето Синџир Tensioner 4792443 AB За 20002008 Г 2.7 Chrysler DodgeСпецификации1 Според фабричките спецификации.2 Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.3 Лесна инсталација.4 Стабилни перформанси, висока сигурност ,100% фабрика тестирани.5 Професионални Perfomance Авто делови снабдувачApllication20052007 Chrysler 300 2.7 L 2700 CC 167 CID V6 DOHC (24 Вентил) VIN Код "R" 20022004 Chrysler Concorde 2.7 L 2700 CC 167 CID V6 DOHC (24 Вентил) VIN Код "R" 20012008 Chrysler Sebring 2.7 L 2700 CC 167 CID V6 DOHC (24 Вентил) VIN Код "R, U" 20032008 Chrysler Sebring 2.7 L 2700 CC 167 CID V6 FLEX DOHC (24 Вентил) VIN Код "Т" 20062007 Dodge Полначот 2.7 L 2700 CC 167 CID V6 DOHC (24 Вентил) ВИН Код "R" 20002004 Dodge Смел 2.7 L 2700 CC 167 CID V6 DOHC (24 Вентил) VIN Код "R" 20052007 Dodge Магнум 2.7 L 2700 CC 167 CID V6 DOHC (24 Вентил) VIN Код "R" 2001 2006 Dodge StratL 2700 CC 167 CID V6 DOHC (24 Вентил) VIN Код "R, U" 20032006 Dodge StratL 2700 CC 167 CID V6 FLEX DOHC (24 Вентил) VIN Код "Т"Внимание Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики ,ви благодариме!Традиционалните потрошувачка обрасци Нашите потрошувачка предност

Прозорецот Огледало Светлата на Резервоар за Гориво Switch За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Голф МК 5 6 GTI Зајакот Tiguan 5K3959857 5K0959855 1KD959833 5ND941431A
 • Неодамнешно

Прозорецот Огледало Светлата на Резервоар за Гориво Switch За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Голф МК 5 6 GTI Зајакот Tiguan 5K3959857 5K0959855 1KD959833 5ND941431A

DEN 1344.00 1415.04

Пакување детали : 1 X window Прекинувач(5 K3 959 857 2 вратата 4pins) 1 X прозорец прекинувач(5 ND 959 855 за 1door 3pins) 1 Xside огледало Прекинувач(5 ND 959 565 B со греење 6pins) 1 X светлата прекинувач(5 ND941431 A 10pins) 1 X резервоар за гориво прекинувач ( 1 KD 959 833 3 пина)Дел број : Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : ЦрвенаТерминали : Референтни информации : "Фолксваген" CADDY 20042015 MK3 Фолксваген ГОЛФ 20062013 MK5 MK6 "Фолксваген" GTI 20062013 MK5 MK6 "Фолксваген" PASSAT 20062011 B6 / 3 C "Фолксваген" TIGUAN 20082015 Фолксваген ГОЛФ ПЛУС 20032012 "Фолксваген" CC 20082012 "Фолксваген" SCIROCCO 20082015​

сосема нов ! Висок quility За ФОЛКСВАГЕН jetta mk5 голф 5 6 tiguan passat b6 CC Огледало Прозорецот за префрлање 5PCS/SET 1K0959565K 1F0959855
 • Неодамнешно

сосема нов ! Висок quility За ФОЛКСВАГЕН jetta mk5 голф 5 6 tiguan passat b6 CC Огледало Прозорецот за префрлање 5PCS/SET 1K0959565K 1F0959855

DEN 1048.00 1232.64

Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби Ве молиме контактирајте со нас за детали.Пакетот Вклучува : 3 X еден прозорец прекинувач( 1 F0 959 855,7 L6 959 855 / A / B / C 3pins)1 Xmaster прозорец хируршка постапка( 1 K4 959 857 A 10pins)1 Xmirrors вештерка( 1 K0 959 565 K со топлина 10pins)Fitment : JETTA 20062011 MK5 ГОЛФ 20062013 MK5 MK6 GTI 20062013 MK5 MK6 ЗАЈАКОТ 20062009 PASSAT 20062011 B6 / 3 C TIGUAN 20082012 ГОЛФ ПЛУС 20032012 CC 20082014

Прозорецот светлата огледало брава за отклучување на прекинувач за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan 5ND959565A 5ND941431A 5ND959857 1KD962125 5ND959855
 • Неодамнешно

Прозорецот светлата огледало брава за отклучување на прекинувач за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan 5ND959565A 5ND941431A 5ND959857 1KD962125 5ND959855

DEN 1709.00 1799.04

Пакување детали : 1 X Страна Огледало Прекинувач(5 ND 959 565 A со греење и floding 6pins) 1 X Господар Sindow Прекинувач(5 ND 959 857 10pins) 3 X Прозорец Прекинувач(5 ND 959 855 3pins) 1 X Светлата Прекинувач(5 ND 941 431 A 10pins) 1 X Заклучување на Вратата Контрола на Прекинувач( 1 K0 962 125 4 Игли ) Дел број : Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : ЦрвенаТерминали : Референтни информации : Фолксваген JETTA 20062011 MK5 Фолксваген ГОЛФ 20062013 MK5 MK6 "Фолксваген" GTI 20062013 MK5 MK6 "Фолксваген" ЗАЈАКОТ 20062009 "Фолксваген" PASSAT 20062011 B6 / 3 C "Фолксваген" TIGUAN 20082012 Фолксваген ГОЛФ ПЛУС 20032012 "Фолксваген" CC 20082014 "Фолксваген" Touran 20032011​

ОЕМ Хром Светлата се префрлите на Контрола за ФОЛКСВАГЕН JETTA ГОЛФ MK4 БУБА PASSAT Б5 Б5.5 БОРА 3BD 941 531 НА 3BD941531A 3BD-941-531-А
 • Неодамнешно

ОЕМ Хром Светлата се префрлите на Контрола за ФОЛКСВАГЕН JETTA ГОЛФ MK4 БУБА PASSAT Б5 Б5.5 БОРА 3BD 941 531 НА 3BD941531A 3BD-941-531-А

DEN 374.00 415.68

Компатибилност ве Молиме изберете вашето возило година, марка и модел за конкретни резултати Објект спецификите Состојба : Нов Бренд : Unbranded завршна Површина : не се однесува на Производителот Дел Број : 3 BD941531 / 3 BD 941 531 Погоден за 9505 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 Хром Главата Светлина се Префрлите на Контрола Опис : 9505 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 Хром Главата Светлина се Префрлите на Контрола Делови No : 3 BD 941 531 Fitment : 19952005 Sharan 19992004 Голф / Jetta / Бора MK4 19982004 Passat Б5 / B5.5 19992001 Поло 9 N / 9 N3 19982005 Lupo 19982005 Новата Буба 20032005 Новата Буба Конвертибилна Функција : City Lights Град Светла + Предни Fogs Град Светла + Предни Fogs + Задни Fogs(ако имате) Главниот Зрак Светла Главниот Зрак Светла + Предни Fogs Главниот Зрак Светла + Предни Fogs + Задни Fogs(ако имате) Пакет се Вклучени : 1 x Светлата се Префрлите на Контрола Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

Прозорецот за Префрлање За ФОЛКСВАГЕН 99-04 GTI Голф 4 Jetta MK4 БОРА БУБА Passat Б5 Б5.5 Мастер Моќ Прозорец Контрола Switch Копчето
 • Неодамнешно

Прозорецот за Префрлање За ФОЛКСВАГЕН 99-04 GTI Голф 4 Jetta MK4 БОРА БУБА Passat Б5 Б5.5 Мастер Моќ Прозорец Контрола Switch Копчето

DEN 268.00 367.20

Карактеристики : Одлично и висок квалитет на контрола Директна замена за вашите оригинални решенија...

За Volvo Камион FH12 FM12 FM9 Возачот Страна на Главата Опасност Магла Светло Светла Светилка Контрола Switch Копчето 20942844
 • Неодамнешно

За Volvo Камион FH12 FM12 FM9 Возачот Страна на Главата Опасност Магла Светло Светла Светилка Контрола Switch Копчето 20942844

DEN 1196.00 1407.36

ОписПогоден за Volvo Камион FH12 FM12 FM9.Возење во магла, возачот е возење сигурност е обезбедена од страна на вртење на светла за магла.100 проценти на нови објекти, никогаш не се користат пред, за онотвори, за новиот пакет.Ова е висока точност и лесен за ракување.Лесно да го инсталирате, и тоа е цврсти и издржливи.Спецификација : Предмет тип : светло switch.Боја : црна.Големина : покаже како слики.Материјал : ABS пластика.Answer : ___________________________ Note : Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде големина грешки поради различни компјутерски резолуции.Пакетот вклучува : 1 * раководител светлината switch.

Авто Делови Прозорец Lifter Контрола Switch Копчето 14 Игли Сосема Нов ОЕМ 93731921 За Chevrolet Плови Aveo
 • Неодамнешно

Авто Делови Прозорец Lifter Контрола Switch Копчето 14 Игли Сосема Нов ОЕМ 93731921 За Chevrolet Плови Aveo

DEN 1824.00

Авто Делови Прозорец Lifter Контрола Switch Копчето 14 Игли Сосема Нов ОЕМ# 93731921 За Chevrolet Плови AveoВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Воланот на аудио звукот музика контрола на копчето прекинувач со телефонот да се огласува цел светлото за Hyundai VERNA SOLARIS брза испорака
 • Неодамнешно

Воланот на аудио звукот музика контрола на копчето прекинувач со телефонот да се огласува цел светлото за Hyundai VERNA SOLARIS брза испорака

DEN 1457.00 1584.00

Воланот на аудио звукот музика контрола на копчето прекинувач со Bluetooth телефон звук цел светлото за Hyundai SOLARIS VERNA1...

лево Моќ Господар Прозорецот за Префрлање За Daihatsu Sirion Terios Serion YRV 1998-2001 84820-97201 / 84820-B5010
 • Неодамнешно

лево Моќ Господар Прозорецот за Префрлање За Daihatsu Sirion Terios Serion YRV 1998-2001 84820-97201 / 84820-B5010

DEN 856.00 911.04

ПлаќањеНие прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.Увозни давачкиУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.ИспоракаВо светот превозот од Кина Пост / HK пост е многу бавно...

HARBLL 12V 250A Реле Електромагнетниот Контактор Крик Рокер Switch Палецот Комплет За АТВ UTV Предупредуваат Контактори
 • Неодамнешно

HARBLL 12V 250A Реле Електромагнетниот Контактор Крик Рокер Switch Палецот Комплет За АТВ UTV Предупредуваат Контактори

DEN 1292.00 1435.20

12 V 250 A Реле Електромагнетниот Контактор Крик Рокер Switch Палецот Комплет За АТВ UTV Предупредуваат КонтакториСерпентина Контрола Напон : DC12 VГлавната Коло Номинална Струја(A) : континуирано должност : 50 A ; кратко време на должност : 250 AНапомена : Перформансите помеѓу стариот стил и нов стил се исти...

4 x Моќ Господар Еден Прозорец Контрола на Копчето Switch За Фолксваген Бора Голф MK4 Passat Новата Буба OE 1J4959857D 3B0959855B
 • Неодамнешно

4 x Моќ Господар Еден Прозорец Контрола на Копчето Switch За Фолксваген Бора Голф MK4 Passat Новата Буба OE 1J4959857D 3B0959855B

DEN 496.00 527.52

Забелешки ; Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот...

Црна 4pin Мулти-Функција Реле За Ford Линколн Mazda Меркур 8T2T-14B192-АА 0101K 8T2T14B192AA 1534A21
 • Неодамнешно

Црна 4pin Мулти-Функција Реле За Ford Линколн Mazda Меркур 8T2T-14B192-АА 0101K 8T2T14B192AA 1534A21

DEN 268.80

За FORD РАБОТ план за 20112015За FORD ЕКСПЕДИЦИЈАТА 20142015За FORD EXPLORER 20072015За FORD F150 20042014За FORD F150 НАСЛЕДСТВО 2004За FORD F250 СУПЕР ДОЛЖНОСТ 20112013За FORD F350 СУПЕР ДОЛЖНОСТ 20112013За FORD F450 СУПЕР ДОЛЖНОСТ 20112013За FORD F550 СУПЕР ДОЛЖНОСТ 20112012За FORD FIESTA 20112013За FORD FUSION 20132015За FORD MUSTANG 2015За FORD БИК 20102015За ЛИНКОЛН МАРК LT 20062008За ЛИНКОЛН МКС 20132015За ЛИНКОЛН МКТ 20102015За ЛИНКОЛН MKX план за 20112015За ЛИНКОЛН MKZ 20142015За ЛИНКОЛН NAVIGATOR 20092015За MAZDA ПОЧИТ 20082011За ЖИВАТА MOUNTAINEER 20072010

ОЕМ Оригинални откопчување се ВКЛОПИ во ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 Tiguan EOS Буба АУДИ А3 TT 1K0 905 865 НА 1K0 905 865 Б
 • Неодамнешно

ОЕМ Оригинални откопчување се ВКЛОПИ во ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 Tiguan EOS Буба АУДИ А3 TT 1K0 905 865 НА 1K0 905 865 Б

DEN 525.00 728.64

Добредојдовте во мојата продавница, ќе се користат искрена служба, професионална гледна точка, за да ви овозможи со задоволителна услуга! Точка Име & Дел # ОЕМ Оригинални откопчување се ВКЛОПИ во "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф MK5 Tiguan EOS Буба АУДИ А3 TT 1 K0 905 865 НА 1 K0 905 865 Б 1 K0 905 865 Компатибилен Replacment да : 1 K0 905 865 Б Одговара Модел на "ФОЛКСВАГЕН" JETTA 20062014 MK5 MK6 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 20042011 MK5 MK6 "ФОЛКСВАГЕН" TIGUAN 20082011 "ФОЛКСВАГЕН" ЗЛАТИЦА 20122014 "ФОЛКСВАГЕН" EOS 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" CC 20092014 "ФОЛКСВАГЕН" CADDY 20042011 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ ПЛУС ПРАВА 20052011 "ФОЛКСВАГЕН" TOURAN 20032010 "ФОЛКСВАГЕН" SCIROCCO 20092014 АУДИA3 / S3 20042013 АУДИTT 20072010 АУДИR8 20072012 "ШКОДА" OCTAVIA 20042013 "ШКОДА" ВРВЕН 20082013 "ШКОДА" YETI 20102013 СЕДИШТЕALTEA 20042010 СЕДИШТЕЛЕОН 20062010 СЕДИШТЕТОЛЕДО 20052009 Забелешка : Ако сте несигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас прв пат, ние ќе ви ги даде на проверка...