• Неодамнешно
[слободни лого+бесплатен превозот]200pcs/број 6 боја 80129 промо рекламирање на логото прилагоди со Германија мастило подарок пенкала трговија на големо

[слободни лого+бесплатен превозот]200pcs/број 6 боја 80129 промо рекламирање на логото прилагоди со Германија мастило подарок пенкала трговија на големо

DEN 7104.00
Достапно

Количина на стоки


Sunsing Промотивни Производи Co.,Ltd, кој се наоѓа во Ningbo, Жеџијанг провинција. Ние сме во близина Ningbo порта, која ни носи многу удобен транспорт. Потпирајќи се на супериорен квалитет и одлична услуга, нашите производи се продаваат и во Америка, Австралија, Нов Зеланд, Европските пазари. Со "Квалитетот на Прво место" и "Кредит Првиот" како нашата основна верување, ние го поздравуваме нови и стари клиенти работат заедно за да се создаде светла иднина! По напори на неколку години, ние се intergrated со производство и трговија во кориснички подарок и рекламирање материјали. Ние снабдување на високо квалитетни производи со убаво технологија на печатење, која прави сопствени продукти повеќе стилски и високо-одделение. Ние ќе се фокусираме на клиентите искуство и да го прифатат мали и големи нарачки во различна количина. Ова се занимаваат начин ја намалува непријатноста предизвикана од високите MOQ за клиентите и привлекува голем број на дилери.
"Супериорен Квалитет", "Брз" и "100% позитивни повратни информации" е нашата крајна цел и она што ние секогаш извршување. Ништо не е невозможно ако ние во собата на нашиот ум со него. Ние со нетрпение очекуваме да вашата влезот со цел да се развие со едни со други. Ајде да се бори за подобра иднина, и верувам дека можеме да направиме подобро.
Бесплатен превозот од DHL да Зона 7. Ако вашата адреса е оддалечена област, ќе треба да плаќаат дополнителна наплата соодветно.
1.Како можам да добијам некои примероци?
Чест ни е да ви понуди примероци. Нови клиенти се очекува да се плати за курир цена. Примероци се слободни за вас.
Во однос на курир цена : вие не може да се организира пик-ап услуга по Fedex, UPS-от, DHL, TNT, итн.

Карактеристики на понудата

Мастило Боја:
Црна, Сина
боја:
виолетова, зелена, сина, вар зелена, портокалова, розова
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Број На Модел На:
80129
Употреба:
Промотивни Пен
Пишување Точка:
1.0 mm
Материјал:
Пластични
Промотивни Пенкало Тип:
Логото Пен
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
SUNPROMO
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
Нормално
транс. обоени пенкало тело:
мек зафат
метален клип :
црна Германија мастило рефил
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пишување Точка:
1.0 mm

Слични понуди

Трговија на големо корпоративни услуги 70pcs многу рекламирање специјалитети обичај со вашиот текст и уметнички дела на метал топката пенкала за слободни
  • Неодамнешно

Трговија на големо корпоративни услуги 70pcs многу рекламирање специјалитети обичај со вашиот текст и уметнички дела на метал топката пенкала за слободни

DEN 2931.00 3151.68

Трговија на големо корпоративни услуги 70pcs многу рекламирање специјалитети обичај со вашиот текст и уметнички дела на метал топката пенкала за слободни

60000pcs квалитет метал топката пенкала во акции за продава за компанијата рекламирање материјали и спортски настан награди слободни логото направени слободни брод DH
  • Неодамнешно

60000pcs квалитет метал топката пенкала во акции за продава за компанијата рекламирање материјали и спортски настан награди слободни логото направени слободни брод DH

DEN 18689.00 20095.68

60000pcs квалитет метал топката пенкала во акции за продава за компанијата рекламирање материјали и спортски настан награди слободни логото направени слободни брод DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / EMSНОВАТА симпатична пенкала прилагоди со свој текст и дизајн најдобрите бесплатни работи рекламирање материјали бесплатно рекламирање материјали за трговски НИ покаже$ 66.86 / многупарчиња / многуСимпатична метал пенкало 150pcs многу бесплатни работи за бремени жени персоналните свадба партија подароци изгравирани со вашите желби и зборови многупарчиња / многу50pcs многу за ПРОДАЖБА на квалитетот фонтана пенкало најдобри бизнис подароци обичај со свој текст и лого направени free многупарчиња / многуБесплатен превозот единствен метал пенкало / метал пенкало со вашето лого / класичен метал пенкала / custom метал пенкало слободни логото влијаеше многупарчиња / многуУникатен персоналните предмети за шоу рекламирање материјали 80pcs многу фонтана пенкало обичај со вашата компанија името и вебfree многупарчиња / многуТрговија на големо персоналните игри mousepad world of warcraft cosplay топла продажба игра рекламирање материјали Интернет бар резерви на САД$ 996.32 / многупарчиња / многуЗа ПРОДАЖБА во Pandas Продавница 30pcs многу перото на допир за да го заклучите и квалитетот капацитивни перо допир пенкало со слободни логото врежани услуга многупарчиња / многу20pcs многу Пенкало рефил за diy божиќ подароци мажите сопствени направени пенкала бесплатен превозот САД$ 7.96 / многупарчиња / многу

Про парична Казна Точка Универзална Специјалното Пенкало за Apple iPad Галакси Nexus 7 Таблети Поттикне Пожар HDX и било кој друг паметен телефон
  • Неодамнешно

Про парична Казна Точка Универзална Специјалното Пенкало за Apple iPad Галакси Nexus 7 Таблети Поттикне Пожар HDX и било кој друг паметен телефон

DEN 3332.64

Сосема нов и висок квалитет.Нерѓосувачки челик тело.Компатибилен со сите екран на допир уредиПарична казна точка совет со проводен диск дизајн( диск совет може да биде заменет ,ако треба,pls контакт)Јасно и проводници диск совет обезбедува супер чувствителностНа трајни алуминиум и челик дава супериорен изработка споредливи со луксузни пенФлексибилни и парична казна совет ви дава слободни пишување и цртање аголПенкало капа дизајн за да се спречи губење на вашиот пероБоја : црна, сребрена,темно сина,светло сина,темно виолетова,зелена.pls дозволете ни да знаеме боја# сакате,или измешаниОбјектот големина : за 12.7 cmНето тежина : околу 8gПакетот вклучува : 50 x Специјалното Пенкало (Доколку е потребно мало пакување, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за продажба на мало пакет слики и екстра цена)Посебна служба : ние може да се печати вашето лого на неа со некој екстра таксаAnswer : ___________________________ Note : A...

[Бесплатен Превозот +Бесплатно користење на Логото]closeout 6 боја транспарентен канцеларија компанија за трговија користите промотивни рекламирање прилагодено лого
  • Неодамнешно

[Бесплатен Превозот +Бесплатно користење на Логото]closeout 6 боја транспарентен канцеларија компанија за трговија користите промотивни рекламирање прилагодено лого

DEN 11424.00

започнетеSunsing Промотивни Производи Co.,Ltd, кој се наоѓа во Ningbo, Жеџијанг провинција Ние сме во близина Ningbo порта, која ни носи многу удобен транспорт...

ДИКА ВЕН 8012 Луксузни Злато Roller ball Пенкало со Дијамант Клип Мазна Метал Ballpoint Пенкало за Студентски Училиштето Обезбедува Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

ДИКА ВЕН 8012 Луксузни Злато Roller ball Пенкало со Дијамант Клип Мазна Метал Ballpoint Пенкало за Студентски Училиштето Обезбедува Бесплатен Превозот

DEN 37.00 43.20

Бесплатни прилагодување Ласерски Текст Купи повеќе од 10 компјутери на овој производ може да биде слободен ласерско гравирање,резба содржини е ограничена само на текстуални,не го прифати моделот резба! Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија...

Cobee Пари, Парични Детектор Пен Бил Валута Фалсификувани Банкноти Тест Ballpoint
  • Неодамнешно

Cobee Пари, Парични Детектор Пен Бил Валута Фалсификувани Банкноти Тест Ballpoint

DEN 81.00 95.52

Описи : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетТип : Пари, Пари Детектор на УВ ПенБоја : Како на сликите покажуваатМатеријал : ABSГолемина : 13cmКарактеристики : ве Молиме да користите УВ светлина за да ги видите зборовите што писменаУпотреба : Притиснете го копчето на крајот на пенкало,сината светлина осветлена,го Користите сина светлина за да ја осветлат пишаниот збор,тогаш може да се види зборот напишан со перото.Пакетот Вклучува : 1 x Пари, Парични Детектор на УВ ПенЗабелешки : 1...

2XCreative Симпатична Коктел Гел Lnk Пенкало Kawaii Шише Црно Мастило Пенкала за Училиштето Училиштето Снабдувањето со Пишување на Материјали за Статистика Канцелариски
  • Неодамнешно

2XCreative Симпатична Коктел Гел Lnk Пенкало Kawaii Шише Црно Мастило Пенкала за Училиштето Училиштето Снабдувањето со Пишување на Материјали за Статистика Канцелариски

DEN 50.00 58.56

Име на производ : R I O шише неутрален пенГолемина : 13.5 cm Тежина : 17 GМатеријал : ПВЦ пластикаКарактеристики : прекрасна Креативни Гел Мастило пенкало, Квалитет на мастилоОд мастило рамномерно , Nib деликатнаПенкало подмачкување на лежишта, Refills Може да се замени